MENÜ

Kar Yağacak Mı

Kar Yağacak Mı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kar Yağacak Mı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kar Yağacak Mı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 188 Kar Yağacak Mı haberi bulunmuştur.

Kar Yağacak Mı Haberleri

Meteorolojiden son dakika hava durumu tahminleri | İstanbul için kar uyarısı yapıldı

Meteoroloji'den son dakika hava durumu tahminleri | İstanbul için kar uyarısı yapıldı

Ocak ayı ile birlikte soğuk ve yağışlı havanın gelmesi, vatandaşların hava durumunu tahmini araştırmalarını hızlandırdı. Meteoroloji'den alınan tahminlere göre, yurt genelinde bugün hava durumunun kar, yağmur ve karla karışık yağmur şeklinde olması bekleniyor. Peki, bugün hava nasıl olacak, kar yağacak mı? İşte, son dakika hava durumu tahminleri...

2.01.2019Gündem
Pazar günü hava nasıl olacak İstanbula kar yağacak mı

Pazar günü hava nasıl olacak? İstanbul'a kar yağacak mı?

2019'un ilk pazar tatili için hava durumu araştırmaları hız kazandı. Bir süredir soğuk ve yağışlı havanın etkilerini hisseden vatandaşlar, 2019'un ilk pazar günü yani 6 Ocak'ın hava durumu tahminlerini sorguluyor. Bu konuda Meteoroloji'den açıklanan verileri öğrenmek istiyor. Peki, pazar günü hava nasıl olacak? İstanbul'a kar yağacak mı?

5.01.2019Gündem
İstanbulda kar yağacak mı Meteorolojiden son dakika hava durumu verileri

İstanbul'da kar yağacak mı? Meteoroloji'den son dakika hava durumu verileri

Yurttan son dakika hava durumu verilerini aktaran Meteoroloji Genel Müdürlüğü, iç ve doğu bölgelerde kuvvetli yağış uyarısında bulundu. İstanbul'da ise gece yarısı itibariyle kar yağışının etkili olacağı bilgisi yer aldı. Marmara, İç Ege, Akdeniz ve Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu, Doğu Anadolu ile Güneydoğu Anadolu'nun kuzey kesimlerinde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor. İşte, en güncel hava durumu bilgileri

6.01.2019Gündem
Meteorolojiden 3 il için kar yağışı uyarısı- İstanbul’da kar yağacak mı

Meteorolojiden 3 il için kar yağışı uyarısı- İstanbul’da kar yağacak mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, bugün başta Bolu Dağı geçişi olmak üzere Bolu'nun yüksekleri, Bursa'nın güney ve doğusunun yüksekleri ile Bilecik'in yüksek kesimlerinde görülecek kar yağışlarının, yer yer 5-15 santimetre kar örtüsü bırakacağı tahmin ediliyor. Peki, diğer illerde hava nasıl olacak? İstanbul’da kar yağacak mı? İşte, yurt geneli hava durumu uyarısı

14.02.2019Gündem
Yarın (Pazartesi) İstanbulda kar yağışı var mı

Yarın (Pazartesi) İstanbul'da kar yağışı var mı?

25 Şubat Pazartesi günü İstanbul'da kar yağışı yaşanacak mı sorusu, sabah erken saatlerde yola çıkacak olan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Hafta sonu kar yağışının etkisini göstermesinin ardından dikkatler, yarın İstanbul'da kar yağacak mı sorusuna çevrildi. Peki, Pazartesi günü İstanbul'da kar yağacak mı? İşte, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bazı bilgiler

24.02.2019Gündem
Kremlin protokolü mü Ortodoks töreni mi

Kremlin protokolü mü Ortodoks töreni mi

Nazım Hikmet'in cenazesinde yüzünün açık olması, ülkemizde tartışma yarattı ve dünyaca ünlü şairin ‘‘Ortodoks usulü’’ gömüldüğü öne sürüldü. Nazım'ın Rusya'daki son yakını, sevgilisi Galina Kolesnikova ise gömme töreninde ‘‘Kremlin protokolü’’ uygulandığı için yüzünün örtülmediğini söyledi.

17.02.2002Gündem
Atdağı’nda kar, dağlarda sağlık var

Atdağı’nda kar, dağlarda sağlık var

Adana matbaamızda inşaat var, gürültüden durulmuyor. Muhsin bey (bilgi işlemden) laptopumu göndermedi. Ben de Toros dağlarına tırmandım. Atdağı’nda mecburi mola verdim. Ne gürültü , ne laptop umurumda bile değil. Dağlarda sağlık var… (SİNAN TANYILDIZ yazıyor.)

27.01.2004Gündem
Yağmur ve karın ‘aniden bastırması’ durduk yere bina çökmesi gibi bir şeydir

Yağmur ve karın ‘aniden bastırması’ durduk yere bina çökmesi gibi bir şeydir

Haberlere göre bir baba ile oğlu, 10 Ocak 2004 günü minibüsleriyle Antalya'nın dağ köylerinde halı satmak için yola çıkmıştı.

11.02.2004Kelebek
Serdar nasıl çuvala girdi

Serdar nasıl çuvala girdi?

İnternetten geldi, güvenmedim, açıp yine interetten aradım, BASİT YAŞAMAK şiiri gerçekten Nazım’ın mı diye, ilk kez duyuyordum. En az on belge çıktı karşıma, şiir ve altında Nazım imzasıyla. Hatta, şiirin bir kitaptan alıntısı bile vardı... Ama yetmezmiş, FENA HALDE ÇUVALLADIM. Ben ki fikir ve emek hakkının savunucusu, “Düş hekimi” Yalçın Ergir’in hakkını yedim. Gerçi kendi de söylüyor, insanın şiirinin Nazım’la karıştırılması şereftir!

7.06.2004Gündem
Düğünümüz var Bünyamin Bey aman ha yarın yağış olmasın

Düğünümüz var Bünyamin Bey aman ha yarın yağış olmasın

Bünyamin Sürmeli ekranlarımızın yeni starı. CNN Türk’ün hava durumu sunucusu. Bu aralar herkes ondan söz ediyor. Bilgisi, isabetli tahminleri, ciddiyeti ve samimiyetiyle hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından biri haline geldi. 29 yaşındaki İTÜ Meteoroloji Mühendisliği mezunu bu genç adamın bir özelliği de fazlasıyla kendine özgü olması.

24.07.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Belediyenin suçu ne?

GAZETELER, özellikle İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni suçlar bir havadaydı dün.

19.12.2001

Mahsur kalınacaksa Salopet'te kalınmalı

Hava soğuk ama güneşli. Karar verdim. Uzuuun bir yürüyüş yapacağım. Önce ver elini Bebek Sanat Galerisi. İbrahim Örs Sergisi. Sonra biraz daha gayret: Salopet.

4.01.2003

Söyleyecek bir şeyim var (2)

Sizin söyleyecek bir şeyiniz varsa, benim de yayınlayacak yerim var. Buyrun söz pazartesi olduğu gibi bugün de sizin...

11.02.2003

Bir ses duyacaksınız...

Geçen gün ilk kar taneleri düştü.

6.12.2003

Tedbiri elden bırakmayacaksın...

BU sefer de; kar yağışı karşısında yeterli tedbir alınması sanki bana tuhaf geldi.

13.02.2004

Bağdat'tan dönen yanlış hesap

17 mayıs pazartesi günü Hürriyet Avrupa’da yayınlanan “AKP Usulü Politik Kabadayılık” başlıklı yazım şöyle bitiyordu:

6.06.2004

17 Ağustos’u unutmayalım

SEVGİLİ okuyucularım, Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun... Ve şimdi 5 yıl geriye gidin. Dün gece saat 03.00 dolaylarında nasıl uyandığınızı bir anımsayın.

16.08.2004

Öleceksin demek kolay, ölmemek için ne yapalım

Geçen pazar sabahı, her pazar günü yaptığım gibi yataktan kalkar kalkmaz gazeteleri almak üzere markete gittim.

22.08.2004

Dış kapının bilgi mandalı

Telefonlar edip, kısa mesajlar gönderip, e.posta bültenleri dağıtıp haber verdiler; çok büyük bir teknoloji şirketimizin yeni bir ürününün tanıtım toplantısı, sağanak yağış beklendiği için ertelenmiş.

16.10.2004