MENÜ

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 576 Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok haberi bulunmuştur.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Haberleri

Korsan kasetin dağıtımı rezillik, şerefsizlik

Korsan kasetin dağıtımı rezillik, şerefsizlik

CHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Karayalçın, 15 Mart 2004’te Diyarbakır’da yaptığı konuşmanın montajlanarak PKK bağlantısı kurulan korsan kasetlerin Ankara’da dağıtılmasına, "Rezillik, şerefsizlik" diyerek tepki gösterdi.

14.03.2009Gündem
Karayalçından yeni Ankara iddiaları

Karayalçın'dan yeni Ankara iddiaları

CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Karayalçın, başkentte, “kendisini karalamak” amacıyla on binlerce korsan kaset dağıtıldığını belirterek, “Daha önce Keçiören Belediye Başkanı Altınok'u tasfiye etmek için iğrenç görüntüleri hazırlayan kim ise şimdi de bu yalan belgesini hazırlayan da odur” dedi.

14.03.2009Gündem
Belden aşağı vurulmamalı

Belden aşağı vurulmamalı

ZONGULDAK’ın Alaplı İlçesi’nde incelemelerde bulunan TBMM Başkanı Köksal Toptan, seçimlerde bir yarışın söz konusu olduğunu, siyasi partilerin de birbirlerine karşı birtakım iddialarda bulunabileceklerini belirterek, "Şiddeti, terörü ve kızgınlığı artıracak söz ve davranışlardan kaçınmak lazım" dedi.

21.02.2009Gündem
Çekilmesini Erdoğan istedi

Çekilmesini Erdoğan istedi

AKP’de deprem etkisi yaratan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un adaylıktan çekildiği akşam yaşananlar aydınlanmaya başladı.

17.02.2009Gündem
Turgut Altınoktan ilginç açıklama

Turgut Altınok'tan ilginç açıklama

NTV'de Can Dündar'ın sunduğu Canlı Gazete programına katılan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ilginç açıklamalar yaptı.

17.02.2009Gündem
Ankarada neler oluyor

Ankara'da neler oluyor

AKP Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, hakkında çıkan iddiaların ardından açıklama yaptı. Altınok önce AKP'den ayrılmadığını açıkladı. Adaylık konusunda ise "Yorum yok" demekle yetindi. Açıklamanın ardından ise bağımsız olarak aday başvurusunu yaptığı duyuruldu ve AKP'ye rakip oldu. Ancak sonra YSK'nın kapısına kadar gitmesine rağmen başvuru yapmaktan vazgeçti.

17.02.2009Gündem
Gökçek: Belden aşağı yapma iğrençliktir

Gökçek: Belden aşağı yapma iğrençliktir

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un adaylıktan çekilmesi konusunda “Bana gelen bilgi Keçiören Belediye Meclis listesini beğenmediği için istifa ettiği yönünde” dedi.

17.02.2009Gündem
MHPli Vural: Darısı Gökçekin başına

MHP'li Vural: Darısı Gökçek'in başına

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un, belediye başkanlığı adaylığından istifa etmesinin, parti içindeki çekişmenin bir ürünü olduğunu öne sürerek, “Darısı Melih Gökçek'in başına” dedi.

17.02.2009Gündem
AKPnin Keçiören adayı Ak oldu

AKP'nin Keçiören adayı Ak oldu

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un dün gece yarısı istifa etmesinin ardından AKP Ankara İl Başkan Yardımcısı Mustafa Ak aday gösterildi. Ak, yerel seçimler için Ankara İl Başkan Yardımcılığı'ndan istifa ederek, Keçiören'den meclis üyesi adayı olmuştu.

17.02.2009Gündem
AKP’de Altınok depremi

AKP’de Altınok depremi

Yerel seçimler yaklaştıkça siyaset dünyasında da üst üste sürprizler ortaya çıkıyor. Ankara Belediye Başkanı Gökçek ile anlaşamadığı bilinen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, aday olmayacağını açıkladı. Bu gelişmeye Altınok’un internete düşen özel görüntülerinin neden olduğu iddia edildi.

16.02.2009Gündem
Eski Bakan Şıvgının kızı evlendi

Eski Bakan Şıvgın'ın kızı evlendi

Eski Bakanlardan Halil Şıvgın kızını evlendirdi.

15.02.2009Gündem
Karayalçından Gökçek-Altınok çekişmesi yorumu

Karayalçın'dan Gökçek-Altınok çekişmesi yorumu

CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Murat Karayalçın, “Gökçek, Altınok çekişmesi yüzünden Keçiörenliler belediye hizmetlerinden yeterince faydalanamıyor” dedi.

8.02.2009Gündem
İstinat duvarı apartmanı yıktı

İstinat duvarı apartmanı yıktı

Ankara’da inşası süren binanın istinat duvarı alttaki apartmanın üstüne yıkıldı. İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Başkanı Ersan, müteahhitlerin başıboş bırakıldığını savunarak "Yıkılan duvarın kesitleri ve donatısı yeterli değildi" dedi.

22.01.2009Gündem
Erdoğan yüzünü güldürdü

Erdoğan yüzünü güldürdü

Başbakan Erdoğan, Suriye’ye hareketinden önce Ankara’nın başkan adayını bugün açıklayacağını söyledi.

31.12.2008Gündem
AKP onlarla yola devam

AKP onlarla yola devam

Başbakan Tayip Erdoğan, yerel seçimde Antalya Belediye Başkanı Menderes Türel, Kayseri Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ve Konya Belediye Başkanı Tahir Akyürek ile yola devam edeceklerini açıkladı.

17.12.2008Gündem
Vali Gülerin annesi toprağa verildi

Vali Güler'in annesi toprağa verildi

İstanbul Valisi Muammer Güler'in annesi Lütfiye Güler'in cenazesi, Cebeci Asri Mezarlığı'nda toprağa verildi.

12.12.2008Gündem

Yazar Sonuçları

Altınok’la Erdoğan Sevigen’le Baykal

MEHMET Sevigen’i istifaya sürükleyen sürecin belirleyici tek ismi CHP Genel Başkanı Deniz Baykal oldu; ancak farklı bir yöntem izledi.

Baykal, önce çıktı herkesin önünde, "Hukuki bir hata yok" dedi.

22.02.2009

Adayların strateji farkları

SON günlerde hangi televizyon kanalını açsak hangi gazetenin sayfasını çevirsek yerel seçimlerin Ankara ayağı konuşuluyor, yazılıyor. Ankara, Kılıçdaroğlu’nun İstanbul adaylığı sonrası kaybettiği popülaritesini yeniden kazanmaya başladı.

19.02.2009

Sevigen’in yüzüne karşı

İKİ otobüste on dört-on beş CHP milletvekili var. Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte. Ona destek ve nezaket için.

18.02.2009

Seks kaseti

HER gün olduğu gibi, o gün de...

Mazoşistlere özgü bir kayıtsızlık içinde...

17.02.2009

ASKİ’nin su kazığı büyüdü

SİZE 25 Kasım 2008 günü bir mesaj göndermiştim ve 54 günlük ASKİ faturasını da ekinde yollamıştım. Siz de yayınlamıştınız. Bu sefer daha ilginç bir fatura geldi. ASKİ bizimle dalga geçiyor.

14.01.2009

Analar Melih Gökçek gibisini kolay kolay doğuramaz

EĞER Türkiye, anayasasında yazdığı gibi bir hukuk devleti olsa...

4.01.2009

Turgut Altınok doğruyu söylüyor

SİYASETEN rant sağlayanlar bir kenara itilebilse ve ülkenin ve milletin çıkarları için siyaset yapanlar ortaya çıkarılıp desteklense; herhalde, dünya coğrafyası üzerinde çok önemli konumu olan Türkiye, ekonomik yönden Avrupa’nın en güçlü ülkesi olur.

3.01.2009

’Almanya’ya giremiyor ama Meclis’te oturuyor’

KIPKIRMIZI bir yüzle Meclis genel kurulundan çıkıyor. Ardından küçük boy kağıda dört sayfalık yazı yazıyor. Bir anlamda savunma.

22.12.2008

Başbakan açıklamayı neden geciktirdi

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan bayram öncesi tüm siyasi çevreleri heyecanlandıran, "Yönetimde bulunduğumuz 12 Büyükşehir Belediyesi’nden yola devam edeceklerimizi duyuracağız" açıklamasını yapmış, zamanlamayı da "En geç Cuma gününe kadar" diyerek ilan etmişti.

11.12.2008

Aytaç Durak yeniden aday gösterilir mi

YAZDAN kalma bir gün. Adanalı olan meslektaşımız Necati Doğru, bizi doğduğu mahalle olan Sinanpaşa’ya götürdü; oradan da Kiremithane bölgesindeki çarşı-pazara...

4.12.2008

Altınok’un ’B planı’ yaşama geçebilir mi?

YEREL seçim rüzgarı Ankara’yı iyiden iyiye sararken seçim aritmetiğinin en önemli noktalarından birini oluşturan, "Büyükşehir Belediyesi için AKP’nin adayı kim olacak?" sorusu alttan alta kaynayan senaryoların başlangıç noktasında yer alıyor. Bu soru beraberinde, ilginç senaryoları da getirmeye başladı.

13.11.2008

AKP’de sessizlik bozuluyor gibi

2004 yerel seçimlerinde Ankara belediyelerinin neredeyse tamamını alan AKP’de, sessizlik yavaş yavaş bozulmaya başladı. 9 Kasım’da yapılacak Çankaya İlçe Kongresi’nin ardından başta Çankaya olmak üzere AKP’nin bu seçimde kazanmayı hedeflediği ilçelerdeki başkan adaylarının açıklanması beklenirken, AKP’nin elinde bulunan ilçelerde de aday adayları kendilerini gösteriyor.

6.11.2008

Ankara başkent ise İstanbul nedir?

TEORİK olarak Ankara’nın Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti olduğu resmi kayıtlara göre doğrudur, peki pratikte durum nasıldır?

1.11.2008