MENÜ

Kapora

Kapora ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kapora haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 348 Kapora haberi bulunmuştur.

Kapora Haberleri

Cafer bilmecesi

Cafer bilmecesi

Trabzonspor, transferinden vazgeçtiği golcü futbolcunun yerine Ankaragücü'nden Hakan Keleş'i istedi.

14.08.2001Spor
Laz İsmail, Nazım abimi öldürtmek istedi

Laz İsmail, Nazım abimi öldürtmek istedi

17 Naziran 1951 tarihinde, Nazım Hikmet'le Refik Erduran, Tarabya koyundaki motora binerken, onları izleyen tek bir kişi vardı: Nazım'ın kızkardeşi ve o zamanlar Refik Erduran'ın nişanlısı olan Melda Kalyoncu. Ağabeyine görünmemek için bir köşeye gizlenmiş, hüzünlü gözlerle motorun çözülüşünü, ağır ağır çalıştırılışını ve kıyıdan uzaklaşıp gözden kayboluşunu izlemişti.

22.01.2002Spor Arena
Laz İsmail, Názım abimi öldürtmek istedi

Laz İsmail, Názım abimi öldürtmek istedi

17 Naziran 1951 tarihinde, Názım Hikmet'le Refik Erduran, Tarabya koyundaki motora binerken, onları izleyen tek bir kişi vardı: Názım'ın kızkardeşi ve o zamanlar Refik Erduran'ın nişanlısı olan Melda Kalyoncu.

26.01.2002Spor Arena
Nissan X-Trail 48 milyara Türkiyede

Nissan X-Trail 48 milyara Türkiye'de

Nissan'ın yeni 4x4'ü X-Trail, satışa sunuldu. Hafta içi iş, hafta sonu eğlence kavramlarının bir arada yaşanmasını sağlayan bir tasarıma sahip olan X-Trail modeliyle Nissan, 4x4 araçlarındaki gamını da tamamlamış oldu.

21.04.2002Ekonomi
Hakkım olduğu halde tek kuruş kredi almadım

Hakkım olduğu halde tek kuruş kredi almadım

Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Doğan'ın TBMM Medya Sorunları Meclis Araştırma Komisyonu'nda kendisine yöneltilen sorulara verdiği cevaplar bir kitap halinde yayımlandı.

12.08.2002Gündem

Yazar Sonuçları