MENÜ

Kanal İstanbul Arsa Fiyatları

Kanal İstanbul Arsa Fiyatları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kanal İstanbul Arsa Fiyatları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 28 Kanal İstanbul Arsa Fiyatları haberi bulunmuştur.

Kanal İstanbul Arsa Fiyatları Haberleri

Kanal İstanbul güzergahı iddiası fiyatları katlamıştı

Kanal İstanbul güzergahı iddiası fiyatları katlamıştı

2011’den beri gündemde olan Kanal İstanbul için güzergah muamması devam ediyor. ‘Kanal İstanbul’a komşu’ iddasıyla reklam kampanyaları düzenlenmiş, Küçükçekmece ve Başakşehir’de yapılan yeni gayrimenkul projelerinde beklentiler yükselmişti.

5.02.2016Ekonomi
Çılgın prim Fiyatlar şimdiden 4 kat arttı

Çılgın prim! Fiyatlar şimdiden 4 kat arttı

TÜRKİYE’de yapılan ya da yapımı devam eden mega projeler, çevresindeki arsa ve konut fiyatlarını da etkiliyor. Köprü, otoyol, havalimanı, tünel ve tüp geçit gibi projeler ulaşım sorunlarına alternatifler sunarken geçtikleri yerleri de ihya ediyor.

15.01.2018Ekonomi
Kanal muamması devam ediyor

Kanal muamması devam ediyor

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın ‘hızlandırın’ talimatı verdiği Kanal İstanbul’un güzergahının değişeceğinin açıklanmasıyla tüm gözler projenin yeni ayrıntılarına çevrildi.

8.02.2016Ekonomi
Hayali ‘Kanal’ satışı sürüyor

Hayali ‘Kanal’ satışı sürüyor

Çılgın proje olarak adlandırılan ‘Kanal İstanbul’un güzergâhı belli değil ama ev ve arsalar sanki belli olmuş gibi pazarlanmaya devam ediliyor. İnşaat şirketleri arasında haritada ‘Kanal İstanbul’un yerini çizen de var, Kanal İstanbul’a net uzaklığını söyleyen de. İnternet üzerinden ise ‘Kanal İstanbul cepheli ev ’, ‘Kanal İstanbul geçecek arsa’ söylemleri ile hala satış yapılıyor.

8.02.2016Ekonomi
Kanal İstanbul muamması

Kanal İstanbul muamması

HÜKÜMETİN çılgın projeleri arasında yer alan ve yapımı muammaya dönen Kanal İstanbul’un güzergahının değişeceği yönündeki açıklamalar yeni bir tartışma başlattı.

8.02.2016Gündem
Arnavutköyde arsa fiyatları uçuşa geçti

Arnavutköy'de arsa fiyatları uçuşa geçti

İstanbul Emlak Komisyoncuları ve Danışmanları Odası Başkanı Nizameddin Aşa, Arnavutköy'de gayrimenkul fiyatlarının tavan yaptığını belirterek, "Hem havaalanı hem de kanal projesi nedeniyle Arnavutköy ve çevresinde, arsa fiyatları son iki yıl içinde 10 kata kadar artış gösterdi" dedi.

17.03.2015Ekonomi
Tekirdağlı sanayici oda istiyor

Tekirdağlı sanayici 'oda' istiyor

2023 Vizyon Toplantıları Tekirdağ iliyle başladı.

26.06.2014Ekonomi
Emlakköy

Emlakköy

Arnavutköy’de hayvan satıcısından bakkala, marketten kasaba herkes emlakçı oldu.

10.01.2014Ekonomi
Dar gelirliye ev müjdesi

Dar gelirliye ev müjdesi

İstanbul Büyüşehir Belediyesi(nin iştiraki olan Kiptaş, dar gelir grubu için 2 bin konut inşa edecek. Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, arsa arayışına başladıkları proje kapsamında konutları metrekaresi 1200-1300 liradan satacaklarını ifade etti.

23.11.2013Ekonomi
Yüzde 99 Küçükçekmece

Yüzde 99 Küçükçekmece

Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Kanal İstanbul’un güzergâhıyla ilgili, “Yüzde 99 ihtimalle Küçükçekmece” dedi. Yeniay’a göre kanal, Küçükçekmece Gölü kenarında yer alan askerlik şubesinden başlayacak, Sazlıbosna Barajı üzerinden Karaburun’a oradan da Karadeniz’e ulaşacak.

26.07.2013Ekonomi
Kestanelik’te kanal heyecanı

Kestanelik’te kanal heyecanı

'Kanal İstanbul’ plânı Çatalca’nın bazı köylerinde heyecanın artmasına neden oldu.

27.06.2013Ekonomi
Onur Ülkesi Türkiye

Onur Ülkesi "Türkiye"

Dünyanın büyük gayrimenkul fuarı Mipim’e Türk damgası

20.03.2013Advertorial
FIRSATLAR DİYARI TÜRKİYE

FIRSATLAR DİYARI TÜRKİYE

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından, MIPIM’de bu yıl ‘Onur Ülkesi’ Türkiye oldu.

8.03.2013Advertorial
Arsa fiyatları üçe katladı

Arsa fiyatları üçe katladı

İstanbul’un yeni ilçesi Arnavutköy, Kanal İstanbul ve İki Yeni Şehir projelerinin açıklanması ile birlikte yatırımcıların gözdesi oldu. İlçe merkezinde imarlı arsalar, iki yıl öncesine göre bugün değerini üçe katladı.

24.08.2011Ekonomi
Yatırımcı bekleyen 32 Çılgın köy

Yatırımcı bekleyen 32 'Çılgın' köy

Başbakan Erdoğan’ın ‘Çılgın’ proje olarak açıkladığı Marmara ile Karadeniz’i birbirine bağlayacak Kanal İstanbul Projesi’nin geçeceği bölgelerdeki 32 köy Ekonomist dergisinin bu haftaki sayısında mercek altına alındı.

3.05.2011Ekonomi
Silivri ve Çatalca’da emlakçıların telefonu anında kilitlendi

Silivri ve Çatalca’da emlakçıların telefonu anında kilitlendi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından tanıtılan, kanal İstanbul’un Marmara girişinin Silivri’den başlayacağı ve Çatalca boyunca devam ederek Karadenize’e uzanacağı yönündeki açıklamalar, gayrimenkul piyasasına hareketlilik getirdi.

27.04.2011Ekonomi
Hamili kurşunların hedefi konuştu

Hamili kurşunların hedefi konuştu

Hürriyet’in, AKP Genel Sekreteri Şahin’i, Berceste’deki vurulma olayının notlarını TBMM’de incelerken görüntülemesi gündeme bomba gibi düştü. Olayın kurbanı, 3 mermiyle yaralanıp ölümden dönen tesisin ortağı Yusuf Akdoğan, Hürriyet’e konuştu: "Beni, paralarını ödemedikleri birçok arsa sahibine gözdağı olsun diye vurdular. Şimdi de çıkış yolunu milletvekilinde arıyorlar."

7.09.2007Gündem
İstimlaka 10 gönüllü başvurdu

İstimlaka 10 gönüllü başvurdu

İstanbul'da geçtiğimiz hafta meydana gelen su baskınlarının ardından istimlak için ön çalışmalar başladı. Sel baskınında en büyük zararın yaşandığı Alibeyköy'de, 170 binanın kamulaştırılması planlandı. Ancak, bugün sadece 10 kişi gönüllü istimlak için Eyüp Belediyesi'ne başvurdu.

23.08.2004Gündem

Yazar Sonuçları

‘Kanal İstanbul’u ciddiye almayın’

KEMAL Kılıçdaroğlu bir gün önce Balıkesir’deydi. Susurluk, Bandırma, Gönen, Manyas’a kadar 8.5 saat süren uzun soluklu bir seçim turundan sonra dün de Tekirdağ ve Çorlu’da konuştu.

29.04.2011

İbrahim Kutluay, 100 milyon dolarlık Flatofis’te içki servisi yapacak mı

SİNPAŞ Grubu’nun "İstanbul’da İkinci Boğaziçi" sloganıyla tanıttığı Halkalı-Küçükçekmece hattında devam eden "Bosphours City" projesinden konut alan arkadaşım sordu:

27.11.2008

Bizans'ta da Ermeniler tehcir edilmiş

SAKARYA Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Emin Gürses, "Geçenlerde İsmail Tokalak'ın yazdığı 'Bizans-Osmanlı Sentezi; Bizans Kültür ve Kurumlarının Osmanlı Üzerindeki Etkisi' adlı bir kitaptan söz etmiştiniz. Güzel bir çalışma..." dedi.

13.02.2007

Yedi aylık kazık 105 milyon dolar

BAKÜ’de Cumhurbaşkanları Ahmet Necdet Sezer, İlham Aliyev, Şaakasvili, Nazarbayev ve BP yetkililerinin katılımıyla Bakü-Tiflis-Ceyhan (BTC) ham petrol boru hattına güya petrol doldurulmaya başlama töreni yapıldı ve dünyaya ‘hat bitti’ mesaji verilmek istendi.

26.05.2005