MENÜ

Kaç Yaşında

Kaç Yaşında ile ilgili tüm haberleri, son dakika Kaç Yaşında haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Kaç Yaşında haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 10.052 Kaç Yaşında haberi bulunmuştur.

Kaç Yaşında Haberleri

Yürekli amatörler

Yürekli amatörler

Speech Bubbles çoğunluğu İstanbul'da yaşayan yabancıların kurduğu amatör bir topluluk. Önümüzdeki hafta sergileyecekleri I do, I do, I do adlı müzikalin gelirini İstanbul sokaklarında yaşayan kimsesiz çocuklara bağışlayacaklar.

7.06.2002Gündem
İşte hayatınızı karartacak kitaplar

İşte hayatınızı "karartacak" kitaplar

Lemony Snicket adı size ne ifade ediyor? Belki şu anda hiç bir şey. Zaten onunla ve yazdıklarıyla tanışmak için "hayatınızın kararmasını" göze almak zorundasınız. Esrarengiz yazar Lemony Snicket'in, 5 milyonluk satışıyla Harry Potter'ı zorlayan 13 bölümlük Talihsiz Serüvenler Dizisi'nin ilk iki kitabı Kötü Günler Başlarken ve Sürüngen Odası, Nurettin Elhüseyni'nin çevirisiyle Doğan Egmont tarafından yayınlandı.

1.07.2002Gündem
Ünlü’nün anısı şaşırttı

Ünlü’nün anısı şaşırttı

Eski DSP'li Fikret Ünlü ile İstanbul Sanayi Odası'nın eski Başkanı Memduh Hacıoğlu, dün törenle CHP'ye katıldı.

5.09.2002Gündem
Delta kampındaki savaş esirlerinin beşi Türk

Delta kampındaki savaş esirlerinin beşi Türk

Guantanamo Deniz Üssü'ne girmek her gazeteciye nasip olmuyor. Dünyanın gözü, geçtiğimiz Ocak ayından bu yana Küba'daki Amerikan üssünde. Binlerce gazeteci Afganistan'dan getirilen esirlerin tutulduğu Delta Kampı'na girebilmek için yarışıyor. Biz Afganistan'da El Kaide teröristlerini toplayan Amerikalı askerlerin fotoğraflarını çektiğimiz için ‘‘otorite gözlemci’’ kategorisine sokulduk ve özel izinle kampa girmeyi başardık. Amerikalılar’ın Afganistan'daki esirlere muamelesine, kafalarına çuval geçirmelerine ilk defa biz dikkat çekmiştik.

28.09.2002Gündem
Guantanamoya dünya basınında ilk kez girildi

Guantanamo'ya dünya basınında ilk kez girildi

El Kaide militanlarının kapatıldığı Küba'daki Guantanamo tutsak kampı komutanları Hürriyet'e açıkladı: Kampta 5 Türk var.

28.09.2002Gündem
Gürel 15 yıl önce bakanlığı hayal bile etmemiş

Gürel 15 yıl önce bakanlığı hayal bile etmemiş

"Size bakanlık teklif edilse ne yapardınız?"... Büyük çoğunluğun "Hemen kabul ederim" diyeceği bu soruya, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Şükrü Sina Gürel bundan 15 yıl önce, "Şaşırırdım" diye karşılık verirken, Orman Bakanı Nami Çağan ise "Nereden ve kimden geldiğine bağlı" diye yanıtlamış.

8.10.2002Gündem
Gazinocular Kralı Ajdayı kızdıracak

Gazinocular Kralı Ajda'yı kızdıracak

Maksim Gazinoları'nın sahibi Fahrettin Aslan, Ajda Pekkan'ı kızdıracak açıklamalar yaptı. Gazinocular Kralı, ‘‘52 yaşında olduğunu iddia eden Süper Star'ın daha yaşlı olduğunu’’ belirtti. Oysa Pekkan'ın internet sitesinde yaşı 56 olarak görülüyor.

22.12.2002Gündem
Gazinocular Kralı Ajdayı kızdıracak

Gazinocular Kralı Ajda'yı kızdıracak

Maksim'in patronu Fahrettin Aslan, Ajda Pekkan'ın gerçek yaşını söylemediğini iddia etti: 1966'da Maksim'de sahneye çıktığında 10 yaşında mıydı?

22.12.2002Gündem
Erkeklere acıyorum çünkü kadınlar onları mahvediyor

Erkeklere acıyorum çünkü kadınlar onları mahvediyor

O aslında erkeklere acıyor. Onlar için üzülüyor. Ama erkeksiz bir hayat da düşünemiyor. Seviyor onları. Ve inanıyor ki, erkeklerin hayatı öyle doğuştan zor değil. Onlar ‘‘doğuştan kötü’’, ‘‘doğuştan şiddete eğilimli’’ değil. Sonradan bu hale getiriliyor.

11.01.2003Kelebek
İnci Aral erkekten yana

İnci Aral erkekten yana

Anti-feminist yazar İnci Aral, son romanı Mor'da erkek ruhunu ameliyat masasına yaırıyor: "Erkeklere acıyorum çünkü kadınlar onları mahvediyor."

11.01.2003Kelebek
Kardeşler arasında fazla yaş farkı bırakmayın

Kardeşler arasında fazla yaş farkı bırakmayın

Uzmanlar, anne ve babalara, kardeşler arasında mümkün olduğunca az yaş farkı bırakmalarını öneriyor. Kardeşlerin doğumuyla birlikte "pabuçlarının dama atıldığını" düşünen çocuklar ileri yaşlarda çeşitli psikolojik rahatsızlıklar yaşayabiliyor...

Kim inanır 40 yaşında olduklarına

Kim inanır 40 yaşında olduklarına

Sizce Brad Pitt kaç yaşında? Ya Elle McPherson? Her ikisi de 40 yaşını devirmiş durumda. Onlar 'gençlik iksirini' bulmuş ünlülerden sadece ikisi.

12.06.2003Gündem
Kim inanır 40 yaşında olduklarına

Kim inanır 40 yaşında olduklarına

Sizce Brad Pitt kaç yaşında? Ya Elle McPherson? Her ikisi de 40 yaşını devirmiş durumda. Onlar 'genç kalmanın' sırrını bulmuş ünlülerden sadece ikisi. Kozmetik sektörü, spor ve sağlıklı yaşamın günümüz insanına armağan ettiği ''gençlik iksirinden'' içen çok sayıda ünlü yıldızın yaşını duyanlar, hayretlerini gizleyemiyor.

12.06.2003Gündem

Yazar Sonuçları

Dehşet satmak...

AMERİKAN polis filmlerini hiç kaçırmam...

17.10.2002

Kanatlı yazı

UÇMAK!

Omuzlarına kanat resmedilmiş ilk Asuri minyatürlerden başlayın ve oradan Kadim Yunanın İkaros efsanesine uzanın; sonra da, Çelebi'nin Galata Kulesi'nden Haliç'e havalandığı rivayetinde soluklanıp, Mongolfiere'nin gaz doldurulmuş balonunda noktayı koyun, belki de varoluşunu hissettiği andan itibaren yukarıdaki uçmak fiili insanoğlunu muazzam biçimde cezbetti.

19.01.2003

Gençlik gibisi var mı? (Daha iyisi var)

Elimdeki anahtarı kilidin deliğine bir türlü sokamıyordum. Eskiden de böyle beceriksizliklerim olmuştu. Ama bu kilit-anahtar savaşları hep sarhoşken başıma gelirdi. Oysa şimdi ayıktım. Ama alçak kilit, bakire numarası yapıyor benim anahtarı bir türlü kabul etmiyordu.

23.02.2003

Cip hatırası

İnsan davranışlarıyla ilgili incelemeler yapan bilimadamları buna ne diyorlar acaba?

22.03.2003

Yaş yetmiş de, iş bitmiş mi?

Yaşlandım, ihtiyarladım, kocadım, farıdım ama bir türlü büyüyemedim. Yani çocuk kaldım. Yaşlı, başlı ve oturaklı görünebilmek için neler yapmadım? Milat'tan önce ünlü bir dansöz hanım arkadaşım vardı.

30.03.2003

THY başaltına güreşecek

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Abdurrahman Gündoğdu şimdilik en büyük havayollarının hemen altında yer almayı planlıyor.

7.06.2003