MENÜ

Kainat Güzeli

Kainat Güzeli ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kainat Güzeli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kainat Güzeli haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 385 Kainat Güzeli haberi bulunmuştur.

Kainat Güzeli Haberleri

Kraliçe fabrikası

Kraliçe fabrikası

Olimpiyatlar’dan neredeyse eli boş dönen Venezüella’da güzellik yarışmalarında kraliçelik tacını kapmak ise milli bir hadise.

6.09.2008Dünya
Türk kızı favori

Türk kızı favori

Dünya Kainat Güzeli Yarışması'nın Hollanda ayağında "Türk kızı Deniz" sürprizi yaşanıyor.

9.11.2008Kelebek
Guantanamo’yu güzeller bastı

Guantanamo’yu güzeller bastı

Venezüellalı Kainat Güzeli Mendoza’nın, 2008 ABD Güzeli Stewart ile birlikte, ABD askerlerini eğlendirmek için Guantanamo Hapishanesi’ne gittiği ortaya çıktı.

31.03.2009Dünya
Guantanamoda çok eğlenmiş...

Guantanamo'da çok eğlenmiş...

Küba'daki, ABD'nin yaklaşık 240 mahkumu barındırdığı ve dünyanın tepkisini çeken gözaltı merkezinin bulunduğu Guantanamo Körfezi, herkes için “huzur veren, sakin, güzel bir yer” olarak tanımlanmayabilir. Ama 2008 Kainat Güzelli Venezuelalı Dayana Mendoza, Guantanamo'yu bu biçimde tanımlıyor.

1.04.2009Dünya
Gerilim filmi için geldi

Gerilim filmi için geldi

Dünyanın en genç kainat güzeli Almeda Abazi, Safranbolu Devlet Hastanesinde hastaları ziyaret etti.

14.07.2009Gündem
Adı sır gibi gizlenen film

Adı sır gibi gizlenen film

Dünyanın en genç kainat güzeli olan Arnavut Almeda Abazi, adı sır gibi saklanan filmin çekimi için geldiği kenti beğendi.

30.07.2009Ege
Mini kimono kriz yarattı

Mini kimono kriz yarattı

Japonya bu günlerde Miss Universe (Kainat Güzeli) adayının elbisesini tartışıyor.

3.08.2009Dünya
Japonyayı karıştırdı

Japonya'yı karıştırdı

İç çamaşırını gösteren siyah deriden, kısa kimonosuyla ülkede tartışma yarattı.

4.08.2009Dünya
Kainat güzeli adayı iki Türk

Kainat güzeli adayı iki Türk

Kainatın en güzel kızı ünvanı için yarışan 84 güzel arasında iki Türk güzeli de var.

10.08.2009Kelebek
Donald Trump şans diledi

Donald Trump şans diledi

ABD'nin emlak kralı Donald Trump, dün Bahamalar'da düzenlenen 2009 Kainat Güzeli Yarışması öncesi tanıştığı Türk güzeli Senem Kuyucuoğlu'na şans diledi.

23.08.2009Gündem
2009un Kainat Güzeli Venezüellalı

2009'un Kainat Güzeli Venezüellalı

Venezuela güzeli Stefania Fernandez, 2009 Kainat Güzeli seçildi.

24.08.2009Gündem
Ailesini fidyeciler kaçırdı

Ailesini fidyeciler kaçırdı

2009’un Kainat Güzeli, geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine Venezuela’dan çıktı. 18 yaşındaki yeni kraliçe Stefania Fernandez, uluslararası yarışmayı kazanan altıncı Venezuelalı oldu.

25.08.2009Gündem
Güzelliğe siyaset karıştı

Güzelliğe siyaset karıştı

Zeynep Sever, Bahamalar'da düzenlenen Kainat Güzeli yarışmasında siyasetin ön palana çıktığı söyledi.

28.08.2009Gündem
Kredi kartına kanat takan gezginler

Kredi kartına kanat takan gezginler

Mil kampanyaları gezginleri yeni seyahatler için kışkırtırken, seyahat alışkanlığı olmayanları da harekete geçirdi. Tecrübeli gezginler havayollarındaki sezon indirimi fırsatlarını, mil ödülleriyle birleştirip bildik rotaların dışına çıkıyor. Yepyeni coğrafyalar keşfediyor. Yeni gezginler ise adım adım hedef büyütüyor. Hatta mil kullanıcıları kendi gruplarını oluşturdu, birbirleriyle tecrübe ve mil alışverişinde bulunuyor, birbirlerini fırsatlardan haberdar ediyor. Milleriyle sık seyahat eden 10 gezgin tecrübelerini anlattı, diğer kullanıcılara tavsiyelerini sıraladı.

30.08.2009Seyahat
Alışveriş kartlarından fırsatlar

Alışveriş kartlarından fırsatlar

Bayram tatili yaklaşırken seyahat ve kredi kartlarının avantajlarını merak ediyor musunuz?

31.08.2009Gündem
Farklı bir korku filmi Konak

Farklı bir korku filmi "Konak"

Başrollerini Paşhan Yılmazel, Ogün Kaptanoğlu, Sevil Uyar, Kerem Fırtına, Damla Debre, Öykü Akay ve Kâinat Güzeli, Arnavut asıllı Almeda Abazi'nin paylaştığı “Konak” 30 Ekim’de vizyona giriyor.

29.09.2009Gündem
Telefonlarında ineklerinin fotoğrafını taşıyorlar

Telefonlarında ineklerinin fotoğrafını taşıyorlar

Hale bir güzellik kraliçesi. 3 yaşında ve çok bereketli memeleri var. Günde 32 litre süt veriyor. Geçtiğimiz hafta Bursa Tarım Fuarı’nda İnek Güzellik Yarışması’nda, hiçbir torpilin işlemediği Alman hakem tarafından kraliçe seçildi. Ünlü Magic Life Otelleri’nin sahipleri Recai Arslan’ın ineği o. Eğer Arslan yarıştan sonra, “Hale için beş yıldızlı otellerimde değil de, ahırda yattığım zamanlar oluyor” demeseydi bu haber sıradan bir yarışma haberi olarak kalacaktı.

24.10.2009Kelebek
PODYUMDA ETEĞİ DÜŞTÜ

PODYUMDA ETEĞİ DÜŞTÜ

2004 Kainat Güzeli'nin zor anları!. Podyumda mavi bir elbiseyi sergileyen seksi model Jennifer Hawkins, elbisenin altı üzerinden kayınca ne yapacağını şaşırdı!.

13.02.2010Ne Oluyor
Beslenmeyle güzellik arasında mutlaka bir bağ var

Beslenmeyle güzellik arasında mutlaka bir bağ var

2002 Kainat Güzeli Azra Akın, doğup büyüdüğü Hollanda ile Türk mutfağını karşılaştırıp, favorisinin Türk mutfağı olduğunu söylüyor: Beslenmeyle güzellik aasında mutlaka bir bağ var. Hayatımda hep olması gereken, onsuz yapamayacağım bir mutfak. Tabağı ekmekle öylesine güzel sıyırırım ki, yıkamadan dolaba kaldırabilirsiniz. Bu huyumdan hiç utanmam. Hatta Hollanda’da arkadaşlara da tabağı sıyırmasını öğrettim. Onlar da benim gibi yemek yemeye alıştılar

7.08.2010Kelebek
Finale doğru

Finale doğru

Las Vegas’ta düzenlenecek 59. Kainat Güzellik Yarışması’nda (Miss Universe) ülkemizi temsil edecek olan Gizem Memiç, büyük final için gün sayıyor.

21.08.2010Kelebek
Heyecan dorukta

Heyecan dorukta

Ülkemizi Miss Turkey 2010 birincisi Gizem Memiç’in temsil edeceği 59. Kainat Güzellik Yarışması’na (Miss Universe) artık saatler kaldı

22.08.2010Kelebek
Meksika sürprizi

Meksika sürprizi

İrlanda, Amerika ve Venezuela finalistlerinin favori gösterildiği Kainat Güzellik Yarışması’nı 22 yaşındaki Meksikalı Jimena Navarrete kazandı.

26.08.2010Gündem
Kainat olmadı inşallah dünya güzelliği

Kainat olmadı inşallah dünya güzelliği

Normal koşullarda 2010 Türkiye güzeli Gizem Memiç’in Dünya Güzellik Yarışması’na, ikinci güzelin de Kainat Güzellik Yarışması’na katılması gerekiyordu. Ama ikinci güzel dizi işlerinden dolayı kendi yarışmasına gidemeyince onun yarışmasına da Gizem Memiç katıldı. Sonuç pek umduğu gibi olmasa da şimdi önünde asıl sınavı var: 1 Ekim’deki Dünya Güzellik Yarışması. Türk güzeli yarışmada tek başına değildi. Makyözlerden biri de Türk’tü: Başak Kavuncu. Kavuncu ve Memiç yarışmanın hem vitrinini hem kulisini anlattı

3.09.2010Kelebek
Galatada her yer ışıl ışıl

Galata'da her yer ışıl ışıl

Bu sene İstanbul 2010 Kültür Başkenti etkinlikleri kapsamında yer alan ve her sene olduğu gibi GalataPerform’un düzenlediği Görünürlük Projesi altıncı senesine girdi.

8.09.2010Kelebek
Gözünü tiyatroya dikti

Gözünü tiyatroya dikti

2008 Kainat Güzeli seçildikten sonra kariyerine Türkiye’de devam etmeye karar veren ve buraya yerleşen Arnavut güzeli Almeda Abazi, oyunculuk dersleri almaya başladı.

13.11.2010Kelebek
Amerikadaki Türklerin en büyük düşmanı

Amerika'daki Türklerin en büyük düşmanı

Kaldığım otelin bahçesinde palmiyelerin bitiminde başlayan plajın kumları kar beyazı. Öğlen güneşi bakır tepsi gibi tepede. Havluyu kumlara yayıp gazeteleri de yerleştiriyorum. Sağıma soluma baktıktan sonra havlu üzerine uzanıp gözlerimi kapatıyorum. Günün yorgunluğunu atıp okyanusda serinlemeyi planlıyorum. Yıllardır düşlerimi süsleyen bir tablonun içindeyim.

24.01.2011Dünya
Salsayı seven Karayip adası PORTO RIKO

Salsayı seven Karayip adası PORTO RIKO

Küba’nın güney doğusunda, yüzölçümü yaklaşık Elazığ iline eşit tropik bir ada Porto Riko.

5.06.2011Seyahat
Tarih boyu kadınlık hâlleri

Tarih boyu kadınlık hâlleri

Bu yıl Galeri Zilberman için düzenlenen “Genç / Yeni / Farklı Yarışması ve Sergisi”ne katılanlar arasından özgün çizgileriyle dikkat çeken genç sanatçı Özlem Şimşek ve küratör Selin Turam’ı buluşturan “Epik Ayartma” sergisi, ‘kadınlık hâlleri’ne dair bir oyun. Özlem Şimşek, modern Türk resminin ünlü kadın portrelerindeki modellerin yerine geçiyor, onlar gibi poz veriyor. “Bir kadının ruhunda, bu duvarlarda yüzlerini gördüğünüz tüm karakterler saklıdır; aynı benim gibi” diyen sanatçıyla birlikte sergiyi gezdik.

8.07.2011Kelebek
Rüya çift boşanıyor

Rüya çift boşanıyor

Pop dünyasında örnek çift olarak gösterilen Jennifer Lopez ve Marc Anthony yeni yıllık evliliklerini sonlandıracaklarını duyurdular.

16.07.2011Gündem
Zayıf yanı içinde

Zayıf yanı içinde

2004 Kainat Güzeli Jennifer Hawkins, Avustralya’da ağustos ayında ilk sayısı yayınlanacak Maxim dergisine kapak oldu.

20.07.2011Gündem
Kraliçe Jennifer podyumda

Kraliçe Jennifer podyumda

2004 Kainat Güzeli, Avustralyalı model Jennifer Hawkins, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Mercedes Benz Moda Haftası’nda podyuma çıktı.

28.08.2011Spor Arena
Hintli güzel Twitter intihalcisi

Hintli güzel Twitter intihalcisi

Güzellik yarışmalarında adetten olan kraliçe adaylarının zeka seviyesini ölçme konusu Hintli Kainat Güzeli adayı Vasuki Sunkavalli’yi “fikir hırsızlığı” anlamına gelen intihale itti.

31.08.2011Gündem
Angola’nın ilk Kainat Güzeli

Angola’nın ilk Kainat Güzeli

Brezilya’nın Sao Paulo kentinde yapılan “Miss Universe” (Kainat Güzeli) yarışmasında Angolalı Leila Luliana da Costa Vieira Lopes birinci seçilerek, bu unvanı kazanan dördüncü Afrikalı oldu.

13.09.2011Kelebek
İşte yeni Kainat Güzeli

İşte yeni Kainat Güzeli

Brezilya'nın Sao Paolo kentinde düzenlenen Kainat Güzeli yarışmasında kraliçelik tacını Angola güzeli Leila Lopes giydi.

14.09.2011Gündem
Kıvançı sormayın

Kıvanç'ı sormayın

2002 Kainat Güzeli Azra Akın ile uzun süre ayrı kaldıktan sonra geçtiğimiz yaz yeniden bir araya geldiği Kıvanç Tatlıtuğ’un aşkı bilmeceye döndü.

12.10.2011Kelebek
Cinsiyet değiştiren de kraliçe olacak

Cinsiyet değiştiren de kraliçe olacak

Ameliyatla cinsiyet değiştiren adaylar da 2013 yılından itibaren Kainat Güzeli yarışmasına katılabilecek.

11.04.2012Gündem
Acı çektirmekte sorunum yok

Acı çektirmekte sorunum yok

Miss Turkey 2011 birincisi Melisa Aslı Pamuk, GQ Türkiye mayıs sayısının radarına takıldı.

6.05.2012Kelebek
Yanan güzel intikam peşinde

Yanan güzel intikam peşinde

Avustralya'nın eski “Kâinat Güzeli” adayı Turia Pitt, yüzünün olduğu gibi yanmasına neden olan çalı yangınından, katıldığı maratonun organizatörlerini sorumlu tuttu.

8.05.2012Gündem
ABD’li kozmetikçi 150 milyon dolar yatıracak, 1500 kişiye iş verecek

ABD’li kozmetikçi 150 milyon dolar yatıracak, 1500 kişiye iş verecek

ABD merkezli kozmetik devi Farouk Shami Group Türkiye’de kozmetik ürünleri yatırımı yapmaya hazırlanıyor. Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile geçen hafta İstanbul’da görüşerek destek sözü alan Farouk Shami Group Başkanı Farouk Shami, ilk etapta 150 milyon dolarlık yatırımla 1000-1500 kişiyi istihdam etmek istediklerini söyledi.

10.07.2012Ekonomi
Vegas’a uçtu

Vegas’a uçtu

MISS Turkey 2012 ikincisi Çağıl Özge Özkul, 19 Aralık’ta düzenlenecek Miss Universe (Kainat Güzeli) yarışması için Las Vegas’a gitti.

3.12.2012Kelebek
Arkadaş canlısı

Arkadaş canlısı

Miss Turkey 2012 ikinci güzeli Çağıl Özge Özkul, Miss Universe (Kainat Güzeli) için Las Vegas’ta kampa girdi.

7.12.2012Spor Arena

Yazar Sonuçları

Venezuela’nın güzellik sırrı

Kainat Güzellik Yarışması’nı 6’ncı kez Venezuela kazandı. Geçen hafta Venezuelalı güzel Stefania Fernandez’in fotoğrafını yarışmanın favorisi olarak birinci sayfaya koymuştuk zaten...

24.08.2009

Başarısızlığın formülü belli

Yeni Kainat Güzeli’nin Venezuelalı Stefania Fernandez seçilmesine, Senem Kuyucuoğlu’nun finale bile kalamamasına şaşırdınız mı?

25.08.2009

Kainat güzeli Ertürk’ün tasarımına hayran kaldı

New York’ta yaşayan ünlü tasarımcı Emre Ertürk, 1 Aralık AIDS günü nedeniyle New York’ta düzenlenecek “My Hero” isimli galada yapılacak açık arttırma için özel timsah derisinden bir çanta tasarladı. Ertürk’ün bu özel tasarımı geçtiğimiz gece, özel bir davette tanıtıldı.

4.11.2009

Muhammed Ali, Marilyn, Carter, Clinton’ın ortak yönü

Sandviç severler matemde. Broadway'de şöhretlerin uğrağı 'Stage Deli' şarküterisi 75 yıl sonra kapılarına zincir vurmaya hazırlanıyor.

11.12.2012