MENÜ

Juncker

Juncker ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Juncker haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 960 Juncker haberi bulunmuştur.

Juncker Haberleri

İlişkilerde komplikasyon nedeni OHAL

'İlişkilerde komplikasyon nedeni OHAL'

Avrupa Birliği Dönem Başkanı Estonya’nın Dışişleri Bakanı Sven Mikser, “OHAL altında demokrasi ve hukukun üstünlüğünün geliştirilmesi çok zordur. Türkiye ile AB arasındaki son dönemdeki diyaloğumuzda, ilişkilerimizde ortaya çıkan bazı komplikasyonların nedeni de budur” dedi.

19.7.2017GündemHürriyet Yazarı
Avrupa’nın Türkiye’ye uzattığı el duruyor

Avrupa’nın Türkiye’ye uzattığı el duruyor

AB Komisyonu Başkanı Jean Claude Juncker, 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yılı vesilesiyle kaleme aldığı yazıda ‘Avrupa’nın Türkiye’ye uzattığı el duruyor” diyerek Türkiye’den de Avrupa ve Avrupa’nın temel değerlerinden yana tavır görmek istediklerini kaydetti.

16.7.2017DünyaHürriyet Yazarı
ABden Türkiye mesajı...

AB'den Türkiye mesajı...

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminden bir yıl sonra da Avrupa'nın elinin Türkiye'ye uzatılmış halde olduğunu savundu. AB’ye girmek isteyenlerin birliğin değerlerine de katıldığını ifade eden Juncker, Türk hükümetinin idam cezası getirmesi durumunda AB'nin üyelik konusunda kapıyı kapatacağını belirtti.

16.7.2017DünyaHürriyet Yazarı
AB Komisyonu Başkanı Juncker’den Türkiye mesajı

AB Komisyonu Başkanı Juncker’den Türkiye mesajı

Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Jean Claude Juncker, AB’nin Türkiye ile ilişkileri koparma niyetinde olmadığı mesajını verdi. Juncker, Alman Bild am Sonntag gazetesinde kaleme aldığı makalede, Türkiye’nin üyelik perspektifi konusunda ılımlı mesaj verdi.

16.7.2017DünyaHürriyet Yazarı
Türk çeliğine burbon resti

Türk çeliğine burbon resti

ABD’de yıllar boyu damping davalarıyla karşı karşıya kalan Türk çeliğine son darbe Başkan Donald Trump’tan geldi. Trump, kendisine ithalatı kısıtlama yetkisi veren ve 55 yıldır hiçbir başkanın kullanmadığı ‘Section 232’ yasasını tozlu raflardan indirdi. Trump’ın bu hamlesine karşılık Avrupa Birliği’nden, ‘Biz de Tennessee burbonuna ek vergi koyarız’ resti geldi.

11.7.2017EkonomiHürriyet Yazarı
G20 nedir G20 Zirvesine katılacak ülkeler hangileri, hangi konular görüşülecek

G20 nedir? G20 Zirvesi'ne katılacak ülkeler hangileri, hangi konular görüşülecek?

İki gün sürece olan G20 Zirvesi bugün başlıyor. Almanya'nın ‘Birbirine bağlı bir dünyayı şekillendirmek' sloganıyla gerçekleştirdiği zirvede, kendi gündemi dışında, terörle mücadele, Suriye ve Ukrayna'daki ihtilaf gibi uluslararası konuların da ele alınması planlanıyor. Peki G20 nedir? G20 Zirvesi'ne katılacak ülkeler hangileri, hangi konular görüşülecek?

7.7.2017GündemHürriyet Yazarı
Juncker’den AP’ye: Gülünçsünüz

Juncker’den AP’ye: Gülünçsünüz

Avrupa Parlamentosu’ndaki (AP) oturuma sadece 30 üyenin katılmasına tepki gösteren Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, parlamentoya “gülünç” dedi.

4.7.2017DünyaHürriyet Yazarı

Juncker sert çıktı... "Merkel olsa gelirdiniz"

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, Avrupa Parlamentosu'nda Malta Başbakanı Joseph Muscat'ın yapacağı konuşmaya sadece 30 vekilin gelmesine ilişkin "Burada Merkel ya da Macron olsaydı, salon dolardı" sözleriyle tepki gösterdi. Juncker, "Gülünçsünüz" diye azarladığı gelmeyen vekillerin, AB üyesi küçük ülkelere saygı göstermesi gerektiğini söyledi.

4.7.2017DünyaHürriyet Yazarı
Herkes oradaydı ama oğulları, torunları yoktu

Herkes oradaydı ama oğulları, torunları yoktu

Helmut Kohl. Almanya’nın 6’ncı başbakanıydı. Hem de 1982-1998 yılları arasında tam 16 yılı aşkın bir süre. 1973-1998 yılları arasında da 25 yıl aralıksız Hıristiyan Demokrat Birlik Partisi’nin (CDU) Genel Başkanlığını yaptı. 16 Haziran 2017 tarihinde 87 yaşında yaşamını yitirdi. Geçen hafta cumartesi günü Fransa’nın Strazburg kentindeki Avrupa Parlamentosu’nda (AP) cenaze töreni vardı.

3.7.2017DünyaHürriyet Yazarı
AB Kohl’ü uğurladı

AB Kohl’ü uğurladı

İki Almanya’nın birleşmesinde, Avrupa’nın entegrasyonunda önemli rol oynayan eski Almanya Başbakanı Helmut Kohl, dün Avrupa Parlamentosu’nda yapılan resmi törenle tabutu AB bayrağına sarılarak son yolculuğuna uğurlandı.

1.7.2017DünyaHürriyet Yazarı
Sosyal medya şirketlerine ‘terör’ uyarısı

Sosyal medya şirketlerine ‘terör’ uyarısı

Avrupa Birliği (AB) ülkelerinin liderleri, terörle mücadele kapsamında sanal ortamdaki terörist materyallerin otomatik olarak tespit edilip, kaldırılması için sosyal medya şirketlerinden araçlar geliştirmesinin istenmesi, ihtiyaç halinde de yasal düzenleme yapılmasına karar verdi.

23.6.2017DünyaHürriyet Yazarı
AB’nin Türkiye frekansı tutmuyor

AB’nin Türkiye frekansı tutmuyor

AVRUPA Parlamentosu’nda önceki gün kabul edilen ve ‘müzakerelerin gecikmeksizin askıya alınması’ vurgusuna da yer verilen rapor, Avrupa Birliği kurumları arasında Türkiye konusunda ortak bir yaklaşımın olmadığını bir kez daha ortaya koydu.

21.6.2017DünyaHürriyet Yazarı
Kohl, Speyer’de kent mezarlığına gömülecek

Kohl, Speyer’de kent mezarlığına gömülecek

Geçen cuma günü yaşamını yitiren Almanya’nın eski Başbakanı Helmut Kohl için Avrupa Parlamentosu’nda devlet töreni düzenlenecek.

21.6.2017DünyaHürriyet Yazarı
Ömer Çelikten AB zirvesi

Ömer Çelik'ten AB zirvesi

Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, delegasyon üyeleri ve AB üyesi ülkelerin büyükelçileri ile görüştü.

20.6.2017DünyaHürriyet Yazarı
Kohl için Strazburg’da AB töreni düzenlenecek

Kohl için Strazburg’da AB töreni düzenlenecek

Cuma günü hayatını kaybeden Almanya eski Başbakanı Helmut Kohl için Avrupa Birliği nezdinde tören düzenlenmesi planlanıyor. AB Komisyon Başkanı Jean Claude Juncker, Helmut Kohl’ü özel bir şekilde onurlandırmak istediğini söyledi.

18.6.2017DünyaHürriyet Yazarı
AB ile proaktif ilişki dönemi

AB ile proaktif ilişki dönemi

AB Komisyonu Başkanı Juncker’in 25 Mayıs’taki görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ilettiği iki sayfalık belgenin tam metni ortaya çıktı. Belgede AB ve Türkiye’nin inisiyatif alması gerektiği kastedilerek, “İki tarafın proaktif şekilde sürece yeniden bağlanmaya başlama zamanı geldi” denildi.

13.6.2017DünyaHürriyet Yazarı
AB’den Türkiye’ye düzenli zirve önerisi

AB’den Türkiye’ye düzenli zirve önerisi

ANKARA’nın uzun süreli ısrarının ardından Avrupa Birliği (AB), Türkiye ile düzenli zirve yapmayı önerdi. Ancak zirvenin, Ankara’nın istediği gibi AB üyesi 28 ülkenin liderleri ile hükümetlerarası konferans şeklinde mi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 25 Mayıs’ta Brüksel’de AB yetkilileri ile yaptığı gibi üçlü formatta mı olacağına birlik liderlerinin Haziran ayında yapacağı zirvede karar verilecek.

11.6.2017DünyaHürriyet Yazarı
‘Erdoğan’ın önünde diz çökeceğimiz anlamına gelmez’

‘Erdoğan’ın önünde diz çökeceğimiz anlamına gelmez’

ALMAN Der Spiegel dergisine verdiği demeçte Türkiye-AB ilişkilerine dair soruları da yanıtlayan Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, aday ülke Türkiye ile görüşmelere bağlı olduklarını, ancak Türkiye’den yeterli isteği göremediklerini söyledi. Juncker, “(Cumhurbaşkanı) Erdoğan ile görüşmelere devam ediyorsak, bu onun önünde diz çökeceğimiz anlamına gelmez” dedi.

10.6.2017DünyaHürriyet Yazarı
Artık yeter

'Artık yeter'

İngiltere’nin başkenti Londra’daki terör saldırısının ardından dünyanın dört bir yanından kınama mesajları gelirken, İngiltere Başbakanı Theresa May, “Artık yeter” diyerek, “İngiltere’de aşırıcılığa haddinden fazla tolerans gösterildiğini” söyledi. Önceki geceki saldırıda 7 kişi hayatını kaybetti. 47 kişi yaralandı.

4.6.2017DünyaHürriyet Yazarı
Gümrük Birliği güncellemesi fırsat olsun

Gümrük Birliği güncellemesi fırsat olsun

Gümrük Birliği güncellemesi fırsat olsun

2.6.2017İzmirHürriyet Yazarı
Dünya seferber oldu... Çinden ABDye uyarı

Dünya seferber oldu... Çin'den ABD'ye uyarı

Paris İklim Anlaşması'ndan çekileceği öne sürülen ABD Başkanı Donald Trump'a dünya liderlerinden çağrı yağıyor. Çin Başbakanı Li Keqiang, Trump’ı 'uluslararası sorumluluk' konusunda uyardı.

1.6.2017DünyaHürriyet Yazarı
Juncker: Müzakerelerin durması görüşünde değilim

Juncker: Müzakerelerin durması görüşünde değilim

Ankara ile Brüksel arasındaki ilişkileri değerlendiren Avrupa Komisyonu Başkanı Juncker, “Türkiye bir gün AB’ye üye olacak mı onu bilmiyorum” ifadesini kullandı. “Türkiye ile üyelik görüşmelerinin şu an durdurulması görüşünde değilim” diyen Juncker, Ankara’nın reformları uygulama ve Avrupa’ya yaklaşmak için ikna edilmesi gerektiğini söyledi.

1.6.2017DünyaHürriyet Yazarı
Almanya bu kez tehdit edecek

Almanya bu kez tehdit edecek

Almanya Dışişleri Bakanı Gabriel'in Türkiye ziyaretinde İncirlik krizine kalıcı çözüm önerileri getireceği ve Türk tarafının çözüme yanaşmaması durumunda Almanya'nın kozları konusunda uyaracağı belirtiliyor. Öte yandan, Almanya'da hükümeti oluşturan Hristiyan Birlik partileri (CDU/CSU) ile Sosyal Demokrat Parti (SPD), Alman askerlerinin İncirlik'ten çekilmesi konusunun Federal Meclis'te oylanmasını, Meclis Dış İlişkiler Komisyonu'ndaki çoğunluklarını kullanarak engelledikleri açıklandı...

1.6.2017DünyaHürriyet Yazarı
Avrupadan ABDye sert tepki

Avrupa'dan ABD'ye sert tepki

Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, Paris'teki İklim Konferansı'ndan çekileceği imasında bulunan ABD Başkanı Trump'a sert tepki gösterdi.

31.5.2017DünyaHürriyet Yazarı
Çavuşoğludan YPGye silah dağıtımı açıklaması: Suriyenin geleceği için tehlikeli, geçici ortaklık diye bir şey olmaz

Çavuşoğlu'dan 'YPG'ye silah dağıtımı' açıklaması: Suriye'nin geleceği için tehlikeli, 'geçici ortaklık' diye bir şey olmaz

Çavuşoğlu'dan 'YPG'ye silah dağıtımı' açıklaması: Suriye'nin geleceği için tehlikeli, 'geçici ortaklık' diye bir şey olmaz

31.5.2017AnkaraHürriyet Yazarı
Avrupa yol ayrımında

Avrupa yol ayrımında

Almanya Başbakanı Angela Merkel’in, ABD Başkanı Donald Trump’ı hedef alan, “Başkalarına tamamen güvendiğimiz zamanlar artık bir parça geride kaldı.

31.5.2017DünyaHürriyet Yazarı
ABden son dakika görüşme açıklaması...

AB'den son dakika görüşme açıklaması...

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Sözcüsü Margaritis Schinas, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ile AB yetkililerinin yaptığı görüşmelerin "iyi, olumlu ve yapıcı bir atmosferde" geçtiğini söyledi.

29.5.2017DünyaHürriyet Yazarı
ABden 12 aylık takvim aldık

'AB'den 12 aylık takvim aldık'

NATO zirvesinde Avrupa Birliği liderleriyle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, üyelik sürecine ilişkin olumlu görüşmeler yaptıklarını söyledi. “Bu konuda kendilerinden 12 aylık takvim aldık, üzerinde çalışma yapacağız” diyen Erdoğan, Brüksel dönüşü uçakta gazetecilerle sohbetinde özetle şu mesajları verdi:

26.5.2017GündemHürriyet Yazarı
Brüksel’de ihtiyatlı iyimserlik

Brüksel’de ihtiyatlı iyimserlik

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Brüksel’de AB yetkilileri ile yaptığı görüşmelerin ardından AB başkentinde ‘ihtiyatlı bir iyimserlik’ söz konusu. İlişkilerin geleceğini karşılıklı atılacak adımların belirleyeceği yorumları yapılıyor.

26.5.2017DünyaHürriyet Yazarı
‘Almanlar çok kötü’

‘Almanlar çok kötü’

İtalya’da dün başlayan G-7 Zirvesi’ne ABD Başkanı Trump’ın Almanya’nın ticaret fazlasıyla ilgili “Almanlar kötü, çok kötü” sözleri damgasını vurdu.

26.5.2017DünyaHürriyet Yazarı
İKV/Zeytinoğlu: AB ile ilişkilerde normalleşme bekliyoruz

İKV/Zeytinoğlu: AB ile ilişkilerde normalleşme bekliyoruz

İKV/Zeytinoğlu: AB ile ilişkilerde normalleşme bekliyoruz

26.5.2017MerkezHürriyet Yazarı
Fransa’ya ucuz iş gücü göçünü engelleyin

Fransa’ya ucuz iş gücü göçünü engelleyin

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, AB Komisyonu’ndan, Doğu Avrupa’dan ülkesine geçici süre için gelen, ucuz işçi göçünün engellenmesi için gerekli önlemlerin alınması çağrısında bulundu.

26.5.2017DünyaHürriyet Yazarı
‘Trump Almanya’yı durdurmak istiyor’

‘Trump Almanya’yı durdurmak istiyor’

Alman dergisi Spiegel, Brüksel’de Avrupa Birliği (AB) üst düzey temsilcileriyle bir araya gelen ABD Başkanı Donald Trump’ın, Almanya’nın ticaret bilançosundaki fazlalığından şikayet ederek, “Almanlar kötü, çok kötü” dediğini iddia edildi.

26.5.2017DünyaHürriyet Yazarı
Avrupayla yola devam

Avrupa'yla yola devam

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın NATO zirvesinde AB yetkilileri ve liderlerle yaptığı görüşmeler ‘yapıcı’ havada geçerken ‘Ankara-Brüksel işbirliğine devam’ mesajları verildi. Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk “İşbirliği içinde olunması gerektiğini görüştük” dedi.

25.5.2017DünyaHürriyet Yazarı
Cumhurbaşkanı Erdoğanın Brüksel temaslarında Mülteci Anlaşmasının hayata geçirilmesi gerektiği vurgusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Brüksel temaslarında 'Mülteci Anlaşmasının hayata geçirilmesi gerektiği' vurgusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Brüksel temaslarında 'Mülteci Anlaşmasının hayata geçirilmesi gerektiği' vurgusu

25.5.2017AnkaraHürriyet Yazarı
Üçlü görüşmede işbirliği vurgusu

Üçlü görüşmede işbirliği vurgusu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Zirvesi için gittiği Brüksel’de ikili temaslarda da bulundu. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün Steigenberger otelinde Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’la bir araya gelmesinin ardından Avrupa Birliği Konseyi’nin yeni binasında AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Başkanı Jean Claude Juncker ile görüştü.Türkiye-AB ilişkilerinde fırtınalı bir döneme denk gelen görüşme sonrası basın toplantısı yapılmadı. Görüşmede Türkiye ile AB arasında Mart 2016'da imzalanan mülteci anlaşmasının hayata geçirilmesi gerektiği vurgulandı.

25.5.2017DünyaHürriyet Yazarı
AB’yle kritik buluşma

AB’yle kritik buluşma

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO zirvesi çerçevesinde gittiği Brüksel’de bugün AB temsilcileri ile de üçlü bir toplantı yapacak. Buluşma, AB ile gerilimli ilişkilerin seyrini belirleme açısından kritik öneme sahip.

24.5.2017DünyaHürriyet Yazarı
Almanya, kendi kontrolü altında Avrupa ordusu kuruyor iddiası

'Almanya, kendi kontrolü altında Avrupa ordusu kuruyor' iddiası

ABD merkezli saygın Foreign Policy dergisi, Almanya'nın Avrupa'da kendi kontrolü altında geniş bir Avrupa ordusu kurmaya çalıştığına yönelik somut şüpheler oluştuğunu yazdı. Habere göre, Almanya'nın organize ettiği 'Çerçeve Ülkeler Konsepti' adını verdiği askeri entegrasyon çalışmasının, 'küçük bir askeri ortaklığın ötesinde' amaçlar taşıdığına yönelik güçlü belirtiler bulunuyor.

24.5.2017DünyaHürriyet Yazarı
Türkiyeden büyük rest... Ankara yalanlamadı

Türkiye'den büyük rest... Ankara yalanlamadı

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın yarın Brüksel’de katılacağı önce NATO Zirvesi, ardından AB ile yapılması planlanan üçlü zirveye, Türkiye’nin Avusturya’ya uyguladığı “NATO resti”nin damga vurması bekleniyor.

24.5.2017DünyaHürriyet Yazarı
Konser çıkışı dehşet

Konser çıkışı dehşet

İngiltere tarihinin en büyük terör saldırılarından birine sahne oldu. Manchester kentinde önceki gece Amerikalı popçu Ariana Grande’nin performansının sona erdiği sırada patlama yaşandı. Aralarında çocukların da olduğu 22 kişi hayatını kaybetti. Polis, saldırganın ev yapımı bombayı patlattığını, kendisinin de öldüğünü açıkladı. Terör örgütü DEAŞ’ın üstlendiği saldırıyı Libya asıllı Salman Abadi’nin (22) düzenlediği iddia edildi. Eylem Paris-Bataclan, Florida’da gece kulübü ve İstanbul’daki Reina saldırılarını hatırlattı. İngiliz basını saldırıyı gerçekleştiren Abadi'nin fotoğrafını yayınladı.

23.5.2017DünyaHürriyet Yazarı
Son dakika... Brükselde çok kritik 3lü Türkiye görüşmesi

Son dakika... Brüksel'de çok kritik 3'lü Türkiye görüşmesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gelecek hafta Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker ile 3'lü görüşme gerçekleştirecek.

20.5.2017DünyaHürriyet Yazarı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AB’yle buluşması 25 Mayıs’ta

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AB’yle buluşması 25 Mayıs’ta

AVRUPA Birliği Komisyonu Sözcüsü Margaritis Schinas, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ve AB Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 25 Mayıs’ta görüşeceğini duyurdu.

19.5.2017DünyaHürriyet Yazarı
Erdoğan, Brükselde Juncker ve Tusk ile görüşecek

Erdoğan, Brüksel'de Juncker ve Tusk ile görüşecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, haftaya perşembe Avrupa Komisyonu Başkanı Jean- Claude Juncker ve AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ile Belçika'nın başkenti Brüksel'de görüşecek.

19.5.2017DünyaHürriyet Yazarı

Yazar Sonuçları

Lavanta ve Coşkun Aral

BEŞ  yıl kadar önce ‘eski’ İz TV’de Coşkun Aral’ın Fransa’da çektiği bir ‘Lavanta’ belgeselini izlemiştim. Yahu bizde niye ekilmez bu bitki diye düşünmüştüm. Bir kere ekildikten sonra üç-dört yıl hasat ediliyor.

17.7.2017

Bir mesaj nasıl okunur?

"Kamu diplomasisi" terimi son yıllarda artan şekilde kullanılıyor.

16.7.2017

Cumhurbaşkanlığı kaynakları: Almanya’da halka hitap kesinleşmedi

Cumhurbaşkanlığı kaynakları, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 7-8 Temmuz’da G-20 Zirvesi sırasında Almanya’daki Türklere hitaben konuşma yapacağı yolundaki programın henüz kesinleşmediğini söyledi.

29.6.2017

AB Erdoğan’a ne “olmazsa olmaz” dedi?

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 25 Mayıs’ta Brüksel’de AB yetkilileriyle yaptığı görüşme son bir yıldır sürekli gerilen ilişkilerde belli bir rahatlama sağlamıştı.

21.6.2017

Türkiye nereli?

AVRUPALI mı, Ortadoğulu mu diye takılmadan Türkiye ile AB arasındaki ilişkilere hukuk, diplomasi ve ekonomi açılarından bakamaz mıyız?

25.5.2017

Brüksel dönemeci iç politikayı da etkileyecek

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın bugünkü Brüksel’de yapacağı temaslarını son zamanların en önemli dış politika düğümü, bir tür mükemmel fırtına olarak nitelemek mümkün görünüyor.

24.5.2017

Belki Kasım, belki Kasım’dan da yakın

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 21 Mayıs AK Parti olağanüstü genel kurulunda yaptığı konuşmanın en önemli bölümlerinden birisi de, ipucu verdiği ama açıklamadığı “altı aylık yol haritası” idi.

22.5.2017