MENÜ

Iş Hayatı

Iş Hayatı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Iş Hayatı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Iş Hayatı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 22.443 Iş Hayatı haberi bulunmuştur.

Iş Hayatı Haberleri

Orta yaş üzeri Facebook, genç kuşak Instagram kullanıyor

Orta yaş üzeri Facebook, genç kuşak Instagram kullanıyor

Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi tarafından sosyal medya çağında kuşakları anlamak amacıyla gerçekleştirilen ve 516 kişinin katıldığı çalışma, kuşaklar arasındaki farklılıkları ortaya çıkardı. Sosyal medya çağına uyum sağlayan orta yaş ve üzerindekiler, sosyal medyada en çok haber içeriklerini beğeniyor. Çalışmaya göre 1946-1964 arasında doğan Baby Boomer kuşağı Facebook kullanırken; X kuşağı (1965-1979 yılları arasında doğan) ve Y kuşağı (1980-1999 arasında doğan kuşak) en çok Instagram kullanmayı tercih ediyor.

17.07.2019Teknoloji
Galatasarayın davasında ilginç diyaloglar

Galatasaray'ın davasında ilginç diyaloglar

Galatasaray camiasının günlerdir heyecanla beklediği kritik dava Mustafa Cengiz yönetiminin zaferiyle sonuçlandı.

12.07.2019Futbol
Ailelere yaz tatili için köy hayatı tavsiyesi

Ailelere yaz tatili için 'köy hayatı' tavsiyesi

Yaz tatilinde çocuk ve gençlerin sanal dünyadan mümkün olduğunca uzak tutulmasının önemine işaret eden uzmanlar, tatilde oyun ve doğayla buluşulması tavsiyesinde bulunuyor.

10.07.2019Seyahat
Aşka inanmamak yaşama inanmamaktır

Aşka inanmamak yaşama inanmamaktır

Birol İnan yeni romanı Kalbim Pera ile bir kez daha okurları sürükleyici bir hikayeye davet ediyor. Sayım Çınar yazarla yeni romanını, yazarlık serüvenini konuştu.

9.07.2019Keyif
900 çalışanı olan ancak bir ofisi olmayan şirket

900 çalışanı olan ancak bir ofisi olmayan şirket

Firmalar, son yıllarda giderek yükselen bir trendle ofis ortamını tamamen terk ediyor. Peki bu çalışanlar için iyi bir haber mi?

8.07.2019Teknoloji
Bana yaklaşmayan yılan bin yaşar

Bana yaklaşmayan yılan bin yaşar

Gülşen, iş hayatı ve aile yaşantısını Elle dergisine anlattı. Ünlü şarkıcı, “Yeni bir projeye, yeni bir şarkıya başlamışsam, hakkını vererek bitirene kadar bana yaklaşmayan yılan bin yaşar” dedi.

4.07.2019Magazin
Üniversitelerde yapay zekâ bölümü

Üniversitelerde yapay zekâ bölümü

YÖK, geleceğin meslekleriyle ilgili üç önemli adım atıyor. Bu yıl tercih kılavuzlarında geleceğin meslekleri olan yapay zekâ, veri madenciliği, büyük veri gibi alanlar lisans ve önlisans bölümlerinde yer alacak. YÖK’ün çok önemsediği 100/2000 alanında nano teknoloji, big data gibi doktora programları ilk kez açılacak. Ekimde ise İstanbul’da düzenlenecek bir kongrede iş dünyası, sendika ve üniversiteler geleceğin mesleklerini belirleyerek, bu konuda yol haritasını çizecek.

5.06.2019Eğitim
The Taste Türkiyenin jüri üyeleri ve yarışmacıları kimler

The Taste Türkiye'nin jüri üyeleri ve yarışmacıları kimler?

Amerika, Hollanda ve Belçika’da yayınlanan The Taste, Türkiye'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen şeflerinden Ali Ronay, Şemsa Denizsel ve Rafet İnce yemekleri hangi yarışmacının hazırladığını bilmeden sadece tadarak değerlendiriyorlar. Peki, mutfak becerisine güvenen şef adaylarını bir araya getiren yarışma programı 'The Taste Türkiye'nin jüri üyeleri ve yarışmacıları kimler?

29.05.2019Televizyon
Üniversite mezunu Şebnem Şanlı, 20 yıldır okul servisi şoförlüğü yapıyor

Üniversite mezunu Şebnem Şanlı, 20 yıldır okul servisi şoförlüğü yapıyor

Marmaris’te yaşayan Hacettepe Üniversitesi Turizm Bölümü mezunu Şebnem Şanlı, 20 yıldır okul servisi şoförlüğü yapıyor.

23.05.2019Kampüs
Yoğun iş hayatı hasta ediyor

Yoğun iş hayatı hasta ediyor

İş dünyasının en önemli düşünürleri arasında gösterilen Stanford Üniversitesi İşletme Bölümü profesörlerinden Jeffrey Pfeffer, modern çalışma koşullarının insan sağlığı üzerindeki zararlı etkilerini değerlendirdi.

2.05.2019Dünya
Üniversiteliler tasarladıkları reklam projesiyle yarıştılar

Üniversiteliler tasarladıkları reklam projesiyle yarıştılar

Üniversite öğrencileri kendi reklam kampanyalarını tasarladı. Söz konusu reklam kampanyalarının katıldığı yarışmada, Aydın Üniversitesi öğrencilerinin projesi birinci oldu. Projeyi hazırlayan öğrenciler 10 bin TL’lik para ödülü almaya da hak kazandı.

30.04.2019Eğitim
Devlerin kumaşçısı

Devlerin kumaşçısı

1995 yılında kurulan Bezsan Tekstil, bugün Moschino’dan Diesel’e kadar dünyanın önde gelen birçok markasına kumaş üretiyor. Denizli’deki iki fabrikada 200 kişiyi istihdam ettiklerini anlatan Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Akçay, “20 milyon dolarlık ciro yapıyoruz. Hedefimiz Ar-Ge ve tasarım ile öne çıkmak” dedi.

30.04.2019Ekonomi
Leke dizisinin yeni bölümü ne zaman İşte 2. Bölüm fragmanları

Leke dizisinin yeni bölümü ne zaman? İşte 2. Bölüm fragmanları

Leke dizisinin ilk bölümünün üzerinden günler geçmesi nedeniyle fragman ve tarih araştırmaları başladı. İlk bölümüyle izleyicileri ekrana kilitleyen Leke’nin ikinci bölümünde sürprizlerle dolu gelişmeler var. Peki, Leke dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak, 2. Bölümde neler yaşanacak?

21.04.2019Televizyon
Baykam’dan sanat tarihi haritası

Baykam’dan sanat tarihi haritası

Ressam Bedri Baykam, üniversitede ders verirken oluşturmaya başladığı ‘Sanat Tarihi Haritası’nı tamamladı. Tüm sanat akımları ve sanatçıların birbiriyle olan ilişkilerini de gösteren eseri satın almak mümkün.

Sarıyer Belediyesi hangi partide Sarıyerin mevcut Belediye Başkanı Şükrü Genç kimdir

Sarıyer Belediyesi hangi partide? Sarıyer'in mevcut Belediye Başkanı Şükrü Genç kimdir?

İstanbul'un 39 ilçesinden biri olan Sarıyer, kentin Avrupa Yakası olarak adlandırılan kısmında yer alıyor. 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi, Sarıyer Belediyesi'nin hangi partide olduğu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Öte yandan Sarıyer'in mevcut Belediye Başkanı Şükrü Genç'in kim olduğu ve kariyeri de sorgulanıyor. Peki, Sarıyer Belediyesi hangi partide?

28.03.2019Gündem
Güngören Belediyesi hangi partide Güngörenin mevcut Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman kimdir

Güngören Belediyesi hangi partide? Güngören'in mevcut Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman kimdir?

Türkiye, 31 Mart'ta mahalli idarecilerini seçmek için sandık başına gitmeye hazırlanıyor. Seçimlere kısa bir süre kala İstanbul'un ilçelerinden Güngören'de belediyenin hangi partide olduğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Belediyenin hangi partide olduğu konusunun yanı sıra Güngören'in mevcut Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman'ın kim olduğu da araştırılıyor. Peki, Güngören Belediyesi hangi partide?

28.03.2019Gündem
Bakan Selçuk: Son 3 ayda 40 engelsiz gündüzlü yaşam merkezi açtık

Bakan Selçuk: Son 3 ayda 40 engelsiz gündüzlü yaşam merkezi açtık

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Engelsiz Gündüzlü Yaşam Merkezlerinin yaygınlaştırılması kapsamında 3 ayda 40 merkezin açıldığını, toplamda 48 merkezde engelli ve engelli ailelerine hizmet verildiğini açıkladı.

27.03.2019Ekonomi
Belediyecilik 4.0’ı getirecek

Belediyecilik 4.0’ı getirecek

Teknoloji editörleriyle bir araya gelen İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı Binali Yıldırım, hayata geçirmeyi planladığı dijital ve teknoloji projelerini paylaştı. Yıldırım, değişen dünyada artık çöp toplama, sokak temizleme gibi işlerin belediyeciliğin 1.0 versiyonu olduğuna anlatarak belediyecilik 4.0 anlayışını getireceğini ifade etti.

14.03.2019Ekonomi
Binali Yıldırım: Bugünkü bütçe büyüklüğü içinde girişimcilere 500 milyon TL ayıracağız

Binali Yıldırım: "Bugünkü bütçe büyüklüğü içinde girişimcilere 500 milyon TL ayıracağız''

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, "Bugünkü bütçe büyüklüğü içinde girişimcilere 500 milyon TL bütçe, finans kaynağı ayıracağız. İlerlemeye göre bu daha da artırılabilir." dedi.

13.03.2019Gündem
Çelik: Utanmadan, sıkılmadan ahlâk dışı bir iftirada bulundu

Çelik: "Utanmadan, sıkılmadan ahlâk dışı bir iftirada bulundu"

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Karşımızdaki ittifakın mimarlarından biri, utanmadan, sıkılmadan Cumhurbaşkanımızın vatandaşlarımıza 'terörist' dediği gibi ahlak dışı bir iftirada bulundu. Cumhurbaşkanımız, devletin ve milletin birliğinin sembolüdür, ordularımızın başkomutanıdır, Türkiye Cumhuriyeti'nin birliğinin sembolüdür. Bütün vatandaşların yani cumhurun Cumhurbaşkanıdır." dedi.

8.03.2019Gündem
Binali Yıldırım: Şahsa özel sipariş üzerine imar planı benden geçmez

Binali Yıldırım: Şahsa özel sipariş üzerine imar planı benden geçmez

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, "Kişilere özel imar tadilatı şehre ihanettir. Şahsa özel sipariş üzerine imar planı benden geçmez. Yeşil alanları koruyacağız. Yeşil alanları, yapılaşma dengesini koruyacak her türlü projeye varız." dedi.

8.03.2019Gündem
Bakan Selçuktan kadın istihdamı hakkında açıklama

Bakan Selçuk'tan kadın istihdamı hakkında açıklama

İSTANBUL’da düzenlenen 5. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi’nde konuşan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, 2005’te 5 milyon 108 bin olan kadın istihdamını, 2018’de 9 milyona çıkardıklarını söyledi.

7.03.2019Ekonomi
‘Emekli’ öğrenci, beşinci üniversite diplomasının peşinde

‘Emekli’ öğrenci, beşinci üniversite diplomasının peşinde

İzmir'de iki lisans; iki de yüksek lisans diplomasına sahip 51 yaşındaki yüksek mühendis Ender Atmaca, geçen yıl emekli olduktan sonra 20 yıl önce yarım bıraktığı üçüncü yüksek lisans eğitimini tamamlamak için yeniden üniversite sıralarına döndü.

2.03.2019Eğitim
Haftada 1 gün evden çalışanların verimliliği artıyor

"Haftada 1 gün evden çalışanların verimliliği artıyor"

Esnek çalışma yöntemlerine ilişkin yapılan araştırmalar, haftada bir gün evden çalışanların iş yerindeki verimliliğinin arttığını ortaya koyarken, İstanbul gibi megakentlerde çalışma saatlerine eklenen yoğun trafik, esnek çalışmanın büyük önem taşıdığını gösteriyor.

23.02.2019Ekonomi
Suat Hekimoğlu başkanlığa aday oldu

Suat Hekimoğlu başkanlığa aday oldu

Türkiye Boks Federasyonu'nda yapılacak Olağanüstü Genel Kurulu için Suat Hekimoğlu, başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

21.02.2019Diğer
Victor Hugo da İzmir için ‘prenses’ demişti

Victor Hugo da İzmir için ‘prenses’ demişti

AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nihat Zeybekci ve eşi Ayşen Zeybekci’yle Kordon’da buluştuk. 30 yıllık evliliklerinin en kötü gecesini ve tabii ki ‘mahallenin en güzel kızı İzmir’i konuştuk.

14.02.2019Gündem
Nilgün Marmara kimdir Nilgün Marmaranın şiirlerinden derlemeler

Nilgün Marmara kimdir? Nilgün Marmara'nın şiirlerinden derlemeler

Bugün, Türk edebiyatının melankolik prensesi Nilgün Marmara’nın doğum günü. Sylvia Plath'in ülkemizdeki bir yansıması olan Nilgün Marmara, 29 yaşında kendini beşinci kattaki evinin penceresinden aşağı bırakarak hayatını sonlandırmıştı. İşte, ‘iki adımlık yerküre senin bütün arka bahçelerini gördüm ben’ ve nice dizesiyle ismini duyurmaya devam eden Nilgün Marmara’nın şiirlerinden derlemeler.

13.02.2019Gündem
Akşam yemeği için ne pişireceğinize henüz karar veremediniz mi Günün menüsü sizin için

Akşam yemeği için ne pişireceğinize henüz karar veremediniz mi? Günün menüsü sizin için

Akşam yemekleri özellikle yoğun iş hayatı içinde bütün ailenin bir araya gelebildiği nadir zamanlardan. Özellikle çalışanlar için bu dakikaların önemi ve sofradaki yemeklerin lezzetinin değeri çok büyük. İşten eve gittiğinizde kısa sürede yapabileceğiniz ve aile boyu keyifle yiyebileceğiniz kolay ve nefis yemek tarifleri arıyorsanız Lezizz günün menüsüne mutlaka bir göz atın. “Bugün ne pişirsem?” sorununuz şıp diye çözülecek…

12.02.2019Lezizz Menüler
Mercedes-Benz Türkten Tersine Mentorluk programı

Mercedes-Benz Türk'ten Tersine Mentorluk programı

Mercedes-Benz Türk, internet ve teknoloji kullanımının iş dünyasının dinamiklerini değiştirdiği bu dönemde, “Tersine Mentorluk” (Reverse Mentoring) uygulamasını hayata geçirdi. Şirket bünyesinde ilk defa 2018 yılında hayata geçen “Tersine Mentorluk Programı” kapsamında, alışılmış mentorluk uygulamalarının aksine yeni mezun olmuş genç calışanlar ve uzun dönem stajyerler Mercedes-Benz Türk yöneticilerine yeni teknolojik trendler, dijitalleşme, sosyal medya, girişimcilik, yapay zek gibi yapılandırılmış konular üzerine mentorluk yaptılar.

8.02.2019Teknoloji
1 yılda ameliyatsız 42 kilo verdi

1 yılda ameliyatsız 42 kilo verdi

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde yaşayan Ali Özgüzel (33), diyet ve spor yaparak 1 yılda 42 kilo verip, 98 kiloya indi. Eski kıyafetleri artık bol gelen Özgüzel, "Yeniden doğmuş gibiyim. Hayata bakış açım bile değişti" dedi.

28.01.2019Gündem
Üniversiteden mezunların hayat boyu eğitim fırsatı

Üniversiteden mezunların hayat boyu eğitim fırsatı

Kadir Has Üniversitesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen 'KHAS Mezun Akademisi' mezunların yoğun ilgisi ile Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde gerçekleşti.

25.01.2019Kampüs
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu 23 Ocak puan durumu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? 23 Ocak puan durumu

Gelinim Mutfakta 23 Ocak Çarşamba günü yayınlanan bölümüyle haftayı ortaladı. Haftanın ilk gününde başlayan gerilim Gelinim Mutfakta’nın 223. Bölümüne de yansıdı. Gülcan'ın mutfakta patronluğunu ilan etmesi ardından diğer yarışmacılar sert tepki gösterdi. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

23.01.2019Televizyon
İlhan Cavcav kimdir Vefat yıl dönümünde anılıyor

İlhan Cavcav kimdir? Vefat yıl dönümünde anılıyor

Gençlerbirliği Kulübünün onursal başkanı ve Türk futboluna damga vuran bir isim olan İlhan Cavcav, vefatının ikinci yıl dönümünde anılıyor. Göçmen bir ailenin çocuğu olarak un sektöründe iş hayatına atılan ve fabrikatörlüğe kadar ulaşan İlhan Cavcav, bu başarısını 'futbol sahalarına' da taşımayı bildi. Peki, İlhan Cavcav kimdir?

21.01.2019Spor Arena
İlhan Cavcav vefatının 2. yılında anılıyor

İlhan Cavcav vefatının 2. yılında anılıyor

Gençlerbirliği Kulübünün onursal başkanı ve Türk futbolunun "İlhan Ağabeyi" İlhan Cavcav, vefatının 2. yıl dönümünde anılıyor.

21.01.2019Futbol
İş dünyasına moral oldu

İş dünyasına moral oldu

Bursa iş dünyası temsilcileri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ekonomik destek ve teşviklerin olumlu olduğunu belirterek, moral verdiğini dile getirdi. Son dönemde birçok ürüne zam geldiğini de hatırlatan iş insanları, asgari ücretteki yükselişi olumlu yorumladı.

2.01.2019Serhat TEZCAN
Selami Şahin kimdir, kaç yaşında

Selami Şahin kimdir, kaç yaşında?

Ünlü sanatçı Selami Şahin'in vefat eden ağabeyi Ahmet Şahin, son yolcuğuna uğurlandı. Cenazede gözyaşlarını tutamayan Selami Şahin ‘içim yanıyor’ dedi. Gündemdeki haberler ardından gözler bir kez daha Selami Şahin’in hayatına çevrildi. Peki, Selami Şahin kimdir, kaç yaşında?

30.12.2018Magazin
Kanser durduramadı, yılın yöneticisi oldu

Kanser durduramadı, 'yılın yöneticisi' oldu

Sportive Genel Müdürü Zeynep Selgur... 2018 yılı başında, meslekteki 30’uncu yılında kanser olduğunu öğrendi ama iş yaşamından kendini uzaklaştırmadı. 3.5 ay her pazartesi hastane odasında yönetim kurulunu topladı. Hayatından stresi çıkardı. 2018 yılında Türkiye’nin en iyi 50 kadın CEO’su arasına giren Selgur, ‘Perakende Güneşi Ödülleri’nde de ‘En Başarılı Profesyonel Yönetici’ ödülünü aldı.

29.12.2018Ekonomi
ASOdan asgari ücret desteği için teşekkür

ASO'dan "asgari ücret desteği" için teşekkür

ASO Başkanı Nurettin Özdebir: "Yüzde 26,05 artışla net 2 bin 20 liraya yükseltilen asgari ücret rakamını olumlu karşılıyorum. 2019 yılında asgari ücret desteğinin 12 ay olarak devam edeceğini açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ediyorum." açıklamalarında bulundu.

25.12.2018Ekonomi
2048 kitabının yazarı kimdir

2048 kitabının yazarı kimdir?

2048 kitabı bir bilgi yarışmasıyla gündeme geldi. 2048 kitabında Beste ile Erol’ un aşkı var, macera var, uzay var; bu romanda içinde olacağın interaktif bir son var. Peki, 2048 kitabının yazarı kimdir?

25.12.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Anneanne emayesine katma değer kattı

Ortaokul ikide avukat olmaya karar verir. Emaye işiyle uğraşan babası gelecekte ‘birlikte çalışma’ düşüncesiyle işletme-iktisat okumasını ister.

3.06.2019

Müthiş bir rol modeli daha: Sen çok yaşa Tuğba!

TUĞBA Erbilen Gülten’i ayakta alkışlıyorum. TEDx konuşmasını izledim, üstelik gözyaşları içinde... Siz de mutlaka bulun ve izleyin... Cuma günleri bu köşede yürünmeyen yollarda yürüyen, kendi alanlarında ve hayatlarında fark yaratan kadınları yazıyorum. Serablal Palsili Tuğba’dan daha iyi bir örnek olamaz. Kutluyorum ve sizi hikâyesiyle baş başa bırakıyorum...

31.05.2019

Girişimciler için tükenmişlik sendromuyla baş etme yöntemleri

Tükenmişlik sendromu kavramı pek çoğumuzun hayatına basında gördüğümüz bazı haberlerle girdi. Ünlülerin hastalığı olarak tanıdığımız bu sendromu Meryem Uzerli’den Johhny Depp’e kadar pek çok isim yaşadı. Ancak şöyle bir gerçek var ki –ister ünlü bir oyuncu veya müzisyen olun, ister bir şirketin CEO’su, ister girişimci- yoğun iş hayatı, rekabetin getirdiği baskı ve stres, kendine vakit ayıramama gibi sorunların ardından tükenmişlik sendromu her sektörde karşınıza çıkabilir.

27.05.2019

Annem babamı gözümün önünde aldatıyor

Annem babamı aldatıyor. Üstelik sevgilisiyle görüşmeye gittiği zaman çevredekiler anlamasın diye ben de annemle gitmek zorunda kalıyorum. Bu durum artık canımı çok sıkıyor.

22.04.2019

SXSW 2019’dan notlar

SXSW (South by Southwest) Texas Austin’de 32 yıldır düzenlenen, tüm eğlence sektörünün 10 gün boyunca gözü kulağı olan çok köklü bir festival. Bu sene 7-17 Mart tarihleri arasında düzenlenen etkinlikte aldığım notları sizlerle bu yazıda paylaşacağım.

27.03.2019

Lütfen kemerlerinizi doğru bağlayın... Son 15 yılda 303 yolcu türbülans nedeniyle uçakta yaralandı

Gevşek bırakılan bir kemerin içinden sıyrılıp tavana çarpabilirsiniz. Boyun kırılmaları yaşanabilir. Bu yüzden kemerleri bağlamak yetmez. Doğru bağlamak gerekir. Kabin memurları kemer kontrolü yaparken bağlama sıkılığını da ara ara kontrol etmeli.

13.03.2019

Adana'da ittifaklar arasında kritik bilek güreşi

Akdeniz Bölgesi’nde 31 Mart yerel seçimlerinde Antalya ve Mersin gibi rekabetin en yoğun yaşanacağı illerin arasında Adana da yer alıyor. Bu ilde ‘cumhur’ ve ‘millet’ ittifakları iki kuvvetli adayla karşı karşıya geliyor: Mevcut büyükşehir belediye başkanı MHP’li Hüseyin Sözlü ve karşısında Seyhan’ın CHP’li belediye başkanı Zeydan Karalar...

8.03.2019

Hoş geldin 8 Mart Haftası

Uzun zamandan beri 8 Mart Dünya Kadınlar Günü tek bir günle sınırlı değil.

3.03.2019

San Diego mu, Sun Diego mu ?

ABD’nin tartışmasız en keyifli, en yaşanası bölgelerinden San Diego’ya şöyle hafiften uzansak fena mı olur?

5.02.2019