MENÜ

Kabak Çekirdeğinin Faydaları

Kabak Çekirdeğinin Faydaları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kabak Çekirdeğinin Faydaları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 Kabak Çekirdeğinin Faydaları haberi bulunmuştur.

Kabak Çekirdeğinin Faydaları Haberleri

Dizi veya maç izlerken çokça tüketilen, yedikçe bağımlılık yapıp bırakılamayan kuru yemiş nedir

Dizi veya maç izlerken çokça tüketilen, yedikçe bağımlılık yapıp bırakılamayan kuru yemiş nedir?

Yedikçe bağımlılık yapan, dizi veya maç izlerken çokça tüketilen ve bağımlılık yapan kuru yemiş çeşidi olan çekirdek, tuzlu-tuzsuz seçenekleriyle tercih ediliyor. Peki, başlayınca bitirilemeyen ve dizi veya maç izlerken çokça tüketilen, yedikçe bağımlılık yapıp bırakılamayan kuru yemiş nedir? İşte, merakla araştırılan o kuru yemiş hakkında bazı bilgiler

29.11.2018Gündem
Kabak çekirdeği her derde deva

Kabak çekirdeği her derde deva

Kabak çekirdeği, kabak sebzelerinin içindeki çekirdeklerin alınıp, kurutularak elde edilen bir besin çeşididir. Kendine has bir tadı olan kabak çekirdeğinin faydaları oldukça fazladır.

11.12.2015Sağlık

Yazar Sonuçları

Ceviz mi fındık mı

Eğer doğru şeyler yiyerek sağlığınıza yatırım yapmak istiyorsanız ceviz, fındık, badem fark etmez, makul miktarda olmak şartıyla yağlı tohumlardan mutlaka faydalanın. Peki hangisinden? Ne kadar, ne sıklıkta?.. Burada da detaylar, bilinmesi gereken ince noktalar, mühim ayrıntılar var.

13.09.2017

Bas ağrıtan sorular

Önce şu bilginin altını yeniden ve kalınca bir çizelim: Lütfen baş ağrısı deyip geçmeyelim! Baş ağrısının kimi önemsiz, kimi de hayatı tehdit edebilecek kadar mühim. Bu ağrının farklı ve şaşırtıcı nedenleri var. Sıradan bir ofis stresi de başınızı ağrıtabiliyor, beyninizin içinde neredeyse bir greyfurt iriliğine ulaşan iyi huylu bir tümör veya bir beyin kanseri de. Kısacası sorun baş ağrısı olduğu, sorular da baş ağrısından geldiğinde biz her zaman telaşlanırız. İşte o sorulardan bazıları...

21.06.2017

Ne yediğiniz mi ne kadar yediğiniz mi  

Bazıları çok fazla yeseler bile kilo almıyor. Bazılarıysa kuş kadar yemelerine rağmen fil kadar olabiliyor. Diğer taraftan birine bir gram yağ aldırmayan bir gıda, diğerini şişiriyor. Kilo sorunu söz konusu olduğunda sadece “ne kadar yediğiniz?” değil, “ne yediğiniz” de aklınıza gelsin.

14.03.2016

Dostlar çoğaldıkça depresyon azalır

Güvenilir dostlarınız varsa ve onlarla kurduğunuz ilişkiler samimi ve sağlamsa korkmayın, siz kolay kolay yalnızlaşma tuzağına düşmezsiniz. Ve bu sizi sadece depresyondan değil, daha pek çok sorundan uzak tutar.

8.03.2016

Ceviz mi fındık mı

Eğer hem beslenmek, hem de sağlığınıza yatırım yapmak istiyorsanız ceviz, fındık, badem fark etmez, makul miktarda olmak şartıyla yağlı tohumlardan mutlaka faydalanmanızı öneriyorum.

19.08.2009