MENÜ

Kalp Atışı

Kalp Atışı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kalp Atışı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 527 Kalp Atışı haberi bulunmuştur.

Kalp Atışı Haberleri

44. Pantene Altın Kelebek Ödüllerini kimler kazandı İşte kazananlar listesi

44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'ni kimler kazandı? İşte kazananlar listesi

Altın Kelebek Ödülleri dün akşam sahiplerine ulaştı. Ayça Ayşin Turan ve Cem Davran'ın sunuculuğunu üstlendiği 44. Pantene Altın Kelebek ödülleri gecesine televizyon ve müzik dünyasının önemli isimleri katıldı. 32 dalda ödül verilen geceye En İyi Pop Müzik -Erkek dalında ödül alan Tarkan ve Cem Yılmaz arasındaki diyalog damga vurdu. Peki Altın Kelebek Ödülleri'nde kimler ödül aldı?

11.12.2017Magazin
(Ek bilgilerle) - 44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

(Ek bilgilerle) - 44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

(Ek bilgilerle) - 44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

11.12.2017İstanbul
44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

11.12.2017İstanbul
Kalp Atışı dizisinin yayınlanan son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı dizisinin yayınlanan son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalp Atışı'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Eylül, Ali Asaf’ın bilmediği bir kardeşi olduğunu söyledi. Sinan’ın babası Süleyman’ı ölümle tehdit etti. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.12.2017Televizyon
Kalp Atışı 23. yeni bölüm fragmanı yayında: Ali Asaf yaşıyor mu

Kalp Atışı 23. yeni bölüm fragmanı yayında: Ali Asaf yaşıyor mu?

Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayın tarihine kısa bir süre kala izleyicilerle buluştu, Ali Asaf’ın akıbetine dair ilk ipuçları geldi. 1 Aralık Cuma günü yayınlanan Kalp Atışı son bölümünde evlilik yoluna giren Ali Asaf ve Eylül kötü bir sürprizle karşılaştı. Finale ise Ali Asaf’ın başına gelenler damga vurdu. İşte Kalp Atışı 23. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti!

5.12.2017Televizyon
Kalp Atışı dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalp Atışı'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Ali Asaf ve Eylül, karşılarına çıkan tüm engellere rağmen evlilik yoluna girdiler. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.12.2017Televizyon
Kalp Atışı 21. bölüm 3. fragmanında şok: Yataklar kanlar içerisinde

Kalp Atışı 21. bölüm 3. fragmanında şok: Yataklar kanlar içerisinde

Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Cuma akşamları izleyicileriyle buluşan Kalp Atışı 21. bölümünde Eylül ve Ali Asaf mutluluğa yürüyor. Eylül güzelliğiyle göz kamaştırırken, uyandığında Ali Asaf’ın yerini kanlar içinde görünce büyük bir şok yaşıyor. Peki yeni bölümde başka neler yaşanacak? Yatak neden kanlar içerisinde? İşte Kalp Atışı 21. bölüm fragmanları!

23.11.2017Televizyon
Çocuklar için oyun oynamanın 5 faydası

Çocuklar için oyun oynamanın 5 faydası

Çocukların ilkokul öncesinde hayatı oyun yoluyla tanıdığını belirten Öğretim Üyesi Hakan Yıldız, “Anne babalar çocuğa oyun oynayacağı yer, zaman ve fırsatı tanımalı. Onların oynadıkları oyunlara saygı göstermeli, mümkün olduğunca oyunlarına katılmalı” dedi. Yıldız, oyun oynamanın 5 faydasını sıraladı:

19.11.2017Eğitim
Çocuklar yaşamı oyun yoluyla tanıyor

Çocuklar yaşamı oyun yoluyla tanıyor

İZMİR Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Hakan Yıldız, oyunun çocuğun hayatını kaplayan, gelecekteki kişiliğini etkileyen önemli ve ciddi bir etkinlik olduğunu kaydetti. Yıldız, "Çocuğa oyun oynayacağı yer, zaman ve fırsatı tanımalıdırlar. Onların oynadıkları oyunlara saygı göstermeli, mümkün olduğunca oyunlarına katılmalı" dedi.

18.11.2017İzmir
Kalp Atışı 20. bölüm 2. fragmanı merak uyandırdı: Gri çantada ne var

Kalp Atışı 20. bölüm 2. fragmanı merak uyandırdı: Gri çantada ne var?

Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak olan Kalp Atışı 20. bölümüne dair çarpıcı tüyolar veren fragmanda gri çanta merak uyandırdı. Peki Ali'nin peşine düştüğü gri çantada neler var? Evlilik teklifinde hayal kırıklığı yaşayan Esma'nın sürprizi herkesi nasıl şaşırtacak? İşte Kalp Atışı 20. bölüm fragmanları ve detayları!

16.11.2017Televizyon
Kalp Atışı son bölüm ile etkiledi 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı son bölüm ile etkiledi! 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı son bölümün ardından 20. bölüm fragmanı ile araştırılmaya başlandı. Son bölümde Ali Asaf ile Nazlı arasındaki durum, Eylül'ü giderek germektedir. Her ne kadar bu durum karşısında hoşnut olmasa da, Kalp Atışı 20. bölüm fragmanında Ali Asaf ile Eylül arasındaki bağın kopmaması beklenmektedir. İşte, Kalp Atışı son bölüm ve ardından merak edilen 20. bölüm fragmanı

10.11.2017Televizyon
Sezonun en güçlü kadınları

Sezonun en güçlü kadınları

Kadınların üzerine şekillenen hikâyelerin sayısı gitgide artıyor. Bu sezon, sadece acılar içinde kıvranan değil, tüm acılara mızmızlanmadan göğüs geren kadınları da izliyoruz

10.11.2017Hürriyet Cumartesi
Kalp Atışı dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalp Atışı'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Eylül mutluluğunu bir kenara koyup kız kardeşini bulmak için harekete geçti. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.11.2017Televizyon
44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri için finalistler belli oldu

44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri için finalistler belli oldu!

44. Pantene Altın Kelebek Ödülleri heyecanı başladı.

23.10.2017Magazin
Kalp Atışı 16. bölüm 3. fragmanı yürek hoplattı

Kalp Atışı 16. bölüm 3. fragmanı yürek hoplattı

Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm fragmanlarına bir yenisi eklendi. Yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlanan Kalp Atışı 16. bölüm 3. fragmanına Eylül ve Ali Asaf’ın asansördeki yakınlaşma görüntüleri damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? Eylül’ü iyileştirmek için kendince bir yol arayan Ali Asaf ne yapacak? İşte Kalp Atışı yeni bölümünden ilk detaylar!

20.10.2017Televizyon
Geyik Koşuları rekor kırdı

Geyik Koşuları rekor kırdı!

adidas Geyik Koşuları 15 Ekim tarihinde, Belgrad Ormanı’nda katılım rekoru kırdı.

19.10.2017Diğer
Güvenlik kontrollerinde biyometri

Güvenlik kontrollerinde biyometri

Modern akıllı telefonlarda erişim kolaylığı için parmak izi özellikleri, yüz tanıma ve iris tarayıcıları var. Fakat bu prosedürler tam anlamıyla güvenli olmak açısından yeterli değiller

17.10.2017Teknoloji
Kalp Atışı 15. bölüm 2. fragmanında Eylül ateş hattında

Kalp Atışı 15. bölüm 2. fragmanında Eylül ateş hattında

Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Cuma akşamlarının heyecan dozu yüksek dizisi Kalp Atışı'nın 15. bölümünde Eylül bir kez daha ateş hattında kalıyor. Ali Asaf hiç olmadığı kadar yakın olduğu sevdiği kadın için bu kez çok daha ağır bir yük yükleniyor. Kalp Atışı 15. bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları!

13.10.2017Televizyon
Flakka nedir Zombi hapı olarak bilinen Flakka uyuşturucu mudur

Flakka nedir? 'Zombi hapı' olarak bilinen Flakka uyuşturucu mudur?

Flakka, zombiye dönüştüren uyuşturucu madde olarak konuşulmaya devam ediyor. Sosyal paylaşım siteleri üzerinden videoları yayılan Flakka, halk arasında zombi hapı olarak anılıyor. İçerdiği maddelerin saldırganlık ve acıya duyarsızlık içermesi dolayısıyla zombiye dönüştürdüğü düşünülen hap, etkileriyle korkutuyor. Peki, merakla araştırılan Flakka nedir? Zombiye dönüştürdüğü doğru mudur?

8.10.2017Gündem
Kalp Atışı yeni bölümde Eylül ölecek mi

Kalp Atışı yeni bölümde Eylül ölecek mi?

Kalp Atışı dizisinin son bölümü ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Son bölüm finaline Ali Asaf'ın evlilik teklifini kabul eden Eylül'ün yere yığılması kafalarda pek çok soru işareti bıraktı. Peki Kalp Atışı yeni bölümünde neler olacak? Eylül ölecek mi? Bu soruların yanıtını merak eden izleyiciler, Kalp Atışı 15. bölüm fragmanını araştırıyor. Peki Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.10.2017Televizyon
Kalp Atışı dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalp Atışı'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Ziyanur’un ölümü Ali Asaf’ı oldukça sarstı. Bildiği tüm gerçekleri Eylül’e açıklamak için her şeyin başladığı yere doğru birlikte bir yolculuğa çıktılar. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.10.2017Televizyon
Zombi hapı dünyaya yayılıyor

'Zombi hapı' dünyaya yayılıyor

2011'de Amerika'da ortaya çıkan ve 'zombi hapı' adı verilen sentetik uyuşturucu, dünyaya hızla yayılıyor. Son olarak Brezilya'da görülen hapı kullananlar tıpkı bir zombi gibi davranıyor ve 'yamyam' özellikleri gösteriyor. Amerika'da hapın etkisindeki bir kişi bir evsizin yüzünü, bir başkası da oda arkadaşının beynini yedi.

6.10.2017Dünya
Kalp Atışı son bölümü olaylı bitti... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı son bölümü olaylı bitti... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin ardından araştırılmaya başlandı. Farklı konusuyla diziseverlerin dikkatini çeken Kalp Atışı son bölümünde Eylül- Ali Asaf ilişkisinde yeni adımlar atıldı. Final ise kafalarda soru işareti bıraktı. Peki Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.9.2017Televizyon
Filmekimi binlerce sinemaseveri bir araya getirecek

Filmekimi binlerce sinemaseveri bir araya getirecek

Filmekimi binlerce sinemaseveri bir araya getirecek

27.9.2017İstanbul
Kalp Atışı son bölüm ardından 12. bölüm fragmanında eski düzen bozuluyor

Kalp Atışı son bölüm ardından 12. bölüm fragmanında eski düzen bozuluyor!

Kalp Atışı 12. yeni bölüm fragmanında Selim'in yapmış olduğu itiraf, Ali Asaf'ın canını sıkmıştır. Bu itiraf üzerine Eylül'ün üzerine giden Ali Asaf, gerilime sebep olmuştur. Kalp Atışı 12. yeni bölüm fragmanında Ali Asaf artık geri adım atmayıp Eylül'ün üzerine gitmesi, her iki tarafı da gerecektir. İşte, birçok gelişmenin meydana geleceği Kalp Atışı 12. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

22.9.2017Televizyon
Sakın bu filmleri ekmeyin

Sakın bu filmleri ekmeyin!

Sinemaseverlerin merakla beklediği etkinliklerden biri olan ‘Filmekimi’ haftaya başlıyor ama biletler bugünden itibaren satışa çıkıyor. 10 sinema yazarı, bu yılki ‘Filmekimi’nin ‘En İyi 10 filmi’ni seçti. İşte ortaya çıkan liste...

22.9.2017Hürriyet Cumartesi

Kalp Atışı 12. yeni bölüm fragmanında Ali Asaf'tan şaşırtan sözler

Kalp Atışı’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta yayınlanacak olan Kalp Atışı 12. bölümünde Ali Asaf, Eylül’ün kardeşi İpek’le tanışıyor. Ali Asaf ve Eylül arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İkili arasındaki gerilimin sebebi ne? İşte Kalp Atışı 12. bölüm fragmanı ve detayları!

19.9.2017Televizyon
Kalp Atışı dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalp Atışı'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Eylül Sinan’dan duyduklarıyla büyük bir şok geçirdi. İlk günden beri yaşadığı her şeyin gerçekliğini sorgularken, Ali Asaf ile arasına da büyük bir duvar ördü. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.9.2017Televizyon
Kalp Atışı’nın İpek’i Merve Çağıran kimdir Kaç yaşındadır

Kalp Atışı’nın İpek’i Merve Çağıran kimdir? Kaç yaşındadır?

Kalp Atışı'nın İpek'i Merve Çağıran kimdir sorusu birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Bir dönem adı Cem Yılmaz ile aşk dedikodularına karışan Merve Çağıran, Kalp Atışı dizisiyle tekrar gündemdeki yerini aldı. Eğlenceli ve renkli yapısıyla diziseverlerin dikkatini çeken Merve Çağıran kimdir? Kaç yaşındadır? İşte detaylar.

15.9.2017Televizyon
Kalp Atışı 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı... Yeni oyuncu göründü

Kalp Atışı 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı... Yeni oyuncu göründü

Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni gelişmeleri gözler önüne seren Kalp Atışı'nın 11. bölüm 2. fragmanına sürpriz isim damga vurdu. En son Fi dizisinde rol alan Merve Çağıran kadroya dahil oldu. Merve Çağıran'ın dizideki rolü ve dengeleri nasıl değiştireceği yeni bölümde netleşecek. İşte Kalp Atışı 11. bölüm fragmanları ve özeti!

13.9.2017Televizyon
Emekli özel harekatçılardan “Kalp Atışı” dizisine tepki

Emekli özel harekatçılardan “Kalp Atışı” dizisine tepki

Tüm Emekli Özel Harekatçılar Derneği üyeleri, "bir televizyon kanalında yayınlanan “Kalp Atışı” adlı dizide özel harekat polislerinin küçük düşürüldüğü" iddiası ile söz konusu televizyon kanalının Ankara temsilciliğinin önüne siyah çelenk bıraktı.

10.9.2017Magazin
Emekli özel harekatçılardan “Kalp Atışı” dizisine tepki

Emekli özel harekatçılardan “Kalp Atışı” dizisine tepki

 Tüm Emekli Özel Harekatçılar Derneği üyeleri, "bir televizyon kanalında yayınlanan “Kalp Atışı” adlı dizide özel harekat polislerinin küçük düşürüldüğü" iddiası ile söz konusu televizyon kanalının Ankara temsilciliğinin önüne siyah çelenk bıraktı.

10.9.2017Televizyon
Kalp Atışı son bölüm ardından 11. bölüm fragmanında gerilim tırmanıyor

Kalp Atışı son bölüm ardından 11. bölüm fragmanında gerilim tırmanıyor!

Kalp Atışı son bölüm sonrası 11. yeni bölüm fragmanı ile izleyicilerin karşısına çıktı. Ali Asaf ile Eylül arasında geçen münasebetin ortaya çıkardığı sorunların farkında olan hastane yönetimi, bunun üzerine gitmeyi tercih edecektir. Kalp Atışı 11. yeni bölüm fragmanında ölümün suçlusunu arayan Sinan ise çok geçmeden bu işin peşine düşecektir. İşte, son bölümün ardından yayınlanan Kalp Atışı 11. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

9.9.2017Televizyon
Kalp Atışı 10. bölüm 2. fragmanı: Bahar ölecek mi

Kalp Atışı 10. bölüm 2. fragmanı: Bahar ölecek mi?

Kalp Atışı 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölümün en çarpıcı sahnelerinden oluşan Kalp Atışı yeni bölüm fragmanında kalbinden vurulan Bahar’ın korku içinde hiçbir şey hissetmediğini söylediği; Eylül’ün silahlı saldırganın hastaneyi savaş alanına çevirmesinden kendini sorumlu tuttuğu ve Ali Asaf’ın yine Eylül’ün en büyük destekçisi olduğu sahneler merak uyandırdı. İşte Kalp Atışı 10. bölüm fragmanları ve detayları!

6.9.2017Televizyon
Öpmeye doyamadı

Öpmeye doyamadı

“Kalp Atışı” dizisi ile ekrana dönen Öykü Karayel, sevgilisi Can Bonomo ile Çeşme’de görüntülendi.

2.9.2017Magazin
Kalp Atışı 10. yeni bölüm fragmanı Eylül kurtulacak mı

Kalp Atışı 10. yeni bölüm fragmanı Eylül kurtulacak mı?

Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekran macerasına kısa bir ara vererek izleyicilerini merakta bırakan Kalp Atışı’nın 10. bölümünde en çok merak edilen konu akıl almaz bir tehlikeyle karşı karşıya kalan Eylül’ün kurtulup kurtulamayacağı. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Kalp Atışı 10. bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

2.9.2017Televizyon
‘Kalp Atışı’nın farkı

‘Kalp Atışı’nın farkı

Bu yazın bence en başarılı dizisi ‘Kalp Atışı’. Her yaz ekranlarda peydah olan muhtaç kızlara süper bir alternatif olan Eylül, kış dizilerinin kadın karakterlerine de ilham vermeli.

1.9.2017Hürriyet Cumartesi
Kalp Atışı bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalp Atışı'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Ali Asaf’ın Eylül için hazırladığı sürpriz gece beklenmedik bir şekilde son buldu. Hastanenin bahçesinde bulunan küçük kızın şok edici sırrı herkesi şaşırttı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.8.2017Televizyon
Kalp Atışı 9. bölüm fragmanında büyük tehlike

Kalp Atışı 9. bölüm fragmanında büyük tehlike

Kalp Atışı 9. bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu.. Her hafta başka bir sürprizle izleyici karşısına çıkarak heyecan yaratan Kalp Atışı’nın 25 Ağustos Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölümünde olayların ardı arkası kesilmeyecek. Hastanenin bahçesinde bulunan küçük kızın şok edici sırrı dengeleri değiştirecek. İşte Kalp Atışı yeni bölüm detayları!

23.8.2017Televizyon
Kalp Atışı son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı dizisinin yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.. Yayınlanan son bölümünde, Eylül beklemediği bir sürpriz ile karşı karşıya kalıyor. Sinan'ın planları ise herkesi şaşkına uğratıyor. Peki Kalp Atışı 8. bölümde başka neler yaşandı, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

19.8.2017Televizyon
Kalp Atışı dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalp Atışı'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Ali Asaf’ın beklenmedik doğum günü hediyesi Eylül’ü çok mutlu etmişti. İlk defa çocukluğa ait mutluluklar yaşayan Eylül, bir rüyada gibiydi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.8.2017Televizyon
Kalp Atışı 8. yeni bölüm fragmanı: Eylülü bekleyen tehlike ne

Kalp Atışı 8. yeni bölüm fragmanı: Eylül'ü bekleyen tehlike ne?

Kalp Atışı 8. bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Cuma akşamlarının heyecan dozu yüksek sahneleriyle dikkatleri üzerine toplayan dizisi Kalp Atışı yeni bölüm fragmanına Ali Asaf ve Eylül'ün samimi görüntüleri damga vurdu. Öte yandan Eylül'ün tehlikede olduğunu gösteren detaylar da dikkat çekti. İşte Kalp Atışı 8. bölüm fragmanı ve yeni bölüm ipuçları!

17.8.2017Televizyon
Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı yeni bölümü için heyecan dorukta! 11 Ağustos Cuma günü yayınlanan bölümde Ali Asaf ve Eylül arasındaki sürpriz gelişmelere tanık olayan izleyiciler, şimdi merakla Kalp Atışı 8. bölüm fragmanını bekliyor. Son bölümde Mehmet’in geçirdiği büyük motosiklet kazası Eylül’ü çok üzdü. Finale ise Ali Asaf ve Eylül'ün el ele tutuştuğu anlar damga vurdu. Peki Kalp Atışı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.8.2017Televizyon
Kalp Atışı dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalp Atışı'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Bahar’ın geçirdiği kötü olay sonrası gösterdiği büyük değişim hem hastane hem de Ali Asaf tarafından olumlu karşılandı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.8.2017Televizyon
‘Kalp Atışı’nda nabız kaç

‘Kalp Atışı’nda nabız kaç?

‘Kalp Atışı’na hazırlık olsun diye, uyarlandığı Kore dizisi ‘Doctors’ın ilk bölümünü izlemeye kalkmış, hastaneye gelen magandaları uçan tekmelerle dağıtan küçücük kızın gücüne de, doktorluğuna da inanamadığım için hayli fantastik bulup bırakmıştım. Sonra ‘Kalp Atışı’ ikinci bölümünden itibaren reytingini neredeyse ikiye katlayarak ve sosyal medyayı da kaplayarak titrek başladığı yoluna sağlam adımlarla devam etti, ediyor. Nasıl oluyor da oluyor diye merak ediyor insan haliyle. Ben baktım; uyarlamanın ve yönetimin başarısının yanı sıra imkânsız aşklar, acı hayat, ara bozucular gibi genelgeçer unsurlara ilaveten şu sonuçlara vardım:

11.8.2017Hürriyet Cumartesi
Kalp Atışı 7. yeni bölüm fragmanında Eylül’e büyük sürpriz

Kalp Atışı 7. yeni bölüm fragmanında Eylül’e büyük sürpriz

Kalp Atışı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Mehmet’in durumuyla ilgili ilk detayları gözler önüne seren Kalp Atışı 7. bölüm fragmanında Eylül’e hazırlanan sürpriz büyük merak uyandırdı. Esma’nın Eylül için hazırladığı sürpriz gece, Ali Asaf için müthiş bir fırsat oluyor. İşte Kalp Atışı 7. bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

9.8.2017Televizyon
Kalp Atışı son bölüm ardından 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı son bölüm ardından 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı 7. yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta! Gökhan Alkan, Öykü Karayel, Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan ve Hakan Gerçek'in başrollerini paylaştığı Kalp Atışı’nın son bölümü 4 Ağustos Cuma günü yayımlandı. Son bölüm finalinde büyük bir sürpriz yaşayan dizi takipçileri yeni fragman heyecanı yaşıyor. Peki Kalp Atışı son bölüm ardından 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.8.2017Televizyon
Kalp Atışı oyuncuları, dizinin yeni bölümlerinde araştırılmaya devam ediyor

Kalp Atışı oyuncuları, dizinin yeni bölümlerinde araştırılmaya devam ediyor

Kalp Atışı oyuncuları hakkında bilgi edinmek isteyen seyirciler, her bölümünde ayrı bir heyecanın yaşandığı dizinin karakterlerini merak etti. Kalp Atışı oyuncuları hakkında internet üzerinden yapmış oldukları kısa bir araştırmanın ardından detaylara ulaşan takipçiler, karakterlerin geçmişine odaklandı. Peki, merakla araştırılan Kalp Atışı oyuncuları kimdir? İşte, oyuncular hakkında bazı bilgiler

4.8.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

işte benim Altın Kelebek’im

44. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’ne torunum Yasemin’le birlikte gittim. Altın Kelebek panosu önünde fotoğrafını çekerken artık bir genç kız olduğunu fark ettim. Bu nedenle benim Pantene Altın Kelebek ödülümün sahibi, yüreğimin de sahibi, biricik torunum oldu bu yıl.

13.12.2017

Keşke gerçek pop starlarımız da Alya gibi olsa

Dolunay dizisinde bir şarkıcıyı canlandıran Türkü Turan’ı izlediniz mi? Karakterin ismi Alya. Dört bir yanı müzik ile çevrili karakter, gece canlı müzik mekanlarında şarkı söylüyor.

30.9.2017