MENÜ

İş İlanları

İş İlanları ile ilgili tüm haberleri, son dakika İş İlanları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün İş İlanları haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.119 İş İlanları haberi bulunmuştur.

İş İlanları Haberleri

Münhal ne demek Münhal kadro nedir

Münhal ne demek? Münhal kadro nedir?

Gündelik yaşamda kullanılan bazı terimlerin anlamı vatandaşlar tarafından merak ediliyor, münhal ve münhal kadro da bunlardan biri. Münhal kelimesi özellikle iş ilanlarında sıklıkla karşılaşılan bir terim. Peki, münhal ne demek? Münhal kadro nedir?

14.11.2019Gündem
İşletmelerin siber güvenliğini zayıflatan durumlar

İşletmelerin siber güvenliğini zayıflatan durumlar

Siber saldırganların şirketlere yönelik saldırıları kimi zaman göz ardı edilen ve normal bir davranış olduğu düşünülen güvenlik hatalarından kaynaklanıyor. Otomatik e-postalardan çalışanların sosyal medya paylaşımlarına kadar birçok ihmalin, saldırganların işlerini kolaylaştırdığını aktaran siber güvenlik uzmanları, en sık karşılaşılan siber güvenlik hatalarını paylaştı.

7.11.2019Teknoloji
İŞKURda 51 bin personel aranıyor İŞKUR başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR'da 51 bin personel aranıyor! İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

Özel sektörde yer alan binlerce kurum, İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 51 bin personel alımı yapacak. Yurt genelinde iş arayanlara iş olanağı sağlayan İŞKUR'un güncel ilanlarına başvurmak oldukça kolay. Peki, İŞKUR personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

31.10.2019Gündem
İŞKURda 53 bin işçi ve personel aranıyor Başvuru şartları neler

İŞKUR'da 53 bin işçi ve personel aranıyor! Başvuru şartları neler?

Milyonlarca işsiz vatandaşa umut kapısı açmaya devam eden İŞKUR, farklı pozisyonlarda birçok iş ilanı yayınladı. İŞKUR'un yayımladığı son ilanlara göre, 53 bin işçi ve personel alımı yapılacak. İŞKUR'da yer alan ilanlarla vasıflı ve vasıfsız personel aranan pek çok ilana başvuru yapabilmek mümkün. Peki, başvuru şartları neler?İşte, konuya ilişkin tüm detaylar...

17.10.2019Gündem
İŞKUR temizlik görevlisi, satış danışmanı ve şoför alımı yapacak Başvuru şartları neler

İŞKUR temizlik görevlisi, satış danışmanı ve şoför alımı yapacak! Başvuru şartları neler?

Yurt genelinde iş arayan vatandaşlara olanak sağlayan İŞKUR, internet sitesinden güncel iş ilanlarını yeniledi. İŞKUR'un yayımladığı iş ilanlarına göre, Türkiye'nin birçok ilinde ilköğretim mezunu satış danışmanı, temizlik görevlisi ve şoför istihdamı yapılacak. İşe alınacak olan personeller, İstanbul, Antalya, Samsun, Adana gibi illerde çalışacak. Peki, başvuru şartları neler? İŞKUR iş başvurusu nasıl yapılır?

14.10.2019Gündem
İŞKUR 10 bin işçi alımı ilanı verdi İŞKUR başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR 10 bin işçi alımı ilanı verdi! İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR yayınladığı güncel iş ilanları ile 10 bin işçi alımı yapılacağını duyurdu. Yurt genelinde vasıflı veya vasıfsız iş arayan vatandaşlara istihdam sağlayan İŞKUR'de binlerce açık iş ilanı pozisyon yer alıyor. İş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, İŞKUR iş ilanlarına yönelik başvuru şartlarını araştırıyor. Peki, İŞKUR başvurusu nasıl yapılır? İşte, o konuya dair detaylar.

10.09.2019Gündem
ABD’li KKR, Alman Axel’in yüzde 42.5’ini satın aldı

ABD’li KKR, Alman Axel’in yüzde 42.5’ini satın aldı

ABD merkezli yatırım fonu Kohlberg Kravis Roberts’in (KKR), Bild ve Die Welt gazetelerinin sahibi Alman medya şirketi Axel Springer AG’nin hisselerinin yüzde 42,5’sini satın aldığı bildirildi.

27.08.2019Ekonomi
ABD’li yatırımcılar Alman Axel Springer’in yüzde 42,5’ini satın aldı

ABD’li yatırımcılar Alman Axel Springer’in yüzde 42,5’ini satın aldı

ABD merkezli yatırım fonu Kohlberg Kravis Roberts'in (KKR), Bild ve Die Welt gazetelerinin sahibi Alman medya şirketi Axel Springer AG’nin hisselerinin yüzde 42,5’sini satın aldığı bildirildi.

26.08.2019Ekonomi
İŞKUR 18 şehirde bekçi alımı yapacak Başvuru şartları neler

İŞKUR 18 şehirde bekçi alımı yapacak! Başvuru şartları neler?

Türkiye genelinde iş arayan vatandaşlara istihdam sağlayan İŞKUR güncel iş ilanlarını yeniledi. İŞKUR'un açık pozisyonlarda verdiği ilana göre, 18 şehirde bekçi alımı yapılacak. Branşlarına göre başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar, iş ilanlarının başvuruları hakkında detayları araştırıyor. Peki, İŞKUR bekçilik başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları neler? İşte, o konu hakkında bilgiler.

22.08.2019Gündem
İŞKUR 48 bin personel ilanı verdi  İŞKUR başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR 48 bin personel ilanı verdi ! İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

Yurt genelinde iş arayanlara iş olanağı sağlayan İŞKUR güncel ilanlarını yeniledi. İŞKUR tarafından yayımlanan son ilanlara göre, kamu kurumları ve özel sektörlerde farklı alanlarda 48 bin personel açığı bulunuyor. İlan dahilinde iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, başvuru işlemlerini kurumun internet sitesi üzerinden gerçekleştirecekler. Peki, İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

20.08.2019Gündem
İstanbul Havalimanından iş ilanı uyarısı

İstanbul Havalimanı'ndan iş ilanı uyarısı

İstanbul Havalimanı'ndan personel alım ilanlarıyla ilgili önemli uyarı geldi. İGA Havalimanı İşletmesi A,Ş, isimlerini kullanarak yayınlanan asılsız iş ilanları ile iş arayışı içinde bulunan adayları dolandırmaya yönelik girişimlerden haberdar olunanlar hakkında yetkili Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde gerekli suç duyurularının bulunduğu açıklandı.

12.08.2019Gündem
Sosyal medya sitelerinde alışveriş devrimi

Sosyal medya sitelerinde alışveriş devrimi

Sosyal medya kullanıcıları ticaret yapmak için hesaplarını kullanabiliyor. Facebook’un başlattığı ücretsiz ilan verilebilen Marketpalace uygulamasıyla birlikte sıfır veya ikinci el ürünler üyeler arasında alınıp, satılıyor.

8.08.2019Ekonomi
İŞKURda 48 bin işçi ve personel aranıyor Başvuru şartları neler

İŞKUR'da 48 bin işçi ve personel aranıyor! Başvuru şartları neler?

İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinde yayınladığı son ilanlara göre, 48 bin memur ve personel ve işçi alımı yapılacağı görüldü. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, İŞKUR'a başvurunun nasıl yapılacağını merak etmeye başladı. İşte, İŞKUR'da yayımlanan 48 bin personel iş ilanları ile ilgili detaylar...

7.08.2019Gündem
İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak

İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Toplum Yararına Programlar (TYP) iş ilanları ekranı üzerinden iki yeni iş ilanı yayımlandı. İçişleri Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) tarafından yayımlanan ilanda başvuru tarihleri yer alıyor. Peki, İŞKUR TYP başvuruları ne zaman başlayacak?

2.08.2019Gündem
İŞKURda 43 bin işçi ve personel aranıyor Başvuru şartları neler

İŞKUR'da 43 bin işçi ve personel aranıyor! Başvuru şartları neler?

İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinde yayınladığı son ilanlara göre, 43 bin memur ve personel ve işçi alımı yapılacağı görüldü. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, İŞKUR'a başvurunun nasıl yapılacağını merak etmeye başladı. İşte, İŞKUR'da yayımlanan 43 bin personel iş ilanları ile ilgili detaylar...

2.08.2019Gündem
İŞKUR ilanlarıyla 47 bin personel alımı yapılıyor İŞKUR iş başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR ilanlarıyla 47 bin personel alımı yapılıyor! İŞKUR iş başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR, iş ilanları aracılığıyla 47 bin civarı bin personel alımı yapılacak. Çok sayıda kurum çeşitli iş kollarında istihdam etmek üzere personel alımını İŞKUR aracılığıyla yapıyor. Beden İşçi, Satış Temsilcisi, Güvenlik Görevlisi, Şoför ve Aşçı gibi çok sayıda meslekte uzmanlaşmış eleman aranan İŞKUR'daki ilanlara başvurmanız oldukça kolay. Peki, İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur?

17.07.2019Gündem
Alman medya devine ABD’den büyük teklif

Alman medya devine ABD’den büyük teklif

ABD merkezli yatırım fonu Kohlberg Kravis Roberts (KKR), Bild ve Die Welt gazetelerinin de sahibi Alman medya şirketi Axel Springer AG’nin yüzde 20’sine denk gelen azınlık hisselerini satın almak için hisse başına 63 Euro önerdi. Bu miktarın mayıs ayında 45.10 Euro olan hisse fiyatının yüzde 40 üzerinde olduğu duyuruldu.

21.06.2019Avrupa
İŞKUR 3250 büro memuru alımı yapacak İŞKURa nasıl başvuru yapılır

İŞKUR 3250 büro memuru alımı yapacak? İŞKUR'a nasıl başvuru yapılır?

Yurt genelinde birçok vatandaşa istihdam sağlayan İŞKUR, iş ilanlarını yeniledi. İŞKUR'un yayınlamış olduğu son ilanlara göre, 3250 büro memuru alımı yapılacağı görüldü. Farklı illerden alımı yapılacak olan büro memuru ilanında KPSS şartı aranmıyor. Peki, İŞKUR'a nasıl başvuru yapılır? İşte, İŞKUR güncel ilanları ve başvuruları hakkında bazı bilgiler.

20.06.2019Gündem
İŞKUR ilanlarına nasıl başvuru yapılır İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 38 bin personel aranıyor

İŞKUR ilanlarına nasıl başvuru yapılır? İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 38 bin personel aranıyor

Birçok kişinin ihtiyacına göre pozisyon açılan İŞKUR'a başvuru yaparak özel sektörde istihdam edilebilirsiniz. İŞKUR'da şu an güncel olarak 38 binden fazla açık iş ilanı bulunmakta. Peki, İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur?

10.06.2019Gündem
İŞKUR satış temsilcisi personel alımı yapacak |  İŞKUR başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR satış temsilcisi personel alımı yapacak | İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

Yurt genelinde yeni mezun ve vasıfsız milyonlarca vatandaşa iş imkanı sunarak istihdam sağlayan İŞKUR, iş ilanlarını yeniledi. İŞKUR'un güncel iş ilanlarında, Türkiye genelinde 2 bin 41 satış temsilcisi personel açığı olduğu görüldü. İlana başvurmak isteyen vatandaşlar, İŞKUR başvurusu ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Peki, İŞKUR iş başvurusu nasıl yapılır? İşte, İŞKUR ilanları ile ilgili merak edilenler.

21.05.2019Gündem
İŞKUR 57 bin personel alınacak | İŞKUR başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR 57 bin personel alınacak | İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

Türkiye'de birçok vatandaşa istihdam sağlayan İŞKUR, güncel iş ilanlarını yayımladı. Milyonlarca vatandaş, İŞKUR'un yayımladığı ilanları takip ederek istihdam sağlayabiliyor. İŞKUR'da yayımlanan ilanlara göre şu an güncel olarak 57 binden fazla açık iş ilanı bulunduğu görülüyor. Peki, İŞKUR başvurusu nasıl yapılır? İşte, o konu ile ilgili merak edilenler.

15.05.2019Gündem
İŞKUR bekçi alımı başvuru şartları neler 2019 İŞKUR iş ilanları

İŞKUR bekçi alımı başvuru şartları neler? 2019 İŞKUR iş ilanları

Bekçi alımı için İŞKUR'da yeni ilanlar erişime açıldı. Özel sektörde istihdam edilmek üzere birçok il için açılan bekçi alımı başvurusu, İŞKUR giriş işleminin ardından gerçekleştirilebiliyor. Peki, özel sektör firmaları için yapılabilecek olan İŞKUR bekçi alımı başvuru şartları nelerdir? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

2.05.2019Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 55 bin personel aranıyor Nasıl başvuru yapılır

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 55 bin personel aranıyor! Nasıl başvuru yapılır?

Bir yandan iş arayan ile işvereni buluşturan İŞKUR, diğer taraftan yürüttüğü işbaşı eğitim programları, mesleki eğitim kursları ve girişimcilik eğitimleriyle iş gücünün niteliğini artıracak uygulamaları hayata geçiriyor. Kurumun resmi internet sitesinde şu anda 55 bin civarı açık iş ilanı bulunuyor. İşte, İŞKUR iş ilanları hakkında detaylar...

1.05.2019Gündem
İŞKUR 158 kamu personeli alacak | Güncel İŞKUR ilanları

İŞKUR 158 kamu personeli alacak | Güncel İŞKUR ilanları

Türkiye'de milyonlarca vatandaşa iş imkanı sunan ve yeni mezun gençlere istihdam sağlayan İŞKUR güncel iş ilanlarını resmi internet sitesi üzerinden yayımladı. İŞKUR'un yayınladığı ilanlara göre, 158 kamu personeli alacağını duyurdu. İŞKUR, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir ve diğer illerde birçok personel alacak. İşte ,İŞKUR'un yayınladığı, kamu hastanelerine alınacak 158 personel iş ilanı ile ilgili detaylar...

22.04.2019Gündem
İŞKUR 62 bin personel alımı yapacak | Güncel İŞKUR iş ilanları

İŞKUR 62 bin personel alımı yapacak | Güncel İŞKUR iş ilanları

Türkiye'de milyonlarca kişiye istihdam kapısı aralayan ve yeni mezun gençlere iş imkanı sunan İŞKUR güncel iş ilanlarını yayınladı. İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinde yayınladığı son ilanlara göre, 62 bin memur ve personel işçi alımı yapacağı görüldü. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, İŞKUR'a başvurunun nasıl yapılacağını merak etmeye başladı. İşte, İŞKUR'un yayınladığı 62 bin personel iş ilanları ile ilgili detaylar...

16.04.2019Gündem

Apple iş görüşmesinde işte bunları soruyor!

Apple Türkiye'de İstanbul ve İzmir'de ayrı ayrı iş ilanları veriyor. Dolgun maaş verilecek yeni iş pozisyonlarında kiminde mağazada, kiminde de evde çalışmak yeterli!

11.04.2019Teknoloji
İstanbul Havalimanı’na tarihi taşınma sonrası iş ilanları da arttı

İstanbul Havalimanı’na tarihi taşınma sonrası iş ilanları da arttı

İstanbul Havalimanı’na tarihi taşınma sonrası birçok iş kolunda faaliyette bulunan büyük ve küçük ölçekli işletmeler de ihtiyaçları olan personel alımlarına hız verince işe alım ilanları arttı.

9.04.2019Ekonomi
İŞKUR TCDDye 356 personel alımı yapacak | İŞKUR başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR TCDD'ye 356 personel alımı yapacak | İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR iş ilanları ile beraber milyonlarca vatandaş istihdam edilerek iş sahibi olmaya devam ediyor. İŞKUR'un Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları'na (TCDD) toplam 356 personel alımı yapılacak. Peki, İŞKUR personel başvurusu nasıl yapılır? İşte İŞKUR ilanları ile ilgili merak edilenler...

4.04.2019Gündem
İŞKUR personel alımı yapıyor | İŞKURa başvuru nasıl yapılır

İŞKUR personel alımı yapıyor | İŞKUR'a başvuru nasıl yapılır?

İş arayan binlerce vatandaş, İŞKUR ile eğitim programları ve mesleki kurslara katılmalarının ardından iş sahibi olabiliyor. İŞKUR ile yeni mezun gençler ve tecrübeli vatandaşlar ülkemizde iş imkanı buldu. Kurumun internet sitesinde 50 binden fazla açık iş ilanı bulunduğu görülüyor. İşte, İŞKUR iş ilanı ile ilgili merak edilenler...

29.03.2019Gündem
Facebookun başını bu kez emlak ilanları yaktı

Facebook'un başını bu kez emlak ilanları yaktı

ABD'de federal hükümet hedeflenmiş reklam uygulamalarının konut ayrımcılığına yol açtığı gerekçesiyle sosyal paylaşım sitesi Facebook'a dava açtı.

29.03.2019Teknoloji
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 50 bin personel aranıyor Nasıl başvuru yapılır

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 50 bin personel aranıyor! Nasıl başvuru yapılır?

Bir yandan iş arayan ile işvereni buluşturan İŞKUR, diğer taraftan yürüttüğü işbaşı eğitim programları, mesleki eğitim kursları ve girişimcilik eğitimleriyle iş gücünün niteliğini artıracak uygulamaları hayata geçiriyor.  Kurum bu kapsamda, çok sayıda yeni mezun genç ve tecrübeli vatandaşı iş sahibi yaptı. İşte, İŞKUR iş ilanları hakkında detaylar...

12.03.2019Gündem
Bilkent Şehir Hastanesi 12 bin personel alımı yapacak... Bakan Kocadan personel alımı açıklaması

Bilkent Şehir Hastanesi 12 bin personel alımı yapacak... Bakan Koca'dan personel alımı açıklaması

Bilkent Şehir Hastanesi personel alımıyla ilgili detaylar gelmeye başladı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi'ne 12 bin personel alımı yapılacağını açıkladı. İşte detaylar.

24.02.2019Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 43 bin personel alımı gerçekleştiriyor... İŞKUR başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 43 bin personel alımı gerçekleştiriyor... İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 43 bin personel alımı yapıyor. İş yerlerinde ayrılmış ve işsiz olan milyonlarca vatandaş için büyük bir fırsat sunan İŞKUR, farklı pozisyonlarda binlerce personel alımı gerçekleştiriyor. Peki, İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

18.02.2019Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 48 bin personel alımı yapıyor... İŞKUR başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 48 bin personel alımı yapıyor... İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla personel alımı yapmaya devam ediyor. Milyonlarca işsiz vatandaşa umut kapısı açmaya devam eden İŞKUR, farklı pozisyonlarda birçok iş ilanı yayınladı. Peki, İŞKUR personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

13.02.2019Gündem
İŞKUR iş ilanlarıyla 42 bin personel aranıyor İŞKURa nasıl başvuru yapılır

İŞKUR iş ilanlarıyla 42 bin personel aranıyor! İŞKUR'a nasıl başvuru yapılır?

İşsizliğin önlenmesine yardımcı olmak amacıyla kurulan İŞKUR'da çok sayıda boş pozisyon için iş ilanı yer alıyor. Birçok kişinin ihtiyacına göre pozisyon açılan İŞKUR'a başvuru yaparak özel sektörde istihdam edilebilirsiniz. İŞKUR'da şu an güncel olarak 42 bin 852 açık iş ilanı bulunmakta. Peki, İŞKUR ilanlarına nasıl başvurulur?

8.02.2019Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 41 bin personel alımı gerçekleştiriyor İŞKUR başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 41 bin personel alımı gerçekleştiriyor! İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 41 bin personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İş arayan yüz binlerce vatandaşa iş imkanı sağlayan İŞKUR'un resmi sayfasında birçok iş alanı bulunuyor. Peki, İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

30.01.2019Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 34 bin personel alımı gerçekleştiriyor... Başvuru nasıl yapılır

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 34 bin personel alımı gerçekleştiriyor... Başvuru nasıl yapılır?

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 34 bin personel alımı gerçekleştiriyor. İŞKUR, birçok işsiz vatandaşımıza iş olanağı sağlamaya devam ediyor. Yüzlerce farklı iş pozisyonunun yer aldığı İŞKUR iş ilanları sayfasında, ihtiyacınız olan ve size yatkın olan işi bulabilirsiniz. Peki, İŞKUR personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

8.01.2019Gündem
Yoksul köy çocuğu hayaline kavuştu

Yoksul köy çocuğu hayaline kavuştu

Metin Özer, meslek hayatına yayıncılıkla başladı. Onu dershane ve okullar izledi. 300 kurumda 15 bin çalışanı bulunan Özer, Ardahan’da yoksul bir köy çocuğu olarak dünyaya geldi. Her ne kadar hukuk fakültesi mezunu olsa da hayali olan öğretmenliğe yayıncılıkla kavuştu. Özer, okul seçerken şunları öneriyor: “Öğretmen kadrosu, yabancı dil programından akademik başarısına, sportif ve kültürel etkinliklerinden okul ücretlerine kadar hepsine bakın. Çok sayıda okulun açılması ve yaşadığımız ekonomik süreç, seçeceğimiz okulun güvenilir ve köklü bir marka olmasını gerekli kılıyor.”

6.01.2019Eğitim
İŞKUR 46 bin personel alımı başvuruları nasıl yapılacak İŞKUR iş ilanları

İŞKUR 46 bin personel alımı başvuruları nasıl yapılacak? İŞKUR iş ilanları

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 46 bin personel alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. İş arayan birçok vatandaşa büyük imkan sağlayan İŞKUR'da binlerce açık iş ilanı pozisyonu yer alıyor. Kendi dallarına göre başvuruda bulunabilen vatandaşlar, İŞKUR iş ilanları aracılığıyla nasıl başvuru gerçekleştireceklerini merak ediyor. Peki, İŞKUR personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

14.12.2018Gündem
İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 46 bin personel alımı yapıyor... İŞKUR başvuru sayfası

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 46 bin personel alımı yapıyor... İŞKUR başvuru sayfası

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla personel alımı yapmaya devam ediyor. İşsiz birçok vatandaş için umut kapısı olan İŞKUR'da binlerce açık iş ilanı sayfası yer alıyor. Birçok farklı pozisyonun yer aldığı iş ilanlarında her daldan personel aranıyor. Peki, İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

10.12.2018Gündem
Büyük taşınma yaklaştı İş ilanları arttı

Büyük taşınma yaklaştı! İş ilanları arttı

29 Ekim'de resmi açılışı yapılan İstanbul Havalimanı'nda başta havacılık sektörü olmak üzere birçok iş kolunda faaliyette bulunacak büyük ve küçük ölçekli işletmeler de büyük taşınma yaklaşırken personel alımlarına hız verdi. İş başvuru ilanlarının yayınlandığı web sitelerinde İstanbul Havalimanı için iş ilanlarında büyük artışlar dikkat çekiyor.

23.11.2018Ekonomi
İŞKUR 53 bin personel alımı gerçekleştiriyor... İŞKUR personel alımı başvurusu

İŞKUR 53 bin personel alımı gerçekleştiriyor... İŞKUR personel alımı başvurusu

İŞKUR iş ilanları aracılığıyla 53 bin personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. İş arayanların her gün kontrol ettiği İŞKUR resmi sayfasında her geçen gün farklı bölümlerde boş pozisyonlar açılıyor. Peki, İŞKUR personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

8.11.2018Gündem
Aile startupları

Aile startupları

Türkiye’deki işletmelerin yüzde 95’ini aile şirketleri oluşturuyor. Girişimcilik dünyasına bakıldığında ise durum farklı. Startup kurucuları genelde tek başlarına ya da arkadaşlarıyla yol alıyorlar. Geliştirilen ürünün veya servisin ihtiyacına göre farklı alanlardan bir araya gelen kişiler ortak şirket kuruyor. Ancak yavaş yavaş dünyada olduğu gibi Türkiye’de startup kuran aileler çoğalmaya başladı. Yani baba-oğul, ağabey-kardeş veya karı-koca gibi yakın akrabalar startup dünyasına giriyor. Elde ettikleri başarılar da oldukça dikkat çekiyor. Biz de buradan yola çıkarak aile startuplarını bir araya getirdik.

İŞKUR giriş ekranına nereden ulaşılır

İŞKUR giriş ekranına nereden ulaşılır?

İŞKUR girişi ile sistem üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, araştırmalarını gerçekleştiriyor. Açık pozisyonlara iş başvurusu, başvuru takibi ve sonuçlar hakkında detayları öğrenebilecekleri İŞKUR giriş ekranına, kurumun internet sitesi üzerinden kolayca erişim sağlanabiliyor. İşte, sonuçlar ve yerleştirmeler gibi detayların yer aldığı İŞKUR girişi için bazı bilgiler

25.10.2018Ekonomi
Yüzde 400 arttı Maaşları 15 bin dolara yükseldi

Yüzde 400 arttı! Maaşları 15 bin dolara yükseldi

Piyasaları bir dönem kasıp kavuran kripto para furyası şimdilik dinmişe benzese de pek çok devlet ve uluslararası şirketin kayıtsız kalamadığı blok zinciri teknolojisi popülerliğini koruyor. Yapılan araştırmalara göre yazılımcılar arasında blok zincirinde uzmanlaşmış ya da becerisi olan mühendislere talep yüzde 400 artarken maaşları da ayda 15 bin dolar civarına yükseldi ve diğer yazılımcıların yüzde 30 üzerine çıktı.

23.10.2018Ekonomi
Star Rafineri iş başvurusu nasıl yapılır Star Rafineri iş ilanları

Star Rafineri iş başvurusu nasıl yapılır? Star Rafineri iş ilanları

Star Rafineri iş başvurusu, İzmir'de bulunan işletmeye başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların internet üzerinden araştırdığı konu olmaya başlandı. Yaklaşık 30 bin kişiye iş imkanı sağlayacak olan Star Rafineri, açık pozisyonlara başvuru kabul edecek. Peki, Star Rafineri iş ilanları nereden görüntülenecek ve başvurular nereden yapılabilecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

19.10.2018Ekonomi

Yazar Sonuçları

Harran’da bir müzik perisi Sera Çamaş

Cuma günleri, yürünmemiş yollarda yürüyen kadınları yazdığım gün. Bugün genç bir kız var karşınızda. 14 yaşındaki konservatuvar öğrencisi Sera Çamaş.Pek çok özelliği var, okuyacaksınız. Ama şu kadarını söyleyebilirim, dünya tatlısı, dünya güzeli ve bence çok çok değerli bir şey yapıyor. Köy çocuklarına müzik götürüyor, onları müzikle buluşturuyor. Köy Okulları Değişim Ağı Derneği’yle geçen sene bu projeye başlamış, 6 okulla çalışmış, bu sene 18 okulla çalışıyor. O okullara org götürebilmek istiyor, bizden de destek rica ediyor. Ben de sakajewa adına bir org alıp gönderiyorum. Proje harika, Sera da harika, bütün gençlere ilham olabilecek biri, lütfen ona destek olalım...

14.12.2018