MENÜ

Karate

Karate ile ilgili tüm haberleri, son dakika Karate haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Karate haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.817 Karate haberi bulunmuştur.

Karate Haberleri

İstanbulda karate heyecanı başlıyor

İstanbul'da karate heyecanı başlıyor!

20. Balkan Karate Şampiyonası, 24-25 Mart tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek.

22.03.2018Diğer
Çılgın Sedat kimdir Kaç çocuğu var gerçek adı ne

Çılgın Sedat kimdir? Kaç çocuğu var gerçek adı ne?

Kendine has üslubuyla söylediği şarkılar ve katıldığı yarışma programları ile tanınan Çılgın Sedat, zaman zaman magazin basınında yer alan haberler sonrası tekrar gündeme geliyor. Çılgın Sedat'ın kim olduğunu ve gerçek adının ne olduğunu sorgulayan vatandaşlar Çılgın Sedat hakkında bilgi edinmek için internette araştırma yapıyor. Peki Çılgın Sedat kimdir? Çılgın Sedat kaç yaşında? Çılgın Sedat'ın gerçek adı ne?

15.03.2018Televizyon
Hem üniversite öğrencisi hem siyah kuşak sahibi

Hem üniversite öğrencisi hem siyah kuşak sahibi!

Türkiye’de sporla uğraşmak zor, üstelik bir de kadınsanız ve ilgilendiğiniz spor ‘amatör’ kabul ediliyorsa iyice zor.

7.03.2018Diğer

Yazar Sonuçları

Asıl kabahatli kim?

Nilüfer İlçesindeki bir okulda görev yapan idareci arkadaşımı ziyarete gitmiştim. Ziyaretim sonrasında yaya olarak düştüm yola. Yürürken bir de ne görsem ya!

25.02.2018

Bu iş yerinde uyku odası var

Bu da Yemeksepeti’nin kurucusu Nevzat Aydın’ın yeni numarası! Şa-ha-neeee bir ofis yapmış. Adı Yemeksepeti Park. İstanbul Levent’in göbeğinde. Görenin gerçekten dibi düşer. 510 kişinin çalıştığı mekân, sekiz ayda tamamlanmış. Ve sıkı durun, tam altı milyon dolar harcanmış! Çalışanların, home-ofis yerine ev konforunda ofis deneyimi yaşayabilecekler bir yer. Kapılar, duvarlar şeffaf. Duvarlarda müthiş sanat eserleri asılı. Ve bir ilk daha... Bu ofiste uyku odaları var! Toplam sekiz tane uyku odası, günün her saatinde çalışanlar tarafından kısa bir uyku molası için kullanılabiliyor. Bilgisayar oyunu oynayabileceğiniz odalar, spor salonu, yoga ve pilates yapabileceğiniz alanlar, salıncaklar, bilardo masası, masa tenisi, satranç, PlayStation odası... Bütün çalışanlar, dünyanın en pahalı sandalyelerinde oturuyor. Ve beş kat boyunca devam eden köprüler var. Her köprü kendi bulunduğu katın uyku odasına bağlanıyor ve dünyanın en ünlü filmlerinde yer alan Khazad-Dum, Cassandra, Kwai gibi köprülerin isimlerini taşıyor. Çünkü Yemeksepeti’nin 15 bin restoranla ayda sekiz milyon kullanıcı arasında köprü kurduğuna inanılıyor.

11.02.2018