MENÜ

Kaş Ekimi

Kaş Ekimi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kaş Ekimi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kaş Ekimi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 89 Kaş Ekimi haberi bulunmuştur.

Kaş Ekimi Haberleri

Yok olmaktan kurtardı destek bekliyor

Yok olmaktan kurtardı destek bekliyor

Bir arkadaşının önerisi üzerine 5 yıl önce ABD'den Kars'a gelen organik ürün, sağlıklı yaşam ve beslenme uzmanı Beti Minkin, tükenmekte olan antik kavılca buğdayını yeniden üretti.

1.02.2011Ekonomi
Kadınlar en çok Berenın burnunu istiyor

Kadınlar en çok Beren'ın burnunu istiyor

Seyirciler, artık hayatına dizilerde gördükleriyle yön veriyor. Plastik cerrahi uzmanı Op. Dr. Eser AYDOĞDU Şimdi en revaçta olan estetik operasyonunun oyuncu Beren SAAT’in burnu olduğu bilgisini verdi.

11.01.2011Kelebek
Bu formül karaciğeri koruyor

Bu formül karaciğeri koruyor

Yaza hazırlık erkekleri de sardı. Gözaltı torbaları, karaciğer yağlanması vb birçok sorundan kurtulmak artık çok kolay.

2.06.2010Kelebek
Kelliğe karşı 2 yöntem

Kelliğe karşı 2 yöntem

Erkeklerin ortak derdi saç kaybı. 2 yaygın nakil yöntemiyle sorun çözülüyor. Peki herkes saç nakli yaptırabiliyor mu?

31.05.2010Kelebek
Güzel olmak erkeklerin de derdi

Güzel olmak erkeklerin de derdi

Erkeklerde en çok yaptırılan ameliyatlar burun, saç ekimi ve kadınsı meme küçültülmesi, liposuction ve çeşitli lazer uygulamaları.

16.05.2010Kelebek
Yüzüğü atınca parti veren de var, estetikçiye koşan da

Yüzüğü atınca parti veren de var, estetikçiye koşan da

Topu topu yarım saat süren tek bir celsede boşandığımda çok gençtim. Saçlarımı kestirdim, biraz kilo verdim ve Kaş’a tatile gittim. Yapıp yapabildiğim bu kadardı, zaten aklıma da daha fazlası gelmemişti. Boşanmanın üstesinden gelinemeyen bir başarsızlık olarak görüldüğü günler geride kaldı.

21.11.2009Kelebek
Boşanma endüstrisi

Boşanma endüstrisi

Topu topu yarım saat süren tek bir celsede boşandığımda çok gençtim. Saçlarımı kestirdim, biraz kilo verdim ve Kaş’a tatile gittim.

21.11.2009Kelebek
Yağ açığını deve dikeni kapatacak

Yağ açığını deve dikeni kapatacak

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar Genel Müdürü Masum Burak, kuraklığa dayanıklı ve yağ oranı yüksek olan aspir bitkisinin üretiminin yaygınlaştırılarak, yağ üretiminde kullanılması halinde Türkiye'nin bitkisel yağ açığının kapatılabileceğini belirterek, “Aspir yağının artık piyasaya girmesi gerekiyor” dedi.

13.09.2009Ekonomi
İdeal güzelliğin yeni yöntemi: Profiloplasty

İdeal güzelliğin yeni yöntemi: Profiloplasty

Gözlerin, burnun, kaşların, dudakların birbirine mesafesindeki uyumla belirlenen altın oran ideal güzelliğin tarifi aslında.

Güzel kadınlar daha çok kazanıyor

Güzel kadınlar daha çok kazanıyor

Günümüzde estetik operasyonlar artık sadece fiziksel kusurları düzeltmek için değil, daha iyi bir iş, hatta eş bulmak için yapılıyor.

27.01.2009Kişisel Bakım
Kırışıklara karşı köklü çözüm

Kırışıklara karşı "kök"lü çözüm

Şimdi yüzünüzü hatta vücudunuzu kesip biçmeden, ağrısız bir şekilde gençleştirmeniz mümkün. Prof. Dr. Erol Kışlalıoğlu mucize yöntemi anlattı.

19.10.2008Kişisel Bakım
Ünlü estetikçi devamlı kendine estetik yaptırıyor

Ünlü estetikçi devamlı kendine estetik yaptırıyor

Onur Erol, kullandığı yöntemler estetik literatürüne geçmiş, 37 yıllık plastik cerrah. Deniz Akkaya, Ajda Pekkan, Petek Dinçöz, Harika Avcı, Hande Ataizi neşterinin değdiği ünlülerden birkaçı. Ama günü geldiğinde o neşter, sahibine dönmekten de geri durmuyor. İki yetişkin evlat ve bir torun sahibi Prof. Dr. Erol (70) gençleşme operasyonlarına 10 yıl önce başladı.

27.09.2008Kelebek
Erkekler de rötuşlanmak istiyor

Erkekler de rötuşlanmak istiyor

‘Nedense kadınlar yüzlerine; botox, dolgu, çeşitli anti aging tedavileri yaptırdıklarında, bunun başkaları tarafından bilinmesini istemezler. Biz estetisyenler de bu isteğe saygı gösteririz. Ama erkekler sözkonusu olduğunda, bu sır adeta bir ‘tabu’ haline dönüşür.

26.12.2007Kelebek
Baştan yaratılmanın bedeli 20 bin dolar

Baştan yaratılmanın bedeli 20 bin dolar

Adanalı 42 yaşındaki bir adamın, Estetik-Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Nazım Durak’a başvurarak, "Doktor, karımı estetikle baştan aşağı değiştir. Annemin yüzünden boşandık. Anneme onu yeni bir kadın diye tanıştıracağım" demesi, estetik müdahaleleri bir kez daha gündeme getirdi. Formsante dergisi de kişiyi tepeden tırnağa yenilemenin bedelini araştırdı ve ortalama bir sonuca vardı: Baştan yaratılmanın bedeli 20 bin dolar civarında...

1.11.2006Kelebek
Seksi bakışlarınla büyüle

Seksi bakışlarınla büyüle!

'Seksi bakmak' tanımlaması artık bir hayal değil... Makyajın, bütünüyle de güzelliğin adeta odak noktası olan gözler, kadının yaşını da ele veren en belli başlı unsurlar arasında... O halde? Üzerine daha fazla eğilmekte fayda var!

Özel muayene ücretlerine zam

Özel muayene ücretlerine zam

TÜRK Tabipleri Birliği (TTB), özel muayenehanelerde uygulanacak asgari ücretleri yeniden düzenledi. Birlik, 1 Temmuz 2005’ten geçerli olmak üzere özel muayene, tetkik ve tedavi ücretlerine ortalama yüzde 10 zam yaptı.

30.06.2005Kelebek
Genç yaşlanmak

Genç yaşlanmak

Araştırmalar, aerobik ve direnç egzersizlerini dengeli yapan kadınlarda yaşa bağlı kilo alma ve bel çevresindeki yağlanmanın da daha az olduğunu gösteren bulgularla dolu.

Benim güzel müdürüm

Benim güzel müdürüm

Türkiye'de yılda yaklaşık 25 bin estetik ameliyat yapılıyor. Her dört ameliyattan birini üst düzey yöneticiler yaptırıyor. Kadın yöneticiler daha çok botoks,liposuction, silikon, gerdirme ameliyatları yaptırırken erkekler saç ektirip, göbek yağlarını aldırıyor.

5.06.2004Kelebek
Kelliğe 5 bin 500 yıldır çare aranıyor

Kelliğe 5 bin 500 yıldır çare aranıyor

Kellik tedavisi 5 bin 500 yılda güvercin dışkısından saç nakline doğru ilerledi. Hipokrat, saç dökülmesine karşı afyon, kara turp, güvercin dışkısı pancar kökü ve çeşitli baharatlar içeren karışım yarattı.

9.03.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Güzellik kısa süren bir saltanat(tı)

“Güzellik kısa süren bir saltanattır” diyen Victor Hugo, bugün yaşasa şüphesiz lafından dönecekti.

6.01.2011

Kellik artık kader değil

Saç dökülmesi eskiden bir kaderdi. Çünkü bilimsel anlamda bu süreci değiştirecek bir şey yapılamıyordu. Oysa günümüzde uygulanan gelişmiş yöntemler sayesinde saçsızlık kader olmaktan çıktı.

1.08.2010

Tesettürlüler de estetik yaptırır

Evet tesettürlü... Ama o da kadın... Bizden bir farkı yok, yaşı ilerlediğinde, o da evliliği çatırdar, kocası ondan kaçar, bir başkasına gider diye korkuyor...

17.07.2009

Erkeklerin estetik merakı

Güzellik artık sadece kadının meselesi değil.

26.06.2009

Burun estetiğinde doğal görünümden uzaklaşmayın

Burun, yüzümüzün tam ortasında yer alıyor. Bu nedenle şekil bozukluğu söz konusuysa, gözler ilk önce buruna çevriliyor.

16.11.2008

Kadınlar ’sarkan gıdı’ istemiyor

Fazla kilolar tüm vücudun görünümünü bozuyor, şişmanlıkla birlikte sağlık sorunları ortaya çıktığı gibi kişinin kendisine duyduğu beğeni de azalıyor.

19.03.2008

Genç yaşlanmak kolay iş değil

Yapılan çalışmalar yaşlanma ile oluşan kırışıklıklar, sarkmalar ve kas kaybının kalp hastalığı ya da osteoporoz gibi kronik sağlık problemlerinin; dengeli diyet, egzersiz ve cildinize uyguladığınız akılcı bakımlarla önlenebileceğini veya geciktirilebileceğini gösteriyor.

10.07.2004