MENÜ

Kağıthane Belediyesi

Kağıthane Belediyesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kağıthane Belediyesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.169 Kağıthane Belediyesi haberi bulunmuştur.

Kağıthane Belediyesi Haberleri

CHPden istifa eden Mustafa Sarıgül kimdir  Mustafa Sarıgülün hayatına ilişkin bilgiler

CHP'den istifa eden Mustafa Sarıgül kimdir? Mustafa Sarıgül'ün hayatına ilişkin bilgiler

31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul Şişli'den adaylığını açıklayan Mustafa Sarıgül, CHP'den istifa ettiğini açıkladı. İstifa açıklaması ardından Mustafa Sarıgül’ün hayatı ve siyasi kariyeri bir kez daha gündeme geldi. Peki, Mustafa Sarıgül kimdir, kaç yaşında?

23.01.2019Gündem
Kağıthane Belediyesinden son teknoloji e-belediye uygulaması

Kağıthane Belediyesinden son teknoloji e-belediye uygulaması

Kağıthane Belediyesi, internet üzerinden 7 gün 24 saat hizmet vermeyi mümkün kılan E-Belediye uygulamasını yenileyerek hizmet kalitesini artırdı. İlçede yaşayan vatandaşlar artık sadece hafta içi değil istedikleri an belediyede yapacakları işlemleri telefon veya laptopları ile halledebilecek.

31.12.2018Teknoloji
Robot yarışı için ABDye gidecek liseliler yol parası arıyor

Robot yarışı için ABD'ye gidecek liseliler yol parası arıyor!

İstanbul Kâğıthane’de bulunan Gültepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi robot takımı, ABD’de yapılacak yarışa katılmaya hazırlanıyor. Okul Müdürü Tuncay Otay, “Geçen 2 yıl katıldık ve ödülle döndük. Bu yıl da katılmak istiyoruz. Ancak, takımı götürmek için 30-32 bin dolar bulmamız gerekiyor. Bu parayı bulamazsak gidemeyeceğiz” dedi.

2.11.2018Ekonomi
Eşcinsel ilişki ile suçlanan kamyoncular ilk kez hâkim karşısında

'Eşcinsel ilişki' ile suçlanan kamyoncular ilk kez hâkim karşısında

Kâğıthane Belediyesi’nin, birlikte çalıştıkları çöp işçisi M. Ş. (27) ile cinsel ilişkiye girdikleri gerekçesi ile işten çıkardığı 3 çöp kamyonu şoförü ilk kez hâkim karşısına çıktı. Suçlanan üç şoförden birinin açtığı işe iade davasında, tanık olarak dinlenen isim ise, belediyenin işten çıkardığı diğer bir şoför oldu. Belediye avukatı, tanık olarak dinlenen şoförün de olaya karıştığını söyleyerek “Tanıklığına itiraz ediyoruz” dedi. Duruşma sonrası kısa süreli gerginlik yaşandı.

22.10.2018Gündem
Zabıtaya helal olsun ve büyük alkış

Zabıtaya 'helal olsun' ve büyük alkış

Kağıthane'de 4 katlı binanın penceresinden dışarı çıkarak mahsur kalan bir kedi, zabıta görevlisinin yoğun uğraşları sonucu kurtarıldı. Vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıyan görüntülerde mahallenin çocukları, zabıtanın bu davranışını "Helal olsun" diyerek alkışladı.

13.09.2018Gündem
Çöp kamyoncularının eşcinsel ilişkisi belediyeyi karıştırdı

Çöp kamyoncularının eşcinsel ilişkisi belediyeyi karıştırdı

Kâğıthane Belediyesi, ilçede çöp toplama işi yapan 4 işçinin karıştığı eşcinsel ilişki ile çalkalanıyor. Belediye, 3 çöp kamyonu şoförünü, beraberlerinde çalışan çöp toplayıcısı işçi ile ilişkiye girdikleri gerekçesi ile işten çıkardı. Tazminatsız çıkarılan işçilerden ikisi işe iade davası açtı. Belediyeden Hürriyet’e yapılan açıklamada ise “İnfial duyduğumuz bir konu; taviz vermemiz mümkün değildir” denildi

12.07.2018Gündem
Dayakçı kocaya kafa atan işçi konuştu

Dayakçı kocaya kafa atan işçi konuştu

İstanbul Kağıthane'de eşine şiddet uygulayan kişiye kafa atarak müdahale eden temizlik görevlisi Emre Derebaşı “Herkes bakıyordu. Ben vicdanımın sesini dinleyerek müdahale ettim. Yine aynı durum yaşansa tekrar müdahale ederdim" dedi.

31.05.2018Gündem
Ermenek ihalesinde taraflar birbirine girdi, ihale iptal edildi

Ermenek ihalesinde taraflar birbirine girdi, ihale iptal edildi

Antalya'da mülkiyet sorununu gidermek için düzenlenen arazi ihalesi, taraflar arasında çıkan kavga nedeniyle iptal edildi. İhalede 40 yıllık evini alamayacağını anlayınca sinir krizi geçiren kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı.

12.04.2018Gündem
Kamyondan yola hafriyat döküldü: iki şerit trafiğe kapandı

Kamyondan yola hafriyat döküldü: iki şerit trafiğe kapandı

Kağıthane'de hafriyat kamyonunun kasasının kapağının açık unutulması nedeniyle yola hafriyat döküldü. Dökülen hafriyat nedeniyle caddenin iki şeridi trafiğe kapandı. Belediye ekipleri tarafından yol temizlenirken  polis tarafından yakalanan sürücüye para cezası kesildi.

9.04.2018Gündem