MENÜ

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 576 Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok haberi bulunmuştur.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Haberleri

Petlasın patronu son yolculuğuna uğurlandı

Petlas'ın patronu son yolculuğuna uğurlandı

Kızılcahamam'daki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu dün vefat eden perakende lastik sektörünün tanınmış isimlerinden iş adamı Abdulkadir Özcan Ankara'da toprağa verildi.

20.05.2008Gündem
Petlasın patronu kalbine yenildi

Petlas'ın patronu kalbine yenildi

Lastik sektörünün tanınmış isimlerinden Abdulkadir Özcan, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesindeki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

20.05.2008Gündem
Kritik düğüne davalı ve davacı gelmedi

Kritik düğüne davalı ve davacı gelmedi

Başkent'te AKP'nin kaderini belirleyici rol oynayacak Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç'ın kızının düğünü öncesinde nefesler tutuldu. Tüm gözler düğüne katılması beklenen Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan ve AKP hakkında kapatma davası açan Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Yalçınkaya'nın olası buluşmasına çevrildi ancak beklenen buluşma gerçekleşmedi.

21.04.2008Gündem
Bakanların Nevruz kutlaması

Bakanların Nevruz kutlaması

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın katılımıyla Milli Kütüphane Bahçesi'nde Nevruz ateşi yakıldı. Kutlamalara Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik de katıldı.

21.03.2008Gündem
Can kardeşlerim gönül dostlarım

Can kardeşlerim gönül dostlarım

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem Ayı İftarı’nda yaptığı konuşmada, katılımcılara "Sevgili canlar, can kardeşlerim" diyerek hitap etti. Erdoğan, "Sevgili canlar, ben buraya, sizin mateminizi paylaşmaya değil, hep birlikte bizim matemimizi paylaşmaya geldim. Bu matem, bizim matemimizdir. Bu duygu seli olarak, bizim ortak dünyamızın bir parçasıdır" dedi.

11.01.2008Gündem

Yazar Sonuçları

Elektrik kesintileri bıktırdı

GÖLBAŞIMIZ, Türkiye’nin elektrik tevzi dağıtım merkezi olmasına, ülke genelinde elektriği, onun yatırımını, planlamasını, finansmanını idare eden bürokrasinin tamamının da ilçe sınırlarımızdaki lojmanlarda oturmasına rağmen Türkiye’de en fazla plansız elektrik kesintisi daha doğrusu arızası Gölbaşı’nda yaşanmaktadır.

7.02.2008

Ecevit ve türban

ŞİMDİ "Bu da nereden çıktı? Bu işe karıştırmadığınız bir Ecevit kalmıştı, onu da becerdiniz. İyi ama Ecevit’in türbanla ne alakası var?" diyeceksiniz? Olmaz olur mu, tabiki var. Yazıyı okuyunca konu anlaşılacak.

2.02.2008

Gecekondu eczaneler açılmaya başlandı

ANKARA’dan bir okurumuz önemli duruma dikkat çekiyor:

31.01.2008