MENÜ

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 576 Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok haberi bulunmuştur.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Haberleri

Tayyip dört eğilimi birleştirecek

Tayyip dört eğilimi birleştirecek

Erdoğan, ''4 eğilimi birleştirmeye çalışıyorsunuz. Özal ruhu yeniden mi canlanacak?'' sorusuna, ''Haşa... Ruh canlanır mı? Ancak dört eğilim konusunda bir kanaat oluşmuştur” yanıtını verdi.

25.07.2001Gündem
Ankara belediyeleri de beyaz cenaze arabası alıyor

Ankara belediyeleri de beyaz cenaze arabası alıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin başlattığı ‘Beyaz cenaze arabası’ kampanyasına, Ankara belediyeleri de destek verdi. Yenimahalle, Keçiören ve Altındağ belediyeleri beyaz cenaze araçlarını yıllardır kullandıklarını belirtirken, kampanyaya destek verdiklerini açıkladılar.

13.12.2001Gündem
Anneler ölmesin yürüyüşü yapıldı

"Anneler ölmesin" yürüyüşü yapıldı

Sağlık Bakanı Osman Durmuş, ''Anne ve Çocuk Ölümlerini Önleme Projesi'' kapsamında düzenlenen, ''Anneler ölmesin, çocuklar da onları birlikte yaşatalım yürüyüşü''ne katıldı.

12.05.2002Gündem
TOBB Başkanı: İç borç faiz oranları indirilmeli

TOBB Başkanı: İç borç faiz oranları indirilmeli

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, iç borç faiz oranlarının bir an önce indirilmesi gerektiğini söyledi.

3.07.2002Gündem
Siyasetin zirvesi terör karikatürleri gecesinde

Siyasetin zirvesi 'terör' karikatürleri gecesinde

Karikatür Oskarları olarak da anılan 19. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda ödül kazanan sanatçılara ödülleri önceki gece düzenlenen görkemli bir törenle verildi. 'Terör' konulu yarışmanın birincisi Türk karikatür sanatçısı Mehmet Ateş Gülcügil olmuştu.

19.12.2002Gündem
Aydın Doğana LÖSEVden ödül...

Aydın Doğan'a LÖSEV'den ödül...

Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan'a LÖSEV'e ve lösemili çocuklara verdiği destekler nedeniyle 'Üstün İnsan Olma' ödülü verildi.

Erdoğandan Egede taciz değerlendirmesi

Erdoğan'dan Ege'de taciz değerlendirmesi

Başbakan Erdoğan, Yunanistan'ın Ege'deki taciz iddialarına hükümetin sessiz kaldığı eleştirilerini değerlendirdi. Erdoğan, "Şu anda biz AB süreci içerisindeyiz. Bu süreç içerisinde gerek Yunanistan tarafından gerekse Türkiye tarafından bu konuların hassasiyetle ele alınması lazım" dedi.

12.06.2003Gündem
Türkiye’nin en yüksek yapısı

Türkiye’nin en yüksek yapısı

Tamamlandığında Türkiye'nin en yüksek yapısı olacak Cumhuriyet Kulesi'nin temeli dün akşam Başbakan Tayyip Erdoğan tarafından atıldı. 171.15 metre yüksekliği ile tüm rakiplerini geride bırakacak kulede bir de uzay izleme katı olacak.

18.07.2003Gündem
AKPli Dülger: Irakta söz sahibi olmalıyız

AKP'li Dülger: Irak'ta söz sahibi olmalıyız

TBMM Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Mehmet Dülger, Türkiye'nin, Irak'taki gelişmeler karşısında mutlaka söz sahibi olması gerektiğini söyledi.

14.08.2003Gündem
Erdoğan: Irak değerlendirmesi sürüyor

Erdoğan: Irak değerlendirmesi sürüyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Irak'a asker gönderilmesi konusunda değerlendirmelerin sürdüğünü bildirdi.

5.09.2003Gündem
Ağar’ın gönlündeki İstanbul adayı

Ağar’ın gönlündeki İstanbul adayı

DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, önümüzdeki mart ayında yapılacak yerel seçimlerde, özellikle büyükşehirleri alabilmek için atağa geçti. Ağar, İstanbul için Ali Müfit Gürtuna, Ankara için ise Turgut Altınok'u aday göstermek için hazırlık yapıyor.

23.10.2003Spor Arena
Ankara’da Gökçek ve Altınok

Ankara’da Gökçek ve Altınok

AKP'de belediye başkan adaylığı için başvurular bugün sona ererken, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Melih Gökçek ile Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok aday oluyor.

8.01.2004Gündem

Yazar Sonuçları

Bonkör belediye

BAHTİYAR Uyanık, Maltepe Belediyesi'ndeki çeşitli imar yolsuzlukları iddiasıyla görevden alındı ve halen yargılanıyor.

6.06.2002

Bürokraside 3 bin atama

HÜKÜMET güvenoyu aldıktan sonra gözler bürokraside yapılacak atamalara dikildi. Milletvekillerinin çoğu ‘‘torpil’’ için sıkıştırılıyor.

29.11.2002

Yerel seçime doğru

SAĞDA solda AKP'nin ‘‘baskın yerel seçim’’ yapmayı planladığı konuşuluyor.

15.05.2003