MENÜ

İskur İs İlanlari

İskur İs İlanlari ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İskur İs İlanlari haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 43 İskur İs İlanlari haberi bulunmuştur.

İskur İs İlanlari Haberleri

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 43 bin personel alımı gerçekleştiriyor... İŞKUR başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 43 bin personel alımı gerçekleştiriyor... İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 43 bin personel alımı yapıyor. İş yerlerinde ayrılmış ve işsiz olan milyonlarca vatandaş için büyük bir fırsat sunan İŞKUR, farklı pozisyonlarda binlerce personel alımı gerçekleştiriyor. Peki, İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

18.02.2019Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 48 bin personel alımı yapıyor... İŞKUR başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 48 bin personel alımı yapıyor... İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla personel alımı yapmaya devam ediyor. Milyonlarca işsiz vatandaşa umut kapısı açmaya devam eden İŞKUR, farklı pozisyonlarda birçok iş ilanı yayınladı. Peki, İŞKUR personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

13.02.2019Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 41 bin personel alımı gerçekleştiriyor İŞKUR başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 41 bin personel alımı gerçekleştiriyor! İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 41 bin personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İş arayan yüz binlerce vatandaşa iş imkanı sağlayan İŞKUR'un resmi sayfasında birçok iş alanı bulunuyor. Peki, İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

30.01.2019Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 34 bin personel alımı gerçekleştiriyor... Başvuru nasıl yapılır

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 34 bin personel alımı gerçekleştiriyor... Başvuru nasıl yapılır?

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 34 bin personel alımı gerçekleştiriyor. İŞKUR, birçok işsiz vatandaşımıza iş olanağı sağlamaya devam ediyor. Yüzlerce farklı iş pozisyonunun yer aldığı İŞKUR iş ilanları sayfasında, ihtiyacınız olan ve size yatkın olan işi bulabilirsiniz. Peki, İŞKUR personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

8.01.2019Gündem
İŞKUR 46 bin personel alımı başvuruları nasıl yapılacak İŞKUR iş ilanları

İŞKUR 46 bin personel alımı başvuruları nasıl yapılacak? İŞKUR iş ilanları

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 46 bin personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. İş arayan birçok vatandaşa büyük imkan sağlayan İŞKUR'da binlerce açık iş ilanı pozisyonu yer alıyor. Kendi dallarına göre başvuruda bulunabilen vatandaşlar, İŞKUR iş ilanları aracılığıyla nasıl başvuru gerçekleştireceklerini merak ediyor. Peki, İŞKUR personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

14.12.2018Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 46 bin personel alımı yapıyor... İŞKUR başvuru sayfası

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 46 bin personel alımı yapıyor... İŞKUR başvuru sayfası

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla personel alımı yapmaya devam ediyor. İşsiz birçok vatandaş için umut kapısı olan İŞKUR'da binlerce açık iş ilanı sayfası yer alıyor. Birçok farklı pozisyonun yer aldığı iş ilanlarında her daldan personel aranıyor. Peki, İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

10.12.2018Gündem
İŞKUR iş ilanlarıyla 42 bin personel aranıyor İŞKURa nasıl başvuru yapılır

İŞKUR iş ilanlarıyla 42 bin personel aranıyor! İŞKUR'a nasıl başvuru yapılır?

İşsizliğin önlenmesine yardımcı olmak amacıyla kurulan İŞKUR'da çok sayıda boş pozisyon için iş ilanı yer alıyor. Birçok kişinin ihtiyacına göre pozisyon açılan İŞKUR'a başvuru yaparak özel sektörde istihdam edilebilirsiniz. İŞKUR'da şu an güncel olarak 42 bin 852 açık iş ilanı bulunmakta. Peki, İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur?

8.02.2019Gündem
İŞKUR 53 bin personel alımı gerçekleştiriyor... İŞKUR personel alımı başvurusu

İŞKUR 53 bin personel alımı gerçekleştiriyor... İŞKUR personel alımı başvurusu

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 53 bin personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İş arayanların her gün kontrol ettiği İŞKUR resmi sayfasında her geçen gün farklı bölümlerde boş pozisyonlar açılıyor. Peki, İŞKUR personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

8.11.2018Gündem
İŞKUR giriş ekranına nereden ulaşılır

İŞKUR giriş ekranına nereden ulaşılır?

İŞKUR girişi ile sistem üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, araştırmalarını gerçekleştiriyor. Açık pozisyonlara iş başvurusu, başvuru takibi ve sonuçlar hakkında detayları öğrenebilecekleri İŞKUR giriş ekranına, kurumun internet sitesi üzerinden kolayca erişim sağlanabiliyor. İşte, sonuçlar ve yerleştirmeler gibi detayların yer aldığı İŞKUR girişi için bazı bilgiler

25.10.2018Ekonomi
İŞKUR büro personeli başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu mu

İŞKUR büro personeli başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu mu?

İŞKUR bünyesinde istihdam edilecek sözleşmeli büro personeli için yapılan başvuruların sonuçları henüz açıklanmadı. Günlerdir heyecanla beklenen sonuçların ne zaman açıklanacağını merak eden vatandaşlar, konu hakkında internette araştırma yapıyor. Peki, İŞKUR büro personeli başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

19.10.2018Gündem
İŞKUR 72 bin personel alımı gerçekleştiriyor... İŞKUR iş alımı

İŞKUR 72 bin personel alımı gerçekleştiriyor... İŞKUR iş alımı

İŞKUR 72 bin personel alımı yapacağını açıkladı. İş arayan ve yeni işten ayrılmış olan vatandaşlara müjde İŞKUR iş alımları sayfasından geldi. 74 bin açık personel alımının yapıldığı İŞKUR'da binlerce açık personel sayısı bulunuyor. İşte, başvuru sayfası.

12.10.2018Gündem
Milli Eğitim Bakanlığı TYP ile personel alıyor MEB güvenlik ve temizlik görevlisi alımı

Milli Eğitim Bakanlığı TYP ile personel alıyor! MEB güvenlik ve temizlik görevlisi alımı

İŞKUR Toplum Yararına Programı (TYP) ile Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) bünyesinde istihdam etmek üzere, güvenlik ve temizlik görevlisi alımı yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde başlayan başvurular bazı illerde tamamlansa da bazı iller için devam ediyor. Söz konusu ilanlara başvurmak isteyen vatandaşlar, başvuru koşulları ve diğer detayları merak ediyor. Peki, MEB personel alım başvurusu nasıl yapılır? TYP başvuru şartları neler?

3.10.2018Gündem
İŞKUR, 8 ayda 763 bin kişiye iş buldu

İŞKUR, 8 ayda 763 bin kişiye iş buldu

İŞKUR, bu yılın ocak-ağustos döneminde toplam 762 bin 933 kişinin iş sahibi olmasını sağladı.

25.09.2018Ekonomi
İŞKUR TYP personel başvuru ekranı | MEBten güvenlik ve temizlik görevlisi istihdamı

İŞKUR TYP personel başvuru ekranı | MEB'ten güvenlik ve temizlik görevlisi istihdamı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın ortaklaşa yaptığı proje ile MEB tarafından yapılacak temizlik ve güvenlik görevlisi alımları İŞKUR TYP üzerinden başladı. Peki, MEB güvenlik ve temizlik görevlisi alımı şartları neler?

23.09.2018Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 74 bin personel arıyor... İŞKUR iş alımı

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 74 bin personel arıyor... İŞKUR iş alımı

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla yüz binlerce kişiyi iş sahibi yapabiliyor. 74 bin açık personel sayısı olan İŞKUR iş alımı yapmaya hazırlanıyor. İş arayanlar, İŞKUR'un internet sitesinden kolayca başvuru yapabiliyor.

14.09.2018Gündem
İŞKUR kullanıcı girişi nasıl yapılır İŞKUR başvur ekranı

İŞKUR kullanıcı girişi nasıl yapılır? İŞKUR başvur ekranı

İŞKUR iş ilanları ekranı, kullanıcı girişi yaparak iş başvurusu yapmak isteyen birçok vatandaşın uğradığı noktalardan birisi oluyor. Anlık olarak aktif iş ilanlarının görülebildiği İŞKUR iş ilanları ekranında bulundukları şehirde bulunan iş imkanlarını başvurular ile değerlendirebilecek olan vatandaşlar, kullanıcı girişi yapacak. Eğer kullanıcı hesapları yoksa kayıt işlemlerini gerçekleştirecek.

6.09.2018Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 103 bin personel arıyor... Başvuru nasıl yapılır

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 103 bin personel arıyor... Başvuru nasıl yapılır?

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 103 bin kişiye iş fırsatı sağlıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın bünyesinde faaliyet gösteren ve işsizliğin önlenmesine yardımcı olmak amacıyla kurulan İŞKUR, çok sayıda boş pozisyon için iş ilanı yayınlandı. Peki, İŞKUR üzerinden iş başvurusu nasıl yapılır?

7.08.2018Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 106 bin personel aranıyor | 2018 İŞKUR ilanları

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 106 bin personel aranıyor | 2018 İŞKUR ilanları

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 106 bin personel alımı yapılacak. Çok sayıda kurum çeşitli iş kollarında istihdam etmek üzere personel alımını İŞKUR aracılığıyla yapıyor. Beden İşçisi, Satış Temsilcisi, Güvenlik Görevlisi, Şoför ve Aşçı gibi çok sayıda meslekte uzmanlaşmış eleman aranan İŞKUR'daki ilanlara başvurmanız oldukça kolay. Peki, İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur?

25.07.2018Gündem
İŞKUR 113 bin personel alımı gerçekleştiriyor... İşte İŞKUR iş ilanları sayfası

İŞKUR 113 bin personel alımı gerçekleştiriyor... İşte İŞKUR iş ilanları sayfası

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 113 bin personelin alınacağını açıkladı. İş arayanlar, ister İŞKUR'un internet sitesinden, ister en yakın İŞKUR İl Müdürlüğü'nden sisteme üye olup kendine uygun işe kolay bir şekilde başvurabiliyor. İşte İŞKUR iş ilanları sayfası.

11.07.2018Gündem
İŞKUR 107 bin personel alımı gerçekleştiriyor... Başvuru nasıl yapılır

İŞKUR 107 bin personel alımı gerçekleştiriyor... Başvuru nasıl yapılır?

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 107 bin personel alımı gerçekleştiriyor. İş arayan milyonlarca vatandaşa iş imkanı sunan İŞKUR için başvuru yapmak oldukça kolay. İşte, İŞKUR personel alımı başvuru detayları.

3.07.2018Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 117 bin personel alımı gerçekleştiriyor... İŞKUR başvuru sayfası

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 117 bin personel alımı gerçekleştiriyor... İŞKUR başvuru sayfası

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 117 bin personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Açık iş sayısını paylaşmaya devam eden İŞKUR, iş arayan vatandaşlara büyük kolaylık sağlamaya devam ediyor. Peki, İŞKUR başvurusu nasıl yapılır? İşte detaylar.

20.06.2018Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 126 bin personel aranıyor... İŞKUR iş ilanı başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 126 bin personel aranıyor... İŞKUR iş ilanı başvurusu nasıl yapılır?

İşsizliğin önlenmesine yardımcı olmak amacıyla kurulan İŞKUR, çok sayıda boş pozisyon için iş ilanı yayınladı. Birçok kişinin ihtiyacına göre pozisyon açılan İŞKUR'a başvuru yaparak özel sektörde istihdam edilebilirsiniz. İŞKUR'da şu an güncel olarak 126 bin açık iş bulunmakta. Peki, İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur? İŞKUR'daki ilanlara kimler başvuru yapabilir?

8.06.2018Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 121 bin personel aranıyor | Güncel İŞKUR ilanları

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 121 bin personel aranıyor | Güncel İŞKUR ilanları

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın bünyesinde faaliyet gösteren ve işsizliğin önlenmesine yardımcı olmak amacıyla kurulan İŞKUR, çok sayıda boş pozisyon için iş ilanı yayınlandı. Birçok kişinin ihtiyacına göre pozisyon açılan İŞKUR'a başvuru yaparak özel sektörde istihdam edilebilirsiniz. İŞKUR'da şu an güncel olarak 121.894 açık iş bulunmakta. Peki, İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur? İŞKUR'daki ilanlara kimler başvuru yapabilir?

28.05.2018Gündem
Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü personel alımı yapacak.. İşte başvuru detayları ve alınacak personel sayısı

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü personel alımı yapacak.. İşte başvuru detayları ve alınacak personel sayısı

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü'nden yapılan açıklama şöyle, Üniversitemiz Rektörlük Makamından alınan Olura istinaden Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğüne, Üniversitemiz yerleşkelerinin yeşil alanların bakımı ve bu alanlara seralarda yetiştirilen bitkilerin dikilmesi için çalışanların yetersiz olması sebebiyle 90 gün süreyle (Temmuz- Ağustos- Eylül) Aylarında kampanya ve mevsimlik işçi alımı yapılacaktır.

7.05.2018Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 114 bin personel aranıyor | Güncel İŞKUR ilanları

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 114 bin personel aranıyor | Güncel İŞKUR ilanları

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın bünyesinde faaliyet gösteren ve işsizliğin önlenmesine yardımcı olmak amacıyla kurulan İŞKUR, çok sayıda boş pozisyon için iş ilanı yayınladı. Birçok kişinin ihtiyacına göre pozisyon açılan İŞKUR'a başvuru yaparak özel sektörde istihdam edilebilirsiniz. İŞKUR'da şu an güncel olarak 114.561 açık iş bulunmakta. Peki, İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur? İŞKUR'daki ilanlara kimler başvuru yapabilir?

4.05.2018Gündem
İŞKURda aktif açık iş sayısı 82 bini aştı.. İşte en çok aranan meslekler

İŞKUR'da aktif açık iş sayısı 82 bini aştı.. İşte en çok aranan meslekler

İŞKUR tarafından verilen ilanlarda 82 binin üzerinde aktif durumda iş ilanı buluyor. Bir çok iş kolunda ihtiyaç duyulan meslekleri derleyen İŞKUR'a internet üzerinden de başvuru yapılabiliyor. İşte en çok iş aranan meslek grupları ve açık pozisyondaki işlerin kontenjanları

30.01.2018Gündem
İŞKUR iş ilanlarında 84 bin personel alımı yer alıyor... İŞKUR iş ilanları sorgulama

İŞKUR iş ilanlarında 84 bin personel alımı yer alıyor... İŞKUR iş ilanları sorgulama

İŞKUR iş ilanlarında yer alan açık iş sayıları birçok vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Birçok kişinin ihtiyacına göre pozisyon açılan İŞKUR'a başvuru yapmak oldukça kolay. İşte, İŞKUR iş ilanları sayfası.

24.01.2018Gündem
Son rakamlara göre şuan İŞKURda 79.405 açık iş sayısı var.. İşte o ilanlar

Son rakamlara göre şuan İŞKUR'da 79.405 açık iş sayısı var.. İşte o ilanlar

Son rakamlara göre şuan İŞKUR'da 79.405 açık iş sayısı var. İş arayanlar için ülkemizdeki önemli hizmetlerden biri olan İŞKUR'da açık iş sayısı an itibari ile 79 binin üzerinde iş ilanı bulunuyor. İşte en çok açık olan iş ilanları ve sektörler

13.01.2018Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 99 bin personel arıyor... İŞKUR iş ilanı sorgulama

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 99 bin personel arıyor... İŞKUR iş ilanı sorgulama

İŞKUR iş ilanları, iş arayan birçok vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer alıyor. Birçok ilginç ve dikkat çekici mesleği bünyesinde barındıran İŞKUR, vatandaşların bir işe sahip olmasını sağlıyor. İşte, İŞKUR iş ilanları.

13.11.2017Gündem
İŞKUR yeni bir hizmet sunuyor.. İşte İŞKURun geliştirdiği yeni sistem

İŞKUR yeni bir hizmet sunuyor.. İşte İŞKUR'un geliştirdiği yeni sistem

Yeni bir iş artık telefonun ucunda.. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının iletişim merkezi "ALO 170" hattından, İŞKUR'a kayıtlı 105 binden fazla açık iş ilanına anında başvuru yapılabiliyor.

25.10.2017Ekonomi
Bu sektörler eleman arıyor Tam 142 bin kişi İŞKURda

Bu sektörler eleman arıyor! Tam 142 bin kişi İŞKUR'da!

Hemen her meslekten eleman arayan işverenler ilana çıktı. Türkiye’nin her şehrinden verilen ilanlarda 500’den fazla meslek için eleman aranıyor. Boş bulunan pozisyon sayısı ise 142 bin kişi. İşsizler nasıl başvuracak? İşte şartlar.

7.10.2017Ekonomi
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 120 bin personel arıyor

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 120 bin personel arıyor!

İŞKUR iş ilanları sayfası aracılığıyla personel arayışları devam ediyor. Personel ihtiyacı bulunan kurumların açmış olduğu İŞKUR iş ilanları, birçok pozisyondan alanları kapsıyor. Peki, İŞKUR iş ilanları nasıl görüntülenir? İşte, personel alımı başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların merakla sorguladığı İŞKUR iş ilanları bilgisi

1.07.2017Gündem
Acil 90 bin işçi aranıyor

Acil 90 bin işçi aranıyor

Hükümetin başlattığı istihdam seferberliği, İŞKUR üzerinde yürütülüyor. Teşviklerden yararlanmak için işverenler istihdam edeceği kişi ve sayısını Kuruma bildiriyor, iş arayanlar da İŞKUR’a kayıt oluyor. Seferberliğin başladığı günden bu yana işverenlerden İŞKUR’a 90 bin talep geldi ve Kurum, 90 bin iş için acil eleman arandığını açıkladı.  

12.03.2017Ekonomi
TEİAŞ 82 daimi işçi alımı yapacak TEİAŞ iş başvurusu şartları nelerdir

TEİAŞ 82 daimi işçi alımı yapacak! TEİAŞ iş başvurusu şartları nelerdir?

TEİAŞ (Türkiye Elektrik İletim A.Ş.) Kamu personeli alımı kapsamında daimi işçi alımı yapacağını duyurdu. Çeşitli illerde çalıştırılmak üzere alınacak olan personeller Elektrik Teknikeri olarak görevlendirilecektir. Peki, TEİAŞ kaç daimi işçi alacak? TEİAŞ iş başvurusunun şartları nelerdir? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

21.03.2016Gündem
İŞKUR’dan iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır

İŞKUR’dan iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

Vatandaşların iş edinme konusunda yönlendirilmeleri çoğunlukla İŞKUR tarafından yapılıyor. Online olarak da hizmete açılan İŞKUR iş ilanları sayfasına nasıl ulaşılır? İŞKUR iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır? Detaylar haberimizde.

12.02.2016Gündem
İŞKUR işbaşı eğitimlerine nasıl başvurulur

İŞKUR işbaşı eğitimlerine nasıl başvurulur?

İŞKUR işbaşı eğitim programı kapsamında işsizlere çeşitli olanaklar sağlanıyor. Kapsamını değiştirilen işbaşı eğitimleri nedir? İşbaşı eğitimlerine nasıl başvurulur? Detaylar haberimizde.

25.01.2016Gündem
İŞKUR iş ilanları sayfasına nasıl ulaşılır İŞKUR kurslarına nasıl başvurulur

İŞKUR iş ilanları sayfasına nasıl ulaşılır? İŞKUR kurslarına nasıl başvurulur?

İşsizlik sorunu her dönem tartışma konusu olmaya devam ediyor. Türkiye'deki iş edinme konusunda vatandaşlar için çeşitli yönlendirmeler genellikle İŞKUR tarafından yapılıyor. Peki İŞKUR iş ilanları sayfasına nasıl ulaşılır? İŞKUR kurslarına nasıl başvurulur? detaylar haberimizde.

15.01.2016Gündem
Yurtdışına kapağı atmanın yolları

Yurtdışına kapağı atmanın yolları

Çalışanlar, kendilerini geliştirmek, yeni bir vizyon edinmek veya başka bir ülkeye kapağı atmak için yurtdışında iş arıyorlar. 2014’te 36.597 kişi İŞKUR aracılığıyla farklı ülkelerde iş buldu. Türklerin yurtdışında inşaat, hızlı tüketim, otomotiv, teknoloji, mühendislik, çağrı merkezi ve tercümanlık alanlarında iş bulma şansı daha çok. Yurtdışında çalışma planı yaparken iyi bir araştırmayla o ülkenin yabancı çalıştırma şartları neler, izinler nereden nasıl alınır, nereye başvurulmalı konularının öğrenilmesi gerekiyor.

9.01.2015İK/Yeni Ekonomi
Stajyere 337 TL ödenecek 100 bin genç işe kavuşacak

Stajyere 337 TL ödenecek 100 bin genç işe kavuşacak

İşsizlik paketi hazırlayan hükümet, lise ve üniversite mezunu 100 bin gencin iş bulmasını kolaylaştırmak için, staj desteği verecek. 6 ay süreli staj için gençlere ayda 337 TL ödenecek. Bu işin 202 milyonluk maliyeti, İşsizlik Sigortası Fonu’ndan karşılanacak. Her 3 stajyerden birinin işinin kalıcı olacağı tahmin ediliyor.

27.05.2009Ekonomi
İş arayanlara rehber

İş arayanlara rehber

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü iş arayanlar için internette 'İş Arama Teknikleri Rehberi' yayınladı. Rehberde iş görüşmesi sırasında dikkat edilmesi gerekli konularda bilgi veriliyor.

10.09.2001Gündem
İş arayanlara rehber

İş arayanlara rehber

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü iş arayanlar için internette 'İş Arama Teknikleri Rehberi' yayınladı. Rehberde iş görüşmesi sırasında dikkat edilmesi gerekli konularda bilgi veriliyor.

10.09.2001Gündem