MENÜ

Kainat Güzeli

Kainat Güzeli ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kainat Güzeli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kainat Güzeli haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 385 Kainat Güzeli haberi bulunmuştur.

Kainat Güzeli Haberleri

www.Kayalar.com Yılmaz’a karşı

www.Kayalar.com Yılmaz’a karşı

ANAP 7. Olağan Kongresi’nde Mesut Yılmaz’ın karşı aday olan Yozgat milletvekili Lütfullah Kayalar, "www.lutfullahkayalar.com" isimli internet sitesinde propaganda çalışmalarını yürütüyor.

16.07.2001Gündem
Türk kızı Aslı Almanya’nın en güzeli

Türk kızı Aslı Almanya’nın en güzeli

‘Miss Germany 2005’ güzellik yarışmasında Türk kızı Aslı Bayram, Almanya Güzeli seçildi. 21 rakibini eleyerek tacına kavuşan Aslı, ‘Türk olduğum için gururluyum’ dedi.
  Aslı'nın fotoğrafları için tıklayınız

14.01.2005Gündem
Türk kızı Aslı Almanya’nın en güzeli

Türk kızı Aslı Almanya’nın en güzeli

Aachen’de düzenlenen ‘Miss Germany 2005’ güzellik yarışmasında Türk kızı Aslı Bayram, Almanya Güzeli seçildi. Birbirinden güzel 21 rakibini eleyerek tacına kavuşan Aslı, ‘Türk olduğum için daha da gururluyum’ dedi.

15.01.2005Gündem
Çocuklarıyla podyumdalar

Çocuklarıyla podyumdalar

Hülya Yiğitalp, İpek Tenolcay, Sibel Tan, Deniz Pulaş ve İpek Gümüşoğlu... Podyumların bu beş ünlü mankeni, Yıldırım Mayruk ve Swissotel işbirliğiyle gerçekleşecek olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, çocuklarıyla birlikte podyuma çıkacaklar.

19.04.2005Kelebek
Çocuklarıyla podyumdalar

Çocuklarıyla podyumdalar

Podyumların bu beş ünlü mankeni, Yıldırım Mayruk ve Swissotel işbirliğiyle gerçekleşecek olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, çocuklarıyla birlikte podyuma çıkacaklar.

19.04.2005Kelebek
Güzelimiz kampta

Güzelimiz kampta

Miss Turkey 2005 ikinci güzeli Dilek Aksoy, Kainat Güzellik Yarışması için Tayland’da. Ayuthaya’daki Elephant Palace’da diğer güzellerle birlikte fillerin üstünde basına poz veren 21 yaşındaki Aksoy, kampın en çok ilgi çeken güzellerinden biri.

17.05.2005Kelebek
On yıl sonra yine mayolu

On yıl sonra yine mayolu

Bangkok’ta 31 Mayıs’ta düzenlenecek 2005 Kainat Güzelik Yarışması’na 10 yıl aradan sonra Endonezya güzeli de katıldı. Artika Sari Devi isimli Endonezyalı güzelin mayo ile objektiflere poz vermesi, İslam dünyasının güzellik yarışmalarında mayo engelini kaldırabilecek düzeyde olduğu yorumlarına sebep oldu.

25.05.2005Kelebek
Sosyete İstanbulda

Sosyete İstanbul'da

Dünyada lüks mağazacılık konsepti içinde yer alan ve Türkiye’deki ilk mağazasını geçtiğimiz günlerde Kanyon Alışveriş Merkezi'nde açan Harvey Nichols, İstanbul'daki açılışını özel bir partiyle kutladı. Tasarımı, İngiliz etkinlik stilisti Johnny Roxburgh tarafından yapılan partiye, dünyaca ünlü modacı Roberto Cavalli'nin Kainat eski Güzeli eşi Eva Cavalli damgasını vurdu.

17.11.2006Gündem
Milli sporcu olmamı Alaçatiya borçluyum

Milli sporcu olmamı Alaçati'ya borçluyum

ÇAĞLA KUBAT, adını güzellik yarışmasıyla duyduğumuz, ama aslında yıllardır disiplinle sörf yapan bir sporcu. Artık, milli olarak Türkiye’yi başarıyla temsil ediyor. Alaçatı’ya tutkulu olan Kubat ile işletmecileri de milli sörfçü olan, Alaçatı mimarisini yansıtan Zeytin Konak Otel’de söyleştik.

30.06.2007Ege
Bir gün mutlaka şampiyon olacağım

Bir gün mutlaka şampiyon olacağım

Çağla Kubat, sörfe bir kavuncu sayesinde başladığını söyledi.

16.11.2007Kelebek
Fransa güzeli tacını kurtardı

Fransa güzeli tacını kurtardı

2008 Fransa Güzeli Valerie Begue (22), Entrevue adlı dedikodu dergisinde çıkan bikiniyle çarmıha gerilmiş şekilde ve yoğurt yerken çekilmiş fotoğrafları nedeniyle elinden alınmak istenen tacını korudu.

28.12.2007Dünya
Paris fırtınası

Paris fırtınası

TİM'de düzenlenen Miss Turkey 2008 yarışmasında Paris Hilton fırtınası esti.

28.03.2008Gündem
Aşkta hiç şansım yok

Aşkta hiç şansım yok

Vietnam’a giden Miss Turkey ikinci güzeli Sinem Sülün, yola çıkmadan önce Kelebek'e konuştu.

19.06.2008Kelebek
Heyecan artıyor

Heyecan artıyor

Vietnam'da düzenlenecek olan 57. Miss Universe Yarışması için geri sayım başladı.

4.07.2008Gündem
Sinem yarışmak için hazır

Sinem yarışmak için hazır

14 Temmuz’da Vietnam’da düzenlenecek olan 57. Miss Universe (Kainat Güzellik Yarışması) için geri sayım başlarken, Türkiye güzeli Sinem Sülün ön yarışmalarda büyük finale hazır olduğunu kanıtladı. Toplam 80 ülkenin katılacağı yarışmada favoriler arasında gösterilen Sinem, sarı bikinisiyle göz doldurdu.

9.07.2008Gündem
Şemsiye güzeli

Şemsiye güzeli

Kainat Güzellik Yarışması'nda Sempati Güzeli seçilen Slovakyalı Petra Lenartova, Türkiye'ye geldi.

17.07.2008Gündem
Bestekar Avni Anıl unutulmadı

Bestekar Avni Anıl unutulmadı

KARSAV ünlü bestekar Avni Anıl´ı konserle andı. Duygulu anların yaşandığı konserde eşi Mine Anıl gözyaşlarını tutamadı.

4.02.2009Ege
Belçika güzelinden kanserle mücadeleye destek

Belçika güzelinden kanserle mücadeleye destek

2009 Belçika Güzeli Zeynep Sever (20), Belçika'da meme kanseriyle mücadele amacıyla düzenlenen kampanyaya, annesi Mefaret Demirkaya ile birlikte destek verdi.

24.04.2009Gündem
Serdar Bilgili şimdi de 20 kraliçe adayının fotoğrafını çekti

Serdar Bilgili şimdi de 20 kraliçe adayının fotoğrafını çekti

Yeni Azra Akın ya da Arzum Onan kim olacak? Miss Turkey tacını kim takacak? Kimin yüzünde buruk bir gülümseme olacak, kim mutluluktan ağlayacak? Bu yıl Kral TV ve CNBC-e tarafından düzenlenen Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması 29 Nisan’da bu sorulara yanıt verecek. Sunuculuğunu Burcu Esmersoy’un üstlendiği yarışmada 20 genç kız güzellik ve yeteneklerini yarıştıracak. Hepsinin hayallerini Türkiye’yi uluslararası yarışmalarda temsil etmek, büyüleyici bir dünyaya adım atmak ve büyük ödülü kazanmak süslüyor. Güzelleri fotoğraflayan objektifin ardında da tanıdık bir isim var: Serdar Bilgili.

24.04.2009Kelebek
’Miss Turkey 2009’ Ebru Şam

’Miss Turkey 2009’ Ebru Şam

2009 Miss Turkey’de kraliçelik tacı Ebru Şam’ın oldu.

29.04.2009Gündem
Üçüncü cinsin en güzeli

Üçüncü cinsin en güzeli

İşte en garip güzellik yarışması. Dünyaya erkek olarak geldiler ama artık değiller.

20.05.2009Dünya
Kavga çıkaran kıyafet

Kavga çıkaran kıyafet

Yarın Bahama Ada-ları’nda yapılacak Kainat Güzellik Yarışması için Peru güzeli Karen Schwatz’ın giydiği “Şeytan Dansı” (La Diablada) kostümü, bu dans ve kostümün kendi kültürüne ait olduğunu öne süren Bolivya hükümetinin tepkisini çekti.

24.08.2009Gündem
İşte Türkiyenin en güzel kızı

İşte Türkiye'nin en güzel kızı

Türkiye yeni güzelini seçti. Miss Turkey 2010 Güzellik Yarışması’nın 1’incisi Gizem Memiç (19) oldu.

2.04.2010Gündem
Hayatımda aşk yok

Hayatımda aşk yok!

All dergisi, şu sıralar “Wipe Out” yarışmasıyla ekranlarımıza konuk olan Asuman Krause’ye hayatı hakkında bilinmeyenleri sordu. Ünlü manken, Türkiye’ye gelişinden güzellik yarışmalarına girişine, özel hayatından platonik aşkına kadar kendisiyle ilgili merak edilen tüm sorulara samimi yanıtlar verdi.

30.04.2010Kelebek

Yazar Sonuçları

Şerrin yaratılışı ilahi hikmetin gereğidir

ÁLEMDE hayır-şer, iyi-kötü, güzel-çirkin olmak üzere birbirine zıt iki esasın mevcut olduğunu kabul etmek durumundayız. Gazali, pesimistlerin aksine, iyimserlikte karar kılarak "Álem olabilenin en güzelidir" demiş. Bununla beraber kötülük meselesini de hakikatin bir parçası olarak değerlendirmiştir.

2.08.2007

Kalbini ve elbiseni temizle

İNSAN, ruhuyla insandır, bedeniyle değil. Ruhundaki zarafeti ve insani özelliklerini kaybeden kişi vahşileşir, yabanileşir, canavarlaşır.

7.01.2010