MENÜ

Karacabey Pansiyon Harası

Karacabey Pansiyon Harası ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Karacabey Pansiyon Harası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Karacabey Pansiyon Harası haberi bulunmuştur.

Karacabey Pansiyon Harası Haberleri

At, aşk  ve para

At, aşk ve para!

Buraya ‘İngiliz safkanlarının aşk yuvası’ diyen de var, ‘beş yıldızlı at oteli’ olarak adlandıran da... Karacabey Pansiyon Harası’ndan bahsediyoruz. Ayda yaklaşık bin safkan İngiliz kısrağına burada bakılıyor ve çiftleştiriliyor. Haranın gözbebeği aygır Lion Heart ile ilişkinin bedeli 18 bin 500 TL! Karşınızda ‘aygır ekonomisi’...

21.07.2019Hürriyet Pazar
Yarışmadan, koşmadan servet kazandırıyorlar İşte o atlar...

Yarışmadan, koşmadan servet kazandırıyorlar! İşte o atlar...

Türkiye Jokey Kulübünün en popüler İngiliz safkan aygırları Lion Heart ve Victory Gallop, yıllardır yarışmadan kulübe adeta servet kazandırıyor.

21.11.2017Spor Arena
Şampiyon at Sabırlı öldü

Şampiyon at 'Sabırlı' öldü

Yarış hayatı boyunca 51 yarışta 48 kez tabelaya girerek sahibine yaklaşık 4 milyon lira kazandıran yarış atı “Sabırlı”nın, aygır olarak hizmet verdiği Karacabey Pansiyon Harası'nda geçirdiği kaza sonucu öldüğü bildirildi.

17.09.2010Spor
Bakan Aksu’nun 1 milyar dolarlık derneği TJK çıktı

Bakan Aksu’nun 1 milyar dolarlık derneği TJK çıktı

İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu'nun önceki gün sözünü ettiği ‘‘1 milyar dolar bütçesi olan dernek’’ Türkiye Jokey Kulübü (TJK) çıktı. Kamuya yararlı dernek olarak faaliyet gösteren TJK, haraları, hipodromları, at hastaneleri, lokantaları ve büfeleriyle adeta bir holding gibi.

11.07.2003Gündem
Yollar savaş alanı gibi

Yollar savaş alanı gibi

Türkiye genelinde meydana gelen trafik kazalarında 29 kişi öldü, 67 kişi yaralandı. Saat 17.00'ye kadar yurt genelinde meydana gelen trafik kazaları şöyle:

19.08.2007Gündem