MENÜ

Izmir Toplu Ulaşım

Izmir Toplu Ulaşım ile ilgili tüm haberleri, son dakika Izmir Toplu Ulaşım haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Izmir Toplu Ulaşım haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.083 Izmir Toplu Ulaşım haberi bulunmuştur.

Izmir Toplu Ulaşım Haberleri

İzmir Metrosu Göztepeye kadar ulaştı

İzmir Metrosu Göztepe'ye kadar ulaştı

İZMİR metrosunun Göztepe istasyonu yolculu seferlere açıldı. İzmirlilerin bir süre ücretsiz yararlanmaya başladığı Göztepe İstasyonu'yla birlikte metro hattının toplam uzunluğu 16.5 kilometreye ulaştı. Son iki istasyon olan Poligon ve Üçkuyular istasyonlarında da deneme seferlerinin 30 Nisan'da başlayacağı duyuruldu.

26.03.2014Ege
Sürücüler bayram trafiğine dikkat

Sürücüler bayram trafiğine dikkat

Üç gün sürecek olan Razaman Bayramı, yarın başlıyor. Tüm yurtta önlemler artırılırken sürücüler, dikkatli olmaları konusunda uyarıldı. Bayram önlemleri 19 Aralık'a kadar sürecek.

15.12.2001Gündem
Şoförlere sertifika

Şoförlere sertifika

İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ESHOT, İZULAŞ ve İZELMAN personeli 260 şoför, ”İnsan İlişkileri ve Sürücülük Psikolojisi” konulu eğitimlerini tamamlayarak sertifikalarını aldı.

19.02.2002Gündem
Tak sepeti koluna herkes piknik yoluna

Tak sepeti koluna herkes piknik yoluna

Türkiye'nin En İyileri'nde bu hafta piknik alanları var. Gezi sektöründen firma temsilcisi, turizmci, belediye ve Orman Bakanlığı yetkililerinden oluşan jürimize, Türkiye'nin piknik yapılabilecek en iyi mekanlarını sorduk.

22.05.2003Seyahat
Kumsallar beach partileriyle yıkılıyor

Kumsallar beach partileriyle yıkılıyor

Deniz kum ve müzik bir araya geldi, 2000'lerin yeni eğlence mekanları beach club'lar doğdu. Olay Ibiza Adası'nda başlamıştı. Bize birkaç yıl önce geldi. Ama asıl bu yaz patladı. Hindistan'daki Goa Adası ve Yunan adalarıyla bizim sahiller de dünyanın belli merkezleri arasına girmeye aday.

5.07.2003Seyahat
Türkiyenin en güzel 10 küçük koyu

Türkiye'nin en güzel 10 küçük koyu

Haritaya baktığınızda üç tarafı denizlerle çevrili Türkiye'nin kıyıları boyunca irili ufaklı sayısız koy olduğunu görürsünüz. Özellikle Ege'de, mavi suların yeşil karayla buluştuğu müthiş doğal güzelliklerinin yanı sıra, efsanelere de konu olmuşlar.

22.08.2003Seyahat
Siemens: Yatırımların önü açılmaya başladı

Siemens: Yatırımların önü açılmaya başladı

Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zafer İncecik, aldıkları siparişlerin sanayide hızlı canlanma olacağına işaret ettiğini söyledi. İncecik,‘‘Hem Türkiye hem de yurt dışında tesis kurma hazırlığındaki Türk girişimcilerden özellikle otomasyon sistemleri ve enerji konusunda siparişler alıyoruz’’ dedi.

21.09.2003Ekonomi

Yazar Sonuçları