MENÜ

Izmir Toplu Ulaşım

Izmir Toplu Ulaşım ile ilgili tüm haberleri, son dakika Izmir Toplu Ulaşım haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Izmir Toplu Ulaşım haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.098 Izmir Toplu Ulaşım haberi bulunmuştur.

Izmir Toplu Ulaşım Haberleri

Başbakan: Bundan sonra olacak deprem batı bölgelerimizde

Başbakan: Bundan sonra olacak deprem batı bölgelerimizde

Başbakan Binali Yıldırım, Kocaeli'deki Deprem Çalıştayı'nda açıklamalarda bulundu. Yıldırım, "Altyapı, üst yapı tedbirlerini alarak deprem gerçeğiyle yaşamayı öğrenmek mecburiyetindeyiz" dedi. Başbakan, "Deprem, dünyanın gerçeği. Depremleri engelleme şansımız yok. Gelişimine baktığımız zaman son yüzyıl içerisinde 39 Erzincan depremiyle beraber deprem hareketlerinin doğudan batıya doğru ilerlediğini görüyoruz. Bunun en son örneği 99 depremidir. Demek ki bundan sonra olacak deprem de batı bölgemizde olacak. Bu bilimsel bir tespittir. Bu gerçeği bilerek, bu alanda bilinçlenerek altyapı, üst yapı tedbirlerini alarak deprem gerçeğiyle yaşamayı öğrenmek mecburiyetindeyiz" diye konuştu.

16.08.2017Gündem
İzmirde vapur seferleri yeniden başladı

İzmir'de vapur seferleri yeniden başladı

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı İZDENİZ AŞ'deki grevin Türkiye Denizciler Sendikası (TDS) ile belediye arasında imzalanan sözleşmeyle sona ermesi sonrasında vapur seferleri yeniden başladı.

3.08.2017Gündem
2017 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

2017 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

2017 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek sorusu tüm Müslüman alemi tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konulardan biri haline geldi. Ramazan ayının bitmesinin ardından tüm gözler Kurban Bayramının hangi gün olacağına çevrilmişti. Öte yandan Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağını merak eden vatandaşlar da kısa bir tatil planı yapmaya başladılar. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan dini takvime göre Kurban Bayramı tarihi netleşti. Peki, Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

27.07.2017Gündem
2017 Kurban Bayramı bu yıl hangi güne denk geliyor Kurban Bayramı tatili 10 gün mü olacak

2017 Kurban Bayramı bu yıl hangi güne denk geliyor? Kurban Bayramı tatili 10 gün mü olacak?

2017 Kurban Bayramı bu yıl hangi güne denk geldiği tüm İslam alemi tarafından en çok sorgulanan ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Ramazan ayının bitmesinin ardından gözler Kurban Bayramına çevrilmiş durumda. Kurban Bayramının bu yıl ne zaman idrak edileceğini merak eden vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan dini takvime göz atıyorlar. Öte yandan Kurban Bayramı tatilinin kaç gün olacağı da merak konusu. Peki, 2017 Kurban Bayramı bu yıl hangi güne denk geliyor? Kurban Bayramı tatili 10 gün mü olacak?

26.07.2017Gündem
Yol durumu nasıl Bayram dönüşü yol durumu

Yol durumu nasıl? Bayram dönüşü yol durumu

Yol durumu haritası aracılığıyla trafiğe çıkmadan önce yoğunluk durumunu gözden geçirmek isteyen vatandaşlar, bu işlemi internet üzerinden gerçekleştiriyor. Bayram dönüşü yol durumu nasıl sorusu ile kara yollarında son durumu ve güzergahındaki aksaklıkları görecek olan sürücüler, önlemlerini buna göre alacak. İşte, bayram dönüşü yol durumu nasıl sorusunun cevabı

27.06.2017Gündem
Bayramda toplu taşıma ücretsiz mi

Bayramda toplu taşıma ücretsiz mi?

Bayramda toplu taşıma ücretsiz mi sorusu, özellikle İstanbul ve Ankara'da yaşayan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Bayramın ilk gününün tamamlanmasının ardından diğer günlerde gezip eğlenmek isteyen vatandaşlar, bayramda otobüs, metro ve vapurlar ücretsiz mi sorularını yöneltti. Peki, bayramda toplu taşıma ücretsiz mi olacak? İşte, merakla araştırılan konunun detayları

26.06.2017Gündem
LYS günü toplu ulaşım ücretsiz

LYS günü toplu ulaşım ücretsiz

10-11 ve 17-18 Haziran’da yapılacak olan LYS’lere girecek öğrenci ve görevliler, bazı illerde toplu ulaşım araçlarından ücretsiz yararlanacak.

6.06.2017Eğitim
Akıllı Şehir Çözümleri ile Montreal’deki Küresel Toplu Taşıma Zirvesi’nde

Akıllı Şehir Çözümleri ile Montreal’deki Küresel Toplu Taşıma Zirvesi’nde

Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği (UITP) tarafından düzenlenen Global Public Transport Summit bu yıl Kanada’nın Montreal kentinde gerçekleştirilecek. Cardtek toplu taşımaya yönelik akıllı çözümlerini, giyilebilir cihazlar üzerinden ödeme, temassız ödeme çözümleri ve mobil cüzdan uygulamalarını fuarda sergileyecek.

9.05.2017Teknoloji
2017 yılı Hıdırellez kutlamaları nerede yapılacak İşte il il Hıdırellez etkinlikleri

2017 yılı Hıdırellez kutlamaları nerede yapılacak? İşte il il Hıdırellez etkinlikleri

2017 yılı Hıdırellez kutlamaları nerede yapılacağı birçok vatandaş tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. Baharın müjdecisi Hıdırellez her yıl olduğu gibi yine renkli bir şenlikle kutlanacak. Türklerin Orta Asya'dan bu yana sürdürdüğü Hıdırellez günü bu yıl da büyük bir coşkuyla karşılandı. Hıdırellez kutlamalarında birçok kişi dilek ağaçlarına istedikleri dilekleri takıp onların olmasını umut ederler. Peki, 2017 yılı Hıdırellez kutlamaları nerede yapılacak? İşte, il il Hıdırellez etkinliklerinin yapılacağı yerler.

5.05.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Havai fişek hani yasaklanmıştı?

İZMİR Valiliği, bu ayın başında, OHAL süresince havai fişek ve maytap kullanımını yasakladı.

10.08.2017

‘Biz zaten bölgeden çekildik’

Üç yıldır ekonomik kriz yaşayan Kuzey Irak bölgesinde 25 Eylül’de yapılacak bağımsızlık referandumu bölge ile ilişkisi olan işadamlarını da düşündürüyor. Bu konuda en rahat ise Türk müteahhitleri... Birlik başkanı Mithat Yenigün, “Biz bölgeden zaten çekildik. Referandum kararı bizi doğrudan etkilemiyor” şeklinde konuştu.

5.08.2017

Yasaklasak da mı saklasak?

HALKIMIZIN en önemli özelliği nedir diye saymaya başlasam, sanırım “yasakçılığı” ilk üç içine koymam gerekir.

4.08.2017