MENÜ

İzmir Ekonomi Üniversitesi

İzmir Ekonomi Üniversitesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İzmir Ekonomi Üniversitesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.270 İzmir Ekonomi Üniversitesi haberi bulunmuştur.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Haberleri

Genç bir kız kendi hikayesini yeniden yazarsa...

Genç bir kız kendi hikayesini yeniden yazarsa...

Beşikte Durduğu Gibi Durmuyor, kitabıyla adını duyuran Dicle Keskinoğlu, yeni romanında bu kez bir genç kızın isyan ve arayışlarını anlatıyor.

8.11.2018Keyif
Türk bilim adamları Avrupadaki deneye prototip üretecek

Türk bilim adamları Avrupa'daki deneye prototip üretecek

Avrupa Nükleer Araştırmalar Merkezinde (CERN) yürütülen Geleceğin Dairesel Çarpıştırıcısı (FCC) projesinde, çarpıştırıcının vakum odacığının prototipiyle ilgili çalışmaları Ege Üniversitesi (EÜ) ve İzmir Ekonomi Üniversitesinden (İEÜ) akademisyenler yapacak.

25.10.2018Teknoloji
Uçuş ekibinin yeni kıyafetlerini üniversiteli tasarımcılar hazırlayacak

Uçuş ekibinin yeni kıyafetlerini üniversiteli tasarımcılar hazırlayacak

Uçuş ekibinin yeni kıyafetlerini Dokuz Eylül Üniversitesi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin Moda ve Tekstil Tasarım Bölümü öğrencileri tasarlayacak.

24.10.2018Kampüs
Uçuş ekibinin kıyafetleri üniversitelilerden

Uçuş ekibinin kıyafetleri üniversitelilerden

İzmir’de bulunan iki üniversitenin moda ve tekstil tasarım bölümü öğrencileri, uçuş ekibinin yeni kıyafetlerini tasarlayacak.

23.10.2018Eğitim
İzmirli üniversiteden İŞKUR ile işbirliği

İzmirli üniversiteden İŞKUR ile işbirliği

Gençler, iş mülakatlarına profesyonelce hazırlanacak. Bunun için İzmir’de bir vakıf üniversitesi İŞKUR’un desteğiyle yeni bir projeyi hayata geçirdi. Öğrenciler İŞKUR uzmanlarından eğitim alacak.

12.10.2018Eğitim
Türk sosyolog İtalya’da göç araştırmaları yapacak

Türk sosyolog İtalya’da göç araştırmaları yapacak

Türk Sosyolog Cansu Sönmez Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (OECD), L’Aquila ile Londra Ekonomi üniversiteleri işbirliğiyle göç, suç ve mağduriyet araştırmalarında yer alacak.

1.10.2018Eğitim
Bir Umut Yeter dizisinin Elifi Hazal Subaşı kimdir Kaç yaşındadır

Bir Umut Yeter dizisinin Elif'i Hazal Subaşı kimdir? Kaç yaşındadır?

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak yeni dizi Bir Umut Yeter'de 'Elif Karabey' karakterini canlandıran Hazal Subaşı'nın kim olduğu merak konusu oldu. Hazal Subaşı'ya dair merak ettikleri detayları internette sorgulayan vatandaşlar, Hazal Subaşı'nın özel yaşamı ve kariyerini öğrenmek istiyor. Peki, Bir Umut Yeter'in Elif'i Hazal Subaşı kimdir?

27.09.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

İzmir ilk Gastronomi Festivali’nde “Göç Mutfağını” konuşacak

İZMİR nihayet uluslararası bir gastronomi festivaline kavuştu.

17.10.2018

Şans kuyruklu bir yıldız gibidir

İZMİR Ekonomi Üniversitesi’nin açılış törenine katıldım. Üniversitenin bir geleneği var. Her yıl kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim konuk konuşmacı oluyor. İki kere Demirel’i dinlemiştim. Demirel kendine özgü üslubuyla müthiş iki konuşma yapmıştı.

27.09.2018