MENÜ

İsmet Berkan Özür Diledi

İsmet Berkan Özür Diledi ile ilgili tüm haberleri, son dakika İsmet Berkan Özür Diledi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün İsmet Berkan Özür Diledi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 13 İsmet Berkan Özür Diledi haberi bulunmuştur.

İsmet Berkan Özür Diledi Haberleri

İsmet Berkandan Kabataş için özür

İsmet Berkan'dan Kabataş için özür

Gazeteci İsmet Berkan, Gezi olayları sırasında Kabataş'ta yaşandığı iddia edilen darp ve taciz olayıyla ilgili attığı tweetler nedeniyle özür diledi. İşte Berkan'ın Kabataş özrü...

24.03.2015Gündem
Tuncay Özkan: Ben özgürüm twitter yasak

Tuncay Özkan: Ben özgürüm twitter yasak

BASIN Konseyi Üyeler Genel Kurulu’nun ardından gerçekleştirilen "Basın Meslek İlkeleri ve Siyaset" konulu oturuma katılan Gazeteci Tuncay Özkan twitter’in yasaklanmasıyla ile ilgili açıklamalarda bulundu.

22.03.2014Gündem
3 ay aynı çile

3 ay aynı çile

İstanbul’da erken kalkan yol alamadı. 3 ay sürecek olan yollardaki bakım ve onarım çalışmalarının ilk günü saatlerce trafikte geçti. Kilometrelerce araç kuyrukları, akmayan trafik, işe geç kalma stresi sinirleri iyice gerdi. Vali Avni Mutlu İstanbullulardan özür diledi ama “Yapacak bir şey yok” diye de ekledi. Bugün İstanbullular dün kadar olmasa da yine trafik çilesi çektiler. Çalışmalar Eylül ayına kadar sürecek.

18.06.2012Gündem
İstanbul bugün kâbus gördü

İstanbul bugün 'kâbus gördü'

İstanbul'da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Haliç Köprüsü bakıma alınmasıyla, bu sabahtan itibaren İstanbullular için trafik kabusu başladı. Kendi arabasıyla yola çıkan sürücüler trafiğin durmasıyla kontak kapattı. Toplu taşımaya akın vatandaşlar ise saatlerce kuyruk bekledi. Öğle saatlerinde FSM Köprüsü’nün yoğunluğu İSTOÇ’a dayandı. Normal şartlarda bu mesafeye 20 dakikada ulaşılırken, öğle saatlerinde süre 140 dakikayı aştı. Saat 16:30'dan itibaren henüz sabah trafiği yoğunluğu dinmeden bu kez akşam kabusu başladı. Yetkililere göre iki alternatif var; deniz yolu ve toplu taşıma araçları. Ancak yoğunluktan kaçıp deniz otobüsüne binmek isteyenler de şok yaşadı. Kabataş ve Bakırköy vapur iskelelerinde arbede yaşandı, Harem'den karşıya geçmek isteyen araçların oluşturduğu kuyruk Ataköy'e kadar vurdu. Saat 22.00 itibariyle trafikteki yoğunluk azalmış gözüküyor.

17.06.2012Gündem

15.04.2000Gündem

15.04.2000Gündem

14.04.2000Gündem

14.04.2000Gündem

13.04.2000Gündem

13.04.2000Gündem

Yazar Sonuçları

Gazete yöneticileri edebiyattan hiç anlamayan magazin ‘maganda’ları mıdır?

BAŞLIK biraz itici gelebilir ama meramımı bu girişle daha iyi anlatabileceğime karar verdim. Her zaman olduğu gibi affınıza sığınıyorum.

15.07.2002