MENÜ

Kadavra

Kadavra ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kadavra haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 883 Kadavra haberi bulunmuştur.

Kadavra Haberleri

Miyaz hastalığı nedir

Miyaz hastalığı nedir?

Halk tarafından sinek hastalığı olarak da bilinen miyazın tarihi 19. Yüzyıla dayanmaktadır. Miyaz, bilhassa köylerde, hayvancılığın yoğun olduğu bölgelerde daha çok görülen iri cüsseli, mavi, yeşil, sarı veya boz renkli sineklerdir. Peki, miyaz hastalığı nedir?

7.11.2018Gündem
Organ bağışında acı gerçek: Yüzde 26 yetmiyor

Organ bağışında acı gerçek: Yüzde 26 yetmiyor

TÜRKİYE Organ Nakli Vakfı, 3-9 Kasım Organ Bağışı Haftası nedeniyle, “BizSizeDonörüz” sloganıyla organ bağışı kampanyası başlattı.

3.11.2018Gündem
O Mercedes’ten 2 bavul çıktı

O Mercedes’ten 2 bavul çıktı

Hürriyet muhabirlerinin ihbar üzerine gittikleri Sultangazi’deki bir otoparkta buldukları Suudi Konsolosluğu’na ait diplomatik plakalı Mercedes’in kilidi dün açıldı. Mercedes’ten iki bavul, bir spor çanta, kıyafetler ve bir dizüstü bilgisayar çıktı. Eşyaların konsolosluk çalışanlarına ait olduğu düşünülüyor.

23.10.2018Gündem
Son dakika... Sır aracın içinden 2 bavul çıktı

Son dakika... Sır aracın içinden 2 bavul çıktı

Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesine ilişkin soruşturma kapsamında Sultangazi'de park halinde bulunan Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'na ait diplomatik araçta yapılan inceleme sona erdi.

23.10.2018Gündem
Kraldan çok kralcıların cinayeti

Kraldan çok kralcıların cinayeti

Kaşıkçı suikasti bütün dünyada büyük yankı uyandırdı. Çeşitli ülkeler cinayete değişik politik güdülerle yaklaştı. Peki plan başarılı mıydı, yoksa çok mu amatörce planlanmıştı? Ceset nerede olabilir? Sorguda öldürülmüş olması inandırıcı mı? Cinayeti, ortaya çıkan son veriler ışığında Mesut Demirbilek'le masaya yatırdık. Demirbilek İstanbul Cinayet Bürosu’nda dedektif olarak çeşitli rütbelerde görev yaptıktan sonra New York John Jay College of Criminal Justice’de “Suç Araştırmaları ve Teknolojileri" üzerine yüksek lisansını tamamlamış bir uzman. Demirbilek’e göre, Suudiler ceset konusunu Vahabilik inancına dayandırmaya çalışıp cesedin yerini söylemeyerek yapılan vahşeti gizlemeye çalışabilirler.

21.10.2018Gündem
Komandolar, 88 gündür Evrimi arıyor

Komandolar, 88 gündür Evrim'i arıyor

Tokat’ın Turhal ilçesinde kayıp olan Evrim Atış'ı arama çalışmaları devam ediyor. Jandarma komandolar 88 gündür aralıksız Evrim'i aramaya devam ediyor.

6.10.2018Gündem
Define aramak için gittiği ormanda kaybolmuştu 8 gün sonra haber geldi

Define aramak için gittiği ormanda kaybolmuştu! 8 gün sonra haber geldi

ANKARA’nın Beypazarı ilçesinde, 8 gün önce çalıştığı iş yerinin sahipleriyle define aramak için gittiği ormanda kaybolan ve jandarma ekiplerince aranan Murat Yıldız’ın (45) bugün cansız bedenine ulaşıldı. Yıldız’ın cesedi, kaybolduğu yerden 2 kilometre uzaklıkta bulunurken, kayalıklardan düştüğü belirtildi.

30.09.2018Gündem
3 gün önce röportaj vermişti... Bugün gözaltına alındı

3 gün önce röportaj vermişti... Bugün gözaltına alındı

ANKARA'nın Beypazarı ilçesinde, 6 gün önce, çalıştığı iş yerinin sahipleriyle avlanmak için ormana gittiği öne sürülen ve burada kaybolan Murat Yıldız'ın (45) yanındakilerle define aradığı ortaya çıktı. Bugüne kadar yapılan aramalarda Yıldız'ın izine rastlanılmazken, kayınpederi Hasan Ali D. ile kayınbiraderi Serdar D., şüpheli olarak gözaltına alındı.

28.09.2018Gündem
Evrim 81 gündür kayıp

Evrim 81 gündür kayıp

Tokat’ın Turhal ilçesine bağlı Yenisu köyünde yayladaki çadırlarında kardeşiyle oynarken kaybolan 3,5 yaşındaki Evrim Atış’tan 81 gündür haber alınamıyor.

28.09.2018Gündem
İçişleri Bakanlığından Sedanur açıklaması

İçişleri Bakanlığı'ndan 'Sedanur' açıklaması

Kars’ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde 16 Eylül’de kaybolduktan 7 gün sonra dün sabah saatlerinde cansız bedeni bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’in otopsisinde tecavüz bulgusuna rastlandığı iddiaları yalanlandı. İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, ''Sedanur ile ilgili tecavüz bulgusuna dair herhangi bir bulgu yoktur.'' denildi. Kars Cumhuriyet Başsavcısı net sonuçların ancak patolojik inceleme sonucu belli olabileceğini söylerken Kars Valisi Rahmi Doğan, "Sedanur kızımızla ilgili basında çıkan otopsi sonuçları açıklandı bilgisi doğru değildir" dedi.

23.09.2018 Gündem
Kahreden veda... Bu sabah gözyaşları sel oldu

Kahreden veda... Bu sabah gözyaşları sel oldu

KARS'ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde 16 Eylül'de kaybolan ve 7 gün sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel'in cenazesi sabah saatlerinde gözyaşları arasında köyünde toprağa verildi. Cenaze töreninin ardından Sedanur'un ailesine taziyelerini ileten Vali Doğan, yeni gözaltıların olmadığını belirtirken, olay yerinde bulunan bavulun olayla ilgisi bulunmadığını da sözlerine ekledi.

23.09.2018Gündem
Sedanur mağaralarda aranacak

Sedanur mağaralarda aranacak

KARS’ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde 16 Eylül’de kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’i arama çalışmaları devam ediyor. İnsan boyunu aşan kamışların bulunduğu sazlıkta aramalarını tamamlayan ekipler, ayıların da yaşadığı dağlık alandaki mağaralarda arama yapacak.

21.09.2018Gündem
Sedanur’un acılı annesi isyan etti: 27’sinde doğum günü var, ne olur bırakın

Sedanur’un acılı annesi isyan etti: '27’sinde doğum günü var, ne olur bırakın'

KARS’ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde 5 gün önce kaybolan Sedanur Güzel’i (9) arama çalışmaları sürüyor. Sedanur Güzel’in acılı annesi Handan Güzel, "Kızımın 27’sinde doğum günü. Ne olur kızımı bırakın, doğum gününü kutlayalım" dedi.

20.09.2018Gündem
Validen önemli Sedanur açıklaması: Sahte kimlikle dolaşıp...

Validen önemli Sedanur açıklaması: Sahte kimlikle dolaşıp...

Kars'ın Kağızman ilçesinde kaybolan Sedanur Güzel’in arama çalışmaları hakkında gazetecilere açıklama yapan Kars Valisi Rahmi Doğan, "Şüpheli bir kişi var. Gözaltı yapılır, yapılmaz hususu henüz adli makamların kararı doğrultusunda. Olayla ne kadar bağlantılıdır? O hususu bilmiyoruz. Şüpheli olan şahsın kendisi zaten eski hükümlü. Yarı açık cezaevinde kalan süresini tamamlaması gerekirken sahte bir kimlikle dolaşıyor. Çocukların verdiği ifade de olayın olduğu anda onun da orada olduğu bir bilgi var. Araştırmalarımızı da o kişi üzerinde yoğunlaştırdık" dedi.

19.09.2018Gündem
Bir kadavra baba oldu

Bir kadavra baba oldu

İngiltere’de varlıklı bir ailenin 26 yaşındaki oğulları, 2015 yılında motosiklet kazasında öldü. Aile, kazadan iki gün sonra ölen çocuklarının cansız bedeninden alınan spermlerle, ABD’de bir klinikte taşıyıcı anne ve suni döllenme yöntemiyle torun sahibi oldular. Ve o minik, şu anda 3 yaşında.

10.09.2018Dünya
Evrimi arama çalışmaları bayramda da devam etti

Evrim'i arama çalışmaları bayramda da devam etti 

Tokat'ın Turhal ilçesine bağlı Yenisu köyünde 10 Temmuz sabahı yayladaki çadırlarının önünde kardeşiyle oynarken kaybolan Evrim Atış'ı (3,5) arama çalışmaları Kurban Bayramı'nda da devam etti. 

21.08.2018Gündem
En kutsal bağış hayat

En kutsal bağış hayat

Organ bekleyenler: 25 bin 252 yetişkin ve 579 çocuk Organ bağışı oranı: 1 milyonda 7.1

11.08.2018Gündem
Eşine böbreğini verdi

Eşine böbreğini verdi

8.08.2018Isparta
Evrim hala aranıyor... Çadırın yanındaki kazıda da sonuç yok

Evrim hala aranıyor... Çadırın yanındaki kazıda da sonuç yok

Tokat'ın Turhal ilçesinde 10 Temmuz'dan beri aranan 3 yaşındaki kız çocuğu Evrim Atış'ı arama çalışmaları kapsamında küçük kızın kaybolduğu belirtilen çadırın yanında yapılan kazı çalışmasından da bir sonuç elde edilemedi.

7.08.2018Gündem
Minik Leylanın katil zanlısı hakkında flaş nakil kararı

Minik Leyla'nın katil zanlısı hakkında flaş nakil kararı

Ağrı'da kaybolduktan 18 gün sonra cesedi bulunan 3 yaşındaki Leyla Aydemir'in ölümüne ilişkin soruşturma kapsamında tutuklanan zanlı, güvenlik gerekçesiyle Elazığ'daki cezaevine nakledildi.

6.08.2018Gündem
İki haftadır her yerde aranıyor, anne-babası tutuklandı... Korkunç şüphe

İki haftadır her yerde aranıyor, anne-babası tutuklandı... Korkunç şüphe!

Tokat’ta 14 gündür kayıp olan 3,5 yaşındaki Evrim’in gözaltına alınan babası ve annesi tutuklanırken, babaanne yaptığı açıklamada traktör kazasını gündeme getirdi.

24.07.2018Gündem
Evrimin gözaltına alınan babası ve annesi için flaş gelişme

Evrim'in gözaltına alınan babası ve annesi için flaş gelişme

Tokat’ta 13 gündür kayıp olan 3,5 yaşındaki Evrim’in gözaltına alınan babası ve annesinin gözaltı süresi uzatıldı.

23.07.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Kadavra uzmanlığından kemik testereli cinayete

KONSOLOSLUK cinayetinde başından beri gözüm hep iki kişi üzerinde.

17.10.2018