MENÜ

Kaş Ekimi

Kaş Ekimi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kaş Ekimi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kaş Ekimi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 89 Kaş Ekimi haberi bulunmuştur.

Kaş Ekimi Haberleri

Doğallıkta son trend: Kaş nakli ile kalın kaşlara sahip olun

Doğallıkta son trend: Kaş nakli ile kalın kaşlara sahip olun

Hollywood ünlülerinden sonra Türk kadınlarını da etkisi altına alan kalın kaş modası ile ifadeler daha doğal ve etkileyici...

29.10.2009Kişisel Bakım
Arzu ettiğiniz kaşlara, kaş ekimi ile kavuşabilirsiniz

Arzu ettiğiniz kaşlara, kaş ekimi ile kavuşabilirsiniz!

Kaşlarından memnun olmayanlar daha kalın kaşlara sahip olmak için şimdilerde kaş ektiriyorlar. Kaş ekimi ile ilgili merak edilenleri Dr. M. Emre Çiçek'e sorduk.

Uzun ve gür kirpik için

Uzun ve gür kirpik için

Uzun ve gür kirpikler için artık makyaj yapmaya gerek kalmayacak. Son teknoloji "FUE" bunu elde etmenize olanak sağlıyor.

12.03.2011Kelebek
Sissusda ameliyathane koşulunda saç ekimi hizmeti

Sissus'da ameliyathane koşulunda saç ekimi hizmeti

Çeşme Özel Sissus Hastanesi'nde modern ameliyathane koşullarında ilk saç ekimi yapıldı.

18.07.2012Ege
İşte en son sağlık turizmi tarifesi

İşte en son sağlık turizmi tarifesi

Sağlık Bakanlığı, kamu hastaneleri için tedavi olacak hastalara yönelik yeni tarifeleri belirledi.

7.06.2014Seyahat
Kaş ekimi hangi durumlarda yapılır

Kaş ekimi hangi durumlarda yapılır?

Kaş ekimi birçok sebepten dolayı yapılmaktadır. Peki, kaş ekimi hangi durumlarda yapmak gerekir?

5.01.2016Kelebek
Kaş ekimi pahalı bir uygulama mıdır

Kaş ekimi pahalı bir uygulama mıdır?

Yıllar geçtikçe kaşlarımızda bir sürü sebepten dolayı şekil bozuklukları meydana gelir. Peki bunun için kaş ekimi pahalı bir uygulama mıdır?

6.01.2016Sağlık
Kaş ekimi nasıl yapılır

Kaş ekimi nasıl yapılır?

Dermatoloji Uzmanı Dr. Ahmet Günay cevapladı; Kaş ekimi nasıl yapılır?

Kaş Ekimiyle Daha Doğal Kaşlar

Kaş Ekimiyle Daha Doğal Kaşlar

Kaş ekimi ile tamamen dökülmüş ya da fazla inceltilmiş kaşların yoğunluğu ve konturu geri kazandırılabilir. Aynı zamanda doğal şekli bozuk olan kaşlar şekillendirilebilir.

18.04.2018Kişisel Bakım
Sakal ve Kaş ekimi de en az saç ekimi kadar popüler oldu | Doktor Bu Ne

Sakal ve Kaş ekimi de en az saç ekimi kadar popüler oldu! | Doktor Bu Ne?

Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu bu hafta sakal ve kaş ekimini anlatıyor...

Fenomen dizi Türkiye’de

Fenomen dizi Türkiye’de

Yayınlandığı tüm ülkelerde reyting rekorları kıran “Suits”, Türk televizyonlarına uyarlanıyor.

14.10.2018Televizyon
Emina’dan yanıt yok

Emina’dan yanıt yok

Emina Jahovic, önceki gün Etiler’de bir kuaförden çıkarken görüntülendi.

15.10.2018Magazin
Kadınlarda saç dökülmelerini önlemek için ne yapılmalı

Kadınlarda saç dökülmelerini önlemek için ne yapılmalı?

Günümüzde hem erkek hem de kadınların en çok karşılaştığı sorunlardan birisi saç dökülmesidir. Erkeklere özgü olarak düşünülen saç dökülmesi sorunuyla artık kadınlar da karşı karşıya. Kadınlarda saç dökülmesinin çeşitli sebepleri olması nedeniyle doğru tanı konulması gerektiğini söyleyen Saç Bakım Uzmanı Serap Öztürk Niya, saç dökülmelerini önlemek için önerilerde bulundu.

15.10.2018Sağlık
Şarkıcı Doğuş saç ektirdi... İşte son hali

Şarkıcı Doğuş saç ektirdi... İşte son hali

Şarkıcı Doğuş da saç ektiren ünlüler arasına katıldı. Operasyon sonrası gözlerinin altında morluklar oluşan Doğuş, 2. Sayfa programına konuştu.

5.02.2019Magazin
Kelliğe 5 bin 500 yıldır çare aranıyor

Kelliğe 5 bin 500 yıldır çare aranıyor

Kellik tedavisi 5 bin 500 yılda güvercin dışkısından saç nakline doğru ilerledi. Hipokrat, saç dökülmesine karşı afyon, kara turp, güvercin dışkısı pancar kökü ve çeşitli baharatlar içeren karışım yarattı.

9.03.2002Gündem
Benim güzel müdürüm

Benim güzel müdürüm

Türkiye'de yılda yaklaşık 25 bin estetik ameliyat yapılıyor. Her dört ameliyattan birini üst düzey yöneticiler yaptırıyor. Kadın yöneticiler daha çok botoks,liposuction, silikon, gerdirme ameliyatları yaptırırken erkekler saç ektirip, göbek yağlarını aldırıyor.

5.06.2004Kelebek
Genç yaşlanmak

Genç yaşlanmak

Araştırmalar, aerobik ve direnç egzersizlerini dengeli yapan kadınlarda yaşa bağlı kilo alma ve bel çevresindeki yağlanmanın da daha az olduğunu gösteren bulgularla dolu.

Özel muayene ücretlerine zam

Özel muayene ücretlerine zam

TÜRK Tabipleri Birliği (TTB), özel muayenehanelerde uygulanacak asgari ücretleri yeniden düzenledi. Birlik, 1 Temmuz 2005’ten geçerli olmak üzere özel muayene, tetkik ve tedavi ücretlerine ortalama yüzde 10 zam yaptı.

30.06.2005Kelebek
Seksi bakışlarınla büyüle

Seksi bakışlarınla büyüle!

'Seksi bakmak' tanımlaması artık bir hayal değil... Makyajın, bütünüyle de güzelliğin adeta odak noktası olan gözler, kadının yaşını da ele veren en belli başlı unsurlar arasında... O halde? Üzerine daha fazla eğilmekte fayda var!

Baştan yaratılmanın bedeli 20 bin dolar

Baştan yaratılmanın bedeli 20 bin dolar

Adanalı 42 yaşındaki bir adamın, Estetik-Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Nazım Durak’a başvurarak, "Doktor, karımı estetikle baştan aşağı değiştir. Annemin yüzünden boşandık. Anneme onu yeni bir kadın diye tanıştıracağım" demesi, estetik müdahaleleri bir kez daha gündeme getirdi. Formsante dergisi de kişiyi tepeden tırnağa yenilemenin bedelini araştırdı ve ortalama bir sonuca vardı: Baştan yaratılmanın bedeli 20 bin dolar civarında...

1.11.2006Kelebek
Erkekler de rötuşlanmak istiyor

Erkekler de rötuşlanmak istiyor

‘Nedense kadınlar yüzlerine; botox, dolgu, çeşitli anti aging tedavileri yaptırdıklarında, bunun başkaları tarafından bilinmesini istemezler. Biz estetisyenler de bu isteğe saygı gösteririz. Ama erkekler sözkonusu olduğunda, bu sır adeta bir ‘tabu’ haline dönüşür.

26.12.2007Kelebek
Ünlü estetikçi devamlı kendine estetik yaptırıyor

Ünlü estetikçi devamlı kendine estetik yaptırıyor

Onur Erol, kullandığı yöntemler estetik literatürüne geçmiş, 37 yıllık plastik cerrah. Deniz Akkaya, Ajda Pekkan, Petek Dinçöz, Harika Avcı, Hande Ataizi neşterinin değdiği ünlülerden birkaçı. Ama günü geldiğinde o neşter, sahibine dönmekten de geri durmuyor. İki yetişkin evlat ve bir torun sahibi Prof. Dr. Erol (70) gençleşme operasyonlarına 10 yıl önce başladı.

27.09.2008Kelebek
Kırışıklara karşı köklü çözüm

Kırışıklara karşı "kök"lü çözüm

Şimdi yüzünüzü hatta vücudunuzu kesip biçmeden, ağrısız bir şekilde gençleştirmeniz mümkün. Prof. Dr. Erol Kışlalıoğlu mucize yöntemi anlattı.

19.10.2008Kişisel Bakım
Güzel kadınlar daha çok kazanıyor

Güzel kadınlar daha çok kazanıyor

Günümüzde estetik operasyonlar artık sadece fiziksel kusurları düzeltmek için değil, daha iyi bir iş, hatta eş bulmak için yapılıyor.

27.01.2009Kişisel Bakım
İdeal güzelliğin yeni yöntemi: Profiloplasty

İdeal güzelliğin yeni yöntemi: Profiloplasty

Gözlerin, burnun, kaşların, dudakların birbirine mesafesindeki uyumla belirlenen altın oran ideal güzelliğin tarifi aslında.

Yağ açığını deve dikeni kapatacak

Yağ açığını deve dikeni kapatacak

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar Genel Müdürü Masum Burak, kuraklığa dayanıklı ve yağ oranı yüksek olan aspir bitkisinin üretiminin yaygınlaştırılarak, yağ üretiminde kullanılması halinde Türkiye'nin bitkisel yağ açığının kapatılabileceğini belirterek, “Aspir yağının artık piyasaya girmesi gerekiyor” dedi.

13.09.2009Ekonomi
Boşanma endüstrisi

Boşanma endüstrisi

Topu topu yarım saat süren tek bir celsede boşandığımda çok gençtim. Saçlarımı kestirdim, biraz kilo verdim ve Kaş’a tatile gittim.

21.11.2009Kelebek

Yazar Sonuçları

Bu yaz kalın kaşlar moda

“Big is Beautiful”... Gerçekten de özellikle yaz sezonunda tasarımcılar “Büyük güzeldir” felsefesini başarıyla uyguluyorlar.

5.03.2009

Yeni moda: Kaş ektirmek

Artık incecik alınmış, kalıcı dövmelerle veya boyalarla şekillendirilmiş, doğal görünümden uzak kaşlar kimseyi cezbetmiyor.

22.09.2011

Tıbbi amaçlı kaş ekimi

Sevgili okurlar bu hafta konumuz tıbbi amaçlı kaş, sakal ve bıyık ekimi.

3.01.2015

Kadınlarda saç ve kaş dökülmesi

Fiziksel görünüşün günümüz sosyal yaşantısında ve iş hayatının rekabetçi ortamındaki önemi biliniyor. Kadın olsun, erkek olsun cinsler arasında da hemen hemen fark yok gibi. Saçsızlık genel olarak erkek rahatsızlığı gibi algılansa da, muzdarip olan kadınlarda belki de daha üzücü olmakta.Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Erdal Tuğsel, 20 yıllık tecrübesi ışığında konuyu değerlendirdi;

2.04.2016

Kaş Ekimiyle Daha Doğal Kaşlar

Eğer kaşınız seyrek ve şekilsiz bir görünüme sahipse, boyama teknikleri yerine daha doğal görünümlü çözümler sağlanabilir. Örneğin saç ekimi teknikleriyle kalıcı kaş ekimi yapılabiliyor. Op. Dr. Güncel Öztürk'e sizler için kaş ekiminin nasıl yapıldığını sorduk.

29.04.2019

Genç yaşlanmak kolay iş değil

Yapılan çalışmalar yaşlanma ile oluşan kırışıklıklar, sarkmalar ve kas kaybının kalp hastalığı ya da osteoporoz gibi kronik sağlık problemlerinin; dengeli diyet, egzersiz ve cildinize uyguladığınız akılcı bakımlarla önlenebileceğini veya geciktirilebileceğini gösteriyor.

10.07.2004

Kadınlar ’sarkan gıdı’ istemiyor

Fazla kilolar tüm vücudun görünümünü bozuyor, şişmanlıkla birlikte sağlık sorunları ortaya çıktığı gibi kişinin kendisine duyduğu beğeni de azalıyor.

19.03.2008

Burun estetiğinde doğal görünümden uzaklaşmayın

Burun, yüzümüzün tam ortasında yer alıyor. Bu nedenle şekil bozukluğu söz konusuysa, gözler ilk önce buruna çevriliyor.

16.11.2008

Erkeklerin estetik merakı

Güzellik artık sadece kadının meselesi değil.

26.06.2009

Tesettürlüler de estetik yaptırır

Evet tesettürlü... Ama o da kadın... Bizden bir farkı yok, yaşı ilerlediğinde, o da evliliği çatırdar, kocası ondan kaçar, bir başkasına gider diye korkuyor...

17.07.2009