MENÜ

Kar Ne Zaman Yağacak

Kar Ne Zaman Yağacak ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kar Ne Zaman Yağacak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kar Ne Zaman Yağacak haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 181 Kar Ne Zaman Yağacak haberi bulunmuştur.

Kar Ne Zaman Yağacak Haberleri

İstanbula kar uyarısı Hafta sonu hava nasıl olacak

İstanbul'a kar uyarısı! Hafta sonu hava nasıl olacak?

Hafta sonu tatili öncesi hava durumu araştırmaları hız kazandı. Meteoroloji'nin yayınladığı son dakika verilerini takip eden vatandaşlar, bulundukları illerdeki güncel hava durumu tahminlerini öğrenmek istiyor. Öte yandan, İstanbul'da Avrupa Yakası'nın batısı ve yüksekleri ile Anadolu Yakası'nın iç ve yüksek kesimlerinde yer yer kar yağışı olacağı tahmin ediliyor. Peki, Hafta sonu hava nasıl olacak? İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

22.02.2019Gündem
Son dakika... Meteorolojiden İstanbul için uyarı geldi: Akşam saatlerinden itibaren...

Son dakika... Meteoroloji'den İstanbul için uyarı geldi: Akşam saatlerinden itibaren...

Meteoroloji'den yapılan son açıklamaya göre, İstanbul'da akşam saatlerinden itibaren yağmur bekleniyor.

22.02.2019Gündem
Meteorolojiden kar yağışı uyarısı geldi İstanbula kar ne zaman yağacak

Meteorolojiden kar yağışı uyarısı geldi! İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

İstanbul'da yarın hava nasıl olacak sorusunun yanıtı, metropol kentte yaşayan milyonlarca vatandaşın merak ettiği konular arasında yer almaya başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yarın İstanbul'unda içinde bulunduğu birçok kentte yağış bekleniyor. İşte meteorolojiden gelen hava durumu raporu.

21.02.2019Gündem
Soğuklar sorgulattı: Kar ne zaman yağacak 10 Şubat hava durumu verileri

Soğuklar sorgulattı: Kar ne zaman yağacak? 10 Şubat hava durumu verileri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün hava durumu verileri, kar yağışı beklentisi ile sorgulanmaya başlandı. Özellikle İstanbul'da sabah saatlerinde kendisini hissettiren soğuk hava, bölgede yaşayan vatandaşların gündeminde yer aldı. Peki, kar ne zaman yağacak? İşte, 10 Şubat tarihli hava durumu verileri ve önümüzdeki günlere ait bazı hava durumu detayları

10.02.2019Gündem
Kar yağışıyla ilgili son dakika açıklaması | Ünlü meteorolog tarih verdi

Kar yağışıyla ilgili son dakika açıklaması | Ünlü meteorolog tarih verdi

Kar yağışıyla ilgili son dakika açıklaması Prof. Dr. Orhan Şen'den geldi. Ünlü meteorolog, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla 'İstanbul'da kar ne zaman yağacak?' sorularına yanıt vermiş oldu.

13.01.2019Gündem
İstanbula kar ne zaman yağacak Meteorolojiden yoğun kar uyarısı

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Meteorolojiden yoğun kar uyarısı

İstanbul'a kar ne zaman yağacak sorusunun yanıtı binlerce vatandaş tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, Çanakkale, Kırklareli ve Tekirdağ çevreleri ile İstanbul'un batı kesimlerinde yarın yoğun kar yağışı beklendiği bildirildi.

3.01.2019Gündem
Meteorolojiden son dakika hava durumu bilgisi...Bugün yağmur var mı

Meteoroloji'den son dakika hava durumu bilgisi...Bugün yağmur var mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün (MGM) verdiği bilgilere göre bugün Marmara Bölgesi'nde yağışın etkisini göstermesi bekleniyor. Sabah saatleri itibariyle yurdun batı kesimlerinde yağış başlarken, orta kesimlerde güneşli hava, doğu bölgesinde is soğuk hava kendisini hissettirecek. İşte, kar ne zaman yağacak sorularının giderek arttığı 9 Aralık Pazar gününün hava durumu bilgileri

9.12.2018Gündem
7 Aralık son dakika hava durumu bilgileri Kar ne zaman yağacak

7 Aralık son dakika hava durumu bilgileri! Kar ne zaman yağacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü (MGM), hava durumu hakkında son durum bilgilerini yayımladı. Ülkenin güneydoğusunda karla karışık yağmur ve kar beklendiğini aktaran MGM, Orta ve Doğu Karadeniz'de ise çok kuvvetli yağış tahmininde bulundu. İşte, kar ne zaman yağacak sorusunun gündemde yer aldığı son günlerde yurt genelinde 7 Aralık Cuma gününe dair hava durumu bilgileri

7.12.2018Gündem
Kar ne zaman yağacak | 3 Aralık yurt geneli hava durumu

Kar ne zaman yağacak? | 3 Aralık yurt geneli hava durumu

Ülke genelinin parçalı ve çok bulutlu, Batı Akdeniz ile Muğla, Denizli, Uşak ve Afyonkarahisar çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.  Peki, kar ne zaman yağacak? Bugün hava nasıl olacak?

3.12.2018Gündem
Kar ne zaman yağacak 5 günlük hava durumu tahmini

Kar ne zaman yağacak? 5 günlük hava durumu tahmini

Kar ne zaman yağacak sorusu, özellikle Ankara ve İstanbul'da yaşayan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediliyor. Hava sıcaklıkların ciddi manada düşüş göstermesi üzerine Ankara ve İstanbul'da kar ne zaman yağacak sorularına hız kazandıran birçok vatandaş, internet üzerinden sorgulamalarına başladı. Peki, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün aktardığı verilere göre kar ne zaman yağacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

1.12.2018Gündem
İstanbula kar ne zaman yağacak İşte kar yağışı beklenen iller

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? İşte kar yağışı beklenen iller

Trakya'da başlayan kar yağışı ardından İstanbul da ikamet eden vatandaşlar da hava durumu araştırmalarına başladı. Kar yağışının aralıklarla cuma günü sabah saatlerine kadar etkili olacağı tahmin edilirken, vatandaşlar soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması konusunda uyarıldı. Peki, İstanbul’da kar ne zaman yağacak?

29.11.2018Gündem
Kar ne zaman yağacak Meteorolojiden gelen 5 günlük hava durumu tahmini

Kar ne zaman yağacak? Meteoroloji'den gelen 5 günlük hava durumu tahmini

İstanbul'a kar ne zaman yağacak sorusunun yanıtı vatandaşların her gün düzenli olarak sorguladığı konular arasında yer almaya devam ediyor. Havaların iyice soğumasıyla birlikte kar beklentisine giren vatandaşlar, Meteorolojiden gelen bilgileri merak ediyor. İşte, Meteoroloji'den gelen 5 günlük hava durumu tahmini.

27.11.2018Gündem
İstanbulda kar ne zaman yağacak Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı

İstanbul'da kar ne zaman yağacak? Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı

Yeni günün başlamasıyla birlikte, hava durumu araştırmaları da hız kazandı. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi büyük şehirlerde ikamet eden vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayınladığı güncel hava durumu bilgisinden haberdar olmak istiyor. Peki, hava bugün nasıl olacak? Kar yağacak mı?

21.11.2018Gündem
Kar ne zaman yağacak İstanbul Ankara İzmir hava durumu

Kar ne zaman yağacak? İstanbul Ankara İzmir hava durumu

Son günlerde havaların soğuması, pek çok vatandaşın aklına şu soruyu getirdi: 'Kar ne zaman yağacak?'. Yurdun büyük bölümünde soğuk hava günden güne etkisini hissettirirken, Doğu Anadolu Bölgesi'nde pek çok yerde kar yağışı devam ediyor. Diğer bölgelerde ise yağış, daha çok yağmur şeklinde görülüyor. Peki, kar ne zaman yağacak?

17.11.2018Gündem
Kar ne zaman yağacak Meteorolojiden bazı illere kar uyarısı geldi

Kar ne zaman yağacak? Meteoroloji'den bazı illere kar uyarısı geldi!

Kar yağışının ne zaman olacağına yönelik araştırmalar havaların soğumasıyla birlikte hız kazandı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamayla bazı bölgeler için kar yağışı uyarısı yapılmış hatta Tunceli'nin Pülümür ilçesinde okullar tatil edilmişti. Peki, İstanbul'a kar yağacak mı? Peki, kar ne zaman yağacak?

15.11.2018Gündem
Kar ne zaman yağacak Meteorolojiden 14 Kasım uyarısı

Kar ne zaman yağacak? Meteorolojiden 14 Kasım uyarısı

Kar ne zaman yağacak sorusuna cevap arayan binlerce vatandaşa Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden uyarı geldi. Geçtiğimiz günlerde soğuk hava konusunda uyarıda bulunan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, önümüzdeki günler için kar yağışı uyarısında bulundu. Peki, İstanbul'a kar ne zaman yağacak? İşte, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayımladığı bilgilere göre kar ne zaman yağacak sorusunun cevabı

13.11.2018Gündem
İstanbulda kar ne zaman yağacak Meteorolojiden soğuk hava uyarısı

İstanbul'da kar ne zaman yağacak? Meteoroloji'den soğuk hava uyarısı!

Sıcaklıklarının birden düşerek yağışlı havanın gelmesiyle, kar ne zaman yağacak? sorusu akıllara geldi. Özellikle Marmara Bölgesi için uyarılarda bulunan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, önümüzdeki günlerde yurt genelinde sıcaklıkların 6-12 derece arasında azalacağını duyurmuştu. Peki, kar ne zaman yağacak? Kar yağacak mı?

25.10.2018Gündem
Kar ne zaman yağacak İşte Meteoroloji Genel Müdürü bölgesel hava durumu tahminleri

Kar ne zaman yağacak? İşte Meteoroloji Genel Müdürü bölgesel hava durumu tahminleri

Ekim ayının son günlerinde Türkiye’nin çeşitli yerlerinden kar yağışı haberleri gelmeye başladı. Hava sıcaklıklarının 6-12 derece arasında düşeceğini açıklayan Meteoroloji Genel Müdürü Volkan Mutlu Coşkun, bazı şehirlerde kar yağışı olacağını duyurdu. Peki, kar ne zaman yağacak?

22.10.2018Gündem
İstanbula kar ne zaman yağacak

İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

Balkanlar'dan gelen soğuk hava dalgasının etkisine giren Edirne ve Kırklareli'nde kar yağışı başladı. Meteorolojinin internet sitesindeki tahminlere göre İstanbul'da da çarşamba günü karla karışık yağmur, Perşembe günü ise kar bekleniyor.

25.02.2018Gündem
Hava durumu bugün nasıl olacak İstanbula kar ne zaman yağacak

Hava durumu bugün nasıl olacak? İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

İstanbul'a kar ne zaman yağacak araştırmaları, Meteoroloji Genel Müdürlüğü üzerinden yayınlanan hava durumu bilgileri ile sorgulanmaya devam ediyor. Bu kış döneminde kar yağışının gerçekleşmemesi nedeniyle merak konusu olan hava durumu, vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. İşte, hava durumu bilgilerine yansıyan detaylı bilgiler

25.02.2018Gündem
Hava durumu şaşırttı - Bu hafta İstanbulda kar yağacak mı

Hava durumu şaşırttı - Bu hafta İstanbul'da kar yağacak mı?

Geçtiğimiz hafta düşen hava sıcaklıkları ardından 'bugün hava nasıl olacak?' sorusuna yanıt arayan izleyiciler, meteorolojiden gelen yeni açıklamalarla şaşırttı. Beş günlük sıcaklık değerlerinde en yüksek sıcaklık 14 dereceye kadar çıkarken, en düşük sıcaklık 2 dereceye kadar düşüyor. Peki bu hafta kar yağacak mı, kar uyarısı var mı?

28.01.2018Gündem
İstanbula kar ne zaman yağacak Hava durumu uyarısı

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Hava durumu uyarısı

İstanbul'da hava durumu, dün başlayan ve gece saatlerine kadar devam eden kar yağışının ardından merakla araştırılmaya başlandı. Karadeniz tarafından gelen yağışın, sabah saatlerinde sona ermesinin ardından kar ne zaman yağacak soruları yeniden sorulmaya başlandı. Peki, Hava durumu bugün nasıl olacak? İstanbul'a kar yağacak mı? İşte, merak edilen bazı detaylar

25.01.2018Gündem
Ünlü meteorologdan açıklama: Hava durumu yarın nasıl olacak Kar ne zaman yağacak

Ünlü meteorologdan açıklama: Hava durumu yarın nasıl olacak? Kar ne zaman yağacak?

Hava durumu bilgilerine göre kar ne zaman yağacak sorusu bu yıl kış aylarının popüler sorusu oldu. Yüz binlerce kişinin merakla araştırdığı kar ne zaman yağacak konusu için Meteoroloji uzmanı Prof. Dr. Orhan Şen'den açıklama geldi. Peki, Prof. Dr. Şen'in açıklamalarına göre kar ne zaman yağacak? İşte, ısı adasının engel olduğu kar yağışı hakkında detaylı bilgiler

22.01.2018Gündem
Kar ne zaman yağacak Yarın hava nasıl olacak

Kar ne zaman yağacak? Yarın hava nasıl olacak?

Yeni hafta öncesinde en çok araştırılan konulardan biri de hava durumu oldu. Pazartesi günü planlarını saatler öncesinden yapmak isteyen vatandaşlar, 'yarın hava nasıl olacak, kar ne zaman yağacak?' gibi sorulara yanıt arıyor. İşte 22 Ocak tarihi için hava durumu tahminleri!

21.01.2018Gündem
Kar ne zaman yağacak sorusu cevap buldu Hava durumu o günü işaret ediyor

Kar ne zaman yağacak sorusu cevap buldu! Hava durumu o günü işaret ediyor

Meteoroloji'den alınan hava durumu bilgilerine göre merak edilen kar ne zaman yağacak sorusu cevap buldu. İstanbul için uzun zaman önce beklenen ancak hala gelmeyen kar yağışının son durumunu merak ediyor. Peki, İstanbul'a kar ne zaman yağacak? İşte, hava durumu hakkında alınan son bilgilere göre kar ne zaman yağacak sorusunun cevabı

20.01.2018Gündem
Hava durumu için yeni uyarılar geldi: Birçok il için kar ve şiddetli yağmur uyarısı

Hava durumu için yeni uyarılar geldi: Birçok il için kar ve şiddetli yağmur uyarısı

Dün kuvvetli fırtına bilgilendirmesinde bulunan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bugünkü hava durumu için yeni uyarılar verdi. İstanbul'da dün akşam saatlerinden itibaren etkili olan şiddetli rüzgar nedeniyle deniz seferlerinde aksamalar yaşanıyor. Denizde dev dalgalar oluştu. İstanbul Boğazı kıyılarında dalgaların sahile çarpmasıyla su seviyesi 3-4 metre yüksekliğe kadar çıktı. Peki bugün hava nasıl olacak? Kar yağacak mı?

17.01.2018Gündem
Hava durumu kar bekleyenleri üzdü Kar ne zaman yağacak

Hava durumu kar bekleyenleri üzdü! Kar ne zaman yağacak?

Bu yılın kış aylarında en çok merak edilen konular arasında yer alan kar ne zaman yağacak sorusu, vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Hava durumu haberleri aracılığıyla günlük ve haftalık raporları takip eden birçok kişi, özellikle mega şehir İstanbul'a kar ne zaman yağacak sorusunu yöneltmeye devam ediyor. 'Isı adası' olarak adlandırılan durum sebebiyle kar yağışının bir türlü gelmediğini ifade eden TMMO Başkanı Ahmet Köse, kar ne zaman yağacak soruları için detaylı açıklamada bulundu. İşte, hava durumu bilgileri ve kar yağışı hakkında bazı bilgiler

16.01.2018Gündem
Hava durumu için önemli uyarı geldi Kar yağışı için gözler o güne çevrildi

Hava durumu için önemli uyarı geldi! Kar yağışı için gözler o güne çevrildi!

Hava durumu için vatandaşların günlük araştırması devam ediyor. Özellikle İstanbul'a kar yağışının ne zaman olacağını merak eden vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yaptığı açıklamaları araştırdı. Peki günlerdir araştırılan hava durumu bilgisine göre kar ne zaman yağacak? İşte, günün en son hava durumu haberleri

15.01.2018Gündem
Kar ne zaman yağacak Kar yağışı Boluda etkisini gösteriyor

Kar ne zaman yağacak? Kar yağışı Bolu'da etkisini gösteriyor

Kar ne zaman yağacak sorusu gündemdeki önemini sürdürmeye devam ediyor. Hava durumu verilerine göre soğukların etkisini göstermesi, İstanbul'da beklentileri arttırdı. Geçtiğimiz yıl bu zamanları karla karşılayan İstanbul'da, henüz kar yağışı olmaması nedeniyle vatandaşların sorgulamaları giderek artıyor. Peki, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre kar ne zaman yağacak? İşte, Bolu'da etkisini arttıran kar yağışıyla ilgili bazı detaylar

13.01.2018Gündem
İstanbulda kar beklentisi başka tarihe kaldı... Kar ne zaman yağacak

İstanbul'da' kar beklentisi başka tarihe kaldı... Kar ne zaman yağacak?

İstanbul'da hafta sonunda yağışlar, kuvvetli poyrazla genellikle hafif yağmur şeklinde görülecek, pazar günü akşam saatlerinde ve pazartesi günü ilk saatlerde kentin yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve hafif kar olacak. Pazar günü görülecek kar yağışı il merkezinde yerde kar örtüsü bırakmayacak.

12.01.2018Gündem
İstanbul’a kar ne zaman yağacak İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava tahminleri

İstanbul’a kar ne zaman yağacak? İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava tahminleri

İstanbul’da hafta sonu sıcaklıklar düşerken, kent genelinde yağışlı bir hava etkili olacak. Pazar günü karla karışık yağmur beklenirken, gece saatlerinde ise kar yağışı görülebilir.

10.01.2018Gündem
Hava durumu bilgisine göre kar ne zaman yağacak sorusu cevap buldu

Hava durumu bilgisine göre kar ne zaman yağacak sorusu cevap buldu!

Günlerdir büyük bir merak içerisinde araştırılan İstanbul'a kar ne zaman yağacak sorusu, gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün hava durumu bilgilerinden elde edilen verilere göre, İstanbul'a kar yağışı gelecek hafta içerisinde başlayacak. İşte,Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün vermiş olduğu hava durumu bilgisi ve kar ne zaman yağacak sorusunun cevabı

9.01.2018Gündem
Herkes bu soruyu soruyor... Kış ne zaman gelecek

Herkes bu soruyu soruyor... Kış ne zaman gelecek?

İstanbul'da ve pek çok kentte dün de bahar havası dikkat çekti, herkes 'kar ne zaman yağacak' sorusunu sormaya başladı. Meteorolojinin son tahminlerine göre Perşembe gününden itibaren yurt genelinde yağmurlar geliyor. Yard. Doç. Dr. Abdullah Kahraman, "İstanbul'da Ocak ayı ortasında kısa süreli bir soğuma haricinde sıcaklıklar büyük ölçüde mevsim normallerinin üzerinde görünüyor. Şubat'ın başlamasıyla birlikte işler değişebilir ama genel olarak normalden ılık ve daha az yağışlı bir kış geçireceğiz" diyor.

7.01.2018Gündem
Hava durumu bu hafta sonu şaşırtıyor Peki İstanbulda kar ne zaman yağacak

Hava durumu bu hafta sonu şaşırtıyor! Peki İstanbul'da kar ne zaman yağacak?

Hava durumu İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük merkezlerde günün konusu oldu. Hafta sonu dolayısıyla dışarıda vakit geçirmek isteyen vatandaşlar, hava durumu bilgisini merakla araştırmaya başladı. Peki, bugün hava nasıl olacak? Yağmur yağacak mı? İşte, merak edilen tüm soruların Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre en net cevabı

5.01.2018Gündem
Karlar düşer, düşer düşer snowboard yaparım

Karlar düşer, düşer düşer snowboard yaparım!

77. sayımızın Bakın Burada Ne Var sayfasında kış tatili övdük!

2.01.2018Kampüs
Hava durumu için AKOMdan önemli duyuru Kar ne zaman yağacak

Hava durumu için AKOM'dan önemli duyuru! Kar ne zaman yağacak?

Hava durumu hakkında AKOM'dan önemli bir uyarı geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi'nden (AKOM) yapılan açıklamaya göre , İstanbul'da hava durumunun gece saatlerinden itibaren yağışlı olacağı duyuruldu. Kar ne zaman yağacak sorusuna cevap arayan vatandaşlar için de üzücü bir haber veren AKOM, hava durumu bilgilerine göre sıcaklıkların 9-13 derece oranında artacağını duyurdu

2.01.2018Gündem
Kar ne zaman yağacak derken... Buzul çağı mı geliyor

Kar ne zaman yağacak derken... Buzul çağı mı geliyor!

İngiltere'de bilim insanlarının önümüzdeki yıllarda gezegenimizin ‘mini buzul çağına' girebileceği yönündeki açıklamalarının etkisi sürerken, bir değerlendirme de meteoroloji uzmanı Bünyamin Sürmeli'den geldi. Sürmeli, "Bugünlerde kutup soğukları Amerika ve Kanada'ya yine çöktü. Yani mini buzul çağları olmasa da ara ara dünyada böyle soğuma demoları yaşanıyor" dedi.

31.12.2017Gündem
Kar ne zaman yağacak Hava durumu nasıl olacak

Kar ne zaman yağacak? Hava durumu nasıl olacak?

Hava durumu hakkında gelişmeleri yayınlayan Meteroloji Genel Müdürlüğü, kuvvetli yağış konusunda uyarıda bulundu. Yurdun bazı kesimlerinde buzlanma ve don olaylarının yaşanacağı bugün itibariyle, mega şehir İstanbul'da yaşayan vatandaşlar kar ne zaman yağacak sorusuna cevap aradı. İşte, hava durumu hakkında günün gelişmeleri ve Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayımladığı bilgiler dahilinde İstanbul'da kar ne zaman yağacak sorusunun yanıtı

28.12.2017Gündem
Hava durumu bilgisi sonrası ekipler alarmda Kar ne zaman yağacak

Hava durumu bilgisi sonrası ekipler alarmda! Kar ne zaman yağacak?

Meteoroloji'nin hava durumu bilgisi birçok vatandaş tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Yavaş yavaş kar yağışına doğru ilerleyen İstanbul'un bazı ilçelerinde kar yağışı bekleniyor. Peki, İstanbul'da kar ne zaman yağacak? İşte, hava durumu bilgisini sorgulayan vatandaşlar için 5 günlük detaylı bilgiler

21.12.2017Gündem
Hava durumu raporu: Bugün hava nasıl olacak Kar ne zaman yağacak

Hava durumu raporu: Bugün hava nasıl olacak? Kar ne zaman yağacak?

Yapılan son değerlendirmelere göre; yurt genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, İç Anadolu'nun doğusu, Karadeniz, Doğu Anadolu ile Ankara, Çankırı, Konya, Antalya, Isparta Siirt ve Batman çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

20.12.2017Gündem
Hava durumu raporuna göre kar ne zaman yağacak Meteoroloji uzmanı kar için gün verdi

Hava durumu raporuna göre kar ne zaman yağacak? Meteoroloji uzmanı kar için gün verdi

Kış mevsiminin iyiden iyiye kendisini göstermesiyle birlikte kar yağışına yönelik söylentiler de çoğaldı. Meteoroloji Uzmanı Prof. Dr. Orhan Şen, İstanbul ve Marmara için kar yağışı uyarısında bulundu. Peki İstanbul'da kar ne zaman yağacak?

19.12.2017Gündem
Hava durumu bugün nasıl olacak Bu hafta kar yağacak mı

Hava durumu bugün nasıl olacak? Bu hafta kar yağacak mı?

Hava sıcaklıklarının ani düşüşü ve pazar gününden bu yana süren sağanak yağış ardından bugünkü hava durumu merak konusu oldu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü de öngörülen sağanak için, ani sel, su baskını ve ulaşımda aksama uyarısında bulundu. Kışın kendisini iyiden iyiye göstermesiyle birlikte kar yağışı olup olmayacağı da gündeme geldi. Peki bu hafta kar yağacak mı? İşte günlük ve haftalık hava durumu değerlendirmeleri!

17.12.2017Gündem
Bugün hava nasıl olacak İstanbulda kar ne zaman yağacak

Bugün hava nasıl olacak? İstanbul'da kar ne zaman yağacak?

Hava durumu günlük olarak vatandaşlar tarafından takip ediliyor. Geçtiğimiz haftalarda düşen hava sıcaklıkları bu hafta yeniden yükselişe geçti. İç Anadolu'nun kuzeydoğusu ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile gece saatlerinden itibaren Marmara'nın batısının parçalı yer yer çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Peki İstanbul'da kar ne zaman yağacak, önümüzdeki günlerde kar görülüyor mu?

12.12.2017Televizyon
İstanbullular dikkat Meteorolojiden sonra bir uyarı daha: Donabilir...

İstanbullular dikkat! Meteoroloji'den sonra bir uyarı daha: 'Donabilir...'

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, soğuk hava dalgasıyla birlikte sıcaklıkların hissedilir derecede (8-16 derece) azalarak mevsim normallerinin altına inmesinin beklendiği kaydederek, sayaçları donmaya karşı korumaları konusunda İstanbulluları uyardı.

5.12.2017Gündem
Hava durumu raporu kar uyarısı verdi: Ne zaman yağacak

Hava durumu raporu kar uyarısı verdi: Ne zaman yağacak?

Meteoroloji ve AKOM'dan pek çok il ve bölge için karla karışık yağmur uyarısı yapıldı. 5 Aralık hava durumu raporuna Marmara Bölgesi'nin parçalı ve çok bulutlu, İstanbul ile bölgenin doğusunun aralıklı yağmur, kentin yüksek kesimleri ve bölgenin doğusunun yer yer karla karışık yağmurlu geçmesi öngörülüyor. Peki kar ne zaman yağacak?

5.12.2017Gündem
İstanbul hava sahasında hareketli dakikalar Uçaklar yakıt kritiğine girdi

İstanbul hava sahasında hareketli dakikalar! Uçaklar yakıt kritiğine girdi

İstanbul'a gelen uçaklar, kötü hava şartlarını içinde barındıran elektrik yüklü bulutlara (kümülonimbus) yakalanmamak için inişe geçemeyince, havada tur atmak zorunda kaldı. Bazı uçaklar havada tur atması nedeniyle yakıt kritiğine girdi.

4.12.2017Gündem
Kar geliyor derken cuma yine şaşırtacak İstanbula kar ne zaman yağacak

Kar geliyor derken cuma yine şaşırtacak! İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

İstanbul'da etkili olan sağanak yağış özellikle trafikte vatandaşlara zor anlar yaşatıyor. Yağış meteoroloji radarına da yansıdı. Meteorolog Prof. Dr. Miktad Kadıoğlu, radar görüntüsünü, "Şu an atmosferik cephe Üsküdar üzerinden geciyor" mesajıyla paylaştı. Öte yandan Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, halen mevsim normallerinin üzerinde sıcaklıkların yaşandığı ülkemizin bugünden itibaren kuzeybatı kesimlerinden başlayarak Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı sistemin etkisinde kalacağı tahmin ediliyor. Bu hafta Ankara, Bolu, Karabük, Muş, Bingöl, Kastamonu, Ağrı, Van, Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Konya gibi pek çok kentimizde kar yağışları görülecek. Cuma günü ise yurdun büyük bölümünde sıcaklıklar tekrar yükseliyor.

4.12.2017Gündem
Kar ne zaman yağacak İstanbula hava durumu uyarısı

Kar ne zaman yağacak? İstanbul'a hava durumu uyarısı

Hava durumu bilgisi ile kar ne zaman yağacak sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yayımladığı detayları sorguluyor. Peki, Meteoroloji'nin yayımladığı hava durumu bilgisine göre İstanbul'a kar ne zaman yağacak? İşte, yayımlanan bilgilerin detayları

1.12.2017Gündem
Erzincan’da ulaşıma kar engeli

Erzincan’da ulaşıma kar engeli

Erzincan ve çevresinde etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle ağır tonajlı araçların geçişine izin verilmedi.

21.11.2017Gündem
Hava durumu için önemli uyarılar Kar ne zaman yağacak

Hava durumu için önemli uyarılar! Kar ne zaman yağacak?

Hava sıcaklıklarının ani düşüşü ve pek çok ilde yaşanan kar yağışı ardından hava durumu araştırmaları sıklaştı. Gün içerisindeki planlarını riske atmak istemeyen vatandaşlar, ikamet ettikleri bölgedeki hava şartlarını merak ediyor. Ankara bugün, parçalı yer yer çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren kuzey kesimleri hafif kar yağışlı, İstanbul parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren yağmurlu, İzmir ise, parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

21.11.2017Gündem