MENÜ

Kaş Ekme

Kaş Ekme ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kaş Ekme haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kaş Ekme haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 10 Kaş Ekme haberi bulunmuştur.

Kaş Ekme Haberleri

Ünlü estetikçi devamlı kendine estetik yaptırıyor

Ünlü estetikçi devamlı kendine estetik yaptırıyor

Onur Erol, kullandığı yöntemler estetik literatürüne geçmiş, 37 yıllık plastik cerrah. Deniz Akkaya, Ajda Pekkan, Petek Dinçöz, Harika Avcı, Hande Ataizi neşterinin değdiği ünlülerden birkaçı. Ama günü geldiğinde o neşter, sahibine dönmekten de geri durmuyor. İki yetişkin evlat ve bir torun sahibi Prof. Dr. Erol (70) gençleşme operasyonlarına 10 yıl önce başladı.

27.09.2008Kelebek
Baştan yaratılmanın bedeli 20 bin dolar

Baştan yaratılmanın bedeli 20 bin dolar

Adanalı 42 yaşındaki bir adamın, Estetik-Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Nazım Durak’a başvurarak, "Doktor, karımı estetikle baştan aşağı değiştir. Annemin yüzünden boşandık. Anneme onu yeni bir kadın diye tanıştıracağım" demesi, estetik müdahaleleri bir kez daha gündeme getirdi. Formsante dergisi de kişiyi tepeden tırnağa yenilemenin bedelini araştırdı ve ortalama bir sonuca vardı: Baştan yaratılmanın bedeli 20 bin dolar civarında...

1.11.2006Kelebek
Eski Likya şehrinde, adını Likya dilinden alan yeni bir otel, yeni bir konsept HOYRAN WEDRE KÖY EVLERİ

Eski Likya şehrinde, adını Likya dilinden alan yeni bir otel, yeni bir konsept HOYRAN WEDRE KÖY EVLERİ

Toros dağlarının koynunda, Akdeniz’e 500 metre yükseklikten bakıp Kekova’dan Gelidonya burnuna kadar bir ufuk çizgisini gören yepyeni bir otel, yepyeni bir konsept: Hoyran Wedre Köy Evleri. Tamamen bölgenin otantik mimarisi temel alınarak, doğayı tahrip etmeyecek malzemeyle, taş ve topraktan inşa edilen otel, kekik, adaçayı, çalba gibi doğal bitkiler ve buğday tarlalarıyla yan yana.

23.07.2006Seyahat
Estetik kaça patlar

Estetik kaça patlar?

Vücudun değişik bölgelerine uygulanan 32 ameliyatla Bonus Card reklamındaki değişimi yaş farkı hariç, elde etmek mümkün.

Benim güzel müdürüm

Benim güzel müdürüm

Türkiye'de yılda yaklaşık 25 bin estetik ameliyat yapılıyor. Her dört ameliyattan birini üst düzey yöneticiler yaptırıyor. Kadın yöneticiler daha çok botoks,liposuction, silikon, gerdirme ameliyatları yaptırırken erkekler saç ektirip, göbek yağlarını aldırıyor.

5.06.2004Kelebek
Burun, dudak ve göğüslerde estetik hatalar

Burun, dudak ve göğüslerde estetik hatalar

Her halinden estetik olduğu belli olan Pinokyo burunlar, "ben silikonluyum" diye bağıran dudaklar, bir kökten sekiz telin fışkırdığı, yeni ekinlerin bittiği tarlalara benzeyen kafalar ve maske gibi gergin yüzler... Tüm bunlar hatalı estetik ameliyatların kötü sonuçları... Peki güzelleşmek isterken çirkinleşmemek için ne yapmalı?

17.05.2004Kişisel Bakım

Yazar Sonuçları

Makyajda 70’lerin bohem havası

70’lerin “bohem” yaşam anlayışı, modanın yanı sıra makyajda da sezonun önemli bir trendi olarak öne çıkıyor. Saçlar düz, doğal ve uzun, giyim seyahatin bol olduğu anlayışa uygun olarak daha rahat, bol ve sportif, kısacası “zahmetsiz”... Detayları M.A.C’in Türkiye Senior Make Up Artist’i Georgina Billington’dan aldık...

15.12.2011

Yeni moda: Kaş ektirmek

Artık incecik alınmış, kalıcı dövmelerle veya boyalarla şekillendirilmiş, doğal görünümden uzak kaşlar kimseyi cezbetmiyor.

22.09.2011

Kadınlar ’sarkan gıdı’ istemiyor

Fazla kilolar tüm vücudun görünümünü bozuyor, şişmanlıkla birlikte sağlık sorunları ortaya çıktığı gibi kişinin kendisine duyduğu beğeni de azalıyor.

19.03.2008