MENÜ

Karga Saldırısı

Karga Saldırısı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Karga Saldırısı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Karga Saldırısı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 20 Karga Saldırısı haberi bulunmuştur.

Karga Saldırısı Haberleri

Pitbull’dan sonra karga saldırısı

Pitbull’dan sonra karga saldırısı

Geçen sezon “pitbull” lakaplı takım arkadaşı Felipe Melo’nun saldırısına uğrayan Albert Riera, bu kez de bir karganın hedefi oldu.

8.01.2013Futbol
IŞİD YPGlileri böyle vurdu

IŞİD YPG'lileri böyle vurdu

SURİYE’nin Kobani kentinde IŞİD militanlarının havanlı saldırısına hedef olan 2 YPG’liden 1’i öldü, diğeri yaralandı. YPG’lilerin hedef olduğu IŞİD saldırısı Türkiye sınırından saniye saniye izlendi.Çatışmaların sürdüğü Kobani'de, saat 14.15 sıralarında Türkiye sınırına yakın bir noktada bulunan 2 YPG'liyi hedef alan IŞİD militanları havanlarla saldırdı. Birkaç havan atışının ardından IŞİD militanlarının son havan atışında Türkiye sınırına yakın noktadaki tren hattı kenarında bulunan 2 YPG'li hedef oldu. Havanın patlamasıyla 2 YPG'li oldukları yere yığılırken, bunu gören arkadaşları da o bölgeye yöneldi. 3 YPG'li koşarak gittikleri arkadaşlarından birinin öldüğünü, diğerinin de yaralandığını fark etti. Ölen YPG'li arkadaşları tarafından karga tulumba daha güvenli görülen bir noktaya taşınırken, yaralı YPG'li de yine aynı yöntemle taşınarak saldırıya uğradıkları yerden uzaklaştırıldı. Burada ölen YPG'linin üzerine battaniye örtülürken, yaralı YPG'liyi de arkadaşlarının ilk yardım yaptığı görüldü. Kameralara da yansıyan bu olayın ardından Kobani'deki çatışmalar yoğunlaştı.

3.11.2014 Haber
Yardım mı, kabahat mı

Yardım mı, 'kabahat' mı

İzmir Foça'da askeri servis aracına düzenlenen ve 2 askerin şehit olduğu saldırı sonrası ilginç bir olayın yaşandığı ortaya çıktı.Yaralı askerlerden birini hastaneye taşıyan vatandaş, karakolluk olmuş.

13.09.2012Gündem
Kıyamet gibi: 25 bin ölü

Kıyamet gibi: 25 bin ölü

Merkezi Endonezya’nın Sumatra Adası olan deprem, Güneydoğu Asya’ya kıyameti yaşattı. 8.9 büyüklüğündeki deprem, 10 metrelik tsunami (dev dalga) yarattı. Afet, 8 ülkede 25 bin can aldı.

27.12.2004Gündem
Asya kıyameti Afrika’yı bile vurdu

Asya kıyameti Afrika’yı bile vurdu

Merkez üssü Endonezya’nın Sumatra Adası’nın batı ucu açıklarında olan Richter ölçeği ile 9’luk deprem, Güneydoğu Asya’yı kıyamet yerine çevirdi. Okyanus tabanının 40 kilometre altında oluşan ve 2.5 dakika süren depremin yarattığı dev tsunami dalgaları 12 bin can aldı. Binlerce kişi kayboldu..
  Yüzyılın depreminden fotoğraflar

26.12.2004Dünya
Asya kıyameti Afrika’yı bile vurdu

Asya kıyameti Afrika’yı bile vurdu

Merkezi Endonezya’nın Sumatra Adası olan deprem, Güneydoğu Asya’ya kıyameti yaşattı. Hint Okyanusu tabanının 40 kilometre altında oluşan deprem, 10 metrelik tsunami (dev dalga) yarattı. Biri Afrika’da 8 ülkede can aldı.
  Yüzyılın depreminden fotoğraflar

26.12.2004Gündem
Nermin’i intihara sürükleyen olayın  esrarı Türkiye’de çözülebilecek mi

Nermin’i intihara sürükleyen olayın esrarı Türkiye’de çözülebilecek mi?

İstanbullu iki gencin yolu geçen yıl Miami’de kesişti. Nermin tecavüze uğradığını söyleyip altı gün sonra intihar etti. Emir delil yetersizliği gerekçesiyle aklandı.

6.11.2004Kelebek
Nermin’i intihara sürükleyen olayın  esrarı Türkiye’de çözülebilecek mi

Nermin’i intihara sürükleyen olayın esrarı Türkiye’de çözülebilecek mi?

İstanbullu iki gencin yolu geçen yıl Miami’de kesişti. İkisi de öğrenciydi. Nermin, 25 Temmuz’da Onur’un evine gitti. Evde yaşananlar meçhul. Ancak Nermin tecavüze uğradığını söyleyip altı gün sonra intihar etti. Onur ise önce tutuklanıp, ardından delil yetersizliği gerekçesiyle aklandı.

6.11.2004Kelebek
ÇELİŞKİLER YUMAĞI…

ÇELİŞKİLER YUMAĞI…

Sezai Abi’nin aşağıdaki yazısı MUHTEŞEM. Her zaman keyifle okurum da, bu sefer bayıldım. Siz okur olarak keyfine varacaksınız, eminim. Ben de, hem okur olarak, ama asıl bir yazar olarak... bu ustalık eseri yazıya BAYILDIM. Sezai BAYAR yazıyor:

23.12.2003Kelebek