MENÜ

Kahve Fali

Kahve Fali ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kahve Fali haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kahve Fali haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 270 Kahve Fali haberi bulunmuştur.

Kahve Fali Haberleri

Kafede fala 3 ay hapis

Kafede fala 3 ay hapis

Kafelerde promosyon haline getirilen kahve, tarot ve su falı bakılmasına mahkumiyet kararı çıktı.

20.02.2006Gündem
Rock kasabasına giderken çantanızda neler olmalı

Rock kasabasına giderken çantanızda neler olmalı?

Türkiye’nin en büyük açıkhava müzik festivali olan Rock’n Coke’un ikincisi, yarın Hezarfen Havaalanı’nda başlıyor. Coca-Cola’nın sponsorluğunda Pozitif Organizasyon ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı desteğiyle düzenlenen Rock’n Coke Festivali’nde yerli ve yabancı 24 grup ve 13 DJ sahne alacak.

19.08.2004Kelebek
Ümit Ünalın çingeneleri

Ümit Ünal'ın çingeneleri

Moda tasarımcısı Ümit Ünal, ağustos ayında CPD Düsseldorf Fuarı'nda yapacağı defilenin basın tanıtımını, fuara katılacak diğer modacılarla birlikte 4 Haziran'da Almanya'da yaptı.

6.06.2003Gündem
Diyanetten fal hutbesi

Diyanet'ten 'fal' hutbesi

Diyanet İşleri Başkanlığı, ''Fal ve Falcılık'' konusunda hutbe hazırladı. Hutbede, vatandaşlara İslam dininin falı ve falcılığı yasakladığı, falcıların zayıf iradeli insanları aldattığı anlatılıyor.

31.01.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Ah bir dedektif medyum bulsam!

İskoç yazar Sir Arthur Conan Doyle’un ünlü dedektif Sherlock Holmes karakterinin yaratıcısı olduğu herkesçe bilinir de, spiritüalizmi (ruhçuluk) hararetle savunduğu; telepat, durugörür (klervoyan) ve medyumlara inandığı, hatta peri fotoğraflarının çekildiğini savunduğu pek bilinmez.

31.03.2007