MENÜ

Kalk Gidelim

Kalk Gidelim ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kalk Gidelim haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 318 Kalk Gidelim haberi bulunmuştur.

Kalk Gidelim Haberleri

TRT 1 yayın akışında bugün neler var 19 Kasım TRT 1 canlı yayın akış listesi

TRT 1 yayın akışında bugün neler var? 19 Kasım TRT 1 canlı yayın akış listesi

TRT 1 yayın akışında bugün hangi programların yer aldığı izleyiciler tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer alıyor. İşte, 19 Kasım TRT 1 canlı yayın akış listesi.

19.11.2018Televizyon
TRT1de bugün neler var 16 Kasım TRT1 yayın akışı

TRT1'de bugün neler var? 16 Kasım TRT1 yayın akışı

TRT 1'in 16 Kasım tarihli canlı yayın bilgileri arasında nelerin yer aldığı birçok vatandaş tarafından sorgulanmaya devam ediliyor. TRT 1 yayın akışı içerisinde bulunan canlı yayınlar, sağlık programları, haber bültenleri ve diziler, izleyicilerin merakla araştırdığı konular arasında yer alıyor. Peki, TRT1'de bugün neler var?

16.11.2018Televizyon
Kalk Gidelim 45. bölüm fragmanında Sevda köye dönmeyi kabul ediyor

Kalk Gidelim 45. bölüm fragmanında Sevda köye dönmeyi kabul ediyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 45. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Mustafa Ali ile Seyfettin’in kurduğu plan işe yaramış, Sevda köye dönmeyi kabul etmiştir. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

10.11.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler var 7 Kasım TRT 1 canlı yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler var? 7 Kasım TRT 1 canlı yayın akışı

TRT 1 yayın akışı içerisinde yer alan programlar, izleyicilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Prime Time olarak adlandırılan akşam kuşağında yer alan dizi, film ve programlar hakkında detayları merak eden vatandaşlar, konuyla ilgili yayın akışı bilgilerini sorgulamaya başladı. Peki, 7 Kasım tarihli TRT 1 yayın akışı içerisinde hangi programlar var? İşte, merak edilen o detaylar

7.11.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler ve programlar var 31 Ekim TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler ve programlar var? 31 Ekim TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışı içerisinde bulunan canlı yayınlar, sağlık programları, haber bültenleri ve diziler, izleyicilerin merakla araştırdığı konu olmaya başladı. Sabah saatlerinde aktüel programlarla dikkat çeken TRT 1 yayın akışı, öğle saatlerinde ise dizi tekrarları ve haber bültenleri ile dikkat çekiyor. İşte, birçok vatandaşın merakla araştırdığı 31 Ekim TRT 1 yayın akışı ve içerisinde yer alan program bilgileri

31.10.2018Televizyon
Kalk Gidelim 43. bölüm fragmanında Veli imdada yetişiyor

Kalk Gidelim 43. bölüm fragmanında Veli imdada yetişiyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 43. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Nurcan’ın kardeşi Ercan, yeğeni Duru’yu tebrik etmek için Veli’nin evine gelirken az kalsın yakalanıyordu ki imdadına Veli yetişti. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

26.10.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler yer alıyor İşte 24 Ekim TRT 1 yayın akışı listesi

TRT 1 yayın akışında bugün hangi diziler yer alıyor? İşte 24 Ekim TRT 1 yayın akışı listesi

TRT 1 yayın akışının bugünkü yayın akışı için araştırmalar erken saatlerden itibaren başladı. Özellikle Diriliş Ertuğrul’un bugün yayınlanıp yayınlanmayacağını merak eden dizi takipçileri, ‘TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var?’ sorusuna yanıt arıyor. İşte 24 Ekim tarihli TRT 1 yayın akışı

24.10.2018Televizyon
TRT 1 canlı yayın akışı içerisinde neler var 23 Ekim TRT yayın akışı

TRT 1 canlı yayın akışı içerisinde neler var? 23 Ekim TRT yayın akışı

TRT 1 canlı yayın akışı içerisinde yer alan program detayları, birçok izleyicinin gündemindeki konu oldu. İçerisinde haber bültenleri, spor programları, diziler gibi birçok yayın bulunan TRT 1 ekranlarında, 23 Ekim tarihli akışta Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi dikkat çekiyor. İşte, TRT 1 yayın akışı içerisinde yer alan program detayları

23.10.2018Televizyon
Kalk Gidelimin 42. bölümü heyecan dolu Yeni bölümde neler olacak

Kalk Gidelim'in 42. bölümü heyecan dolu! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında cumartesi akşamları izleyicilerle buluşan sevilen dizi Kalk Gidelim, bu akşam 42. bölümüyle ekranlarda olacak. İlgiyle izlenen dizinin bu haftaki bölümünde köy meydanında yapılan düğüne Meryem baskın yapacak. Peki, Kalk Gidelim'in 42. bölümde başka neler olacak? Yeni bölüm fragmanlarında neler var?

20.10.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var 17 Ekim TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var? 17 Ekim TRT 1 yayın akışı

TRT canlı yayın akışı, 17 Ekim Çarşamba günü araştırılan konu olmaya başladı. Akşam saatlerinde ekrana gelecek olan dizilerin merak edildiği 17 Ekim TRT 1 canlı yayın akışı içerisinde Ana Haber Bülteni, gündemle alakalı programlar ve diziler dikkat çekiyor. İşte, 17 Ekim tarihinin TRT 1 canlı yayın akışı hakkında bazı bilgiler ve detayları

17.10.2018Televizyon
Kalk Gidelim 41. bölüm fragmanında Meryemden beklenmedik sürpriz

Kalk Gidelim 41. bölüm fragmanında Meryem'den beklenmedik sürpriz

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 41. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Halim, Badegül’ü nikah kıymak için otelden almaya gidince, Meryem’in beklenmedik başka bir sürpriziyle karşılaşır. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

12.10.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var 10 Ekim TRT yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var? 10 Ekim TRT yayın akışı

TRT 1 yayın akışı, 10 Ekim Çarşamba gününün yayın akışı ile merak konusu olmaya başladı. İçerisinde dizi, film, sağlık programları, haber bültenleri ve birçok programı barındıran TRT 1 yayın akışı, günün sorgulanan konusu olmaya başladı. Peki, özellikle yeni sezon dizileri ve spor müsabakalarıyla araştırılan TRT 1 yayın akışı içerisinde 10 Ekim Çarşamba günü neler yer alıyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

10.10.2018Televizyon
Kalk Gidelim 40. bölüm fragmanında Seyfettinin cevabı ne olacak

Kalk Gidelim 40. bölüm fragmanında Seyfettin'in cevabı ne olacak?

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 40. bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Mustafa Ali’nin ayarladığı dondurma firmasının süt çiftliğine yaptığı 20 Milyon liralık teklife Seyfettin’in ne cevap vereceği merak konusudur. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

5.10.2018Televizyon
Kalk Gidelim 39. bölüm fragmanında Meryemden beklenmedik hareket

Kalk Gidelim 39. bölüm fragmanında Meryem'den beklenmedik hareket

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 39. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça keyifli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Meryem’e evlenme teklif eden Ercan’ın asıl niyetini bilen Mustafa Ali en fevri haliyle çıkışsa da Meryem Mustafa Ali’yi tersler. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

28.09.2018Televizyon
Buyurun  7 geceye 1 özet...

Buyurun 7 geceye 1 özet...

İZLEMEDEN GEÇMEYİN.. Elçin Yahşi öneriyor

28.09.2018Hürriyet Cumartesi
Padişah rolünü oynamak çok isterim

Padişah rolünü oynamak çok isterim

Oyuncu Alican Okumuş "Tarihi bir dizide oynamayı çok isterim" açıklamasında bulundu.

25.09.2018Televizyon
Kalk Gidelim 38. bölüm fragmanında Nurcan küplere biniyor

Kalk Gidelim 38. bölüm fragmanında Nurcan küplere biniyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 38. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça keyifli dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Nurcan, evden ayrılıp kendi evinde kalacağı günün ilk gecesinde Meryem’in kendi odasında kalacağını öğrenince küplere biner. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

21.09.2018Televizyon
Bugün hangi diziler var Bu akşamki diziler

Bugün hangi diziler var? Bu akşamki diziler

Yeni yayın döneminin başlamasıyla birlikte dizilerin yayın günleri ve saatleri belli olmaya başladı. Ulusal yayın yapan kanallarda ekranlara gelen onlarca dizi olması nedeniyle izledikleri dizilerin takibini yapmakta zorlanan vatandaşlar, 'Bugün hangi diziler var?' ve 'Bugün televizyonda hangi diziler var?' sorularına yanıt arıyor. İşte kanal kanal ve gün gün dizi listesi...

20.09.2018Televizyon
18 Eylül TRT 1 yayın akışı

18 Eylül TRT 1 yayın akışı!

Daha önce Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi maçlarının Türkiye'de yayıncı kuruluşunun olmaması sebebiyle tek maçlık yayıncılığı üstlenen TRT 1, 18 Eylül yayın akışı ile merak konusu oldu. 18 Eylül Salı günü Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde Lokomotiv Moskova ile karşılaşacak olması ve henüz yayıncı kuruluşun kim olduğunun açıklanmaması, 18 Eylül TRT 1 yayın akışını sorgulattı. Peki, Şampiyonlar Ligi maçları kapsamında araştırılan 18 Eylül TRT 1 yayın akışı içerisinde hangi programlar yer alıyor?

17.09.2018Televizyon
Kalk Gidelim 37. bölümüyle ekranlara geldi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalk Gidelim 37. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 37. bölümüyle izleyicilerine kahkaha dolu yaşatmaya devam etti.. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde Nurcan’ın ayrı eve çıkması sonucu Sevda yataklara düştü. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Kalk Gidelim yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.09.2018Televizyon
Adada birbirimizi yiyorduk dışarıda canciğer kuzu sarmasıyız

Adada birbirimizi yiyorduk dışarıda canciğer kuzu sarmasıyız

Survivor yarışmacısı Erdi Ünver, aldığı oyunculuk derslerinin meyvesini toplamaya başladı.

12.09.2018Keyif
10 Eylül TRT 1 yayın akışı - TRT 1 yayın akışında bu akşam neler var

10 Eylül TRT 1 yayın akışı - TRT 1 yayın akışında bu akşam neler var?

TRT 1 yayın akışı günün en çok araştırılan konularından biri oldu. Bazı spor organizasyonlarının yayın hakkını elinde bulunduran TRT 1’in yayın akışında zaman zaman milli maçlara da yer veriliyor. Peki, TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var? 10 Eylül TRT yayın akışı

10.09.2018Televizyon
Kalk Gidelim 36. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Kalk Gidelim 36. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kalk Gidelim dizisi 36. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala fragmanlar diziseverlerle paylaşıldı. Fragmanlarda, ekranlara gelecek yeni bölümün oldukça hareketli geçeceği görülüyor. Peki, Kalk Gidelim'in yeni bölümünde neler olacak?

7.09.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün neler var 6 Eylül TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün neler var? 6 Eylül TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün neler var sorusu izleyiciler tarafından merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Her gün farklı dizi ve programlarla izleyicileri karşısında çıkan TRT 1'de bugün renkli filmler ve programlar yer alıyor. İşte, 6 Eylül TRT 1 yayın akışı.

6.09.2018Televizyon
Kalk Gidelim 35. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Kalk Gidelim 35. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kalk Gidelim dizisi 35. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala fragmanlar diziseverlerle paylaşıldı. Fragmanlarda, ekranlara gelecek yeni bölümün oldukça hareketli geçeceği görülüyor. Peki, Kalk Gidelim'in yeni bölümünde neler olacak?

31.08.2018Televizyon
Fayton yasağına destek verdiler

Fayton yasağına destek verdiler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Atları özgürlüğüne kavuşturacağız” açıklaması sonrası başlatılan elektronik fayton projesine TRT 1’in dizisi "Kalk Gidelim“den destek geldi.

27.08.2018Magazin
Kalk Gidelim yeni bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Kalk Gidelim yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kalk Gidelim dizisi 34. yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala fragman diziseverlerle paylaşıldı. Dizinin yeni bölüm fragmanında bayram coşkusu yaşandığı görülüyor. Peki, Kalk Gidelim'in yeni bölüm fragmanında başka neler var?

24.08.2018Televizyon
Bodrum iş, Çeşme tatil yeri

Bodrum iş, Çeşme tatil yeri

Kalk Gidelim dizisinde rol alan İlayda Aydın, bayram tatiline çıktı

21.08.2018Magazin
Kalk Gidelim 33. bölüm fragmanında Mustafa Ali ve Meryemin arası yapılacak mı

Kalk Gidelim 33. bölüm fragmanında Mustafa Ali ve Meryem'in arası yapılacak mı?

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 33. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Hatice, Sevda ve Nuriye; Mustafa Ali ile Meryem’in arasını yapmak için konuşurlar ve Meryem cevap vermeden yanlarından gider. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

17.08.2018Televizyon
Kalk Gidelim 32. bölüm fragmanında Mustafa Ali bunalıma giriyor

Kalk Gidelim 32. bölüm fragmanında Mustafa Ali bunalıma giriyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 32. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Nurcan’ın köye dönmeyip yurtdışına gitmesi sonucu Mustafa Ali bunalıma girer. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

10.08.2018Televizyon
Kalk Gidelim 31. bölüm fragmanında beklenmedik misafir

Kalk Gidelim 31. bölüm fragmanında beklenmedik misafir!

Kalk Gidelim yayınlanan 31. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Mustafa Ali ve Nurcan evlilik yıldönümleri için köyden kalkıp gelenlerle küçük çaplı bir parti düzenlerken eve Meryem gelir. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

3.08.2018Televizyon
Kalk Gidelim 30. bölüm fragmanında keyifli dakikalar yaşanıyor

Kalk Gidelim 30. bölüm fragmanında keyifli dakikalar yaşanıyor

Kalk Gidelim dizisi yayınlanan 30. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça hareketli dakikalar yaşatacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Mustafa Ali ve Nurcan oğulları Canberk’le İstanbul’daki lüks evlerine geri dönmüşlerdir. İşte, Kalk Gidelim dizisinin yeni bölüm fragmanı.

27.07.2018Televizyon
Gerçek bir ‘reality show’

Gerçek bir ‘reality show’

‘Terrace House-Opening New Doors’, senaryolu reality show’lara alışık izleyiciye, gerçek hayatın bütün senaryolardan daha çarpıcı olduğunu kanıtlıyor.

27.07.2018Hürriyet Cumartesi
Kalk Gidelimin Ercanı Hayrettin kimdir Hayrettinin gerçek adı ne

Kalk Gidelim'in Ercan'ı Hayrettin kimdir? Hayrettin'in gerçek adı ne?

Cumartesi akşamları yayınlanan 'Kalk Gidelim' dizisi 28 Temmuz’da yeni bölümleriyle TRT1 ekranlarında ikinci sezona başlayacak. Dizinin yeni sezonunun ilk bölümünde bir de sürpriz var. Geçmişte yaptığı şakalar, TV şovları ve YouTube videoları ile adından sıklıkla söz ettiren ünlü komedyen Hayrettin'de Kalk Gidelim'in yeni sezon kadrosunda yer alıyor. Peki, Kalk Gidelim'in Ercan'ı Hayrettin kimdir? Hayrettin'in gerçek adı ne?

27.07.2018Televizyon
Hayrettin hangi diziye katıldı

Hayrettin hangi diziye katıldı?

TRT1’in aile dizisi “Kalk Gidelim”, ikinci sezon çekimlerine başladı.

26.07.2018Televizyon
Kalk Gidelim dizisi ne zaman başlayacak

Kalk Gidelim dizisi ne zaman başlayacak?

Kalk Gidelim dizisi ne zaman başlayacak sorusu birçok dizisever tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. TRT 1 ekranlarında geçtiğimiz kasım ayında yayın hayatına başlayan dizi izleyicilerine oldukça keyif dakikalar yaşattı. Sezon finali yapmasının ardından dizinin yeni bölüm tarihi merak ediliyor. Peki, Kalk Gidelim dizisi ne zaman başlayacak?

24.07.2018Televizyon
Kadroya katıldı

Kadroya katıldı

Sosyal medya fenomeni Hayrettin Karaoğuz, TRT 1’de yayınlanan “Kalk Gidelim” dizisinin kadrosuna dahil oldu.

18.07.2018Televizyon
Erdi Ünver, Kalk Gidelim dizisine dahil oldu

Erdi Ünver, Kalk Gidelim dizisine dahil oldu

Survivor’ın renkli karakteri Erdi Ünver, oyunculuğa ısındı. Kalk Gidelim dizinin 2’nci sezonuna ‘Ağır abi’ olarak dahil olan Ünver, “Kadir İnanır gibi olmak çok isterim” dedi.

10.07.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün neler var 6 Temmuz TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün neler var? 6 Temmuz TRT 1 yayın akışı

TRT 1 yayın akışında bugün birbirinden heyecanlı programlar yer alıyor. Dünya Kupası çeyrek final maçları bu akşam TRT 1 ekranlarında büyük heyecan yaratacak. İşte, 6 Temmuz TRT 1 yayın akışı.

6.07.2018Televizyon
TRT yayın akışında bugün hangi maçlar var TRT canlı izle

TRT yayın akışında bugün hangi maçlar var? TRT canlı izle

2018 Dünya kupası maçlarının yayın hakkını elinde bulunduran TRT kanallarının bugünkü yayın akışı merak konusu oldu. 14 Temmuz'a kadar devam edecek Dünya Kupası maçları TRT 1'in yanı sıra TRT Spor da yayınlanıyor. Peki, TRT kanallarının yayın akışında bugün hangi maçlar var? İşte, 26 Haziran tarihli TRT yayın akışı!

26.06.2018Spor Arena
TRT 1 yayın akışındaki bugün hangi maçlar var TRT 1 canlı izle

TRT 1 yayın akışındaki bugün hangi maçlar var? TRT 1 canlı izle

Türkiye’deki futbolseverler tarafından yakından takip edilen 2018 FIFA Dünya Kupası, TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Dünya kupası maçları bugün C ve D grubu karşılaşmalarıyla devam ediyor. Peki, TRT 1 yayın akışındaki bugün hangi maçlar var?

21.06.2018Spor Arena
TRT 1 yayın akışında bugün hangi maçlar var TRT 1 canlı izle

TRT 1 yayın akışında bugün hangi maçlar var? TRT 1 canlı izle

2018 FIFA Dünya Kupası maçlarının yayın hakkını elinde bulunduran TRT 1’in 20 Haziran tarihli yayın akışı merak konusu oldu. 2018 FIFA Dünya Kupası bugün Portekiz – Fas maçıyla başladı. Peki, TRT 1’in 20 Haziran tarihli yayın akışında başka hangi maçlar var?

20.06.2018Spor Arena
TRT 1 yayın akışında bugün hangi maçlar var TRT 1 canlı izle

TRT 1 yayın akışında bugün hangi maçlar var? TRT 1 canlı izle

2018 FIFA Dünya Kupası maçlarının yayın hakkını elinde bulunduran TRT 1’in 19 Haziran tarihli yayın akışı merak konusu oldu. Rusya 2018 Dünya Kupası bugün H grubu maçlarıyla başlayacak. Peki TRT 1 yayın akışında bugün hangi maçlar var?

19.06.2018Televizyon
Bodrum’dan ev aldı

Bodrum’dan ev aldı

Kalk Gidelim dizisinde rol alan Ece Aydemir, çekimler için sık sık gittiği Bodrum’dan ev aldı.

24.05.2018Magazin
Oyuncu oldu

Oyuncu oldu

2017 Best Model of Turkey ikinci güzeli Ela Yörüklü, “Kalk Gidelim” dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

2.05.2018Televizyon
TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var İşte 1 Mayıs TRT 1 yayın akışı listesi

TRT 1 yayın akışında bugün hangi programlar var? İşte 1 Mayıs TRT 1 yayın akışı listesi

TRT 1 yayın akışı, içerisinde barındırdığı onlarca program ile izleyicilerin merak ettiği husus oluyor. TRT 1 yayın akışı içerisinde diziden eğlenceye, yaşam ve hobiden spora kadar birçok tür bir arada yer alıyor. Peki, Şampiyonlar Ligi maçlarının da yayınlandığı kanal olan TRT 1 yayın akışı içerisinde 1 Mayıs'ta hangi programlar yer alıyor? İşte, detaylı bilgiler

1.05.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

Bez değiştirme ünitesi erkek tuvaletlerinde neden yok?

Ülkemizde çocuk bakmanın sadece annenin işi olduğuna dair çok yanlış bir kanı var. Üstelik bu durum zihinlerimize öylesine yer etmiş ki, babanın olduğu ortamlarda çocuklarla ilgili alanlar yok denecek kadar az.

31.08.2018

Kıymetli olan ölünceye kadar alkış almak...

Oya Başar ve oğlu Umut Kırca’ya bu yaz tatil yok. Oya abla, “Meleklerin Aşkı” dizisi için setlerde, Umut ise ikinci uzun metrajlı filmi “Bücür”ü İstanbul’da çekiyor... Oya abla, Levent Kırca’dan olan oğlu Umut’un kamera arkasında olmasından, kızı Ayşe’nin oyunculuğu seçmesinden çok mutlu. O ve Umut Kırca ile birlikte “Olacak O Kadar”ın eskimeyen skeçlerinden rahmetli Levent Kırca’nın muhalifliğine, eski bayram tatillerinden bugüne dek pek çok şeyi konuştuk. Laf bir gecede yıldız olan genç oyunculara gelince de usta oyuncu, “Kıymetli olan ölünceye kadar alkış almak” dedi.

25.08.2018

Sevinç’te de üzüntü…

Okurumuz Sn. Kemalettin Şahin: “Osmangazi İlçesi Sevinç Sokak’ta (Kızılay Bursa Şubesi yanı) ayrım yapılmadığı için çok teşekkür ediyoruz!

30.06.2018