MENÜ

Kapalıçarşı

Kapalıçarşı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kapalıçarşı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kapalıçarşı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 6.199 Kapalıçarşı haberi bulunmuştur.

Kapalıçarşı Haberleri

İstanbul dediğin şey bir delilik...

İstanbul dediğin şey bir delilik...

Dünyanın en efsanevi aktörlerinden John Malkovich ile buluştunuz... O öyle ikonik ki, ‘John Malkovich Olmak’ diye bir film çekilmiş... Ve o size İstanbul’da 10 yıl önce yediği eleştirilerden sinirle bahsetse ne yaparsınız?

20.10.2019Hürriyet Pazar
Bu hafta yatırım araçları kaybettirdi

Bu hafta yatırım araçları kaybettirdi

Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri, haftalık bazda ortalama yüzde 0,62 azalış kaydetti. Bu hafta 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı yüzde 0,96, dolar/TL yüzde 1,25, avro/TL yüzde 0,46 değer kaybetti.

19.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı 18 Ekim Cuma güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı? 18 Ekim Cuma güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde altın fiyatlarının ne kadar olduğu hafta sonu öncesi en fazla araştırılan konulardan oldu. Özellikle takı için altın almayı planlayan vatandaşlar, gram altının cuma günü ne kadardan satıldığını öğrenmek adına piyasaları takip etti. Altının gram fiyatı, son işlem gününde, önceki kapanışa göre yüzde 1,2 değer kaybıyla 276,2 lira seviyesinde hareket etti. Peki, altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı? 18 Ekim Cuma güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları.

18.10.2019Ekonomi
Dolar yeni güne nasıl başladı, 1 dolar kaç TL oldu

Dolar yeni güne nasıl başladı, 1 dolar kaç TL oldu?

Dolar kuru Barış Pınarı Harekatı konusundaki gelişmeler ve ABD ile yürütülen diplomatik ilişkilerin etkisiyle hafta başından bu yana dalgalı bir seyir izliyordu. Dolar/TL, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'i kabulü ve heyetler arası görüşmeler ardından düşüşe geçti. Peki, dolar yeni güne nasıl başladı, 1 dolar kaç TL oldu?

18.10.2019Ekonomi
Çeyrek altın kapanışta ne kadar oldu 17 Ekim altın fiyatlarında son durum

Çeyrek altın kapanışta ne kadar oldu? 17 Ekim altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatlarında yaşanan değişimler sabah saatlerinde olduğu gibi, gün sonunda da en fazla araştırılan konulardan oldu. Kapalıçarşı'da altın fiyatlarında yaşanan son durumu öğrenmek isteyen yatırımcılar, "Çeyrek altın ne kadar oldu?" sorusunun cevabını merak ediyor. Peki, yarım ve gram altın kapanışta ne kadar oldu? Altın fiyatları serbest piyasada ne kadardan işlem görüyor? İşte, 17 Ekim güncel altın fiyatları...

17.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları yeni güne nasıl başladı Gram ve çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları yeni güne nasıl başladı? Gram ve çeyrek altın ne kadar?

Altın fiyatlarına ilgi haftanın dördüncü işlem gününde de devam ediyor. Özellikle yatırımcıların öncelikli tercihi olan gram ve çeyrek altındaki anlık değişimler takip ediliyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,18 azalışla 281,50 liradan tamamlamıştı. Peki, altın fiyatları yeni güne nasıl başladı? İşte, güncel gram ve çeyrek altın fiyatı…

17.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları Kapalıçarşıda ne kadar oldu İşte 16 Ekim güncel gram, çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları Kapalıçarşı'da ne kadar oldu? İşte 16 Ekim güncel gram, çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları haftanın üçüncü işlem gününe yükselişle başlamasının ardından önceki kapanışın yüzde 0,2 altında 281,1 liradan işlem gördü. Altın fiyatlarında yaşanan yön değişikliği, özellikle akşama doğru altın alım satımı yapan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Peki, altın fiyatları Kapalıçarşı'da ne kadar oldu? İşte, 16 Ekim güncel gram, çeyrek ve gram altın fiyatları.

16.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 15 Ekim Kapalıçarşı güncel gram, yarım ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 15 Ekim Kapalıçarşı güncel gram, yarım ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatlarınında yaşanan son durum hem altın birikimi yapan hem de ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar tarafından günün en fazla merak edilen konuları arasında yer aldı. Pazartesi günü piyasaların açılmasıyla işlemine başlayan altın, haftanın ikinci gününde önceki kapanışa göre yüzde 0,7 değer kaybıyla 282,4 lira seviyesinde hareket etti. Peki, altın fiyatları salı günü kapanışta ne kadar oldu? İşte, 15 Ekim Kapalıçarşı güncel gram, yarım ve çeyrek altın fiyatları.

15.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları 15 Ekim Salı günü ne kadar oldu 1 Gram altın kaç TL

Altın fiyatları 15 Ekim Salı günü ne kadar oldu? 1 Gram altın kaç TL?

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu sorusu vatandaşların cevabını merak ettiği ve internette araştırdığı konular arasında yer alırken, Gram altın ve Çeyrek altın gibi altın piyasasında en çok talep gören ürünlerin fiyatları ayrıca merak ediliyor. Peki altın piyasasındaki son durumun ardından yatırım altınlarındaki son durum nedir?

15.10.2019Ekonomi
Gram altın gün sonunda ne kadar oldu Kapalıçarşı 14 Ekim güncel yarım ve çeyrek altın fiyatları

Gram altın gün sonunda ne kadar oldu? Kapalıçarşı 14 Ekim güncel yarım ve çeyrek altın fiyatları

Piyasaların kapalı olduğu hafta sonunun ardından, sabah saatlerinde işlemine başlayan altın fiyatları, pazartesi gününe değer kazancıyla başladı. Haftanın ilk işlem günüde gram altın 283,1 lira, çeyrek altın ise 461 lira oldu. Mesai bitimi sonrası, altın fiyatlarının ne kadar olduğu yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Peki, gram altın gün sonunda ne kadar oldu?İşte, Kapalıçarşı 14 Ekim güncel yarım ve çeyrek altın fiyatları.

14.10.2019Ekonomi
Dünyanın en lükslerinden İstanbul’a dev konuk... Sarayburnuna yanaştı

Dünyanın en lükslerinden! İstanbul’a dev konuk... Sarayburnu'na yanaştı

İTALYA’dan yola çıkan Bahama Adaları Bandralı Seven Seas Voyager" isimli 13 katlı ve 206 metre boyundaki dev kruvaziyer gemisi İstanbul’da Sarayburnu Limanı’na demir attı.

14.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 14 Ekim tarihli gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları ne kadar oldu? 14 Ekim tarihli gram ve çeyrek altın fiyatı

Yeni haftanın ilk işlem gününün başlamasıyla birlikte gözler altın fiyatlarına çevrildi. Gram ve çeyrek altın başta olmak üzere altın fiyatlarındaki değişimi merak eden vatandaşlar, hem serbest piyasadaki hem de Kapalıçarşı’daki altın piyasasını inceliyor. Peki, altın fiyatları yeni haftaya nasıl başladı? Gram ve çeyrek altın haftanın ilk günü ne kadar?

14.10.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı 11 Ekim Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı? 11 Ekim Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde altının gram fiyatı, 282 lira seviyesinde hareket etti. Piyasalarda cuma günü hareketini akşam saatlerine kadar sürdüren altın fiyatları, özellikle yatırımcılar ve hediyelik altın almayı planlayan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Peki, gram ve çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı? Yarım altın ne kadar oldu? İşte, 11 Ekim Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

11.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları (gram altın-çeyrek altın) haftanın son işlem gününde ne kadar oldu

Altın fiyatları (gram altın-çeyrek altın) haftanın son işlem gününde ne kadar oldu?

Altın fiyatlarına ilgi haftanın ilk gününde olduğu gibi son işlem gününde de devam ediyor. Özellikle hafta sonları gerçekleşen düğün-nişan gibi organizasyonlarda altın takacak olan vatandaşlar, gram ve çeyrek altının güncel fiyatını merak ediyor. Altın fiyatları haftanın son işlem gününde ne kadar oldu? İşte, gram ve çeyrek altında son durum

11.10.2019Ekonomi
Gram altın kapanışta ne kadar oldu 10 Ekim güncel yarım, çeyrek ve gram altın fiyatları

Gram altın kapanışta ne kadar oldu? 10 Ekim güncel yarım, çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? sorusu piyasaların kapanmasının ardından akşam saatlerinde vatandaşların en fazla merak ettiği konular arasında yer aldı. Özellikle hafta sonunun yaklaşmasıyla birlikte, düğün, davet, nişan gibi törenlere katılacak olanlar, hediyelik altın almak adına güncel altın fiyatlarını merak ediyor. Peki, kapanışta gram altın ne kadar oldu? Yarım altın ne kadardan işlem görüyor? İşte, 10 Ekim güncel altın fiyatları.

10.10.2019Ekonomi
Dolar kaç TL oldu Döviz kurları Euro ve dolar kurunda son durum

Dolar kaç TL oldu? Döviz kurları Euro ve dolar kurunda son durum

Döviz kurları dolar ve Euro’da son durum vatandaşlar tarafından anbean takip ediliyor. Dolar ve Euro’nunTL karşılığını öğrenmek isteyen yatırımcılar, serbest piyasa ve Kapalıçarşı’daki fiyatları öğrenmeye çalışıyor. Peki, 1 dolar kaç TL oldu? İşte, Döviz kurları Euro ve dolar kurunda son durum

10.10.2019Ekonomi
Çeyrek altın ne kadara satılıyor Altının gramı ne kadar oldu

Çeyrek altın ne kadara satılıyor? Altının gramı ne kadar oldu?

Yatırımlarını altına yönlendirmek isteyen ya da ellerindeki altınları bozdurmak isteyen vatandaşlar, 10 Ekim güncel altın fiyatlarını sorguluyor. Altının gramının ne kadar olduğu ve çeyrek altının ne kadardan işlem gördüğü, pek çok vatandaş tarafından araştırılıyor. Peki, altının gramı ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadara satılıyor?

10.10.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın günü ne kadardan tamamladı 9 Ekim 2019 anlık altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın günü ne kadardan tamamladı? 9 Ekim 2019 anlık altın fiyatları

"Altın fiyatları ne kadar oldu?" sorusu gün boyu özellikle yatırımcılar tarafından takip edilen konular arasında yer aldı. Haftanın üçüncü işlem gününde yarım ve çeyrek altının ne kadar olduğunu merak edenler, piyasaları takip etti. Piyasaların kapanmasının ardından ise gün sonunda altında yaşanan değişimler Kapalıçarşı'ya yansıdı. Peki, gram ve çeyrek altın günü ne kadardan tamamladı? Altın fiyatlarında son durum ne? İşte, 9 Ekim 2019 anlık altın fiyatları.

9.10.2019Ekonomi
Dolar ve altın fiyatları ne kadar oldu Gram ve çeyrek altında son durum

Dolar ve altın fiyatları ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altında son durum

Dolar kuru ve altın fiyatlarına ilgi hafta ortasında da devam ediyor. Yatırım aracı tercihini dolar kuru veya altından yana kullanan vatandaşlar, fiyatlardaki değişimleri an be an takip ederek bilgi edinmeye çalışıyor. Peki, dolar ve altın fiyatları ne kadar oldu?

9.10.2019Ekonomi
Çeyrek altın pazartesi gününü ne kadardan tamamladı 8 Ekim Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Çeyrek altın pazartesi gününü ne kadardan tamamladı? 8 Ekim Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Haftanın ilk işlem gününde altının gram fiyatı, önceki kapanışa göre yüzde 0,5 değer kaybıyla 278,7 lira seviyesinde hareket etti. Pazartesi günü işlemine devam eden altının akşam saatlerinde ne kadar olduğu yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Özellikle çeyrek altının alış fiyatını öğrenmek isteyenler, ekonomi grafiklerinde yaşanan değişimleri takip ediyor. Peki, çeyrek altın pazartesi gününü ne kadardan tamamladı? Gram altın ne kadar oldu?

8.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları bugün (8 Ekim) ne kadar oldu Gram ve çeyrek altında son durum

Altın fiyatları bugün (8 Ekim) ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altında son durum

Altın fiyatları haftanın başından bu yana yatırımcısı tarafından büyük ilgi görüyor. Özellikle yatırım yapacakların öncelikli tercihi olan gram ve çeyrek altındaki değişimler sıklıkla takip ediliyor. Peki, gram ve çeyrek altın yeni güne nasıl başladı? Altın fiyatlarının alış ve satış fiyatı ne kadar? İşte, gram ve çeyrek altında son durum

8.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 7 Ekim çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 7 Ekim çeyrek altın fiyatı

Haftanın ilk işlem gününde piyasaların kapanmasının ardından altın fiyatlarının son durumuna yönelik araştırmalar hız kazandı. Özellikle altının gramının ne kadardan işlem gördüğünün yanı sıra sıra çeyrek altının akşam saatlerinde ne kadara ulaştığı araştırılıyor. İşte, 7 Ekim 2019 kapanışta altın fiyatları...

7.10.2019Ekonomi
Arşivlerde saklamamız gereken belgeleri bir kafenin tuvaletinde görmek acı...

Arşivlerde saklamamız gereken belgeleri bir kafenin tuvaletinde görmek acı...

Feriköy, Fırın Sokağı’ndaki bakla tarlasında kurdukları fabrika, İstanbul’un en eski semtlerinden birine adını vermekle kalmadı, aynı zamanda Osmanlı İmparatorluğu’nda modern bira üretim tekniğiyle imalata başlamış ilk tesis olarak tarihe geçti. Onlar, yolları İsviçre’den İstanbul’a düşen Bomonti ailesi... Dördüncü kuşak torunlar, Christoph Schreib ve kardeşi Bettina Schmelzer’le bir araya geldik, hikâyelerini dinledik.

Gram ve çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı 4 Ekim Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı? 4 Ekim Kapalıçarşı altın fiyatları

Haftanın son işlem günüde altın fiyatları piyasalara önceki kapanışa göre yüzde 0,5 değer kazancıyla giriş yaptı. Gün içinde 276,9 lira seviyesinde hareketini dengeleyen altının gram fiyatı Kapalıçarşı'daki hareketini sürdürdü. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,93 azalışla 275,50 liradan tamamladı. Peki, altında son durum ne? Gram ve çeyrek altın haftayı ne kadardan tamamladı? İşte, 4 Ekim Kapalıçarşı altın fiyatları.

4.10.2019Ekonomi
Çeyrek altın gün sonunda ne kadar oldu 3 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Çeyrek altın gün sonunda ne kadar oldu? 3 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Hafta sonunun yaklaşmasıyla beraber altın fiyatlarına yönelik araştırmalar yatırımcılar ve hediyelik altın almayı planlayan vatandaşlar tarafından hız kazandı. Özellikle gram ve çeyrek altının alış fiyatının perşembe günü ne kadar olduğunu öğrenmek isteyenler, Kapalıçarşı altın fiyatlarını sorguluyor. Peki, gün sonunda çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatlarında son durum ne? İşte, 3 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları.

3.10.2019Ekonomi
Kapanışta altın fiyatları ne kadar oldu İşte 2 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Kapanışta altın fiyatları ne kadar oldu? İşte 2 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Haftanın üçüncü işlem gününde altının gram fiyatı önceki kapanışa göre yüzde 0,4 değer kazancıyla 273,3 lira seviyesinde seyretti. Çeyrek altın ise 446 lira civarında hareket etti. Özellikle akşam saatlerinde piyasaların kapanmasının ardından altın fiyatlarının ne kadar olduğu en fazla merak edilen konulardan oldu. Peki, kapanışta altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, Kapalıçarşı 2 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları.

2.10.2019Ekonomi
Kapanışta çeyrek altın ne kadar oldu 1 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Kapanışta çeyrek altın ne kadar oldu? 1 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Gram altın fiyatı haftanın ikinci işlem gününde önceki kapanışa göre yüzde 0,1 düşüşle 267,1 lira seviyesinde hareket etti. Altının ons fiyatı ise önceki kapanışa göre yüzde 0,7 düşüşle 1.461 dolardan işlem gördü. Altın fiyatları piyasalardaki işleminin ardından serbest piyasada hareketini devam ettirdi. Peki, çeyrek ve cumhuriyet altını gün sonunda ne kadar oldu? Yarım altın ne kadardan işlem görüyor? İşte, 1 Ekim güncel altın fiyatları.

1.10.2019Ekonomi
Çeyrek ve gram altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 30 Eylül Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Çeyrek ve gram altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 30 Eylül Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Haftanın ilk işlem gününde gram ve çeyrek altın fiyatlarına yönelik araştırmalar hız kazandı. Hafta sonu kapalı olan piyasaların sabah saatlerinde açılmasıyla altın fiyatları yeni güne düşüşle başlamasının ardından 270,8 lira seviyesinde dengelendi. Peki, altın fiyatlarında yaşanan son durum ne? Çeyrek ve gram altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte, 30 Eylül Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

30.09.2019Ekonomi
‘Mucize Doktor’un yıldızı Taner Ölmez: Kan görünce bayılırım

‘Mucize Doktor’un yıldızı Taner Ölmez: Kan görünce bayılırım

Kıvırcık saçları, zeytin karası gözleriyle televizyondaki klasik jön algısını yıkıp geçiyor. Yıllarca birbirlerini görmeden, farklı evlerde büyüdüğü abisiyle yaşadıkları, Dersim’den başlayıp İstanbul’a uzanan çarpıcı hikâyesi dinleyeni şaşırtıyor. Otizmli bir doktoru canlandıran ‘Mucize Doktor’un yıldızı Taner Ölmez’le buluşup “Ben 100 metre koşucusu değil, maraton koşucusuyum” diye özetlediği macerasını konuştuk.

29.09.2019Hürriyet Pazar
Çeyrek ve gram altın cumartesi günü ne kadar oldu 28 Eylül güncel altın fiyatları

Çeyrek ve gram altın cumartesi günü ne kadar oldu? 28 Eylül güncel altın fiyatları

Düğün ve davetlerin yoğunlaştığı cumartesi günü, altın fiyatlarına yönelik araştırmalar en fazla merak edilen konular arasında yer aldı. Özellikle hediyelik altın almayı planlayanlar, gram ve çeyrek altının alış fiyatının ne kadar olduğunu sorguluyor. Peki, çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? Altın fiyatlarında son durum ne? İşte, 28 Eylül güncel altın fiyatları hakkında detaylı bilgiler.

28.09.2019Ekonomi
Çeyrek altın cuma günü ne kadar oldu 27 Eylül güncel ve çeyrek altın fiyatları

Çeyrek altın cuma günü ne kadar oldu? 27 Eylül güncel ve çeyrek altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde, altın fiyatları güne yatay başlamasının ardından 274 lira seviyesinde dengelendi. Düğün, nişan ve davet gibi hafta sonunun gelmesiyle beraber, altın fiyatlarının haftayı ne kadardan tamamladığı, vatandaşlar tarafından en fazla araştırılan konulardan oldu. Özellikle, hediyelik altın alacak olanlar, gram ve çeyrek altının alış fiyatını sorguluyor. Peki, çeyrek altın cuma günü ne kadar oldu? Altın fiyatları haftayı ne kadardan tamamladı? İşte, 27 Eylül güncel ve çeyrek altın fiyatları.

27.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 26 Eylül gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 26 Eylül gram ve çeyrek altın fiyatları

Haftanın dördüncü işlem gününde altın fiyatları güne yükseliş trendiyle başlamasının ardından 275,3 lira seviyesinde hareket etti. Özellikle düğün ve davetlerin yoğunlaştığı hafta sonunun yaklaşması ile, hediyelik altın alacak olan vatandaşlar, altın fiyatlarıyla ilgili araştırmalarını yoğunlaştırdı. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte, 26 Eylül gram ve çeyrek altın fiyatları.

26.09.2019Ekonomi
Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Mucize doktor ne zaman

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Mucize doktor ne zaman?

Mucize doktor dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ferman'ın, Ali'ye sahip çıkıyor olması dikkatlerden kaçmazken, Ali'nin kritik bir vaka için verdiği fikir de ön plana çıkıyor. Peki Mucize Doktor dizisinin yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin 3. bölüm fragmanı ve detaylar

26.09.2019Televizyon
Çeyrek altın akşam saatlerinde ne kadar oldu 25 Eylül yarım, çeyrek ve gram altın fiyatları

Çeyrek altın akşam saatlerinde ne kadar oldu? 25 Eylül yarım, çeyrek ve gram altın fiyatları

Haftanın üçüncü işlem gününde serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 280,60 liradan işlem gördü. Akşam saatlerinde piyasalarında kapanmasının ardından altın fiyatları Kapalıçarşı'daki hareketini sürdürdü. Yatırımcılar özellikle mesai bitimi sonrası, altında yaşanan değişikliği merak etmeye başladı. Peki, çeyrek altın akşam saatlerinde ne kadar oldu? İşte, 25 Eylül yarım, çeyrek ve gram altın fiyatları.

25.09.2019Gündem
Çeyrek ve gram altın kapanışta ne kadar oldu 24 Eylül Kapalıçarşı altın fiyatları

Çeyrek ve gram altın kapanışta ne kadar oldu? 24 Eylül Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları haftanın ikinci işlem gününe yükselişle başlamasının ardından 279,5 lira seviyesinde dengelendi. Piyasalarda iniş ve çıkış hareketini devam ettiren gram ve çeyrek altın, akşam saatlerinde Kapalıçarşı'da işlemini sürdürdü. Altında yaşanan anlık değişimler, yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Peki, çeyrek ve gram altın kapanışta ne kadar oldu? 24 Eylül Kapalıçarşı altın fiyatları.

24.09.2019Ekonomi
Çeyrek altın gün sonunda ne kadar oldu 23 Eylül güncel gram, çeyrek ve yarım altın fiyatları

Çeyrek altın gün sonunda ne kadar oldu? 23 Eylül güncel gram, çeyrek ve yarım altın fiyatları

Haftanın ilk işlem gününde altın fiyatları piyasalara yükseliş trendiyle başladı. Piyasaların kapanmasının ardından, altın fiyatları Kapalıçarşı'daki işlemini sürdürdü. Akşam saatlerinde çeyrek ve gram altının ne kadardan alıcı bulduğu yatırımcılar tarafından yoğun şekilde aranmaya başlandı. Peki, çeyrek altın gün sonunda ne kadar oldu? İşte, 23 Eylül güncel gram, çeyrek ve yarım altın fiyatları.

23.09.2019Ekonomi
PKK Türk iş adamını kaçırdı, fidye isteyip işkence yaptı

PKK Türk iş adamını kaçırdı, fidye isteyip işkence yaptı!

Kapalıçarşı’da köklü kuyumcu esnaflarından birinin oğlu olan E.U., ticaret yaptığı yabancı uyruklu M.M.Ö. ile Irak’a gittiği sırada PKK terör örgütü tarafından kaçırıldı. M.M.Ö.’nün de ortak olduğu plan dahilinde genç iş adamından 300 bin dolar fidye istendi. 53 bin dolarını bulabilen iş adamı çırılçıplak soyularak fotoğrafları çekildi ve işkenceye maruz kaldı. Parayı teslim ettikten sonra serbest bırakılan genç adam, Türkiye’ye döner dönmez soluğu savcılıkta aldı.

23.09.2019Gündem
Bu haftanın kazandıranı belli oldu

Bu haftanın kazandıranı belli oldu

Bu hafta, yatırım araçlarından borsa kaybettirirken, altın ve döviz kazandırdı. Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri, haftayı ortalama yüzde 2,75'lik kayıpla kapattı.

21.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı 20 Eylül çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? 20 Eylül çeyrek altın fiyatı

Haftanın son işlem gününde piyasaların kapanmasıyla birlikte, altın fiyatlarının son durumu ve haftayı nasıl kapattığı başta yatırımcılar olmak üzere pek çok kişi tarafından merakla araştırılıyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadardan satılıyor?

20.09.2019Ekonomi
Dolar fiyatları bugün ne kadar 20 Eylül dolar fiyatları

Dolar fiyatları bugün ne kadar? 20 Eylül dolar fiyatları

Serbest piyasada döviz açılış fiyatları bugün internette merak edilen konular arasında yer alıyor. Dolar fiyatlarının ne kadar olduğunu merak eden vatandaşlar dolar bugün ne kadar sorusunu cevabını arıyor. İşte dolar fiyatlarında son durum

20.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 18 Eylül güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 18 Eylül güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Haftanın üçüncü işlem günü altın fiyatlarının ne kadar olduğu en çok aranan konulardan biri oldu. Piyasalarda güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 274,9 lira seviyesinde hareket etti. Aynı dakikalarda Kapalıçarşı'da çeyrek altın 451 lira, Cumhuriyet altını 1.843 liradan satıldı. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? İşte, 18 Eylül güncel gram ve çeyrek altın fiyatları.

18.09.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın gün sonunda ne kadar oldu 17 Eylül Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın gün sonunda ne kadar oldu? 17 Eylül Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatları, haftanın ikinci işlem gününde piyasalara düşüşle giriş yaptı. 275,4 lira seviyesinde seyreden altının gram fiyatı günü yüzde 1,4 artışla 276 liradan tamamladı. Akşam saatlerinde piyasaların kapanmasıyla altın fiyatları Kapalıçarşı'da işlemini sürdürdü. Peki, gram ve çeyrek altın kapanışta ne kadar oldu? 17 Eylül Kapalıçarşı güncel altın fiyatlarına yönelik detaylı bilgiler.

17.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 16 Eylül güncel gram altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 16 Eylül güncel gram altın fiyatları

Haftanın ilk işlem gününde altın fiyatlarına yönelik araştırmalar gün boyu devam etti. Pazartesi günü altının gram fiyatı, 276,53 TL alış, 276,57 TL satış ile işlem gördü. Piyasaların kapanmasının ardından gram ve çeyrek altın fiyatları Kapalıçarşı'da hareketini sürdürdü. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Çeyrek altında son durum ne? İşte, 16 Eylül güncel gram altın fiyatları.

16.09.2019Ekonomi
Bu haftanın kazandıranı belli oldu

Bu haftanın kazandıranı belli oldu

Bu hafta, yatırım araçlarından borsa kazandırdı, altın ve döviz kaybettirdi. Borsa İstanbul'da işlem gören hisse senetleri, haftalık bazda ortalama yüzde 4,13 artış kaydetti.

14.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar 14 Eylül cumartesi çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları bugün ne kadar? 14 Eylül cumartesi çeyrek altın ve gram altın fiyatları

Altın fiyatlarına yönelik araştırmalar hafta sonunda da vatandaşlar tarafından devam etti. Serbest piyasa işlemini sürdüren gram ve çeyrek alının bugün ne kadar olduğunu merak edenler, ekonomi grafiklerini takip etti. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor? İşte, 14 Eylül güncel altın fiyatları hakkında bilgiler.

14.09.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 13 Eylül Kapalıçarşı gram altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 13 Eylül Kapalıçarşı gram altın fiyatları

Piyasaların son işlem gününde altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 274,2 lira seviyesinde hareket etti. Altın fiyatları piyasaların kapanmasıyla Kapalıçarşı'da hareketini sürdürerek grafiklere yansıdı. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Altın fiyatları Kapalıçarşı'da nasıl şekillendi? İşte, 13 Eylül güncel gram ve çeyrek altın fiyatları.

13.09.2019Ekonomi
Dedeman Grubunda 3. Kuşak işbaşında

Dedeman Grubunda 3. Kuşak işbaşında

Murat Dedeman'ın Temmuz ayında ani vefatı üzerine Dedeman Holding ve Dedeman Madencilik Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Rıfat Dedeman getirilirken, Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de Banu Dedeman üstlendi.

13.09.2019Ekonomi
İşte Mucize Doktor dizisinin konusu ve oyuncuları

İşte Mucize Doktor dizisinin konusu ve oyuncuları

Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Faruk Bayhan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu Mucize Doktor dizisi 12 Eylül Perşembe günü ekran macerasına başladı. Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği Mucize Doktor’un oyuncu kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi usta isimler yer alıyor. Peki, Mucize Doktor dizisinin konusu ne?

13.09.2019Televizyon
Dolar fiyatları bugün ne kadar 13 Eylül dolar fiyatları

Dolar fiyatları bugün ne kadar? 13 Eylül dolar fiyatları

Dolar fiyatları bugün ne kadar sorusu internette aranan konular arasındaki yerini alırken, bu sabah piyasaların açılması ile birlikte dolar kuru 5.66 lira seviyesinde güne başladı.

13.09.2019Ekonomi

Yazar Sonuçları

14. Beyoğlu Sahaf Festivali’nden notlar

Geçen perşembe Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ve Emin Nedret İşli ile Beyoğlu Sahaf Festivali’ni gezdim. Yıllardır kitap biriktirdiğim halde sahafları her gezdiğimde mutlaka alacak kitaplar ve long play’ler bulurum.

8.10.2019