MENÜ

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 585 Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok haberi bulunmuştur.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Haberleri

Bakanların Nevruz kutlaması

Bakanların Nevruz kutlaması

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın katılımıyla Milli Kütüphane Bahçesi'nde Nevruz ateşi yakıldı. Kutlamalara Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik de katıldı.

21.03.2008Gündem
Kritik düğüne davalı ve davacı gelmedi

Kritik düğüne davalı ve davacı gelmedi

Başkent'te AKP'nin kaderini belirleyici rol oynayacak Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın kızının düğünü öncesinde nefesler tutuldu. Tüm gözler düğüne katılması beklenen Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan ve AKP hakkında kapatma davası açan Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Yalçınkaya'nın olası buluşmasına çevrildi ancak beklenen buluşma gerçekleşmedi.

21.04.2008Gündem
Petlasın patronu kalbine yenildi

Petlas'ın patronu kalbine yenildi

Lastik sektörünün tanınmış isimlerinden Abdulkadir Özcan, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesindeki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

20.05.2008Gündem
Petlasın patronu son yolculuğuna uğurlandı

Petlas'ın patronu son yolculuğuna uğurlandı

Kızılcahamam'daki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu dün vefat eden perakende lastik sektörünün tanınmış isimlerinden iş adamı Abdulkadir Özcan Ankara'da toprağa verildi.

20.05.2008Gündem
Hakkımı helal etmiyorum

Hakkımı helal etmiyorum

Petlas'ın patronu Abdulkadir Özcan'ın cenazesinde ilginç bir olay yaşandı.

21.05.2008Gündem
Şener ve Aygün birlikte restoran açılışına katıldı

Şener ve Aygün birlikte restoran açılışına katıldı

Eski Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener ile Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Başkent'te birlikte bir restoran açılışına katıldı.

2.08.2008Gündem
Belediye başkanlarının zindelik sırları

Belediye başkanlarının zindelik sırları

Ankara Büyükşehir ve bazı ilçe belediye başkanları, yoğun çalışma temposunu sürdürmek ve zinde kalmak için çeşitli yöntemler uyguluyorlar.

11.08.2008Gündem
Keçiörende içki satan büfeciye dayak

Keçiören'de içki satan büfeciye dayak

Başbakan Erdoğan’ın da yaşadığı Keçiören’de alkollü içki sattığı için belediye ile mahkemelik olan büfeci Metin Şahin'i gece 22.45’te zabıtaların tekmek tokat dövdüğü iddia edildi.

22.08.2008Gündem
Bölgeden

Bölgeden

23.08.2008Ankara
Keçiörendeki içki dayağına ABDden inceleme

Keçiören'deki içki dayağına ABD'den inceleme

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Keçiören’deki evine 500 metre mesafede büfe işleten Metin Şahin’in, AKP’li Keçiören Belediyesi’nin zabıta görevlileri tarafından dövülmesi ABD Hükümeti’nin de dikkatini çekti.

25.08.2008Gündem
Keçiören Belediyesinden iddialara yalanlama

Keçiören Belediyesi'nden iddialara yalanlama

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ilçede bir esnafın zabıtalarca darp edildiğine ilişkin iddialarla ilgili, “Bu, CHP komplosudur. Sandıkta eriyen CHP, bu olayı istismar etmek istemektedir” dedi.

27.08.2008Gündem
Keçiörende tek içkili restoran yok

Keçiören'de tek içkili restoran yok

Büfeci dayağıyla gündeme gelen Ankara’nın en büyük ilçesi Keçiören’de 1994’te 22 olan içkili restoran sayısı şu anda "0". Eski belediye başkanı Hamza Kırmızı görevi AKP’li Altınok’a teslim ettikten sonra yaşananları şöyle anlattı: "Kimseye içkili yer ruhsatı vermediler. Baskı ve şiddetle bütün restoranlar kapatıldı."

28.08.2008Gündem
Başbakan’a bilgi verdi

Başbakan’a bilgi verdi

Büfeci dayağı ile gündeme gelen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, dün cuma namazını Başbakan Tayyip Erdoğan ile kıldı. Altınok, Subayevleri’ndeki Aksa Cami’nde karşıladığı Erdoğan’a namaz çıkışında da eşlik etti.

29.08.2008Gündem
Keçiörendeki zabıta dayağına Karstan tepki

Keçiören'deki zabıta dayağına Kars'tan tepki

Kars Demokrat Dernekler Federasyonu Başkanı Doğantürk Şimşek, Keçiören'de bir esnafın zabıtalarca dövüldüğü iddialarıyla ilgili, “Üyemiz olan Şahin ailesine bu insanlık ayıbını yapanları ve buna göz yumanları şiddetle kınıyoruz” dedi.

31.08.2008Gündem
TRT personeli Meclis gündeminde

TRT personeli Meclis gündeminde

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, başka kurumlardan TRT'ye geçen bazı personelin, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'in akrabası olup olmadığını, soru önergesiyle Meclis gündemine getirdi.

2.09.2008Gündem
Başbakanın katıldığı açılışta arbede

Başbakan'ın katıldığı açılışta arbede

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Şaban Dişli ve Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un da katıldığı açılışta korumalar arasında arbede yaşandı

9.09.2008Gündem
Başbakanın katıldığı açılışta kavga

Başbakan'ın katıldığı açılışta kavga

AKP Genel Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Şaban Dişli, istifasının ardından ilk kez Başbakan Erdoğan ile aynı karede görüntülendi. Başbakan'ın katıldığı törende Keçiören Belediye Başkanı'nın korumaları ile Başbakan'ın korumaları arasında arbede yaşandı.

10.09.2008Gündem
İçki sattığı için dövülen büfeciden suç duyurusu

İçki sattığı için dövülen büfeciden suç duyurusu

Ankara Keçiören’deki büfesinde içki sattığı için dövüldüğü öne sürülen Metin Şahin, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ve bazı belediye görevlileri hakkında suç duyurusunda bulundu.

11.09.2008Gündem

Yazar Sonuçları

Yıllarca huyundan, şimdi de suyundan çekiyoruz!

Son yıllarda ünlü, yada kariyer sahibi olmanın yolu kavgadan ve ağız dalaşından geçer oldu.

21.06.2008

Yaptıkları ahlaki ve hukiki değil

BUGÜN söz sırası, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’ta.

29.08.2008

Bangladeşlik görüntüler

İSTANBUL’dan Ankara’ya trenle gelenler, Temelli’den sonra Sincan’a doğru, yolun kenarında akan ve şehrin bütün atık suyunu taşıyan malum ’çayın’, içler acısı manzarasını görüp hayrete düşüyor!

31.08.2008

Yanıtını arayan zor sorular

"BAŞTA siz olmak üzere çok değerli birkaç gazetecimizin ısrarlı takibiyle Deniz Feneri soygununu ve boyutlarını dehşetle okuyoruz. Almanya’ya gider gelirim, orada akrabalarım vardır. Biraz bu çevrelere yakınımdır. Müslümanların nasıl sömürülüp istismar edildiğine tanık oldum. Maalesef bunca çok örneğe rağmen dinsel istismarın önüne geçilemiyor...

5.09.2008