MENÜ

Kadir Gecesi Ne Zaman

Kadir Gecesi Ne Zaman ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kadir Gecesi Ne Zaman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kadir Gecesi Ne Zaman haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 557 Kadir Gecesi Ne Zaman haberi bulunmuştur.

Kadir Gecesi Ne Zaman Haberleri

Rekortmen hayırsever Kadir Has

Rekortmen hayırsever Kadir Has

83 yaşındaki Kadir Has’ın şanı sadece başarılı bir işadamı olmasından kaynaklanmıyor. Türkiye’de eğitime ve sağlığa en fazla bağışta bulunan, en büyük hayırseverlerden biri olmasıyla adını duyuruyor. Bundan dolayı yüzlerce ödül aldı ama onun için en kıymetlisi, ‘Devlet Üstün Hizmet Madalyası’na layık görülmesiydi.

18.09.2004Kelebek
Kaynımın homoseksüellikten kazandığı parayla aldığı evde oturmamız caiz mi

Kaynımın homoseksüellikten kazandığı parayla aldığı evde oturmamız caiz mi ?

İstanbul Müftülüğü Eğitim Uzmanı Nevin Meriç, Marmara Üniversitesi İlahiyat ve Sosyoloji mezunu. Müftülüğün ‘Alo Fetva’ adıyla bilinen ‘0212 512 23 20’ No’lu telefonundan arayanlara tavsiyelerde bulunuyor. Arayanların yüzde 70’i İstanbul’dan

16.10.2004Kelebek
Kaynımın homoseksüellikten kazandığı parayla aldığı evde oturmamız caiz mi

Kaynımın homoseksüellikten kazandığı parayla aldığı evde oturmamız caiz mi ?

İstanbul Müftülüğü Eğitim Uzmanı Nevin Meriç, Müftülüğün ‘Alo Fetva’ adıyla bilinen ‘0212 512 23 20’ No’lu telefonundan arayanlara tavsiyelerde bulunuyor.

16.10.2004Kelebek
Grup Sentez müzik topluluğu değil, genç kuaförler hareketi

Grup Sentez müzik topluluğu değil, genç kuaförler hareketi

İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüleri Odası’nın 30 Ekim’de yapılması planlanan oda başkanlık seçimleri için bu dönem kıyasıya bir maraton yaşanıyor. Şu anki başkan Oktay Erkal’ın yanı sıra birkaç muhalif isim başkanlığa aday oldu. Adaylar içinde en dikkat çekeni ise daha önce yönetimde hiç bulunmayan Salih Pehlivan’ı başkan adayı gösteren ve kendilerine ‘Grup Sentez’ adını veren çoğu genç kuaförlerden oluşan grup. Onlar bir adayı değil, bir grup hareketini temsil ediyorlar, çünkü bir hareket olarak ortaya çıkıp kendi başkanlarını da kendileri seçmişler. Seçime kadar hemen her gün hummalı şekilde toplantı yapıyor, bölge bölge yönetim planları hazırlıyor, ‘devrim yapacağız’ diyorlar.

15.10.2005Kelebek
Güneş tutulması için en popüler adres Kapadokya

Güneş tutulması için en popüler adres Kapadokya

29 Mart Çarşamba günü meydana gelecek güneş tutulmasının en iyi izleneceği yerler arasında Türkiye gösteriliyor. Dört dakika sürecek olan tutulma, Antalya-Ordu hattındaki 165 kilometrekarelik bölgede izlenecek. Yurtdışından, özellikle Amerika ve Japonya’dan birçok turist, tutulmayı izlemek için rezervasyon yaptırdı bile.

23.03.2006Seyahat

Yazar Sonuçları

17 Ağustos’u unutmayalım

SEVGİLİ okuyucularım, Türkiye’nin neresinde yaşıyor olursanız olun... Ve şimdi 5 yıl geriye gidin. Dün gece saat 03.00 dolaylarında nasıl uyandığınızı bir anımsayın.

16.08.2004

Gezdim gördüm

Olimpiyat ikincisi boksörümüz Atagün Yalçınkaya’nın Fenerli olduğunu sıkça söyleyen Orhan Ayhan’a ‘Abi hangi takımı tutuyorsun’ diye sordum, ‘Vefalı’yım’ dedi.

5.09.2004

Başbakan Rize’de üç gün açılış yapıyor İslam’da israf haram değil mi

ÖNCE bir Rizeli okurumuzu dinliyoruz: ‘BAŞBAKAN Erdoğan, Rize’nin Güneysu’daki konağını çok seviyor, fırsat buldukça geliyor.

5.11.2004

Bakan Çiçek’e ‘hortumu’ önleme ricası

ADALET Bakanı Cemil Çiçek, hortumcu ve yolsuzluk yapanlara karşı verdiği demeçlerle her zaman gündemin ilk sıralarında yer alıyor.

13.12.2004

Yeni yılı kutlamak...

‘ÖMRÜN yoluna sarı yapraklar düşüyor.’

Şair, ömrümüzü eskiten takvim yapraklarını böyle tasvir ederken, dünyanın pek çok yerinde pek çok insan bu şiirsel idrake bugün bir başka pencereden bakıyor.

30.12.2004

Misyonerlik üzerine (2)

MİSYONERLİK üzerine yazdığım yazıyla ilgili olumlu-olumsuz bazı tepkiler aldım. Bugünkü yazımın bir bölümünü okuyucularımdan gelen bu tepkilere ayırmak istedim.

13.01.2005

Avrupa yıldızlarına gel!

Star ‘modası geçmiş’ bir projeyi pazartesi akşamı yayına koydu. Popstar, Türkstar rüzgarı dineli çok olmasına rağmen Star’cılar aynı konsepti gurbetçilere uyarlayıp Avrupa yollarına düştüler.

1.03.2005

Erdoğan’ın formu geriliyor yükselen değerler var

TNS Piar’ın her ay, 18 yaş üstü Türkiye temsili 2000 kişi ile gerçekleştirdiği ‘Liderlerin Form Grafiği’ araştırmasının Mart 2005 sonuçları geldi.

2.04.2005

Bravo atv Haber’e

Kıyamet alametleri ve deccal tarifleri haberlerinin abartıldığını ve bundan en fazla da çocukların etkilendiğini yazmıştım.

3.05.2005

Ne haftaydı ama

İki haftadır Galatasaray ve Fenerbahçe’nin maçlarını Digitürk’te dönüşümlü izlemekten yorulduk.

16.05.2005

İran Türkleri Farslılaştırılıyor

LÜTFEN, Güney Azerbaycan Türkleri’nin sesini dünya kamuoyuna duyurunuz. Çünkü, İran sınırları içinde kalan ve 300 bin kilometrekarelik topraklarda yaşayan Güney Azerbaycan’daki Türklere, İslam devriminin ilk yıllarından beri yapılan baskılar devam etmektedir.

31.10.2005

Bir ‘türban sorunu’ daha ama bu kez tersi

‘ÜNİVERSİTEDE türban’ sorunu olan tek ülkenin Türkiye olduğunu zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Malezya da şu anda ‘türban krizi’ ile meşgul. Ancak oradaki sorun, bizdekinin tam tersi. Oradaki problem ‘üniversitede türban takmak istemeyen kızlar’la ilgili.

2.11.2005

Bir cehennem gecesi

SALI akşamı Çiftehavuzlar’da bir toplantıya katılmam gerekiyordu.

Toplantılara zamanında yetişme gibi aşırı bir titizliğim olduğu için Güneşli’deki gazeteden saat 17.00’de ayrıldım.

29.12.2005

‘Hamamın namusu’

SWISSOTEL’de 60’a yakın konuk Cem Kozlu’nun Coca-Cola’daki Orta Avrupa, Avrasya ve Ortadoğu Grubu Başkanlığı görevinin sona ermesi nedeniyle verilen yemek öncesinde siyaset ve futbol konuşuyordu. Davet sahibi Coca-Cola’nın üst düzey yöneticileri arasında işadamları ve medya mensupları ağırlıklıydı.

30.12.2005

Tevazu, müminin süsüdür

Ali Bulaç’la sohbet ederken, söz birden alçakgönüllülüğe geldi, o da başlıkta okuduğunuz lafı ediverdi: "Tevazu, müminin süsüdür." Sufilerin bir deyişiymiş, çok hoşuma gitti; bugün de başlık olarak önünüze geldi. Ali Bulaç söyleşine dün kaldığımız yerden devam ediyoruz...

26.02.2006

Ağa Han ödüllük proje yapıyorum

"BEN Taner Demir'im. Bebek Turizm AŞ'nin sahibiyim. Koruyu katlediyor denilen adam benim. Her şeyi başından anlatmak istiyorum.

21.04.2006

Tarkan’a yapılan haksızlık!

İçimi acıtıyor artık Tarkan’a yazılanlar.Yeni albümü sonrasında gazeteler demediğini bırakmadı...

Her olumsuz köşe yazısı bir diğer yazarı gaza getirdi, her kötü başlık bir sonraki kötü haberi tetikledi.

7.05.2006

Küçük Aleks’in hikayesi

Yunanistan’ın orta yerinde bir taşra şehridir Veria. Nesi güzel, nesi ünlü diye sorarsanız cevap veremem.

16.06.2006