MENÜ

Kalk Gidelim

Kalk Gidelim ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kalk Gidelim haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 337 Kalk Gidelim haberi bulunmuştur.

Kalk Gidelim Haberleri

Kalk Gidelim 58. bölüm fragmanında Hacı Hüseyin mirasını dağıtıyor

Kalk Gidelim 58. bölüm fragmanında Hacı Hüseyin mirasını dağıtıyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 58. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Hacı Hüseyin oldukça kararlı bir şekilde sağken çocuklarına mirasını dağıtır. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

15.02.2019Televizyon
Kalk Gidelim 57. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Kalk Gidelim 57. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kalk Gidelim dizisi 57. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala fragmanlar diziseverlerle paylaşıldı. Fragmanlarda, ekranlara gelecek yeni bölümün oldukça hareketli geçeceği görülüyor. Peki, Kalk Gidelim'in yeni bölümünde neler olacak? Fragmanlarda neler var?

8.02.2019Televizyon
Kalk Gidelim 56. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Kalk Gidelim 56. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kalk Gidelim dizisi 56. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala fragmanlar diziseverlerle paylaşıldı. Fragmanlarda, ekranlara gelecek yeni bölümün oldukça hareketli geçeceği görülüyor. Peki, Kalk Gidelim'in yeni bölümünde neler olacak? Fragmanlarda neler var?

1.02.2019Televizyon
Kalk Gidelim’in yeni oyuncusu Ferhat Yılmaz kimdir

Kalk Gidelim’in yeni oyuncusu Ferhat Yılmaz kimdir?

Ünlü oyuncu Ferhat Yılmaz, TRT 1 ekranlarında yayınlanan, yapımcılığını Staff Film’in üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin kadrosuna dahil oldu. Ferhat Yılmaz, ‘Yılan Hikayesi’ dizisindeki Rambo Berk karakteri ile tanınmıştı. Peki, Kalk Gidelim’in yeni oyuncusu Ferhat Yılmaz kimdir?

1.02.2019Televizyon
Kalk Gidelim 55. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Kalk Gidelim 55. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kalk Gidelim dizisi 55. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala fragmanlar diziseverlerle paylaşıldı. Fragmanlarda, ekranlara gelecek yeni bölümün oldukça hareketli geçeceği görülüyor. Peki, Kalk Gidelim'in yeni bölümünde neler olacak? Fragmanlarda neler var?

25.01.2019Televizyon
Nilay Deniz, ‘Kalk Gidelim’de

Nilay Deniz, ‘Kalk Gidelim’de

‘Kalk Gidelim’ dizisinin oyuncu kadrosuna Nilay Deniz katıldı. Deniz, TRT1'de yayınlanan dizide 'Nehir' karekterine hayat verecek.

22.01.2019Televizyon
Kalk Gidelim dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalk Gidelim dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalk Gidelim dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Seyfettin ve Nurcan’dan sonra Meryem’in de adaylığını açıklamasıyla artık Yeşilyurt Köyü muhtarlığı için üç aday vardı. Hacı Hüseyin bu hassas dengeyi gözetmek için “aman deyim, seçim biter, dostluk akrabalık bitmez” diyerek önceden uyarısını yaptı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.01.2019Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var

TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var?

TRT 1 yayın akışı hafta sonunda da televizyon izleyicileri tarafından takip ediliyor. Özellikle diziseverler TRT 1’in 19 Ocak tarihli yayın akışını merak ediyor. Peki, TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var?

19.01.2019Televizyon
Çiftçiliğe başladı

Çiftçiliğe başladı

“Kalk Gidelim” dizisinde rol alan Aslı Omağ, çekimler için gittiği Muğla’ya hayran kalınca 5 dönüm arazisi olan bir ev aldı ve çiftçiliğe başladı.

Fotoğraflar: Kelebek

8.01.2019Magazin
Televizyonda bugün ne var İşte kanalların yılbaşı programları

Televizyonda bugün ne var? İşte kanalların yılbaşı programları

Her sene olduğu gibi 2018 yılının son haftasında da Türkiye'nin en çok izlenen televizyon kanalları yılbaşına özel programlarını duyurmaya başladılar. Neredeyse bütün kanallar yılbaşı gecesine özel TV programları hazırlıyor. Peki, televizyonda bugün ne var? İşte kanalların yılbaşı programları

30.12.2018Televizyon
Yılbaşı ekranında neler izleyeceğiz

Yılbaşı ekranında neler izleyeceğiz?

2019’u evde ve televizyonun karşısında karşılayacakları nasıl bir gece bekliyor? İşte seçenekler... ( Elçin Yahşi öneriyor)

29.12.2018Hürriyet Cumartesi
Kalk Gidelim 51. bölüm fragmanında Sevda dertleniyor

Kalk Gidelim 51. bölüm fragmanında Sevda dertleniyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 51. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Sevda, küçük oğlan Halim evlendi büyüğü evlenmedi diye dertlenir ve Seyfettin’le konuşup Samim’i evlendirmek için harekete geçer. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

28.12.2018Televizyon
Kalk Gidelim 50. bölüm fragmanında Seyfettin hamle yapıyor

Kalk Gidelim 50. bölüm fragmanında Seyfettin hamle yapıyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 50. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Seyfettin, süt çiftliğini kendi adıyla imzalayıp satmaya teşebbüs edenin peşine dört koldan düşer. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

21.12.2018Televizyon
Kerim Yağcıdan albüm sürprizi

Kerim Yağcı'dan albüm sürprizi

Başarılı oyuncu Kerim Yağcı, bu kez müzikteki yeteneğiyle sevenlerinin karşısına çıktı.

17.12.2018Televizyon
Kalk Gidelim dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalk Gidelim dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalk Gidelim dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Seyfettin’in süt çiftliğini sattığına dair Ercan’ın hazırlattığı imzalı kağıt Halil’in eline geçince bunu Nuriye ile paylaştı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.12.2018Televizyon
Kalk Gidelim 47. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Kalk Gidelim 47. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kalk Gidelim dizisi 47. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala fragmanlar diziseverlerle paylaşıldı. Fragmanlarda, ekranlara gelecek yeni bölümün oldukça hareketli geçeceği görülüyor. Peki, Kalk Gidelim'in yeni bölümünde neler olacak?

30.11.2018Televizyon
Kalk Gidelim 46. bölüm fragmanında Mustafa Ali ile Seyfettin çıkış yolu arıyor

Kalk Gidelim 46. bölüm fragmanında Mustafa Ali ile Seyfettin çıkış yolu arıyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 46. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Mustafa Ali ile Seyfettin, organize hırsızlık suçundan dolayı babalarının yüzünü yere eğdirmekten korkarlar ve panikle bir çıkış yolu ararlar. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

23.11.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün neler var 19 Kasım TRT 1 canlı yayın akış listesi

TRT 1 yayın akışında bugün neler var? 19 Kasım TRT 1 canlı yayın akış listesi

TRT 1 yayın akışında bugün hangi programların yer aldığı izleyiciler tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer alıyor. İşte, 19 Kasım TRT 1 canlı yayın akış listesi.

19.11.2018Televizyon
TRT1de bugün neler var 16 Kasım TRT1 yayın akışı

TRT1'de bugün neler var? 16 Kasım TRT1 yayın akışı

TRT 1'in 16 Kasım tarihli canlı yayın bilgileri arasında nelerin yer aldığı birçok vatandaş tarafından sorgulanmaya devam ediliyor. TRT 1 yayın akışı içerisinde bulunan canlı yayınlar, sağlık programları, haber bültenleri ve diziler, izleyicilerin merakla araştırdığı konular arasında yer alıyor. Peki, TRT1'de bugün neler var?

16.11.2018Televizyon
Kalk Gidelim 45. bölüm fragmanında Sevda köye dönmeyi kabul ediyor

Kalk Gidelim 45. bölüm fragmanında Sevda köye dönmeyi kabul ediyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 45. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Mustafa Ali ile Seyfettin’in kurduğu plan işe yaramış, Sevda köye dönmeyi kabul etmiştir. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

10.11.2018Televizyon

TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler var? 7 Kasım TRT 1 canlı yayın akışı

TRT 1 yayın akışı içerisinde yer alan programlar, izleyicilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Prime Time olarak adlandırılan akşam kuşağında yer alan dizi, film ve programlar hakkında detayları merak eden vatandaşlar, konuyla ilgili yayın akışı bilgilerini sorgulamaya başladı. Peki, 7 Kasım tarihli TRT 1 yayın akışı içerisinde hangi programlar var? İşte, merak edilen o detaylar

7.11.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler ve programlar var 31 Ekim TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler ve programlar var? 31 Ekim TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışı içerisinde bulunan canlı yayınlar, sağlık programları, haber bültenleri ve diziler, izleyicilerin merakla araştırdığı konu olmaya başladı. Sabah saatlerinde aktüel programlarla dikkat çeken TRT 1 yayın akışı, öğle saatlerinde ise dizi tekrarları ve haber bültenleri ile dikkat çekiyor. İşte, birçok vatandaşın merakla araştırdığı 31 Ekim TRT 1 yayın akışı ve içerisinde yer alan program bilgileri

31.10.2018Televizyon
Kalk Gidelim 43. bölüm fragmanında Veli imdada yetişiyor

Kalk Gidelim 43. bölüm fragmanında Veli imdada yetişiyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 43. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Nurcan’ın kardeşi Ercan, yeğeni Duru’yu tebrik etmek için Veli’nin evine gelirken az kalsın yakalanıyordu ki imdadına Veli yetişti. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

26.10.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler yer alıyor İşte 24 Ekim TRT 1 yayın akışı listesi

TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler yer alıyor? İşte 24 Ekim TRT 1 yayın akışı listesi

TRT 1 yayın akışının bugünkü yayın akışı için araştırmalar erken saatlerden itibaren başladı. Özellikle Diriliş Ertuğrul’un bugün yayınlanıp yayınlanmayacağını merak eden dizi takipçileri, ‘TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var?’ sorusuna yanıt arıyor. İşte 24 Ekim tarihli TRT 1 yayın akışı

24.10.2018Televizyon
TRT 1 canlı yayın akışı içerisinde neler var 23 Ekim TRT yayın akışı

TRT 1 canlı yayın akışı içerisinde neler var? 23 Ekim TRT yayın akışı

TRT 1 canlı yayın akışı içerisinde yer alan program detayları, birçok izleyicinin gündemindeki konu oldu. İçerisinde haber bültenleri, spor programları, diziler gibi birçok yayın bulunan TRT 1 ekranlarında, 23 Ekim tarihli akışta Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi dikkat çekiyor. İşte, TRT 1 yayın akışı içerisinde yer alan program detayları

23.10.2018Televizyon
Kalk Gidelimin 42. bölümü heyecan dolu Yeni bölümde neler olacak

Kalk Gidelim'in 42. bölümü heyecan dolu! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında cumartesi akşamları izleyicilerle buluşan sevilen dizi Kalk Gidelim, bu akşam 42. bölümüyle ekranlarda olacak. İlgiyle izlenen dizinin bu haftaki bölümünde köy meydanında yapılan düğüne Meryem baskın yapacak. Peki, Kalk Gidelim'in 42. bölümde başka neler olacak? Yeni bölüm fragmanlarında neler var?

20.10.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var 17 Ekim TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var? 17 Ekim TRT 1 yayın akışı

TRT canlı yayın akışı, 17 Ekim Çarşamba günü araştırılan konu olmaya başladı. Akşam saatlerinde ekrana gelecek olan dizilerin merak edildiği 17 Ekim TRT 1 canlı yayın akışı içerisinde Ana Haber Bülteni, gündemle alakalı programlar ve diziler dikkat çekiyor. İşte, 17 Ekim tarihinin TRT 1 canlı yayın akışı hakkında bazı bilgiler ve detayları

17.10.2018Televizyon
Kalk Gidelim 41. bölüm fragmanında Meryemden beklenmedik sürpriz

Kalk Gidelim 41. bölüm fragmanında Meryem'den beklenmedik sürpriz

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 41. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Halim, Badegül’ü nikah kıymak için otelden almaya gidince, Meryem’in beklenmedik başka bir sürpriziyle karşılaşır. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

12.10.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var 10 Ekim TRT yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var? 10 Ekim TRT yayın akışı

TRT 1 yayın akışı, 10 Ekim Çarşamba gününün yayın akışı ile merak konusu olmaya başladı. İçerisinde dizi, film, sağlık programları, haber bültenleri ve birçok programı barındıran TRT 1 yayın akışı, günün sorgulanan konusu olmaya başladı. Peki, özellikle yeni sezon dizileri ve spor müsabakalarıyla araştırılan TRT 1 yayın akışı içerisinde 10 Ekim Çarşamba günü neler yer alıyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

10.10.2018Televizyon
Kalk Gidelim 40. bölüm fragmanında Seyfettinin cevabı ne olacak

Kalk Gidelim 40. bölüm fragmanında Seyfettin'in cevabı ne olacak?

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 40. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Mustafa Ali’nin ayarladığı dondurma firmasının süt çiftliğine yaptığı 20 Milyon liralık teklife Seyfettin’in ne cevap vereceği merak konusudur. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

5.10.2018Televizyon
Kalk Gidelim 39. bölüm fragmanında Meryemden beklenmedik hareket

Kalk Gidelim 39. bölüm fragmanında Meryem'den beklenmedik hareket

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 39. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça keyifli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Meryem’e evlenme teklif eden Ercan’ın asıl niyetini bilen Mustafa Ali en fevri haliyle çıkışsa da Meryem Mustafa Ali’yi tersler. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

28.09.2018Televizyon
Buyurun  7 geceye 1 özet...

Buyurun 7 geceye 1 özet...

İZLEMEDEN GEÇMEYİN.. Elçin Yahşi öneriyor

28.09.2018Hürriyet Cumartesi
Padişah rolünü oynamak çok isterim

Padişah rolünü oynamak çok isterim

Oyuncu Alican Okumuş "Tarihi bir dizide oynamayı çok isterim" açıklamasında bulundu.

25.09.2018Televizyon
Kalk Gidelim 38. bölüm fragmanında Nurcan küplere biniyor

Kalk Gidelim 38. bölüm fragmanında Nurcan küplere biniyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 38. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça keyifli dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Nurcan, evden ayrılıp kendi evinde kalacağı günün ilk gecesinde Meryem’in kendi odasında kalacağını öğrenince küplere biner. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

21.09.2018Televizyon

Bugün hangi diziler var? Bu akşamki diziler

Yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte dizilerin yayın günleri ve saatleri belli olmaya başladı. Ulusal yayın yapan kanallarda ekranlara gelen onlarca dizi olması nedeniyle izledikleri dizilerin takibini yapmakta zorlanan vatandaşlar, 'Bugün hangi diziler var?' ve 'Bugün televizyonda hangi diziler var?' sorularına yanıt arıyor. İşte kanal kanal ve gün gün dizi listesi...

20.09.2018Televizyon
18 Eylül TRT 1 yayın akışı

18 Eylül TRT 1 yayın akışı!

Daha önce Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi maçlarının Türkiye'de yayıncı kuruluşunun olmaması sebebiyle tek maçlık yayıncılığı üstlenen TRT 1, 18 Eylül yayın akışı ile merak konusu oldu. 18 Eylül Salı günü Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde Lokomotiv Moskova ile karşılaşacak olması ve henüz yayıncı kuruluşun kim olduğunun açıklanmaması, 18 Eylül TRT 1 yayın akışını sorgulattı. Peki, Şampiyonlar Ligi maçları kapsamında araştırılan 18 Eylül TRT 1 yayın akışı içerisinde hangi programlar yer alıyor?

17.09.2018Televizyon
Kalk Gidelim 37. bölümüyle ekranlara geldi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalk Gidelim 37. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 37. bölümüyle izleyicilerine kahkaha dolu yaşatmaya devam etti.. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde Nurcan’ın ayrı eve çıkması sonucu Sevda yataklara düştü. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Kalk Gidelim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.09.2018Televizyon
Adada birbirimizi yiyorduk dışarıda canciğer kuzu sarmasıyız

Adada birbirimizi yiyorduk dışarıda canciğer kuzu sarmasıyız

Survivor yarışmacısı Erdi Ünver, aldığı oyunculuk derslerinin meyvesini toplamaya başladı.

12.09.2018Keyif
10 Eylül TRT 1 yayın akışı - TRT 1 yayın akışında bu akşam neler var

10 Eylül TRT 1 yayın akışı - TRT 1 yayın akışında bu akşam neler var?

TRT 1 yayın akışı günün en çok araştırılan konularından biri oldu. Bazı spor organizasyonlarının yayın hakkını elinde bulunduran TRT 1’in yayın akışında zaman zaman milli maçlara da yer veriliyor. Peki, TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var? 10 Eylül TRT yayın akışı

10.09.2018Televizyon
Kalk Gidelim 36. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Kalk Gidelim 36. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kalk Gidelim dizisi 36. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala fragmanlar diziseverlerle paylaşıldı. Fragmanlarda, ekranlara gelecek yeni bölümün oldukça hareketli geçeceği görülüyor. Peki, Kalk Gidelim'in yeni bölümünde neler olacak?

7.09.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün neler var 6 Eylül TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün neler var? 6 Eylül TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün neler var sorusu izleyiciler tarafından merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Her gün farklı dizi ve programlarla izleyicileri karşısında çıkan TRT 1'de bugün renkli filmler ve programlar yer alıyor. İşte, 6 Eylül TRT 1 yayın akışı.

6.09.2018Televizyon
Kalk Gidelim 35. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Kalk Gidelim 35. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kalk Gidelim dizisi 35. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala fragmanlar diziseverlerle paylaşıldı. Fragmanlarda, ekranlara gelecek yeni bölümün oldukça hareketli geçeceği görülüyor. Peki, Kalk Gidelim'in yeni bölümünde neler olacak?

31.08.2018Televizyon
Fayton yasağına destek verdiler

Fayton yasağına destek verdiler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Atları özgürlüğüne kavuşturacağız” açıklaması sonrası başlatılan elektronik fayton projesine TRT 1’in dizisi "Kalk Gidelim“den destek geldi.

27.08.2018Magazin
Kalk Gidelim yeni bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Kalk Gidelim yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kalk Gidelim dizisi 34. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala fragman diziseverlerle paylaşıldı. Dizinin yeni bölüm fragmanında bayram coşkusu yaşandığı görülüyor. Peki, Kalk Gidelim'in yeni bölüm fragmanında başka neler var?

24.08.2018Televizyon
Bodrum iş, Çeşme tatil yeri

Bodrum iş, Çeşme tatil yeri

Kalk Gidelim dizisinde rol alan İlayda Aydın, bayram tatiline çıktı

21.08.2018Magazin
Kalk Gidelim 33. bölüm fragmanında Mustafa Ali ve Meryemin arası yapılacak mı

Kalk Gidelim 33. bölüm fragmanında Mustafa Ali ve Meryem'in arası yapılacak mı?

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 33. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Hatice, Sevda ve Nuriye; Mustafa Ali ile Meryem’in arasını yapmak için konuşurlar ve Meryem cevap vermeden yanlarından gider. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

17.08.2018Televizyon
Kalk Gidelim 32. bölüm fragmanında Mustafa Ali bunalıma giriyor

Kalk Gidelim 32. bölüm fragmanında Mustafa Ali bunalıma giriyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 32. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Nurcan’ın köye dönmeyip yurtdışına gitmesi sonucu Mustafa Ali bunalıma girer. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

10.08.2018Televizyon
Kalk Gidelim 31. bölüm fragmanında beklenmedik misafir

Kalk Gidelim 31. bölüm fragmanında beklenmedik misafir!

Kalk Gidelim yayınlanan 31. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Mustafa Ali ve Nurcan evlilik yıldönümleri için köyden kalkıp gelenlerle küçük çaplı bir parti düzenlerken eve Meryem gelir. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

3.08.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

Bez değiştirme ünitesi erkek tuvaletlerinde neden yok?

Ülkemizde çocuk bakmanın sadece annenin işi olduğuna dair çok yanlış bir kanı var. Üstelik bu durum zihinlerimize öylesine yer etmiş ki, babanın olduğu ortamlarda çocuklarla ilgili alanlar yok denecek kadar az.

31.08.2018

Kıymetli olan ölünceye kadar alkış almak...

Oya Başar ve oğlu Umut Kırca’ya bu yaz tatil yok. Oya abla, “Meleklerin Aşkı” dizisi için setlerde, Umut ise ikinci uzun metrajlı filmi “Bücür”ü İstanbul’da çekiyor... Oya abla, Levent Kırca’dan olan oğlu Umut’un kamera arkasında olmasından, kızı Ayşe’nin oyunculuğu seçmesinden çok mutlu. O ve Umut Kırca ile birlikte “Olacak O Kadar”ın eskimeyen skeçlerinden rahmetli Levent Kırca’nın muhalifliğine, eski bayram tatillerinden bugüne dek pek çok şeyi konuştuk. Laf bir gecede yıldız olan genç oyunculara gelince de usta oyuncu, “Kıymetli olan ölünceye kadar alkış almak” dedi.

25.08.2018