MENÜ

Kahve Fali

Kahve Fali ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kahve Fali haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kahve Fali haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 272 Kahve Fali haberi bulunmuştur.

Kahve Fali Haberleri

Yıldız falcıları  ne kadar doğru söyler

Yıldız falcıları ne kadar doğru söyler?

İnsanın geleceği bilme arzusu ve bu arzuyu yerine getirmek için geliştirdiği yöntemler hemen, hemen insanlık tarihi kadar eskidir. Sümerlilerde başlayan yıldız falcılığı günümüzde de sürüp gitmektedir.

10.05.2007Teknoloji
Yıldız falcıları  ne kadar doğru söyler

Yıldız falcıları ne kadar doğru söyler

Burçlara, fallara göre hayatını yorumlayan, yönlendiren insanlara kötü bir haberimiz var. Fallar ne kadar doğru çıkar, gezegenlerle burçların ilişkisi nedir? İşte bu soruların cevabını Prof. Dr. Cengiz Yalçın yazıyor.

17.05.2007Gündem
Fallardan fal beğen

Fallardan fal beğen

İster kahve, ister pasta, ister tırnak, ister soğan, ister ayakkabı falı. Kendine uygun olanını seç falına bak. <1>Astroloji

27.08.2007Astroloji
‘Türk Kahvesi’nden ‘Üçü Bir Arada’ya

‘Türk Kahvesi’nden ‘Üçü Bir Arada’ya

Eskiden, Türk kahvesi istedin mi adam gibi Türk kahvesi gelirdi. Şimdi Türk kahvesi dedin mi garsonun gitmesi ile gelmesi bir oluyor.

21.07.2008Dünya
Falcı kadın evinde ölü bulundu

Falcı kadın evinde ölü bulundu

MUĞLA'nın Milas İlçesi'nde, yüzük falı baktığı ileri sürülen 68 yaşındaki Fatma Aksoy, birlikte yaşadığı torunu 22 yaşındaki İsmail Ferhat Aksoy tarafından elleri ve ağzı bağlı halde ölü bulundu.

17.06.2009Gündem
Dervişin dağından meditasyon koyuna

Dervişin dağından meditasyon koyuna

Haritalardaki ismi Gemile Koyu. Fethiyeliler ise, Kabak Koyu takmış adını. Ölüdeniz yakınlarındaki Kelebekler Vadisi’ne kuş uçuşu beş kilometre uzaklıkta. Likya Yolu’ndan yürüyerek ya da tekneyle ulaşılıyor. Denizi bakir, ormanları doğa dostu kampinglere ev sahipliği yapıyor. Geçen hafta Likya Yolu’nun Alınca bölgesini anlatan Lari Dilmen, bu hafta Kabak Koyu’na yürüyüşü yazdı.

21.06.2009Kelebek
Kırışıklık kürü

Kırışıklık kürü

Köşe yazıları ile şarkıların ortak bir yanı var. “Olur mu öyle şey, ne ilgisi var?” demeyin, ciddiyim! Bazı yazılar diğerlerinden daha çok istek alıyor.

28.12.2009Kelebek
Sadece kâr peşinde koşmayın popülizme siz de karşı çıkın

Sadece kâr peşinde koşmayın popülizme siz de karşı çıkın

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, “İş dünyasına önemli roller düşüyor. Yeter ki zamanında yöneticileri, hükümetleri uyarın, doğruları gösterin. ‘Bu yıl şirket ne kâr elde etmiş?’ Eğer sadece bunun, sadece bu yılın derdine düştüyseniz, bu, krizin çözülmesine yardımcı olmaz” dedi. Babacan, iş dünyasına, “Popülizme karşı çıkın” çağrısı da yaptı.

22.02.2010Ekonomi
Çanakkale’den Antep’e tüm yurtta bahar sevinci

Çanakkale’den Antep’e tüm yurtta bahar sevinci

Tabiata, toprağa dayalı kültürlerin hayatında bahar, hayati öneme sahip. Uygarlık tarihinin aşamalarını, geçim tarzına göre avcı-toplayıcı, tarım ve sanayi diye sıraladığımızda, ilk iki dönemde tabiatın çok önemli olduğunu anlarız.

1.05.2011Kelebek
Marakeş’deki Jemaa el Fna gündüz meydan, gece açıkhava lokantası

Marakeş’deki Jemaa el Fna gündüz meydan, gece açıkhava lokantası

Şölen Baş (14), Bilkent İlköğretim Okulu 8’inci sınıf öğrencisi meraklı bir gezgin. Geçen yaz Fas’a gitti ve yemeklerine hayran kaldı.

5.06.2011Seyahat
Hep çok mutlu bir evlilik istedim

Hep çok mutlu bir evlilik istedim

Süperstar yemek yapamaz sananlar yanılıyor. Bugün mutfaktan başlıyoruz. Sonra birlikte kuaföre gidiyor ve senenin saç modasını yakalıyoruz. Ardından Ajda Pekkan en yakın arkadaşından kadınlık ve iş sırlarına kadar her şeyi dobra dobra anlatıyor.

2.07.2012Kelebek
126 yazardan Tuhaf Alışkanlıklar Kitabı

126 yazardan "Tuhaf Alışkanlıklar Kitabı"

Takıntılar üzerine, sosyal medyanın gücüyle hazırlanmış 126 yazarlı "Tuhaf Alışkanlıklar Kitabı" 3 Kasım'da raflarda yerini alacak.

2.11.2012Seyahat
Fortune yazacak dünya içecek

Fortune yazacak dünya içecek

Caroline Koç ve Banu Yentur 2007’de Haremlique, 2009’da da Selamlique markasını kurdular. Koç, “Bu yıl Selamlique olarak ‘Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi’nin lansmanını yapacağız. 2020’de bir hayalim var ‘Fortune dergisinde bir fincan içinde fal var ve gelecek Türk kahvesi’ yazıyor” dedi.

31.12.2015Ekonomi
Araplar’ın Taksim’inde gündüz ve gece

Araplar’ın Taksim’inde gündüz ve gece

15 milyonluk İstanbul’un kalbi; cumhuriyetin, modernleşmenin sembolü; büyük mitinglerin, tarihi olayların sahnesi: Taksim... Giderek artan bir Ortadoğulu ilgisiyle karşı karşıya. Dünyanın başka hiçbir yerinde bulamadıkları bir denge buluyorlar burada: Hem evindeki kadar alışıldık ve rahat hem de Amsterdam’daymış gibi özgür ve hesapsız. Bu yüzden sadece ziyaret etmekle kalmıyorlar; öğreniyorlar, deneyimliyor ve değiştiriyorlar. İki ekip halinde, birkaç gün ve gecemizi gittikleri yerlerde, sevdikleri mekânlarda, onlarla ve hizmet aldıkları insanlarla geçirdik. Gündüz ayan beyan görünenler kadar, gece karanlığına gizlenenlere de objektif doğrulttuk; altın sırmalı localardan, Taksim’in arka sokaklarına uzanan sırların izini sürdük.

28.04.2018Hürriyet Pazar

Yazar Sonuçları

Falcı

Ben çayı demli içerim.

Çaydanlık porselen olacak, çay Türk çayı olacak.

30.05.2007

Falcı

Ben çayı demli içerim.

25.09.2008

Kırışıklık kürü

Köşe yazıları ile şarkıların ortak bir yanı var. “Olur mu öyle şey, ne ilgisi var?” demeyin, ciddiyim! Bazı yazılar diğerlerinden daha çok istek alıyor.

22.12.2009

Alsancak’ta esnafın son umudu her sokakta kahve ve tarot falı

Sabahları erken kalkıp sokak aralarında turluyorum. Daha doğrusu İzmir’i, oturduğum semti tanımaya çalışıyorum.

15.05.2010

Ruj deyip geçme

Geçenlerde kırmızı ruj ihtilalimi yazdım ya hani; işte o yazım internette dönüp dolaşıp bana “Bak kadın ne güzel yazmış!” diye gönderildi, çok komik.

9.02.2012

Dedelerinden aldıkları bayrağı zirveye taşıdılar

Bu haftaki röportaj konuğum 1955 Yılında kurulan Madenci Kahve’nin Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Madenci.

26.12.2016

Kalbin falı olur mu?

“40’ını geçen herkes bir merkeze gidip kalbinin falına baktırmalı, Koroner Bt Anjiyografi yaptırmalı” diyen uzman haklı mı?

5.10.2017

Gemiyle Havana

Küba’daki son dört turumu gemiyle yaptım. İlk nedeni otellerin çok sıradan ama bir o kadar pahalı, servisin ise vasat olması. İkinci sebep ise Havana’da konaklıyorsanız anında kendinizi şehrin merkezinde buluyorsunuz. MSC Opera gemisi ile bir haftalık seyahatte sadece Küba’yı değil Jamaika, Cayman Adaları ve Meksika’yı da görüyorsunuz. İkinci bir haftanız varsa gemi Beliz ve Honduras’a da uğruyor. Bu yazımda sizi adım adım tarihi Havana sokaklarında dolaştıracağım. Önümüzdeki haftalarda ise Karayipleri keşfedeceğiz birlikte.

25.03.2018