MENÜ

Kahve Fali

Kahve Fali ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kahve Fali haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kahve Fali haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 272 Kahve Fali haberi bulunmuştur.

Kahve Fali Haberleri

Böyle saygı görmedim

Böyle saygı görmedim

Şaşkınım, büyülendim... Ve biraz da utanıyorum; çünkü ülkemin tarihinde hiç kimse, bende bu tür bir saygı uyandırmadı Atatürk’ün anıldığı 10 Kasım’daki saygı duruşunu hayretle izleyen İngiliz The Independent Gazetesi yazarı Meriel Beattie, ‘Ülkemin tarihinde hiç kimse, bende bu tür bir saygı uyandırmadı’ ifadesini kullandı.

21.11.2004Dünya
Böyle saygı görmedim

Böyle saygı görmedim

Şaşkınım, büyülendim... Ve biraz da utanıyorum; çünkü ülkemin tarihinde hiç kimse, bende bu tür bir saygı uyandırmadı.

21.11.2004Gündem
Batılı gazeteciden Türkiye yorumu

Batılı gazeteciden Türkiye yorumu

Atatürk’ün anıldığı 10 Kasım’daki saygı duruşunu hayretle izleyen The Independent yazarı Meriel Beattie, "Şaşkınım, büyülendim ve biraz da utanıyorum, çünkü ülkemin tarihinde hiç kimse, bende bu tür bir saygı uyandırmadı" ifadesini kullandı. Kadın yazar Beattie, Emine Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı’nın davetlerine çağrılmadığına dikkat çekerken, reklam panosunda resmi bulunan başörtülü mankeni, seksi deri kiyafet giyen mankenden daha "tahrik edici" buldu.

21.11.2004Dünya
Çok acı çekmiş bir filmin şimdi G.O.R.A’nın zamanı

Çok acı çekmiş bir filmin şimdi G.O.R.A’nın zamanı

Bu hafta vizyona girecek GORA filminin ekibi, Kelebek için bir araya geldi. Cem Yılmaz'ın 4 farklı rolü canlandırdığı film, 410 sinema salonunda birden gösterime girecek.

7.11.2004Kelebek
Çok acı çekmiş bir filmin şimdi G.O.R.A’nın zamanı

Çok acı çekmiş bir filmin şimdi G.O.R.A’nın zamanı

24 Mayıs 2003 tarihinde Antalya’nın Çandır Stüdyoları’nda G.O.R.A Gezegeni inşa edildi. Yüzlerce kişilik ekip mekanları üç boyutlu hale getirdi. Kışın çekilmesi planlanan film, aksilikler yüzünden kavurucu yaz sıcaklarında üç ayda tamamlandı.

7.11.2004Kelebek
MEDYADAN : Magazin

MEDYADAN : Magazin

Bana alenen hımmıy demez mi - Kadıncağızı resmen sazan yapmışlar - Müdavimler üçe ayrılır: Devamlı, arasıra, nadiren müdavim - Evi yanan baba neden ağladı - Özcan Deniz daha metro bile değilmiş ki homo olsun - Kahve falına bakmanın da adabı varmış - Balıklar nerede boğuldu, az sonra - Karadağlı bir tek şeyinden ödün vermemiş - Yemeklerin ırzına geçmesinler de, birbirlerine ne yaparlarsa yapsınlar... ve sair magazin haberleri (Ve kaçıranlar için, Sezen’in Hıncal Uluç’a hitaben yazdığı muhteşem yazı!!!)

22.08.2004Kelebek
Satışta kariyer için ilk sorular...

Satışta kariyer için ilk sorular...

Geçtiğimiz Eylül ayından beri yayınlanan ve Satış Jargonu başlığı altında toplanan yazılarımı geçen haftadan itibaren bitirdim.

19.07.2004Gündem
Üç kızkardeşin inanılmaz tüp bebek hikayesi

Üç kızkardeşin inanılmaz tüp bebek hikayesi

Mehbub, 55 yaşında 36 yıllık çocuk özlemi 2 ay sonra doğuracağı ikizlerle sona erecek. Gülfuriye, 46 yaşında 24 yıllık çocuk özlemi 2 ay sonra doğuracağı ikizlerle sona erecek. Aynur, 33 yaşında 11 yıl özlemle beklediği bebeğine 3 ay önce kavuştu. Ablalarının da umudu oldu.

29.05.2004Kelebek
Üç kız kardeşin inanılmaz tüp bebek hikayesi

Üç kız kardeşin inanılmaz tüp bebek hikayesi

55, 46, 33 yaşlarındaki çocuğu olmayan üç kız kardeş tüp bebek yöntemiyle hamile kaldı. Kızkardeşlerden en küçüğü, üç ay önce bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.

29.05.2004Kelebek
Onların yaptıkları resimler taşınamaz

Onların yaptıkları resimler taşınamaz

İstanbul Üniversitesi'ne Vezneciler yönünden gelenleri ya da Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne Dekanlık kapısından girenleri rengarenk duvarlar karşılıyor. Duvart Sanat Mahsulleri tarafından gerçekleştirilen duvar resimleri, şehri herkesin girebileceği büyük bir sanat galerisine çeviriyor.

7.02.2004Kelebek
Bu kahvehane parfüm ve kek kokuyor

Bu kahvehane parfüm ve kek kokuyor

‘‘Annee, ne zaman geleceksin?’’ diye kapıdan bağıran oğluna, ‘‘İki elim kaldı, şimdi geliyorum’’ diye sesleniyor Yasemin Hanım. Aslında sarı papatyalarla boyanmış duvarları, sandalyelerinin fırfırlı saten örtüleri olmasa, bir de çıtır çıtır ev böreği kokmasa, geleneksel erkek erkeğe kahvelerinden hiç farkı yok buranın.

19.12.2003Kelebek
Beş katlı kozmetik alışveriş merkezi

Beş katlı kozmetik alışveriş merkezi

İstanbul'da yeni bir alışveriş merkezi daha açıldı. Ama bu diğerlerinden biraz farklı. Beş katlı Cosmoplex'de sadece kozmetik ürünleri satılıyor. Burada tüm kozmetik ürünleri en az yüzde 30 indirimli satılıyor. Yaklaşık iki ay önce hizmete giren merkez hem kadınlara, hem erkeklere, hem de sektöre hitap ediyor.

12.12.2003Kelebek
Kafelerde fal promosyonu tüketimi 15’e katladı

Kafelerde fal promosyonu tüketimi 15’e katladı

Siz istediğiniz kadar fala inanmayın, bir kahve içene bir fal bedava, akımı aldı yürüdü. İstanbul'da Beyoğlu, Kadıköy, Ortaköy derken Ankara'ya kadar bulaştı fal çılgınlığı. Akıllı bir girişimcinin bulduğu bu promosyon uyanıklığından önce taş çatlasa 10 fincan Türk kahvesi satan bir kafe, bugün 150 fincan kahve satıyor.

3.10.2003Kelebek
Kahve falı ve tarottan sonra şimdi de I-Chingimiz oldu

Kahve falı ve tarot'tan sonra şimdi de I-Ching'imiz oldu

Çin'de 5 bin yıldır bilinen yol ve gösterici bir tür fal olan ‘I-Ching’ Türkiye'de de tanınmaya başladı. I-Ching'te bir soru soruyor, 16 çubuğun arasından seçilen altı çubuğun üzerindeki çizgilerin kombinasyonuna göre size yön gösteren bir yanıt alıyorsunuz.

5.09.2003Gündem
Fincan bahane 6. hissi şahane

Fincan bahane 6. hissi şahane

Bugünlerde entel kafelerin mahvillerinde herkes Beyoğlu trendsetter'larının yeni starı N.K'yi konuşuyor. 25 yaşındaki stilist, sanat yönetmeni ve dekoratör bütün bu hünerlerinin yanında 'accaip' fal bakıyor; baktıklarına 'lütfen konuştuklarımız aramızda kalsın' dedirtiyor.

14.12.2002Kelebek
Ayşegül Aldinç Türk Günleri’nde ‘Türk Divası’ olarak tanıtıldı

Ayşegül Aldinç Türk Günleri’nde ‘Türk Divası’ olarak tanıtıldı

Nepal'in Türkiye'deki Fahri Başkonsolosu Behiç Önel ile Nepal Konsolosu Prof. Dr. Günseli Malkoç'un Hindistan ve Nepal'de düzenlediği Türk günleri, büyük beğeni topladı.

8.12.2002Gündem
Neyse halin, çıksın falın

"Neyse halin, çıksın falın"

Ressam Yeşim Çifter'in "fallı" tabloları, 11 Kasım'dan başlayarak Ankara'daki Türk- İngiliz Kültür Derneği Sanat Galerisi'nde sergileniyor. Sanatçının 29 Kasım'a kadar sürecek olan bu sergisinin başlığı "Neyse halin..." Çifter'in tablolarının esin kaynağı ise bazen çaresizlikten, bazen meraktan, bazen de keyif olsun diye kapatılan kahve fincanlarındaki 'fallar'...

16.10.2002Kelebek

Yazar Sonuçları

Deprem tellalları

DEPREM tellalları atağa kalktılar yine. Hani beş senedir ciddi, derin araştırma içerisindelerdi, bitirdiler, vahim neticeyi bildiriyorlar desem... Bu kaçıncı netice? Senede iki tane netice çıkıyor. Biri ötekini tutmayan...

28.08.2004

Bütün boyasız parmaklar birleşin

MAHALLE kahvesinde oturuyorum. Yan masamda seçim değerlendirmesi yapılmakta. Duymamış olduğum bir cümle kurulmuş değil son iki saat içinde fakat yarım kulak da olsa dinliyorum.

1.04.2004

Fenni Aile Eğlencesi

ARKADAŞLARIMDAN bazıları Türk kahvesini içtikten sonra, fincanın üstüne tabağını kapatıp ters çevirirler. Neyse halim/Çıksın falim diyerek.

9.08.2003