MENÜ

Jeffrey Epstein

Jeffrey Epstein ile ilgili tüm haberleri, son dakika Jeffrey Epstein haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Jeffrey Epstein haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 40 Jeffrey Epstein haberi bulunmuştur.

Jeffrey Epstein Haberleri

Hamilelik çiftliği kurmak istemişti Okurken kanınız donacak

Hamilelik çiftliği kurmak istemişti! Okurken kanınız donacak

Savcıların 'seks avcısı' olarak tanımladığı ABD'li milyarder iş insanı Jeffrey Epstein'e yönelik yeni iddialar ortaya atıldı.

19.11.2019Dünya
Prens Andrew cinsel taciz iddiaları hakkında konuştu

Prens Andrew cinsel taciz iddiaları hakkında konuştu

İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in üçüncü çocuğu Prens Andrew, cinsel taciz suçundan sabıkası olan ve cezaevinde ölü bulunan Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein ile arkadaşlığı ve hakkındaki reşit olmayan bir kadınla cinsel ilişkiye girdiği iddialarına verdiği yanıtlarla İngiltere'nin gündeminde.

18.11.2019Dünya
Jeffrey Epstein öldürüldü mü

Jeffrey Epstein öldürüldü mü?

ABD’de kız çocuklarına yönelik istismar ve fuhuş ağı oluşturma suçlamasıyla yattığı hapishane hücresinde 10 Ağustos’ta ölü bulunan milyarder Jeffrey Epstein’ın ölümüyle ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

31.10.2019Dünya
Ortalığı karıştıracak bomba iddia... Büyük şüphe

Ortalığı karıştıracak bomba iddia... Büyük şüphe

ABD'de fuhuş ağı oluşturmak suçlamalarından yargılanırken hapisanedeki hücresinde intihar eden ABD'li ünlü milyarder Jeffrey Epstein'ın öldürülmüş olabileceği iddia edildi.

30.10.2019Dünya
Sapık milyarderle ilgili yeni iddialar... Prens ile tanıştı, iç kanama geçirdi

Sapık milyarderle ilgili yeni iddialar... Prens ile tanıştı, iç kanama geçirdi

Sapık milyarder Jeffrey Epstein'ın reşit olmayan genç kızları istismar etmesi üzerine açılan davadaki kurbanlardan biri olan Virginia Roberts ile ilgili şoke edici bir detay ortaya çıktı.

22.10.2019Dünya
Hamilelik çiftliği kurmak istemişti Sapık milyarderle ilgili iğrenç tecavüz iddiası

Hamilelik çiftliği kurmak istemişti! Sapık milyarderle ilgili iğrenç tecavüz iddiası

ABD'li sapık milyarder Jeffrey Epstein hakkında her geçen gün farklı iddialar ortaya çıkıyor.

21.09.2019Dünya
Prens Andrew’a reşit olmayan kızla ilişki ithamı

Prens Andrew’a reşit olmayan kızla ilişki ithamı

Aralarında reşit olmayan kız çocuklarının da bulunduğu çok sayıda kişiye cinsel tacizde bulunmak ve fuhuş amaçlı insan kaçakçılığı yapmakla suçlanan ve intihar eden Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein’e dava açan kadınlardan biri, 17 yaşındayken İngiltere Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in oğlu Prens Andrew ile cinsel ilişkiye zorlandığını öne sürdü.

29.08.2019Dünya
Epstein’in intiharında ‘kamera’ skandalı

Epstein’in intiharında ‘kamera’ skandalı

WashIngton Post gazetesi, ABD’de kısa süre önce hapishanede intihar eden milyarder Jeffrey Epstein’ın öldüğü gece, hücresinin dışındaki bir kameranın görüntülerinin ‘kullanılamaz halde’ olduğunu yazdı.

28.08.2019Dünya
Jeffrey Epstein kadınları birbirleriyle evlenmeye zorlamış

Jeffrey Epstein kadınları birbirleriyle evlenmeye zorlamış

Sapık milyarderle ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı. Jeffrey Epstein'in 4 kadını birbirleriyle zorla evlendirmek istediği söylendi.

23.08.2019Dünya
Jeffrey Epsteinnin mezarıyla ilgili dikkat çeken detay

Jeffrey Epstein'nin mezarıyla ilgili dikkat çeken detay

ABD'de "seri seks avcısı" olarak tanımlanan Jeffrey Epstein'in ölümüne dair iddialar gündeme bomba gibi düştü. Fakat yeni haberler gelmeye devam ediyor.

22.08.2019Dünya
İntihardan 2 gün önce vasiyetini hazırlamış

İntihardan 2 gün önce vasiyetini hazırlamış

Aralarında reşit olmayan kız çocuklarının da bulunduğu çok sayıda kişiye cinsel tacizde bulunmak ve seks amaçlı uluslararası insan kaçakçılığı yapmakla yargılanırken cezaevinde intihar eden Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein’ın (66) ölümünden iki gün önce mirasını emanet hesaba bıraktığı ortaya çıktı.

21.08.2019Dünya
Jeffrey Epstein ölümünden iki gün önce vasiyet imzaladı

Jeffrey Epstein 'ölümünden iki gün önce vasiyet imzaladı'

Amerikan medyası Jeffrey Epstein'in New York'ta tutulduğu cezaevinde intihar etmeden iki gün önce bir vasiyet imzaladığına ilişkin haberlere yer verdi.

20.08.2019Dünya
Yeni iddia: EpsteIn’ı biliyordu

Yeni iddia: EpsteIn’ı biliyordu

Bir video kaydında Prens Andrew’un cinsel taciz suçundan hükümlü Epstein’ın evinden çıkması İngiltere’yi karıştırdı. Prens Andrew’un Epstein’ın yaptıklarından haberdar olduğu iddia ediliyor.

19.08.2019Dünya
Sapık milyarder Jeffrey Epsteinin hapisteki sırrı ortaya çıktı

Sapık milyarder Jeffrey Epstein'in hapisteki sırrı ortaya çıktı

ABD'de "seri seks avcısı" olarak tanımlanan Jeffrey Epstein'in ölümüne dair iddialar gündeme bomba gibi düştü. Fakat yankıları devam ediyor, Epstein'in hapishanedeki planları ortaya çıktı.

18.08.2019Dünya
ABD’li milyarder Jeffrey Epstein ile ilgili flaş iddia

ABD’li milyarder Jeffrey Epstein ile ilgili flaş iddia

ABD'de geçtiğimiz hafta hücresinde ölü bulunan milyarder Jeffrey Epstein'in otopsi raporu basına sızdı. Rapora göre Epstein'in boynunda çok sayıda kırık var.

15.08.2019Dünya
Epstein’ın adasına baskın

Epstein’ın adasına baskın

ABD Federal Soruşturma Bürosu (FBI), ABD’de cinsel taciz suçundan sabıkalı ve seks amaçlı insan kaçaklığıyla suçlanan milyarder Jeffrey Epstein’in Virgin Adaları bölgesinde malikânesinin bulunduğu küçük bir adaya baskın düzenledi.

14.08.2019Dünya
Trump’tan komplo teorilerine destek

Trump’tan komplo teorilerine destek

ABD’de cinsel taciz suçundan sabıkalı ve seks amaçlı insan kaçaklığıyla suçlanan milyarder Jeffrey Epstein’in ölümü ortalığı karıştırdı. Trump’ın sosyal medyadaki paylaşımı, Epstein’in ölümü ve aralarında eski ABD Başkanı Bill Clinton’un da bulunduğu isimlerle ilişkisine yönelik komplo teorilerinin güçlenmesine neden oldu.

12.08.2019Dünya
Jeffrey Epstein kimdir

Jeffrey Epstein kimdir?

Jeffrey Epstein, intihar ederek hayatına son vermesinin ardından araştırılan isim olmaya başladı. Amerikanın en zengin isimlerinden birisi olan Jeffrey Epstein, pedofili sebebiyle tutuklandıktan bir süre sonra hapishanede intihar ederek hayatına son vermiştir. Peki, Jeffrey Epstein kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

10.08.2019Dünya
Son dakika... Jeffrey Epstein hücresinde ölü bulundu

Son dakika... Jeffrey Epstein hücresinde ölü bulundu

ABD’li milyarder iş adamı Jeffrey Epstein’ın, New York’ta tutuklu bulunduğu Manhattan Hapishanesi’nde kendini asarak intihar ettiği açıklandı.

10.08.2019Dünya
Jeffrey Epstein hücresinde yarı baygın halde bulundu

Jeffrey Epstein hücresinde yarı baygın halde bulundu

ABD'de seks amaçlı insan kaçakçılığıyla ve çocuk istismarıyla suçlanan tutuklu milyarder iş adamı Jeffrey Epstein, hücresinde "yarı baygın" halde bulunduktan sonra hastaneye kaldırıldı.

25.07.2019Dünya
Sapık skandalı büyüyor 28 takvim kızıyla VIP parti

'Sapık' skandalı büyüyor! 28 takvim kızıyla VIP parti

Cinsel tacizle suçlanan milyarder iş insanı Jeffrey Epstein'in Trump'la olan ilişkisinin detayları şoke etti.

11.07.2019Dünya
Taciz skandalı Trump’ın başını ağrıtıyor

Taciz skandalı Trump’ın başını ağrıtıyor

Amerikalı milyarder işadamı Jeffrey Epstein (66), küçük yaştaki kızlara yönelik cinsel taciz suçlamasıyla 11 yıl aradan sonra bugün bir kez daha hâkim karşısına çıkacak.

11.07.2019Dünya
Prens Andrew yeniden İngiliz gazetelerinin manşetinde

Prens Andrew yeniden İngiliz gazetelerinin manşetinde

Hakkında seks skandalı çıktığından bu yana Davos’ta ilk defa gazetecilerin karşısına çıkan Prens Andrew, Virginia Roberts’un yeni iddialarıyla tekrar manşet oldu.

23.01.2015Avrupa
Epstein’in adres defteri ünlü isimlerle dolu

Epstein’in adres defteri ünlü isimlerle dolu

İngiltere Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in oğlu Prens Andrew’ün (54), 1999-2002 yılları arasında reşit olmayan bir kızla ilişkiye girdiği yönündeki iddialarla ilgili skandalda yeni bir gelişme yaşandı.

7.01.2015Dünya
Epstein’in adres defteri ünlü isimlerle dolu

Epstein’in adres defteri ünlü isimlerle dolu!

İngiltere Kraliçesi Elizabeth’in oğlu Prens Andrew’in reşit olmayan bir kızla birlikte olmasına aracılık ettiği iddia edilen ve geçmişte küçük yaştaki kızları fuhuşa zorlamaktan 18 ay hapis yatan bankacı Jeffrey Epstein’e ait bir adres defterinde Bill Clinton, Tony Blair, Donald Trump ve Mick Jagger gibi bir çok ünlü ismin iletişim bilgilerinin bulunduğu ortaya çıktı.

7.01.2015Avrupa
Prens ‘görüşme odasına’

Prens ‘görüşme odasına’!

İNGİLTERE Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in oğlu Prens Andrew (54), 1999-2002 yılları arasında reşit olmayan bir kızla ilişkiye girdiği yönündeki iddialara cevap vermek üzere tatilini kısa keserek İngiltere’ye döndü.

5.01.2015Dünya
Kraliçe ile de tanışmış

Kraliçe ile de tanışmış!

ABD’nin Florida eyaletinde görülen bir davada 1999-2002 yılları arasında Amerikalı bankacı Jeffrey Epstein tarafından aralarında İngiltere prensi Andrew’in de bulunduğu bazı zengin erkeklerle cinsel ilişkiye girmeye zorlandığını açıklayan Virginia Roberts’ın bu yıllarda Kraliçe Elizabeth ile de tanıştığı iddia edildi.

5.01.2015Avrupa
Kraliyet ailesini sarsan seks skandalı

Kraliyet ailesini sarsan seks skandalı

İngiliz Kraliyet ailesi üyesi Prens Andrew’un adının karıştığı reşit olmayan kızla cinsel ilişki skandalı büyüyor. Daily Mail Gazetesi’nin adını Virginia Roberts olarak verdiği kadın avukatları aracılığı ile yaptığı açıklamada sessiz kalmayacağını vurguladı.

4.01.2015Dünya
Prensle ilişkide görüntü iddiası

Prensle ilişkide görüntü iddiası

İNGİLTERE Kraliçesi 2’nci Elizabeth’in oğlu Prens Andrew’un (55) Amerika’da 2001-2002 yılında o zaman reşit olmayan ABD’li Virginia Roberts’la cinsel ilişkiye girdiği yönündeki skandal haber İngiltere’nin gündeminden düşmüyor.

4.01.2015Dünya
Saraydan eşi görülmemiş yalanlama

Saraydan eşi görülmemiş yalanlama

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in oğlu Prens Andrew'in Amerika'da 17 yaşındaki bir kızla zorla cinsel ilişkiye girdiği yönündeki skandal haber İngiltere'nin gündeminden düşmüyor.

4.01.2015Avrupa
İngiltere Prensi Andrewe ağır suçlama

İngiltere Prensi Andrew'e ağır suçlama

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in oğlu Prens Andrew'un reşit olmayan bir kızla cinsel ilişkiye girdiği iddia edildi.

3.01.2015Dünya
Saray seks iddialarını yalanladı

Saray seks iddialarını yalanladı

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in oğlu Prens Andrew'un reşit olmayan bir kızla cinsel ilişkiye girdiği iddiaları İngiltere’yi karıştırdı. Buckingham Sarayı, York Dükü Prens Andrew’un seks skandalına karıştığı iddialarını yalanladı.

3.01.2015Dünya
İngiltere Prensi Andrew hakkında iddia

İngiltere Prensi Andrew hakkında iddia

Prensin reşit olmayan bir kızla cinsel ilişkiye girdiği iddia edildi. Buckingham Sarayı'ndan gelen açıklamada, "Küçük yaşta kişilerle uygunsuz ilişkilere girildiği iddialarının kesinlikle doğru olmadığını söylemeliyiz" ifadeleri yer aldı.

3.01.2015Avrupa
Ülke krizde, prens âlemde

Ülke krizde, prens âlemde

İngiltere yağma olayları ve ekonomik krizle boğuşurken, lüks bir yatta tatil yapan Prens Andrew’in genç bir kadınla denizde sevişirken görüntülenmesi medyada tepki çekti.

14.08.2011Gündem
Ünlülerin finansörüne yine sübyancı davası

Ünlülerin finansörüne yine sübyancı davası

ABD iç güvenlik örgütü FBI, 2008 yılında küçük yaşta kızları fuhuşa zorladığı gerekçesiyle yargılanıp 18 ay hapis yatan Amerikalı ünlü finansör Jeffrey Epstein’ı hakkında yeniden soruşturma açmaya hazırlanıyor.

6.03.2011Dünya
Milyarder fuhuştan yatacak

Milyarder fuhuştan yatacak

Amerikalı zenginlerin finans danışmanlığını yapan milyoner Jeffrey Epstein, masaja gelen 18 yaşın altındaki kızlarla birlikte olduğu gerekçesiyle 18 ay hapis yatacak.

1.07.2008Dünya
Lale devri melekleriyiz biz zamanımız geçmiş

Lale devri melekleriyiz biz zamanımız geçmiş

Bir süredir ekonomik sıkıntılar çeken Victoria’s Secret’tan bomba haber. Marka, şovu 23 yıldır ilk kez iptal etti. Akıbeti ise belirsizliğini koruyor. Peki melek çetesi nasıl bu hale geldi? Daha önemlisi, Victoria nasıl kurtulur? Aslı Barış yazdı

Oscar heyecanı dorukta

Oscar heyecanı dorukta

Bu yıl 91'inci kez verilecek olan Akademi Ödülleri (Oscar Ödülleri) bu akşam sahiplerini bulacak. Gelin bu yılın adaylarını bir hatırlayalım.

24.02.2019Keyif

Yazar Sonuçları

Yapma Allah aşkına bu plastik takke mi Osmanlı eseri yani

Bilecik’te belediye başkanlığını bir CHP’li kazandı ya...

13.08.2019

1423 Sokak'ın sonundaki o karakol ve o komiser

1423 Sokak, İzmir’in Kahramanlar Mahallesi’nin bir sokağıdır. Fuar kapısından başlayıp İzmir-Aydın Demiryolu’na bağlanır.

11.08.2019