MENÜ

Kaçırılma

Kaçırılma ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kaçırılma haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kaçırılma haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.420 Kaçırılma haberi bulunmuştur.

Kaçırılma Haberleri

Iraklı iş adamı İstanbulda sır oldu son görüntüsü ortaya çıktı

Iraklı iş adamı İstanbul'da sır oldu! son görüntüsü ortaya çıktı

Yatırım yapmak için Irak'tan Türkiye'ye gelen işadamı Majid Kareem Tuama, 10 Eylül'de kayıplara karıştı. En son Esenyurt'ta bir kişi ile buluştuğu belirlenen Tuama'dan 10 Eylül'den bu yana haber alamayan yakınları, Türkiye'ye gelerek kayıp başvurusunda bulundu. Tuama'nın kaybolmadan önce bir kişi ile buluşması ve buluştuğu kafeden ayrılması güvenlik kameralarına yansıdı.

4.10.2019Gündem
Sağlık Bakanlığından ‘tarihi geçmiş aşı’ iddialarına yanıt

Sağlık Bakanlığı'ndan ‘tarihi geçmiş aşı’ iddialarına yanıt!

Sağlık Bakanlığı tarafından, bazı yayın organlarında çıkan “63 bin çocuğa tarihi geçmiş aşı yapıldığı” ve “1,6 milyon aşının depolarda bozulduğu” iddialarına ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada, iddiaların tamamen asılsız olduğu belirtilerek, ATS sistemi ve sağlık personeli tarafından aşıların kontrollerinin yapıldığı kaydedildi.

27.09.2019Gündem
Korku dolu 6 yılı anlattı: Her şey piknik bahanesiyle başladı

Korku dolu 6 yılı anlattı: Her şey 'piknik' bahanesiyle başladı'

Diyarbakır annelerinin evlatlarına kavuşma ümidiyle HDP İl Başkanlığı önünde başlattığı oturma eylemi devam ederken 6 yıl önce 15 yaşındayken ailesinden zorla koparılan genç kız, ifadesinde "piknik" adı altında dağa kaçırıldığını, her defasında kaçmak istediğinde ailesinin ve kendisinin tehdit edildiğini anlattı.

20.09.2019Gündem
Ukraynada Türk babalardan, Başkanlık binası önünde protesto

Ukrayna'da Türk babalardan, Başkanlık binası önünde protesto

Ukraynalı eşlerinin ülkelerine götürdüğü çocuklarını görebilmek için hukuk mücadelesini sürdüren Aytaç Atasoy ve İsmail Yüce, Ukrayna Devlet Başkanlığı binasının önünde protesto eylemine başladı.Kendilerine gösterilmeyen 5 yaşındaki kızları Amira Doğa ve Lorin?e ulaşabilmek için Ukrayna?da hak arayışlarına devam eden Aytaç Atasoy (37) ve İsmail Yüce (38), DHA?ya açıklamalarda bulundu.

19.09.2019Haber
Müteahhiti kaçırıp fidye isteyen akrabaları çıktı

Müteahhiti kaçırıp fidye isteyen akrabaları çıktı

İstanbul’da müteahhitlik yapan 47 yaşındaki Veysi E., Gaziosmanpaşa’da kendilerine polis süsü veren kişilerce kaçırılarak işkence edildi ve ailesinden 3 milyon Dolar fidye istendi. Müteahhit, elleri, ayakları ve gözleri bağlı olarak tutulduğu eve düzenlenen operasyonla kurtarıldı. Veysi E’yi kaçıran 6 kişiden 2’sinin akrabası olduğu ortaya çıktı. Veysi E’nin kaçırılmasını geçmişte kendisine tokat atmasından dolayı kinlenen amcasının oğlu Halil E’nin belirlediği anlaşıldı.

18.09.2019Haber
Şok detaylar ortaya çıktı 3 milyon dolar istemişlerdi…

Şok detaylar ortaya çıktı! 3 milyon dolar istemişlerdi…

İstanbul’da müteahhitlik yapan 47 yaşındaki Veysi E., Gaziosmanpaşa’da kendilerine polis süsü veren kişilerce kaçırılarak işkence edildi ve ailesinden 3 milyon dolar fidye istendi. Müteahhit, elleri, ayakları ve gözleri bağlı olarak tutulduğu eve düzenlenen operasyonla kurtarıldı. Veysi E’yi kaçıran 6 kişiden 2’sinin akrabası olduğu ortaya çıktı. Veysi E’nin kaçırılmasını geçmişte kendisine tokat atmasından dolayı kinlenen amcasının oğlu Halil E’nin belirlediği anlaşıldı.

18.09.2019Gündem
Niran Ünsalın popçu kızı konuştu: Babamla evlendikleri gün annemin kucağındaymışım

Niran Ünsal'ın popçu kızı konuştu: Babamla evlendikleri gün annemin kucağındaymışım

Hande Ünsal’ın hayatı filmlere konu olacak cinsten: “Babamla evlendikleri gün, annemin kucağındaymışım. Annem, nikâhtan sonra gelinlikle anneannemin evine dönmüş. Beni anneannem büyüttü” diye anlatıyor hikâyesini. Anneannesi, Türkiye’nin ilk viyola virtüozlarından Nursal Ünsal Birtek... Annesi şarkıcı Niran Ünsal... Hayatı bu iki figürün etkisiyle şekillenen genç şarkıcıyla yeni şarkısı ‘Nerdesin?’ için buluştuk.

Kaçırılan denizciler Türkiyede

Kaçırılan denizciler Türkiye'de

Nijerya açıklarında silahlı kişilerce kaçırıldıktan sonra önceki gün serbest bırakılan 10 Türk gemici İstanbul Havalimanına geldi.

11.08.2019Haber
Diplomatik kriz çıkabilir Prenses Haya korunma istedi

Diplomatik kriz çıkabilir! Prenses Haya "korunma" istedi

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkan Yardımcısı, Başbakanı ve Dubai Emiri Şeyh Muhammed bin Raşid Al Maktum'un karısı Prenses Haya, sığındığı İngiltere'de kocasına karşı "korunma" talep etti. Haya'nın açtığı davanın İngiltere ile BAE arasında diplomatik krize yol açabileceği belirtiliyor.

30.07.2019Dünya
Uzaylılar tarafından kaçırılma sigortasına talep patlaması

'Uzaylılar tarafından kaçırılma sigortası'na talep patlaması

ABD'de 6 binden fazla kişi, 10 milyon dolar tazminat ödemeli 'uzaylılar tarafından kaçırılma sigortası' satın aldı.

28.07.2019Dünya
Nijeryada kaçırılan 4 Türk vatandaşı kurtarıldı

Nijerya'da kaçırılan 4 Türk vatandaşı kurtarıldı

Nijerya'nın Kwara eyaletinde kaçırılan 4 Türk vatandaşı kurtarıldı.

26.07.2019Gündem
‘Çıplak şekilde sandalyeye kelepçelendi’

‘Çıplak şekilde sandalyeye kelepçelendi’

Avusturya’nın Graz şehrinde yaşayan 27 yaşındaki bisikletçi Nathalie Birli, 7 saat rehin tutulduğu kaçırılma olayının detaylarını bu sözlerle anlattı:

25.07.2019Avrupa
Hong Kongda Çine iade tasarısına karşı protestolar hız kesmiyor

Hong Kong'da Çin'e iade tasarısına karşı protestolar hız kesmiyor

Çin'in Hong Kong Özel İdari Bölgesi'nde zanlıların ana kara Çin'e iadesini kolaylaştıracak yasa tasarısının askıya alınmasını yeterli bulmayan halk, protestolarını sürdürüyor.

20.07.2019Dünya
Dalaman uçağında olay çıkaran İngiliz’e 85 bin sterlin ve ömür boyu uçuş yasağı

Dalaman uçağında olay çıkaran İngiliz’e 85 bin sterlin ve ömür boyu uçuş yasağı

İngiltere’de Londra-Dalaman seferini yapan Jet2 Havayolları uçağında olay çıkararak uçağın savaş jetleri eşliğinde geri dönmesine neden olmakla suçlanan kadın yolcuya, 85 bin sterlin (yaklaşık 600 bin TL) ceza kesildi. Uçağın kapısını açmaya çalışan ve yolcuları tehdit eden 25 yaşındaki kadına ömür boyu uçuş yasağı da getirildi.

18.07.2019Avrupa
Dalaman uçağında olay çıkaran yolcuya ömür boyu uçuş yasağı

Dalaman uçağında olay çıkaran yolcuya ömür boyu uçuş yasağı

İngiltere'de Londra-Dalaman seferini yapan Jet2 Hava Yolları uçağında olay çıkararak uçağın savaş jetleri eşliğinde geri dönmesine neden olmakla suçlanan bir yolcuya, hava yolu şirketi tarafından 85 bin sterlin (yaklaşık 600 bin TL) ceza kesildi.

18.07.2019Dünya
Kaçırılan denizcinin eşi sosyal medyada yardım istedi

Kaçırılan denizcinin eşi sosyal medyada yardım istedi

Batı Afrika ülkelerinden Nijerya açıklarında silahlı kişiler, 18 Türk'ün bulunduğu bir gemiye saldırarak 10 gemiciyi kaçırdı. Mürettebattan biri olan gemicinin eşi sosyal medyaya video yükleyerek yardım istedi.

16.07.2019Haber
Nijeryada 10 Türk gemici kaçırıldı

Nijerya'da 10 Türk gemici kaçırıldı

Batı Afrika ülkelerinden Nijerya açıklarında silahlı kişiler, 18 Türk'ün bulunduğu bir gemiye saldırarak 10 gemiciyi kaçırdı.

16.07.2019Dünya
Kayıp prensesle ilgili flaş gelişme Diplomatik kriz çıkabilir...

Kayıp prensesle ilgili flaş gelişme! 'Diplomatik kriz çıkabilir...'

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkan Yardımcısı, Başbakanı ve Dubai Emiri Şeyh Muhammed bin Raşid Al Maktum'un karısı Prenses Haya'nın, kocasını terk ettiği ve saklandığı İngiltere'nin başkenti Londra'da "korku içinde yaşadığı" ileri sürüldü.

2.07.2019Dünya
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Askerlik Kanununu onayladı

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yeni Askerlik Kanunu'nu onayladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni askerlik kanunu'nu onayladı. Kanun, resmi gazetede yayımlandıktan sonra yürürlüğe girecek.

25.06.2019Gündem
Gözü oraya dikti... Ele geçirmeye çalıştı

Gözü oraya dikti... Ele geçirmeye çalıştı

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Aden Körfezi ile Afrika Boynuzu arasındaki stratejik öneme sahip Yemen'e ait doğa harikası Sokotra Adası'nı, ülkenin güneyinde desteklediği ayrılıkçı milisleri kullanarak bu hafta içinde ele geçirmeye çalıştı.

22.06.2019Dünya
Adıyamanda iki kardeşten haber alınamıyor

Adıyaman'da iki kardeşten haber alınamıyor

Adıyaman’da biri kadın 2 kişi tarafından bir otomobile bindirilerek kaçırıldığı iddia edilen yaşı küçük iki kardeşten haber alınamıyor.

15.06.2019Haber
Hong Kongda halk Çine iade yasa planına karşı birleşti

Hong Kong'da halk Çin'e iade yasa planına karşı birleşti

Çin'e iade yasa tasarısı karşısında geniş katılımlı protesto gösterileri düzenleyen Hong Konglular, yasa tasarısını geri çekmesi için hükümete çağrı yapıyor.

13.06.2019Dünya
Kaçırılmak istenen kişi hareket halindeki araçtan atladı

Kaçırılmak istenen kişi hareket halindeki araçtan atladı

KAĞITHANE'de işine gitmek için aracına bindiği sırada iki kişi tarafından yüzüne biber gazı sıkılarak kaçırılmak istenen Halil Y. seyir halindeki araçtan atlayarak kurtuldu.Olay, Sanayi Mahallesi Sultan Selim Caddesi üzerinde sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Halil Y., sabah evinden çıkıp işe gitmek için arabasına yöneldi. Halil Y. aracına biner binmez iki kişi bir anda otomobiline bindi. Biri yüzüne biber gazı sıkarken, diğeri de Halil Y.'yi yolcu koltuğuna çekerek direksiyona geçti. İki kişi alıkoydukları Halil Y. ile hızla olay yerinden kaçtı. Biber gazının etkisi geçtikten sonra Halil Y., kaçıranlarla boğuşmaya başladı ve bir süre sonra da ara sokakta kapıyı açarak atladı, yere düştü. Kolundan ve bacağından yaralanan Halil Y. durumu hemen polis ekiplerine bildirdi.Otomobil ile kaçan iki kişi, kısa süre ara sokaklarda ilerledikten sonra yine ara bir sokakta aracı çalışır halde bırakıp kaçtılar. Terk edilmiş aracı inceleyen polis ekipleri aracın ön camının kırık ve ön camda ayakkabı olduğunu tespit etti. Olay yeri inceleme polisi de parmak izi çalışmasında bulundu. Aracın ara sokakta ilerlemesi ve iki kişinin aracı terk edip sokak içerisinden yaya olarak kaçmaları saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Polis ekipleri esrarengiz kaçırma girişiminde bulunan kişileri arıyor.

10.06.2019Haber
Askeralma Kanunu Teklifi, Milli Savunma Komisyonunda kabul edildi

Askeralma Kanunu Teklifi, Milli Savunma Komisyonunda kabul edildi

AK Parti'li milletvekillerince TBMM Başkanlığına sunulan yeni askerlik sistemine ilişkin düzenlemeleri içeren Askeralma Kanunu Teklifi, Milli Savunma Komisyonunda kabul edildi

23.05.2019Gündem
Babadağda yalın ayak bulunmuştu Kayıp tekstilci herkesi kandırmış

Babadağ'da yalın ayak bulunmuştu! Kayıp tekstilci herkesi kandırmış

Denizli'nin Sarayköy ilçesinde otomobili yol kenarında terk edilmiş halde, bir süre sonra da kendisi yalın ayak bulunan tekstilci Onur Uzunel'in (30) yalan söylediği ortaya çıktı. Uzunel'un eşiyle yaşadığı tartışma nedeniyle kaçırılma yalanı uydurduğu anlaşıldı.

16.05.2019Gündem
Ecrin için 16 kilometrekarelik alan yeniden taranıyor

Ecrin için 16 kilometrekarelik alan yeniden taranıyor

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde evinin önünde oyun oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ı arama çalışmaları 9'uncu gününde devam ediyor. Bugüne kadar 16 kilometrekarelik alanı tarayan ekipler, küçük kızın muhtemel kaybolma alanlarında yeniden arama çalışması başlattı.

15.05.2019Gündem
Denizlide tekstilcinin kaçırıldığı iddiası

Denizli'de tekstilcinin kaçırıldığı iddiası

Denizli'nin Sarayköy ilçesinde, kendisinden haber alınamayan tekstilcinin bulunması için çalışma başlatıldı.

14.05.2019Spor
3 gündür kayıp... İşte Ecrinin son görüntüsü

3 gündür kayıp... İşte Ecrin'in son görüntüsü

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde geçen Salı günü kaybolan minik Ecrin’in son görüntüsü ortaya çıktı.

10.05.2019Gündem
Arkadaşına gizlice mesaj attı Şuleden iki ay sonra iyi haber geldi

Arkadaşına gizlice mesaj attı! Şule'den iki ay sonra iyi haber geldi

ANKARA'da eğitim gördüğü üniversitede 'kadın hakları' eylemlerine katıldığı için babası tarafından kaçırılıp, köydeki evine götürülen Şule Duman (20), sosyal medyada başlatılan kampanya sayesinde jandarma ekiplerince kurtarıldı. 65 gün sonra üniversiteye dönen Duman, polise başvurup, babasına karşı 3 ay koruma kararı aldırdı. Tekrar okula döndüğü için çok mutlu olduğunu belirten Duman, "Hiçbir zaman susmayacağız, korkmayacağız ve itaat etmeyeceğiz. Biz bir bireyiz, kararlarımızı verebiliriz" dedi.

8.05.2019Haber
Arkadaşına gizlice mesaj attı Şuleden iki ay sonra iyi haber geldi...

Arkadaşına gizlice mesaj attı! Şule'den iki ay sonra iyi haber geldi...

ANKARA'da eğitim gördüğü üniversitede 'kadın hakları' eylemlerine katıldığı için babası tarafından kaçırılıp, köydeki evine götürülen Şule Duman (20), sosyal medyada başlatılan kampanya sayesinde jandarma ekiplerince kurtarıldı. 65 gün sonra üniversiteye dönen Duman, polise başvurup, babasına karşı 3 ay koruma kararı aldırdı. Tekrar okula döndüğü için çok mutlu olduğunu belirten Duman, "Hiçbir zaman susmayacağız, korkmayacağız ve itaat etmeyeceğiz. Biz bir bireyiz, kararlarımızı verebiliriz" dedi.

8.05.2019Gündem
Yeni Zelanda: Kayıp hemşire için Suriye’ye özel tim yolladık

Yeni Zelanda: Kayıp hemşire için Suriye’ye özel tim yolladık

ULUSLARARASI Kızılhaç 2013 yılında Suriye’de kaybolan Yeni Zelandalı bir hemşire ve iki Suriyeli şoförün bulunması için yardım çağrısında bulunurken, Yeni Zelanda 62 yaşındaki hemşire Louisa Akavi’nin bulunması için özel kuvvetlerden bir timi Suriye’ye yolladığını açıkladı.

16.04.2019Dünya
Sudanda dünkü gösterilerde 13 kişi hayatını kaybetti

Sudan'da dünkü gösterilerde 13 kişi hayatını kaybetti

Muhalif Sudan Doktorlar Komitesi, güvenlik güçlerinin dünkü gösterilere müdahalesi sonucu 2'si başkent Hartum'da 13 kişinin hayatını kaybettiğini belirtti.

12.04.2019Dünya
Yolda yürürken hem arkadaşından hem çantasından oldu

Yolda yürürken "hem arkadaşından hem çantasından oldu"

Antalya’da çantasının çalınıp, arkadaşının kaçırıldığını iddia eden Kırgız kadın polise başvurdu.

10.04.2019Haber
Yurdakul “kaçırılma iddiası”nı savcılıkta yalanladı

Yurdakul “kaçırılma iddiası”nı savcılıkta yalanladı

Saadet Partisi Elmadağ Belediye Başkan adaylığından partisine tepki göstererek çekilen Nuri Yurdakul, çekilme kararı öncesinde tehdit edildiği ve kaçırıldığına ilişkin iddiaları savcılıktaki ifadesinde yalanladı.

29.03.2019Gündem
Göçmenlerin kaçırdığı gemi Maltada Boiler Wharf limanında

Göçmenlerin kaçırdığı gemi Malta'da Boiler Wharf limanında

Malta Ordusu, Tuzla'dan 22 Mart'ta hareket eden ve Libya açıklarında kaçırılan Palau bayraklı "Elhiblu 1" isimli tankerin kontrolünü ele geçirdi. Tanker, Malta Limanı'na getirildi.

28.03.2019Haber
Kaçırılıp işkence gördü Tek tek anlatacak

Kaçırılıp işkence gördü! Tek tek anlatacak

Adını, Big Brother yarışması ile duyuran 21 yaşındaki Chloe Ayling'in kaçırılma davasında yeni gelişmeler yaşandı.

25.03.2019Dünya
Gerçek bir gazetecinin anatomisi... Meslektaşımız, dostumuz Gülden Aydın’ın ardından...

Gerçek bir gazetecinin anatomisi... Meslektaşımız, dostumuz Gülden Aydın’ın ardından...

İzmir Kiraz’daki çocuk gelinler, Güneydoğu’daki kadın intiharları, Siirt’te tecavüze uğrayan çocuklar, Bingöl’de 33 askerin şehit olduğu katliam... Salı günü, 61 yaşında aramızdan ayrılan meslektaşımız Gülden Aydın’ın ödüllü gazeteciliğiyle ilgili pek çok haber okuduk bu hafta. Biz ise onu yüzümüzde hep bir tebessümle andık. O bizim çalışma arkadaşımızdı. Sıkı gazeteciliğinin yanı sıra basının en matrak isimlerinden biriydi. Sonsuz merakı onu kimsenin aklına gelmeyecek yerlere sürükledi. Öyle haberler vardı ki onları sadece Gülden akıl edebilirdi. Bugün size o haberlerin peşinde koşan, görev başındaki Gülden Aydın’ı göstermek istedik. Gelin, onu hem kendi kaleminden hem yıllarca sahada yan yana çalıştığı foto-muhabirlerin anılarından okuyalım...

24.03.2019Hürriyet Pazar
Fotoğrafı çeken öğretmen işten çıkarılınca durumu velilere bildirdi... Anaokuluna baskın yaptılar

Fotoğrafı çeken öğretmen işten çıkarılınca durumu velilere bildirdi... Anaokuluna baskın yaptılar

Ankara'da 3 yaş altı ruhsatı olmadığı halde bakımı üstlenilen bu yaş grubundaki çocukların müfettiş denetiminden kaçırıldığı öne sürülen anaokuluna veliler baskın yaptı. Veliler, çocuklarını denetimden kaçırdığı iddiasıyla anakolunun sahibi Ü.E. adlı kadına tepki gösterirken, şikayet üzerine polis ve bakanlık konuyla ilgili inceleme başlattı.

14.03.2019Gündem
Libyalı Armatörü kaçıranlar yakalandı

Libyalı Armatörü kaçıranlar yakalandı

Tunuslu Amira Elgaied, Libyalı Armatör Yousef R.'yi parti vaadiyle tuzağa düşürerek İstanbul'a gelmesini sağladı. Esenyurt'ta bir eve götürülen armatör, ilaçlı içecek verilerek uyutuldu. Elleri ve ayakları iple bağlanarak ölüm tehdidiyle 200 bin doları alınan armatör şikayetçi olmadan önce ülkesine daha sonra da iş için Güney Kore'ye gitti. Güney Kore'de televizyonda haberleri izlerken Türkiye'deki bir kaçırılma haberini izledi. Haberde geçen fidyecileri kendisini kaçıranlara benzeterek şikayetçi olmak için Türkiye'ye döndü. Şikayeti üzerine başlatılan operasyonda Amira Elgaied ve 2 Suriyeli yakaland

8.03.2019Haber
Güney Korede televizyonda izleyip yakalattı... Libyalı Armatörü kaçıranlar yakalandı

Güney Kore'de televizyonda izleyip yakalattı... Libyalı Armatörü kaçıranlar yakalandı

Tunuslu Amira Elgaied, Libyalı Armatör Yousef R.'yi parti vaadiyle tuzağa düşürerek İstanbul'a gelmesini sağladı. Esenyurt'ta bir eve götürülen armatör, ilaçlı içecek verilerek uyutuldu. Elleri ve ayakları iple bağlanarak ölüm tehdidiyle 200 bin doları alınan armatör şikayetçi olmadan önce ülkesine daha sonra da iş için Güney Kore'ye gitti. Güney Kore'de televizyonda haberleri izlerken Türkiye'deki bir kaçırılma haberini izledi. Haberde geçen fidyecileri kendisini kaçıranlara benzeterek şikayetçi olmak için Türkiye'ye döndü. Şikayeti üzerine başlatılan operasyonda Amira Elgaied ve 2 Suriyeli yakalandı.

8.03.2019Gündem
Vuslat dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vuslat dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vuslat dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Emine’nin kaçırılma haberi Feride’yi istemeye gelenleri telaşa soktu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Vuslat dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.02.2019Televizyon
İşkenceci iki Suriyeli istihbaratçı Almanya’da yakalandı

İşkenceci iki Suriyeli istihbaratçı Almanya’da yakalandı

Almanya’da 42 ve 56 yaşında olan iki Esad yanlısı istihbaratçı yakalandı. Suriyeli istihbaratçıların biri Berlin’de, diğeri ise Rheinland Pfalz Eyaleti içinde kalan Zweibrücken’de ele geçirildi.

13.02.2019Avrupa
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm 2. fragmanında Tahir doktor kılığında

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm 2. fragmanında Tahir doktor kılığında

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Nefes’in kaçırılma anlarının ön plana çıktığı Sen Anlat Karadeniz 40. Bölüm 2. Fragmanında Tahir’in Vedat’ın odasına gizlice girmesi kafalarda soru işareti bıraktı. Peki, yeni bölümde neler olacak? Tahir, Nefes ve Yiğit’i bulabilecek mi? İşte, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanları ve kısa bir özet

12.02.2019Televizyon
Kaçırıldığı iddia edilen Burcu, devlet korumasına alındı

Kaçırıldığı iddia edilen Burcu, devlet korumasına alındı

NİĞDE'de, kaçırıldığı öne sürülen Burcu B. (15), birlikte gittiği B.K ile avukat eşliğinde karakola başvurup, zorlama olmaksızın, kendi iradesiyle evinden ayrıldığını söyledi. Burcu B., isteği üzerine devlet korumasına alınıp, Sevgi Evleri'ne gönderildi.

3.02.2019Gündem
14 yaşındaki kızı kaçıran adamdan akılalmaz sözler

14 yaşındaki kızı kaçıran adamdan akılalmaz sözler

ANTALYA'da 4 çocuk annesi Emine Özcan (43), kızı Sıla Özcan'ın (14), Savaş G. (37) tarafından kaçırıldığını iddia etti. Gözü yaşlı anne, "Ne olur kızımı bulsunlar. Artık dayanacak gücüm kalmadı" dedi. Anne Emine Özcan ayrıca, birkaç kez evlerine misafirliğe gelen Savaş G.'den "Anneciğim, babacığım, ben kızınızı, kızınız da beni seviyor. Artık o benim, ölene kadar namusum. Böyle olsun istemezdim. Artık bizi kimse ayıramaz" yazılı mesaj geldiğini belirtti

2.02.2019Gündem
3 milyon lira dolandırdığı ileri sürülen karı kocayı kaçırdı

3 milyon lira dolandırdığı ileri sürülen karı kocayı kaçırdı

Adana'da bir iş adamı yanında çalışan ve kendisini 3 milyon lira dolandırdığı ileri sürülen şahsı ve karısını arkadaşlarıyla birlikte kaçırdığı iddiasıyla gözaltına alındı. Dolandırdığı ileri sürülen Ç.K., karısını ve kendisini bu kişilerin kaçırdığını ileri sürdü.

30.01.2019Gündem
Akdeniz günde 6 düzensiz göçmene mezar oldu

Akdeniz günde 6 düzensiz göçmene mezar oldu

Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliğinin (BMMYK), "Umutsuz Yolculuklar" adıyla yayımlanan raporunda Akdeniz'in düzensiz göçmenler için dünyanın en ölümcül rotası olduğu belirtildi.

30.01.2019Dünya

Yazar Sonuçları

Türk-Amerikan ilişkilerinde son durum

ABD-Türkiye arasındaki önemli sorunların ele alınması için yerel seçimlerin bitmesi bekleniyordu. Nitekim seçimlerin hemen ardından hareketlilik başladı.

12.04.2019

Dünyayı kurtaran kadın...

İki uzaylı ırkın (‘Kree’ler ve ‘Skrull’lar) dünya sınırları dahilindeki üstünlük savaşı ve bu aşamada insan kökenlerini hatırlayan bir kahraman... ‘Captain Marvel’, Marvel evreninin öyküsü solo anlatılan ilk kadın süper kahramanı olarak huzurlarımızda. Film, büyük stüdyo işi bir aksiyon olmanın yanında 90’lara yaptığı referanslarla seyircisini nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor.

9.03.2019