MENÜ

İşkur Satış Temsilcisi Personel Alımı

İşkur Satış Temsilcisi Personel Alımı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İşkur Satış Temsilcisi Personel Alımı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 İşkur Satış Temsilcisi Personel Alımı haberi bulunmuştur.

İşkur Satış Temsilcisi Personel Alımı Haberleri

İŞKUR ilanlarıyla 47 bin personel alımı yapılıyor İŞKUR iş başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR ilanlarıyla 47 bin personel alımı yapılıyor! İŞKUR iş başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR, iş ilanları aracılığıyla 47 bin civarı bin personel alımı yapılacak. Çok sayıda kurum çeşitli iş kollarında istihdam etmek üzere personel alımını İŞKUR aracılığıyla yapıyor. Beden İşçi, Satış Temsilcisi, Güvenlik Görevlisi, Şoför ve Aşçı gibi çok sayıda meslekte uzmanlaşmış eleman aranan İŞKUR'daki ilanlara başvurmanız oldukça kolay. Peki, İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur?

17.07.2019Gündem
İŞKUR ilanlarına nasıl başvuru yapılır İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 38 bin personel aranıyor

İŞKUR ilanlarına nasıl başvuru yapılır? İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 38 bin personel aranıyor

Birçok kişinin ihtiyacına göre pozisyon açılan İŞKUR'a başvuru yaparak özel sektörde istihdam edilebilirsiniz. İŞKUR'da şu an güncel olarak 38 binden fazla açık iş ilanı bulunmakta. Peki, İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur?

10.06.2019Gündem

İŞKUR satış temsilcisi personel alımı yapacak | İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

Yurt genelinde yeni mezun ve vasıfsız milyonlarca vatandaşa iş imkanı sunarak istihdam sağlayan İŞKUR, iş ilanlarını yeniledi. İŞKUR'un güncel iş ilanlarında, Türkiye genelinde 2 bin 41 satış temsilcisi personel açığı olduğu görüldü. İlana başvurmak isteyen vatandaşlar, İŞKUR başvurusu ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Peki, İŞKUR iş başvurusu nasıl yapılır? İşte, İŞKUR ilanları ile ilgili merak edilenler.

21.05.2019Gündem
İŞKUR iş ilanlarıyla 42 bin personel aranıyor İŞKURa nasıl başvuru yapılır

İŞKUR iş ilanlarıyla 42 bin personel aranıyor! İŞKUR'a nasıl başvuru yapılır?

İşsizliğin önlenmesine yardımcı olmak amacıyla kurulan İŞKUR'da çok sayıda boş pozisyon için iş ilanı yer alıyor. Birçok kişinin ihtiyacına göre pozisyon açılan İŞKUR'a başvuru yaparak özel sektörde istihdam edilebilirsiniz. İŞKUR'da şu an güncel olarak 42 bin 852 açık iş ilanı bulunmakta. Peki, İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur?

8.02.2019Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 106 bin personel aranıyor | 2018 İŞKUR ilanları

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 106 bin personel aranıyor | 2018 İŞKUR ilanları

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 106 bin personel alımı yapılacak. Çok sayıda kurum çeşitli iş kollarında istihdam etmek üzere personel alımını İŞKUR aracılığıyla yapıyor. Beden İşçisi, Satış Temsilcisi, Güvenlik Görevlisi, Şoför ve Aşçı gibi çok sayıda meslekte uzmanlaşmış eleman aranan İŞKUR'daki ilanlara başvurmanız oldukça kolay. Peki, İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur?

25.07.2018Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 121 bin personel aranıyor | Güncel İŞKUR ilanları

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 121 bin personel aranıyor | Güncel İŞKUR ilanları

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın bünyesinde faaliyet gösteren ve işsizliğin önlenmesine yardımcı olmak amacıyla kurulan İŞKUR, çok sayıda boş pozisyon için iş ilanı yayınlandı. Birçok kişinin ihtiyacına göre pozisyon açılan İŞKUR'a başvuru yaparak özel sektörde istihdam edilebilirsiniz. İŞKUR'da şu an güncel olarak 121.894 açık iş bulunmakta. Peki, İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur? İŞKUR'daki ilanlara kimler başvuru yapabilir?

28.05.2018Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 114 bin personel aranıyor | Güncel İŞKUR ilanları

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 114 bin personel aranıyor | Güncel İŞKUR ilanları

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın bünyesinde faaliyet gösteren ve işsizliğin önlenmesine yardımcı olmak amacıyla kurulan İŞKUR, çok sayıda boş pozisyon için iş ilanı yayınladı. Birçok kişinin ihtiyacına göre pozisyon açılan İŞKUR'a başvuru yaparak özel sektörde istihdam edilebilirsiniz. İŞKUR'da şu an güncel olarak 114.561 açık iş bulunmakta. Peki, İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur? İŞKUR'daki ilanlara kimler başvuru yapabilir?

4.05.2018Gündem
İŞKUR iş ilanlarında 84 bin personel alımı yer alıyor... İŞKUR iş ilanları sorgulama

İŞKUR iş ilanlarında 84 bin personel alımı yer alıyor... İŞKUR iş ilanları sorgulama

İŞKUR iş ilanlarında yer alan açık iş sayıları birçok vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Birçok kişinin ihtiyacına göre pozisyon açılan İŞKUR'a başvuru yapmak oldukça kolay. İşte, İŞKUR iş ilanları sayfası.

24.01.2018Gündem