MENÜ

Kanald

Kanald ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kanald haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 316 Kanald haberi bulunmuştur.

Kanal D, Aydın Doğan'ın sahibi olduğu Doğan Holding'in Türkiye'de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir. Tüm Türkiye'ye yayın yapan ulusal kanal, genelde dizi filmleriyle ön plana çıkmıştır ve 84 yerli ve 13 yabancı dizi ile, 93 yerli ve 9 yabancı dizi yayınlamış Show TV'den sonra en çok sayıda televizyon dizisi yayınlamış Türk televizyon kanalıdır. 2009 yılı itibarıyle Türkiye'de en çok izlenen kanal ünvanını elde etmiştir. Kanalın spor müdürü İlker Yasin'dir

TARİHÇE

Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan tarafından ortak kurulmuştur. 16 Eylül 1993'te test yayınına ve 19 Aralık 1993'te başlamıştır. Kanalın hisseleri 17 Ekim 1994 tarihinde Aydın Doğan'a emanet verildi ve kanalın logosu değişerek bugünkü hâlini almıştır. 2004 yılında, analog yayının yanı sıra sayısal yayın yapmaya da başlamıştır. Diğer tüm Avrupa ülkelerine Türkçe yayın yapan Almanya merkezli Euro D kanalın Türkiye dışındaki şubesidir.

Kanal D, ayrıca Türkiye'de yüksek çözünürlükle (HD) yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalı olan Kanal D HD'yi yayına sokmuştur. Kanal D'de yayınlanan birçok program, bu kanaldan yüksek çözünürlükle izlenebilmektedir. 5 Eylül 2005'ten 17 Ocak 2013'e kadar Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Mehmet Ali Birand sunmuştur. 3 Kasım 2014'ten beri Kanal D Ana Haber Bülteni'ni hafta içi Cüneyt Özdemir, hafta sonu ise Serdar Cebe sunmaktadır. Spor Gündemi'ni Hafta İçi Emre Tilev, Hafta sonu ise Gökhan Telkenar sunmaktadır. 32. Gün programını her Perşembe gecesi Mehmet Ali Birand sunmuştur. Sihirli Annem, Yaprak Dökümü, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Kuzey Güney, İntikam, Kavak Yelleri, Aşk-ı Memnu, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi Kanal D'nin en çok beğenilen dizileri arasında yer almıştır. Kanal D 2005 yılından itibaren her yıl Türkiye'nin en çok izlenilen kanalı durumundadır.

Kanal, 21 Nisan 2011'de logosunu üç boyutlu yapmış ve logonun ortasındaki daire dönen bir küre olmuştur. Mayıs 2013'ten itibaren Kanal D dizileri engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engelliler için sesli betimleniyor, işitme engelliler için işaret dili ile anlatılıyor. Ayrıca altyazılarla destekleniyor. Kanal D, 1 Temmuz 2013'te 16:9 geniş ekran yayına geçti.


Kanald Haberleri

“Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”da büyük ödül tam 250 bin TL

“Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”da büyük ödül tam 250 bin TL!

Gençlerin sesi Abbas Güçlü, yeni yarışma programı ile yakında Kanal D’de izleyicisi ile buluşacak.

20.02.2019Gündem
Çok Güzel Hareketler Bunlar yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Çok Güzel Hareketler Bunlar yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Çok Güzel Hareketler Bunlar yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden yetenekli 22 gençten oluşan Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibi, sadece oyunculukları ile değil, kendi yazdıkları skeçleri ile de izleyenleri kahkahaya boğuyor. İşte, Çok Güzel Güzel Hareketler Bunlar yeni bölümünden ilk görüntüler

17.02.2019Televizyon
Abbas Güçlü ile Büyük Oyun Kanal Dde

"Abbas Güçlü ile Büyük Oyun" Kanal D'de

Gençlerin sesi Abbas Güçlü, yeni yarışma programı ile yakında Kanal D’de izleyicisi ile buluşacak.

13.02.2019Televizyon
“Abbas Güçlü ile Büyük Oyun” yakında Kanal D’de

“Abbas Güçlü ile Büyük Oyun” yakında Kanal D’de!

Gençlerin sesi Abbas Güçlü, yeni yarışma programı ile yakında Kanal D’de izleyicisi ile buluşacak.100 milyar doları aşan büyüklüğü ile dünyanın en önemli sektörlerinden biri haline gelen dijital oyun sektörü, oldukça farklı bir format ile Kanal D’de yerini alacak.Her yaştan insanın vazgeçilmezi haline gelen dijital oyun dünyasında parlak bir kariyer fırsatı tanıyacak olan program, sadece oyun oynayan değil, oyun yazan, bu sektörde üreten gençleri dünya vitrinine çıkaracak. Dijital çağa üretimleriyle damga vuran gençlere fırsatlar tanıyacak olan “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”, Türkiye’nin oyun geliştiricisini, oyun yazanını bulacak. Yarışmaya “yeni bir oyunum var, en iyi benim oyunum, Türkiye’yi mobil oyunlarında farklı bir noktaya taşırım” diyen herkes başvurabilecek. Başvurular www.kanald.com.tr adresinden yapılacak. Türkiye’nin en iyi oyun geliştiricisini bulmak için yola çıkan “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun”, yakında Kanal D’de…

13.02.2019Ekran
Ekranda Masal rüzgarı esecek…

Ekranda Masal rüzgarı esecek…

Kanal D’nin; T Company imzalı, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği yeni dizisi Yüzleşme, yakında izleyici karşısına çıkacak. Senaryosunu Altuğ Küçük’ün İsa Yıldız ve Pelin Karamehmetoğlu ile birlikte yazdığı, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in oturduğu dizi tanıtımları ile merak uyandırdı.

9.02.2019Televizyon
İkizler Memo - Canın 13. bölümünde ikizler tehlikede

İkizler Memo - Can'ın 13. bölümünde ikizler tehlikede!

Eğlence dolu bölümleriyle cumartesi akşamları ekranlara gelen Kanal D'nin sevilen dizisi İkizler Memo - Can'ın, bu hafta yayınlanacak 13. bölümünde ikizler, anne ve babalarıyla gittikleri Kartepe tatilinde kaybolacak. Peki, İkizler Memo - Can'ın yeni bölümünde başka neler olacak? 13. bölüm fragmanlarında neler var?

8.02.2019Televizyon
Yüzleşme’nin merakla beklenen üçüncü karakter tanıtımı yayınlandı

Yüzleşme’nin merakla beklenen üçüncü karakter tanıtımı yayınlandı!

Kanal D’nin yapımını T Company’nin, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği yeni dizisi Yüzleşme’nin üçüncü karakter tanıtımı yayınlandı. Senaryosunu Altuğ Küçük’ün İsa Yıldız ve Pelin Karamehmetoğlu ile birlikte yazdığı, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in oturduğu dizinin kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

2.02.2019Televizyon
Bir Litre Gözyaşı dizisinin final fragmanı yayınlandı

Bir Litre Gözyaşı dizisinin final fragmanı yayınlandı

Bir Litre Gözyaşı dizisinin final fragmanı izleyicilerle buluştu. 3 Şubat Pazar akşamı yayınlanacak olan Bir Litre Gözyaşı 15. Bölümünde Cihan, geçmişi ve bugünü arasında kalıyor! Peki, İki aşk arasında kalan Cihan, kimi seçecek? İşte, Bir Litre Gözyaşı dizisinin final fragmanından ilk görüntüler ve kısa bir özet

1.02.2019Televizyon
Bir Litre Gözyaşı 14. bölüm fragmanları yayınlandı Cihan, Aliyle evlenecek mi

Bir Litre Gözyaşı 14. bölüm fragmanları yayınlandı! Cihan, Ali'yle evlenecek mi?

Kanal D'nin sevilen dizisi Bir Litre Gözyaşı, bu hafta 14. bölümüyle ekranlarda olacak. İlgiyle izlenen dizinin yeni bölümünde, doktorundan hastalığının iyiye gittiğini öğrenen Cihan, sağlığına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. Diğer yandan Ali'yle evlenmek üzere olması ise kafasında soru işaretleri yaratıyor. Peki, Bir Litre Gözyaşı'nın 14. bölümünde neler olacak? Fragmanlarda başka neler var?

26.01.2019Televizyon
İkizler Memo - Canın 11. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde ortalık karışıyor

İkizler Memo - Can'ın 11. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde ortalık karışıyor

Eğlence dolu bölümleriyle cumartesi akşamları ekranlara gelen Kanal D'nin sevilen dizisi İkizler Memo - Can'ın, bu hafta yayınlanacak 11. bölümünde, Memo ve Can mahalle arkadaşlarıyla birlikte bir semt gazetesi çıkarmaya karar verince ortalık karışacak. Peki, İkizler Memo - Can'ın yeni bölümünde başka neler olacak? Yeni bölüm fragmanlarında neler var?

25.01.2019Televizyon
Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanın yayınlandı: Yeni bir dönem başlıyor

Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanın yayınlandı: Yeni bir dönem başlıyor

Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bir dönemin sinyalini veren fragmana Mahir’in yeni görüntüsü damga vurdu. Ekran macerasına üç haftalık bir ara veren Bir Litre Gözyaşı, 14. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. İşte, Bir Litre Gözyaşı yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özet...

23.01.2019Televizyon
Muhteşem İkili dizisinin yayın günü değişti Yeni bölüm ne zaman

Muhteşem İkili dizisinin yayın günü değişti! Yeni bölüm ne zaman?

En son 27 Aralık’ta izleyicileriyle buluşan Muhteşem İkili dizisinin yayın günü değişti. Muhteşem İkili’nin yeni yayın günü fragmanla duyuruldu. Peki, kısa bir süre ekran macerasına ara veren Muhteşem İkili'nin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

17.01.2019Televizyon
9 çocuğumun aylık masraflarının 100 Bin TL

"9 çocuğumun aylık masraflarının 100 Bin TL"

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan ünlü türkücü İzzet Yıldızhan'dan ilginç açıklamalar...

10.01.2019Magazin
Kredi kartı borçlularına Ziraat Bankasından düşük faizli kredi imkanı

Kredi kartı borçlularına Ziraat Bankası'ndan düşük faizli kredi imkanı

Ziraat Bankası, kredi kartı borçlusuna 24 aya kadar aylık yüzde 1,10 ve 60 aya kadar aylık yüzde 1,20 faizle bireysel ihtiyaç kredisi kullandıracağını açıkladı. Bu gelişmenin ardından, kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlar, detayları araştırmaya başladı. Peki, kimler Ziraat Bankası'ndan düşük faizli kredi alabilir? Başvuru şartları neler?

9.01.2019Ekonomi
Gelinim Mutfaktada gün birincisi kim oldu İşte 8 Ocak fragmanı

Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? İşte 8 Ocak fragmanı

Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği Gelinim Mutfakta, 7 Ocak pazartesi günü yeni bir haftanın açılışını yaptı. Gelinim Mutfakta'ya 43.hafta Songül Malatya ve gelini Sina Malatya katıldı. İkili ilk günden iddialı çıkışlarda bulundu. Peki, Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? İşte, son bölümde yaşananların kısa bir özeti ve 8 Ocak fragmanı

7.01.2019Televizyon
Ebru Gündeş hamile mi

Ebru Gündeş hamile mi?

New York'ta yargılanan İran asıllı Reza Zarrab'ın eşi ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in hamile olduğu iddia edildi.

31.12.2018Magazin
Hadiseden olay açıklamalar

Hadise'den olay açıklamalar

Hadise, Bostancı konserini iptal etme sebebinin eleştirilmesi ile ilgili ilk kez Kanal D kameraları aracılığı ile cevap verdi.

28.12.2018Magazin
Mülayim”in iddiası Seda Sayanı çıldırttı

"Mülayim”in iddiası Seda Sayan'ı çıldırttı

"Mülayim” karakteriyle tanınan Cengiz Çimen eşi Sibel Çimen’le Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa’ya konuk oldu.

26.12.2018Magazin
Bir Litre Gözyaşının 12. bölümünde Mahir, Cihandan uzaklaşmak istiyor

Bir Litre Gözyaşı'nın 12. bölümünde Mahir, Cihan'dan uzaklaşmak istiyor!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Bir Litre Gözyaşı, bu hafta 12. bölümüyle ekranlarda olacak. Yayınlandığı ilk günden bu yana seyirciye duygusal dakikalar yaşatan dizinin yeni bölümünde, Mahir, Cihan'dan uzaklaşmak istese de aşkı ona engel olacak. Öte yandan sevilen dizinin yeni bölümünden kesitler içeren fragmanı da yayınlandı. Peki, Bir Litre Gözyaşı'nın 12. bölümünde neler olacak? Fragmanda neler var?

22.12.2018Televizyon

‘Topie’mizi kaybettik

15 yıldır Kanal D, CNN Türk ve Hürriyet gazetesinin demirbaşı köpeğimiz Topie’yi 19 Aralık’ta sonsuzluğa uğurladık.

22.12.2018Gündem
“Arka Sokaklar”ın 500. bölüm sevinci

 “Arka Sokaklar”ın 500. bölüm sevinci

Kanal D’nin sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam 500’üncü bölümüyle ekrana gelecek. Bu yıl 13’üncü sezonu yayınlanan dizinin başrol oyuncularından Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan, “Arka Sokaklar” ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

21.12.2018Televizyon
Gelinim Mutfaktada gün birincisi kim oldu İşte haftanın finali fragmanında büyük sürpriz

Gelinim Mutfakta'da gün birincisi kim oldu? İşte haftanın finali fragmanında büyük sürpriz

Gelinim Mutfakta 20 Aralık Perşembe günü 199. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Puanlama esnasında yaşanan tartışma esnasında Cansu çıldırdı. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? İşte, günün puan durumu ve haftanın finalinde yaşanacaklara dair ilk ipuçları

20.12.2018Televizyon
Sahte Simge olayında ilginç detay

Sahte Simge olayında ilginç detay

Sahte Simge hesabıyla dolandırılmaya çalışılan iş adamı kim?

19.12.2018Magazin
Metin Haradan evlilik teklifi

Metin Hara'dan evlilik teklifi

Beşiktaş'ın yeni kalecisi Loris Karius, Türk yazar Metin Hara'yla ayrıldığı iddia edilen Adriana Lima'yı takibe aldı. Lima'dan Karius'u takibine karşılık gecikmedi.

17.12.2018Magazin
Ezgi ve Reyhan Gelinim Mutfakta’ya geri mi döndü

Ezgi ve Reyhan Gelinim Mutfakta’ya geri mi döndü?

Gelinim Mutfakta’nın 17 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak olan bölümüne dair ipuçları veren fragman yayınlandı. Gelinim Mutfakta bu hafta sürprizlerle ekrana geliyor. Eski yarışmacılardan Ezgi ve Reyhan yarışmaya geri mi dönüyor?

17.12.2018Televizyon
Dilberay taklidi ile kahkahalara boğdu

Dilberay taklidi ile kahkahalara boğdu!

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan Sevcan Orhan, Dilberay taklidi ile stüdyoda eğlenceli anlara sahne oldu... Sevcan Orhan, bu yeteneğiyle de herkesi şaşırttı! İşte o eğlenceli anlar...

14.12.2018Magazin
O dedikodular doğru çıktı

O dedikodular doğru çıktı

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa güne Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin'in boşanma haberiyle başladı. 12 yıllık evliliklerini sona erdiren çiftin 10 gün önce boşandığı ortaya çıktı!

13.12.2018Magazin

Ahmet Kural sessizliğini bozdu!

Sıla ile yaşadığı şiddet davasıyla gündeme gelen Ahmet Kural, dün annesi Sema ve babası Mesut Kural ile birlikte Kilyos’ta bulunan bir restoranda kahvaltı yaptı.

12.12.2018Magazin
Kuşum Aydının 2,5 milyon TLlik evinin tavanı çöktü

Kuşum Aydın'ın 2,5 milyon TL'lik evinin tavanı çöktü

İstanbul’u etkisi altına alan sağanak yağış, şarkıcı Aydın’ı da etkiledi. Ünlü şarkıcının Sarıyer sırtlarındaki 2,5 milyon TL’lik evinin tavanı çöktü

12.12.2018Magazin
Dilan Çiçek Denizin görüntüleri olay yarattı

Dilan Çiçek Deniz'in görüntüleri olay yarattı!

Ünlü oyuncu Dilan Çiçek Deniz ve yakın arkadaşı Aslı Bekiroğlu'nun bir gece kulübündeki görüntüleri sosyal medyada olay yarattı!

11.12.2018Magazin
Bir Litre Gözyaşının 10. bölümünde Cihan ve Mahirin duygusal anları Yeni bölümde neler olacak

Bir Litre Gözyaşı'nın 10. bölümünde Cihan ve Mahir'in duygusal anları! Yeni bölümde neler olacak?

Yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle izlenen Bir Litre Gözyaşı'nın bu hafta ekranlara gelecek 10. bölümü yine heyecan ve duygu dolu oldu olacak. Bir Litre Gözyaşı 10. bölüm fragmanında, Cihan ve Mahir arasında geçen konuşma yürekleri dağlıyor. Peki, Bir Litre Gözyaşı'nın 10. bölümünde neler olacak? Fragmanlarda neler var?

8.12.2018Televizyon
Dedikodular doğru çıktı Merve Sevi boşandı

Dedikodular doğru çıktı! Merve Sevi boşandı!

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'da bir iddia daha doğrulandı.

6.12.2018Magazin
Canlı yayında ağlayarak itiraf etti

Canlı yayında ağlayarak itiraf etti!

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan Meral Kaplan, lohusalık döneminde şiddet gördüğünü ve aldatıldığını itiraf etti!

6.12.2018Magazin
Dedikodular doğru çıktı...Merve Sevi ile Çalkan Algün boşandı

Dedikodular doğru çıktı...Merve Sevi ile Çalkan Algün boşandı

Merve Sevi, eşi Çalkan Algün’le evliliğinde yaşadığı krizi aşamadı. 6 ay önce evliliğini bitirmek için mahkemeye başvuran ancak kararından vazgeçen çift bugün boşandı.

5.12.2018Magazin
Müslüm filminin kamera arkasında dikkat çeken detay

Müslüm filminin kamera arkasında dikkat çeken detay!

Müslüm filminin kamera arkası görüntülerinde hangi olay dikkatlerden kaçmadı? İşte çok merak edilen o görüntüler!

3.12.2018Magazin
Bir Litre Gözyaşı dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Litre Gözyaşı dizisi yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Litre Gözyaşı dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hande’nin beklenmedik hamlesini gören Cihan, Mahir’den uzak durmaya karar verdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Litre Gözyaşı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.12.2018Televizyon
İkizler Memo - Can son bölümüyle ekranlara geldi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İkizler Memo - Can son bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eğlence dolu bölümleriyle cumartesi akşamları ekranlara gelen Kanal D'nin sevilen dizisi İkizler Memo - Can 6. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Dizinin son bölümünde, Memo ve Can güçlerini birleştirip, birlikte para kazanmaya başladı ancak başları beladan kurtulmadı. Peki, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.11.2018Televizyon
Pınar Altuğ çocuk parkındaki korku dolu anları anlattı

Pınar Altuğ çocuk parkındaki korku dolu anları anlattı

Pınar Altuğ, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Altuğ, geçtiğimiz yıl kızı Su ile gittiği çocuk parkında yaşadığı korku dolu anları canlı yayında anlattı.

30.11.2018Magazin
En yakınımdan kazık yedim

"En yakınımdan kazık yedim"

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın konuğu olan Fatih Ürek, Balmumcu'daki değeri 3.5 milyon dolar olan evinin elinden gitmesi ile ilgili detayları anlattı. Mahkeme sürecinin sonlanmasıyla, evin üstünde hak iddia edemeyen Fatih Ürek, olayın sorumlularından kız kardeşi ile görüşmediğini söyledi.

30.11.2018Magazin
Seçkin Piriler’den yakın arkadaşı Meral Kaplan’a büyük şok

Seçkin Piriler’den yakın arkadaşı Meral Kaplan’a büyük şok!

Seçkin Piriler, 20 yıllık yakın arkadaşı Meral Kaplan’a icra gönderdi.

29.11.2018Magazin
Barışmayı canlı yayında anlattı

Barışmayı canlı yayında anlattı

Evliliklerini yakın zamanda sonlandıran ünlü çift Demet Akalın ve Okan Kurt'un kızları Hira, anne ve babasının barıştığını söylediği videosu sosyal medyada yayıldıktan sonra, Okan Kurt, Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'ya telefonla katılarak, barışmaya dair detayları paylaştı.

29.11.2018Magazin
Muhteşem İkili’de romantik rüzgarlar esiyor…

Muhteşem İkili’de romantik rüzgarlar esiyor…

Kanal D’nin, TMC imzalı, yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini M. Çağatay Tosun’un üstlendiği sevilen dizisi Muhteşem İkili, her perşembe akşamı yeni bölümüyle ekrana geliyor.

29.11.2018Televizyon
Çocuklar Duymasın setinden sürpriz aşk haberi

Çocuklar Duymasın setinden sürpriz aşk haberi!

'Çocuklar Duymasın' dizisiyle ekranlarda olan Deniz Gök, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Gök, merak edilenleri canlı yayında anlattı...

28.11.2018Magazin
Rüzgar Erkoçlardan romantik evlilik teklifi

Rüzgar Erkoçlar'dan romantik evlilik teklifi!

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın stüdyo konuğu olan Rüzgar Erkoçlar ve eşi, haklarında merak edilenleri yanıtladılar. Rüzgar Erkoçlar, yaptığı evlilik teklifinin hikayesini anlattı.

28.11.2018Magazin
Sevda Dalgıçın büyük değişimi

Sevda Dalgıç'ın büyük değişimi!

Sevda Dalgıç, Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın konuğu oldu. Eski dizilerindeki rollerinden bahseden oyuncunun değişimi herkesi şaşırttı!

28.11.2018Magazin
Yıldız Tilbe çıldırdı

Yıldız Tilbe çıldırdı!

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa yine gündemi değiştirecek bir habere imza attı.

23.11.2018Magazin
Cem Özerden ilk sözler:Ben ölmeden cenazemi yaşadım

Cem Özer'den ilk sözler:Ben ölmeden cenazemi yaşadım!

Film çekimleri sırasında sette kaza geçiren, günlerce yoğun bakımda kalan oyuncu Cem Özer'den ilk görüntü geldi.

23.11.2018Magazin
Sevda Demirel, Kim Kardashiana benzemek için kaç estetik operasyon geçirdi

Sevda Demirel, Kim Kardashian'a benzemek için kaç estetik operasyon geçirdi?

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu olan Sevda Demirel, Kim Kardashian'a benzemek için hangi estetik operasyonlardan geçti?

22.11.2018Magazin
Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı soru işareti bıraktı: Halukun hastalığı ne

Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı soru işareti bıraktı: Haluk'un hastalığı ne?

Çocuklar Duymasın 58. bölüm fragmanı yayınlandı. 21 Kasım tarihli Çocuklar Duymasın yeni bölümüne dair ipuçları veren fragmanda Taş Fırın Haluk, başta Meltem olmak üzere herkesten bir şeyler gizliyor. Peki, Haluk'un herkesten sakladığı amansız bir hastalığı mı var? İşte, Çocuklar Duymasın yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özeti

21.11.2018Televizyon