MENÜ

Kaç Yaşında

Kaç Yaşında ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kaç Yaşında haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kaç Yaşında haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 10.067 Kaç Yaşında haberi bulunmuştur.

Kaç Yaşında Haberleri

İstanbul eşrafından mümtaz insan Serdar

İstanbul eşrafından mümtaz insan Serdar

Neylersin ölüm herkesin başında / Uyudun uyanamadın olacak / Kimbilir, nerde, nasıl, kaç yaşında? / Bir namazlık saltanatın olacak / Taht misali o musalla taşında. Evet, Cahit Sıtkı’nın dediği gibi “Kimbilir, nerde, nasıl, kaç yaşında?” Onun için, peşin peşin söylüyorum...

29.06.2003Kelebek
Bay x’in masajları

Bay x’in masajları

İlk kez müşterim, sevgilim oldu. Tek sorun Bayan C.'nin çok istekli olması. İlişkimiz onu Bayan K. ile sevişirken basınca bitti.

16.08.2003Kelebek
Son yamyam öldü

Son yamyam öldü

Kara Afrika'nın yüz karası, benzersiz katliamlarıyla, yamyamlığıyla tarihe geçen Uganda'nın eski diktatörü İdi Amin dün sabah Suudi Arabistan'da tedavi gördüğü hastanede öldü. Uganda Başkanı Yoweri Museveni'nin sözcüsü, İdi Amin'in ölümünün ardından, ‘‘İyi. Böylece Uganda'nın kötü geçmişi de sona eriyor’’ açıklamasını yaptı.

16.08.2003Dünya
Sadece ince olmak istiyorum. Daha da ince.

Sadece ince olmak istiyorum. Daha da ince.

Bu röportajın kahramanı sizin zannettiğiniz gibi Türkiye'de mankenlik yapan biri değil. Şöhret filan değil. Herkesin bildiği tanıdığı bir isim değil. Öyle ama değil. Benim konuştuğum Selin Toktay başka biri. 23 yaşında diğer arkadaşları gibi genç bir kız.

30.08.2003Kelebek
Baba orada da çılgınlık yap

'Baba orada da çılgınlık yap!'

Babasının cenaze töreninde konuşan Vali Yazıcıoğlu'nun kızı Necla, "Baba orada da çılgınlıklar yap" dedi.
  Yazıcıoğlu uğurlandı - VIDEO

9.09.2003Gündem
Halkın valisi işte böyle uğurlandı

Halkın valisi işte böyle uğurlandı

‘En renkli vali’ olarak tanınan ve halk tarafından çok sevilen Recep Yazıcıoğlu'nun cenazesine devlet erkanı tam kadro katıldı.

9.09.2003Gündem
Halkın valisi işte böyle uğurlandı

Halkın valisi işte böyle uğurlandı

‘En renkli vali’ olarak tanınan ve halk tarafından çok sevilen Recep Yazıcıoğlu'nun cenazesine devlet erkanı tam kadro katıldı. Kocatepe Camii'nin avlusu Ankara'dan katılan, Tokat, Erzincan ve Denizli'den de otobüslerle gelen vatandaşlar tarafından hınca hınç dolduruldu.

9.09.2003Gündem
Bir Erol Büyükburç röportajı

Bir Erol Büyükburç röportajı

Türk müziğinin kült isimlerinden biridir, Erol Büyükburç. Türk sineması için bir Cüneyt Arkın neyse, Türk popu için odur. İlk gençliğimizde, müzikle tanışmamızda önemli bir yeri vardır. Ajda Pekkan gibi. Yener Süsoy’un yaptığı röportajı keyifle okurken, hakkında herşeyi bildiğimi zannettiğim Erol Büyükburç’u aslında ne kadar az tanıdığımı fark ettim utanarak.

15.09.2003Kelebek
MEDYADAN : Genel konular

MEDYADAN : Genel konular

30 Ağustos’ta öpüşen kadın fotoğrafı kullanmışız – Bu Şişli ilçesinde bir düztabanlık var ama... – en de büyüyünce fotoğraflarım dünya böyyüklerinin duvarlarını süsleyecek inşallah – Kemal Derviş’i İstanbul’da yeme taktiği – Engin Ardıç’ın Tuğrul Şavkay’a veda yazısından – İşçi Bulma Kurumu’na niye sövdünüz ki? – Ağrılı Şükran’ın hicran dolu mektubu – Okuma engellilerin dergisi vs...

5.10.2003Kelebek
Futbolcu kahveden, genelevden gece kulüplerine geçiş yaptı

Futbolcu kahveden, genelevden gece kulüplerine geçiş yaptı

Komedyen Cem Yılmaz'la futbol yorumcusu Erman Toroğlu'nun sohbeti, hızından bir şey yitirmeden devam ediyor. Toroğlu, en kalabalık yerlerde bile, kasım kasım kasıldıkları için hakemleri hemen teşhis edebileceğini söylüyor. Yılmaz da soruyor: Peki ya yan hakemleri...

25.11.2003Spor Arena
Michael Jacksonun annesi: Oğlum masum

Michael Jackson'un annesi: Oğlum masum

Hürriyet muhabiri Daphne Barak'ın sorularını cevaplandıran Michael Jackson'ın annesi Catherine Jackson, oğlunun bir çocuğa cinsel tacizde bulunduğuyla ilgili iddialara, ‘‘Michael ile konuştum, o hiç endişeli değil, çünkü kendinden emin, oğlum masum’’ dedi.

25.11.2003Kelebek
Her çocuk babasının gizli sevgilisinin olduğunu kaç yaşında öğrenirse öğrensin çok üzülür

Her çocuk babasının gizli sevgilisinin olduğunu kaç yaşında öğrenirse öğrensin çok üzülür

Yemin ediyorum. Bu, Orhan Pamuk'la yeni kitabı üzerine yapılan ilk söyleşi. Hürriyet Pazar'ın bir ilk'e daha attığı 1000. imza belki. Ne var ki, nasıl kitapların korsanı çıkıyorsa, bu defa da röportajların korsanı çıktı!

13.12.2003Kelebek
Cinsellik eğitimini gülerek izlediler

Cinsellik eğitimini gülerek izlediler

Cinsel Kimliğin Oluşması başlıklı cinsel eğitim seminerine katılan 11-12 yaşındaki 6'ncı sınıf öğrencileri, sorularıyla öğretmenlerini şaşırtarak bu konuda hiç de bilgisiz olmadıklarını gösterdiler

17.12.2003Gündem
Çocukların dekoratörü

Çocukların dekoratörü

Çocuğunuzun odasında bir çiftlik mi kurmak istiyorsunuz, duvarlarında kanatlarında gerçek tüyler olan melekler mi, çocuk yuvanıza veya hastanenize sadece küçükler için yaratılmış bir kafe mi? Ceyden San dilerseniz tüm mekanı, dilerseniz yalnızca bir kısmını bambaşka bir dünyaya çeviriyor.

2.01.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Kayınvalideme dayanamıyorum

Merhaba Güzin abla, 18 aylık evliyim ama çok mutsuzum. Kayınvalidemle beraber oturuyoruz ve eşim annesinin ağzına bakıyor.

20.07.2003

Müşterisiyle haber pazarlığı yapan PR’cılar var

Pronto Halkla İlişkiler şirketinin sahibi Gülderen Koşar'dan halkla ilişkiler sektörü ile ilgili bomba gibi bir 'itiraf' mektubu aldım.

31.07.2003

Gothik Punk'çı Nora'dan mavi elbiseli, pusetli Nora'ya

Bir mail aldım geçenlerde. Eski bir arkadaşımdan. Gece hayatında beraber eğlendiğim birinden. Yazıyorum:

1.08.2003

Bay x’in masajları

Masaj nedir?

- Hasta ya da yorgun bir organın rehabilitasyonu.

16.08.2003

Betsy konser konser geziyor

Erkin Koray ve kızı Damla, İzmir'e taşınmadan birkaç gün önce almışlar Betsy'yi.

19.09.2003

Bilimsel düşünce

SAYIN okuyucu, ülkemizde dikkati çeken en önemli problemlerden biri, bilimsel düşünceyle ilgilidir.

19.12.2003

Özürlüler konusunda fena halde ikiyüzlüyüz

Karşımda bir şeytan var. Hiçbir sorunun tuzağına düşmeyen bir şeytan. Nasıl cevap vermesi gerekiyorsa öyle veriyor.

28.12.2003