MENÜ

Ismail Küçükkaya Kimdir

Ismail Küçükkaya Kimdir ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ismail Küçükkaya Kimdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ismail Küçükkaya Kimdir haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 7 Ismail Küçükkaya Kimdir haberi bulunmuştur.

İsmail Küçükkaya 1972, Simav, Kütahya doğumlu, Türk gazeteci.

İlk ve ortaöğrenimini Kütahya'da tamamladı. 1993 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 1991'de Hürriyet Gazetesi'nde başladığı muhabirlik görevine daha sonra Sabah ve Star gazetelerinde devam etti. 2000 yılında Akşam Gazetesi'nde köşe yazarlığına başladı. 2003 yılında Akşam'daki yazılarının yanı sıra Skytürk Televizyonu Ankara Temsilciliği görevine getirildi. 2005-2008 yılları arasında Akşam Gazetesi'nin Ankara temsilcisi olarak çalıştı. Kasım 2008'de getirildiği Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği görevini Haziran 2013'e kadar sürdürdü. Eylül 2013'ten beri FOX'ta Çalar Saat adlı programı sunmaktadır.
2008 yılında Cumhuriyetimize Dair isimli bir kitap hazırlamıştır.

Ismail Küçükkaya Kimdir Haberleri

İsmail Küçükkaya kimdir İsmail Küçükkayanın biyografisi

İsmail Küçükkaya kimdir? İsmail Küçükkaya'nın biyografisi

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirmesinin ardında, pek çok medya kurumunda farklı görevler alan İsmail Küçükkaya şimdilerde, özel bir televizyon kanalında 'İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat' programını sunmaktadır. Peki, İsmail Küçükkaya kimdir?

10.06.2019Gündem
İsmail Küçükkaya kimdir, kaç yaşında

İsmail Küçükkaya kimdir, kaç yaşında?

Hakkında soruşturma başlatılan gazeteci İsmail Küçükkaya Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı’na ifade verdi. İsmail Küçükkaya’nın özel yaşamı yeniden merak konusu oldu. Peki İsmail Küçükkaya kimdir, kaç yaşında?

26.10.2017Magazin
İsmail Küçükkaya kimdir | Biyografi

İsmail Küçükkaya kimdir? | Biyografi

1972 yılında Kütahya Simav'da dünyaya gelen İsmail Küçükkaya, ilk ve orta öğrenimini Kütahya'da gördü.Üniversite öğrenimini ise Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümünde tamamladı.

1.11.2015Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu: MHP ile koalisyon kurmayı isteriz

Kemal Kılıçdaroğlu: MHP ile koalisyon kurmayı isteriz

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 1 Kasım seçimi sonrasında CHP'nin koalisyonu kurmakta birinci önceliğinin hangi partiden yana olacağına ilişkin, "MHP ile isteriz. İkimiz de muhalefetteyiz. İkimizin de seçim bildirgesinde çok fazla ortak nokta var ve dolayısıyla bir araya gelip hükümet kurabiliriz" dedi.

24.10.2015Gündem
Başbuğ isyan etti

Başbuğ isyan etti

Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, Genelkurmay Karargahı'nda “İletişim Toplantısı” yaptı. Başbuğ, Ergenekon soruşturmasında ele geçirilen silahların TSK envanterinden olmadığını açıkladı. Toplantıda zaman zaman gerilim yükseldi. Başbuğ bazı gazetecilerle Ergenekon konusunda polemiğe girdi. Toplantıya Damgasını vuran diğer önemli olay ise Bedelli askerlik konusu oldu. Başbuğ kesin bir dille bedelli askerliğin gündeme gelmeyeceğinin altını çizdi. Başbuğ son olarak Türkiye'nin hep bir şey istenen bir ülke olarak gösterilmesinden duyduğu rahatsızlığı vurguladı: Yeter artık...İşte Başbuğ'un açıklamaları...

29.04.2009Gündem

Yazar Sonuçları

Türkiye en çok hangi isimlere güveniyor?

“GEZİCİ” adlı araştırma şirketinin yaptığı ankette, “Türkiye’nin en çok güvendiği isimler” ortaya çıktı.

13.02.2016

Şu ilkelerde anlaşalım

Baskıcı devlet dili her zaman kötü bir dildir... 28 Şubat’ta da böyle, şimdi de böyle...

24.06.2013