MENÜ

Julie Gayet

Julie Gayet ile ilgili tüm haberleri, son dakika Julie Gayet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Julie Gayet haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 123 Julie Gayet haberi bulunmuştur.

Julie Gayet Haberleri

20. yüzyılın son romantikleri

20. yüzyılın son romantikleri

Trende âşık olmanın bir fanteziden çıkıp ete kemiğe büründüğü, gerçekliğin rüyaya karıştığı kült serinin üçüncü filmi ‘Before Midnight’la sonlanıyor.

19.07.2013Kelebek
Boğazın serin sularından dünyaya güçlü bir mesaj

Boğazın serin sularından dünyaya güçlü bir mesaj

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkanı Prof. Dr. Uğur Erdener, 25. Boğaziçi Kıtalararası Yarışları'nda, İstanbul'un 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları adaylığı için dünyaya güçlü bir mesaj verildiğini söyledi.

7.07.2013Spor
Sevgi dolu bir zombi filmi

Sevgi dolu bir zombi filmi

Bu hafta çok ilginç ve birbirine taban tabana zıt iki filmi aynı gün arka arkaya izledim. İçimde sevgi kelebekleri uçurtan, dünyayı sevgiyle çarpan kaplerin kurtaracağının altını çizen Sıcak Kalpler. Ve ardından rekabet, kötülük, çelmeyle ilerlemenin kitabını yazan, Öldüren Tutku. Öldüren Tutku yazım, yarın Keyif’te olacak. Bir zombinin gözünden iyiliği ve aşkı anlatan Sıcak Kalpler ise şimdi burada.

5.04.2013Kelebek
Örümcek Adam yeniden doğdu

Örümcek Adam yeniden doğdu

Örümcek Adam, sinemadaki yolculuğuna yepyeni bir yönetmen ve başrol oyuncusuyla devam ediyor. Marc Webb’in yönettiği filmde Örümcek Adam rolünde Andrew Garfield’ı izliyoruz. Anne babası olmadan büyüyen bir ergenin süper kahramanlığa geçişindeki sorunlara eğilen dramatik yapısıyla etkileyen film, 3 boyutlu olarak izlenebildiği IMAX perdesinde müthiş bir seyir keyfi de sunuyor.

6.07.2012Kelebek
Modern yalnızlıklar

Modern yalnızlıklar

Yıl 2012. New York şehrindeki evlerin yarısından çoğunda insanlar tek başlarına yaşıyor ve sayıları bir milyonun üzerinde... Washington D.C., Seattle, Denver, San Francisco, Minneapolis, Chicago ya da Dallas’da da durum farklı değil. Tek başına yaşayan insanlar artık fenomen değiller. Orası Amerika tabii diyebilirsiniz. Oysa Amerika’daki rakamlar düşündüğünüz kadar yüksek de değil...

21.04.2012Kelebek
Ölümüne survivor hikâyesi

Ölümüne survivor hikâyesi

Gençlik edebiyatının en popüler serilerinden biri daha beyazperdede. Suzanne Collins imzalı Açlık Oyunları’nın, Alacakaranlık serisinin tahtına aday gösterilmesinin en önemli nedenlerinden biri üç genç karakterin arasındaki aşk üçgeni.

22.03.2012Kelebek
İnternetten beyazperdeye

İnternetten beyazperdeye

İnternette fenomen olan Patlak Sokaklar, Abdullah Oğuz’un yapımcılığında beyazperdede. Amerikan filmlerini ti’ye alan bu absürd komedi gerek müzikleri, gerek oyunculukları, gerekse de zeka dolu absürdlükleriyle internetteki takipçilerini üzmeyecek gibi görünüyor.

16.03.2012Kelebek
Erdemli politikacı var mı

Erdemli politikacı var mı?

Amerikan sinemasının politikaya yakın isimlerinden George Clooney, hem yönetmenliğini yaptığı hem de başrolü oynadığı politik bir dramayla karşımızda. Zirveye Giden Yol, sağlam dramatik yapısıyla haftanın en iyilerinden. İnsanoğlunun zaaflarını ve bu zaaflardan doğan problemlerin prensipleri nasıl da yerle bir ettiğini etkileyici ve Amerikan politik tarihine göndermeler de yapan bir hikâyeyle anlatıyor.

25.11.2011Kelebek
Filmekimi programı açıklandı

Filmekimi programı açıklandı

İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen Filmekimi, 8–15 Ekim tarihlerinde izleyicilerle buluşuyor.

7.09.2011Gündem
Diyet engellerini aş, kaybetmeye başla

Diyet engellerini aş, kaybetmeye başla!

Açlık krizleri, adet dönemleri, onca disipline rağmen tartının öylece kalması, kilo vermenin durması gibi engeller sizi bu defa yıldıramayacak! Çünkü size işe yarar 6 yöntem ve plan sunuyoruz.

Porto Riko’da yaşıyor ama yarış olunca Türkiye’de

Porto Riko’da yaşıyor ama yarış olunca Türkiye’de

Geçen yaz İstanbul Kilyos’ta, Burç Plajı’ndaki Kiteboard Dünya Kupası’nda bir isim dikkat çekmişti. Türkiye adına yarışan Julie Simsar (23) bayanlar kategorisinde iddialı rakiplerini ve geçen yılın dünya şampiyonu Gisele Pulido’yu geçip birinci sırayı almıştı. Porto Riko Adası’nın başkenti San Juan’daki evinde bulduk Julie Simsar’ı. Telefonda uzun uzun ailesinin İzmirli kanadını ve kiteboard’a nasıl başladığını anlattı.

31.12.2005Kelebek
Sinema

Sinema

9.12.2004Kelebek
Sinema

Sinema

9.12.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Sandalet mevsimine hazırlık

Artık ayaklarımız kapalı çizmelere hapsolmak zorunda değil. Havaların ısınmasıyla birlikte onları da gün yüzüne çıkarma vakti geldi. Tabii, öncelikle ayakları yeni mevsime hazırlamak gerek. İşte pedikür ve ev spa’sının püf noktaları...

5.04.2013

Tarhun ve tarhanalı tavuk

Gevşek derisinin altını çeşnilendirip tereyağıyla yumuşattığınızda çok lezzetli bir yemeğe dönüştürülebilecek bir malzeme, tavuk.

19.11.2011

Moda anlayışı didik didik edilecek yeni kadın lider

Liderlerin görünümleri önem taşıyor. “Giydiğine değil, söylediğine bak” edebiyatı imaj çağına çoktan yenik düştü.

30.06.2010

Bir şehir bir günde nasıl gezilir?

İnsanın bir şehri gezmesi için kısıtlı zamanı olması ne fena. Bir zaman dilimi içinde güzel bir şeyler yapıyor olsanız bile sürekli “kim bilir şu anda neler kaçırıyorum” hissine kapılıyorsunuz.

26.02.2010

Blog deyip geçme kur sen de!

Logo Yazılım’ın CEO’su Ali Güven durup durup bir e-posta yollar, insana kırk bin tane şey öğretir-anlatır-tanıtır.

24.12.2009