MENÜ

Jammer Uygulaması

Jammer Uygulaması ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Jammer Uygulaması haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 Jammer Uygulaması haberi bulunmuştur.

Jammer Uygulaması Haberleri

Jammer nedir Jammer uygulaması hangi amaçlarla kullanılıyor

Jammer nedir? Jammer uygulaması hangi amaçlarla kullanılıyor?

Jammer uygulaması özellikle kopyaya karşı kullanılıyor. Ayrıca topluluk içinde kişilerin yüksek sesle radyo-tv dinlemelerini veya güvenlik kameralarını engellemek gibi amaçlarla kullanılıyor. Peki, jammer tam olarak nedir, ? Jammer uygulaması başka hangi amaçlarla kullanılıyor?

24.04.2019Gündem
Bıktık bu darbe edebiyatından

Bıktık bu darbe edebiyatından

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bıktık darbe edebiyatından. Sayın Başbakan, eğer bu ülkede darbe olacaksa o tankın önüne önce Kemal Kılıçdaroğlu çıkacaktır. Ne korkuyorsun? Ne darbesi? Hangi çağda yaşıyoruz da ‘Darbe geldi’ diyorsun” diye çattı.

1.02.2011Gündem
Çelik yelek giymemiş

Çelik yelek giymemiş

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in, geçtiğimiz hafta Güneydoğu’ya yaptığı ziyaret sırasında, olası bir terör saldırısına karşı “sinyal kesici-jammer ile alınan önlemler nedeniyle sosyal medyadan gelen eleştirilere, “Emniyetin rutin uygulaması. Başkan bile, böyle bir koruma yöntemi olduğunu medyadan öğrendi” açıklaması geldi.

5.04.2016Gündem
Fatihteki operasyonda 30 kişi gözaltına alındı

Fatih'teki operasyonda 30 kişi gözaltına alındı

İstanbul Fatih'te farklı semtlerde yapılan operasyonlarda 30 kişi gözaltına alındı. Baskınlarda jammer (sinyal kesici), çelik yelek, 4 adet tabanca, 2 adet pompalı tüfek, susturucular ve uyuşturucu madde ele geçirildi.

27.06.2014Gündem
Otoyolda TIR muamması

Otoyolda TIR muamması

Adana-Gaziantep Otoyolu’nun Ceyhan Gişeleri yakınında 3 TIR jandarma tarafından durdurularak içinde kaçak silahlar olduğu ihbarı üzerine arandı. İlerleyen saatlerde durdurulan TIR sayısı 7'ye yükseldi. Ancak sonradan durdurulan dört TIR'da arama yapılmadığı öne sürüldü. Görüntü almak isteyen gazeteciler gözaltına alındı. TIR'ların aranmasına MİT'in izin vermediği iddia edildi.

19.01.2014Gündem
Askere izin yok, sivillere var

Askere izin yok, sivillere var

Genelkurmay Başkanlığı, güzergah tahsis edilmediği için Atatürk koşusunun bu sene yapılamadığını belirtti. Bu yasağın nedeni ise Ankara Valiliği'nin 17 gün önce yayınladığı genelgeydi. Ancak aynı vesile ile gerçekleştirilen 75. Yıl koşusu için başkentin tüm ana caddeleri kapatıldı.

27.12.2010Gündem

Yazar Sonuçları

‘Memlekette gâvur var mı?’

SÜRYANİ kökenli bir okurumuz bir e-posta göndermiş. Mardin’de gazeteci Mehmet Çelik’in ‘Memlekette gavur var mı?’ başlıklı yazısını... Üniversite ile ilgili çok ilginç bilgiler aktarıyor.

11.05.2012