MENÜ

Jale Engür

Jale Engür ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Jale Engür haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 23 Jale Engür haberi bulunmuştur.

Jale Engür Haberleri

41 yıllık evlilik tek celsede bitti

41 yıllık evlilik tek celsede bitti

“Leyla ile Mecnun” adlı dizide “Ak Sakallı Dede” tiplemesiyle tanınan tiyatrocu Köksal Engür (71) ile eşi Jale Engür (63), 41 yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak bitirdi. Taraflar birbirlerinden tazminat ya da nafaka talebinde bulunmadı.

13.12.2017Magazin
Köksal Engür ve Jale Engür kararını verdi 41 yıllık evlilik bitiyor

Köksal Engür ve Jale Engür kararını verdi! 41 yıllık evlilik bitiyor

“Leyla ile Mecnun” adlı dizide “Ak Sakallı Dede” tiplemesiyle tanınan tiyatrocu Köksal Engür(71) ile eşi Jale Engür(63), 41 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı.

7.12.2017Magazin
Tiyatrocu Köksal Engür’e uyuşturucudan 10 ay hapis

Tiyatrocu Köksal Engür’e uyuşturucudan 10 ay hapis

TİYATROCU Köksal Engür uyuşturucu madre ticareti yaptığı gerekçesiyle yargılandığı davada 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Hükmün açıklanması geri bırakılan ve 5 yıl denetimli serbestlik süresine tabii tutulan Köksal Engür, bu süre içinde suç işlemezse hakkındaki davanın düşürülmesine karar verilecek.

7.02.2015Gündem
Ak Sakallı Dede ifade verdi

'Ak Sakallı Dede' ifade verdi

Leyla ile Mecnun dizisinin 'Ak Sakallı Dede'si oyuncu Köksal Engür "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan yargılandığı davada hakim karşısına çıktı. Engür’ün ifadesi sırasında elektriklerin kesilmesi sırasında mahkeme salonunda ilginç diyaloglar yaşandı

3.09.2013Gündem
Ak Sakallı Dede serbest bırakıldı

Ak Sakallı Dede serbest bırakıldı

UYUŞTURUCU satıcılarına yönelik operasyonda, evinde 1 kilo 300 gram esrar ve bir hassas terazi ele geçirilen oyuncu Köksal Engür ile Beyoğlu’ndaki evinde ise 2 paket içerisinde bir miktar eroin ele geçirilen eşi Jale Engür sevk edildikleri İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından serbest bırakıldı.

10.12.2012Gündem
Ak Sakallı Dedenin gözaltına alındığı operasyonun detayları

'Ak Sakallı Dede'nin gözaltına alındığı operasyonun detayları

İstanbul'da oyuncu Köksal Engür ve eşiyle birlikte 19 kişinin gözaltına alındığı operasyonda şebeke liderinin Abdülkerim Bulut olduğu öne sürüldü. Bulut’un, 2004’te aşırı dozda uyuşturucu kullanmaktan hayatını kaybeden Burçin Bircan’a uyuşturucu satan isimlerden olduğu iddia edildi.

10.12.2012Gündem
AK SAKALLI DEDENİN DE YAKALANDIĞI OPERASYONUN GÖRÜNTÜLERİ

AK SAKALLI DEDENİN DE YAKALANDIĞI OPERASYONUN GÖRÜNTÜLERİ

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan oyuncu Köksal Engür ve eşi Jale Engür'ün de aralarında bulunduğu 19 kişi adliyeye sevk edildi. İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz cuma günü sokaklarda uyuşturucu satanlara yönelik yaptığı operasyonda aralarında bir dizide oynadığı "Ak Sakallı Dede" rolüyle tanınan oyuncu Köksal Engür ve eşi Jale Engür'ün de bulunduğu 19 kişiyi gözaltına almıştı. Engür ve eşinin gözaltına alındığı operasyon, Narkotik Şube Müdürlüğü Yurt İçi Uyuşturucu Şebekeleri ile Mücadele Büro Amirliği tarafından 3 ay önce başlatılmıştı. İddiaya göre Köksal Engür'ün eşi Jale Engür sokaklarda uyuşturucu satan şahıs ile görüşürken teknik takibe takıldı. Daha sonra yapılan çalışmalarla da Köksal Engür'e ulaşıldı. Polisin geçtiğimiz cuma günü gerçekleştirdiği operasyonda Köksal Engür'ün evinde 1 kilo 300 gram esrar ve bir hassas terazi bulunmuştu. Eşi Jale Engür'ün Beyoğlu'ndaki evinde de eroin ele geçirilmişti. DHA

10.12.2012Haber
Köksal Engür ve eşi adliyede

Köksal Engür ve eşi adliyede

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan oyuncu Köksal Engür ve eşi Jale Engür’ün de aralarında bulunduğu 19 kişi adliyeye sevk edildi.

10.12.2012Gündem
AK SAKALLI DEDE ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

AK SAKALLI DEDE ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz cuma günü sokaklarda uyuşturucu satanlara yönelik yaptığı operasyonda aralarında bir dizide oynadığı "Ak Sakallı Dede" rolüyle tanınan oyuncu Köksal Engür ve eşi Jale Engür'ün de bulunduğu 19 kişiyi gözaltına almıştı. Gözaltına alınan dizi oyuncusu ve eşinin de aralarında bulunduğu 19 kişi Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edildi. Habip ATAM-İSTANBUL-DHA

10.12.2012Haber
Ak Sakallı Dedeye uyuşturucu gözaltısı

Ak Sakallı Dede'ye uyuşturucu gözaltısı

“Leyla ile Mecnun” dizisinin Ak Sakallı Dede’si Köksal Engür, uyuşturucu ticareti yapmak suçlamasıyla eşi Jale Engür’le birlikte gözaltına alındı. Oyuncunun evinde 1300 gram esrar ve hassas terazi bulundu. Köksal Engür'ün, esrar ve hassas terazinin kendisine ait olduğunu itiraf ettiği öne sürüldü.

8.12.2012Gündem
Adaylar açıklandı

Adaylar açıklandı

15. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri'nin 2011 yılı adayları ile özel ödül sahipleri açıklandı.

24.03.2011Kelebek
‘Afife’ adayları açıklandı

‘Afife’ adayları açıklandı

Türk tiyatrosunun efsanevi oyuncularından Afife Jale adına Yapı Kredi Sigorta tarafından verilen Tiyatro Ödülleri’nin adayları açıklandı.

22.03.2011Gündem
Türk tiyatrosunun yükselen yıldızları

Türk tiyatrosunun yükselen yıldızları

Onlar Türk tiyatrosunun yeni gözbebekleri. Daha okuldan mezun olmadan keşfedildiler. Zamanında kulisten heyecanla izledikleri hocalarıyla artık karşı karşıya oynuyorlar. Afife Jale ödüllü Erdem Akakçe, Genco Erkal’ın Ankara’da öğrenciyken izleyip tiyatrosuna çağırdığı bir keşif diyelim.

23.12.2005Kelebek
Ne nerede

Ne nerede

28.02.1998Gündem

Yazar Sonuçları

Kainatın tüm sesleri ve titreşimleri

Şimdiki çocuklara sıkıntıdan kurdeşen döktürecek, didaktizm abidesi Okul Radyosu’nu bile bayılarak dinleyen kuşaktanım. Belki de bu yüzden radyo dinlemeyi severim, eksikliğini hissederim.

24.03.2011