MENÜ

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 585 Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok haberi bulunmuştur.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Haberleri

Milli boksör Celal Sandala son görev

Milli boksör Celal Sandal'a son görev

Eski milli boksörlerden Celal Sandal, Ankara'da toprağa verildi. Dün 64 yaşında vefat eden Celal Sandal'ın cenazesi Hacı Bayram Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Karşıyaka mezarlığında defnedildi.

13.12.2006Spor Arena
Ankaragücünde, Cemal Aydın yeniden başkanlığa seçildi

Ankaragücü'nde, Cemal Aydın yeniden başkanlığa seçildi

Ankaragücü Kulübü'nün bugün yapılan olağan genel kurulunda, kulüp başkanlığına geçerli 224 oydan 223'ünü alan Cemal Aydın yeniden seçildi.

3.02.2007Spor
Kurbanlardan 5i bugün defnedilecek

Kurbanlardan 5'i bugün defnedilecek

Anafartalar Çarşısı'ndaki patlamada hayatını kaybedenlerin cenazeleri, Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından ailelerine teslim edildi.

23.05.2007Gündem
Şehitler toprağa veriliyor

Şehitler toprağa veriliyor

Siirt Şirvan’da yola döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan askerler bugün törenle toprağa verildi.

10.06.2007Gündem
MHPli Özönder Ankarada toprağa verildi

MHP'li Özönder Ankara'da toprağa verildi

İstanbul’dan MHP milletvekili seçilen ve dün geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Mehmet Cihat Özönder, Ankara Kocatepe Camii'ndeki cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.

27.07.2007Gündem
Ankaraya 166 metrelik dev Cumhuriyet Kulesi

Ankara'ya 166 metrelik dev 'Cumhuriyet Kulesi'

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Atakule'ye rakip olacak bir Cumhuriyet Kulesi yapacaklarını belirterek, “Estergon Kalesi yanına inşa edilecek kule, Ankara'nın çehresini değiştirecek” dedi.

13.08.2007Gündem
Altınok hakkında suç duyurusu

Altınok hakkında suç duyurusu

Ankara Büyükşehir Belediyesi, “Kentsel dönüşüm ve gelişim alanı ilan edilen bir bölgede, kaçak olduğu gerekçesiyle 2 kez mühürlenmesine rağmen mühürleri kırarak, yüzme havuzu inşaatı çalışmalarını sürdürdükleri” gerekçesiyle, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ve ilgili belediye görevlileri hakkında suç duyurusunda bulundu.

24.08.2007Gündem

Yazar Sonuçları

Kurban kesmekte bilinçli olmak

KURBAN Bayramının yaklaştığı şu günlerde, ekranlarımızı otoyolda, elinde satır danayı kovalayan kasap görüntüleri ve etrafın kan gölüne döndüğü bir Ankara manzarası kabusu ile karşılaşma endişesi içerisindeyim.

22.12.2006