MENÜ

Jammer Nedir

Jammer Nedir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Jammer Nedir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Jammer Nedir haberi bulunmuştur.

Jammer Nedir Haberleri

Jammer nedir Jammer uygulaması hangi amaçlarla kullanılıyor

Jammer nedir? Jammer uygulaması hangi amaçlarla kullanılıyor?

Jammer uygulaması özellikle kopyaya karşı kullanılıyor. Ayrıca topluluk içinde kişilerin yüksek sesle radyo-tv dinlemelerini veya güvenlik kameralarını engellemek gibi amaçlarla kullanılıyor. Peki, jammer tam olarak nedir, ? Jammer uygulaması başka hangi amaçlarla kullanılıyor?

24.04.2019Gündem
’Dinleniyorum’ paranoyası Jammer’ı yaydı, haberleşme hürriyeti engelleniyor

’Dinleniyorum’ paranoyası Jammer’ı yaydı, haberleşme hürriyeti engelleniyor

Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Tayfun Acarer, son dönemlerde dinlenme ve izlenme konusunda toplumda paranoya meydana geldiğini söyledi ve "İşte ’beni dinliyorlar, izliyorlar’ deniliyor. Belki bunun da etkisiyle birçok kuruluş, hatta kişi Jammer veya karıştırıcı cihazlar kullanmaya başladı. Haberleşme hürriyetine zarar veriliyor" dedi.

25.07.2008Ekonomi
Doğu Ekspresi: ‘Doktor Jivago’yla Arzu Film arasında bir yolculuk

Doğu Ekspresi: ‘Doktor Jivago’yla Arzu Film arasında bir yolculuk

2 bin kilometrelik bir demiryolu... Memleketin bir ucunu ötekine bağlıyor. Durakları Ankara, Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum ve Kars...Aslında bu hat 70 yıldır var. Ta 1949’dan beri! Ama nedense son iki yıldır patlama yaptı. Kış aylarında bilet, yataklı vagon bulmak neredeyse imkânsız. Gerçi esas hikâye bu değil. (Haber: Çınar Oskay - Fotoğraflar: Sebati Karakurt ve Levent Kulu)

17.03.2018Keyif
Genelkurmay Başkanının cevap vermediği soru

Genelkurmay Başkanı'nın cevap vermediği soru

PKK'nın lider kadrosunun peşlerine düştüklerini açıklayan Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, üst düzey yöneticilerinin ise çok sık yer değiştirdiğini ve iyi korunduğunu belirtti. Org. Özel, "askerlik hayatınızda canınızı en çok yakan anınız hangisi" sorusuna ise cevap vermedi.

26.09.2012Gündem
Bıktık bu darbe edebiyatından

Bıktık bu darbe edebiyatından

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bıktık darbe edebiyatından. Sayın Başbakan, eğer bu ülkede darbe olacaksa o tankın önüne önce Kemal Kılıçdaroğlu çıkacaktır. Ne korkuyorsun? Ne darbesi? Hangi çağda yaşıyoruz da ‘Darbe geldi’ diyorsun” diye çattı.

1.02.2011Gündem