MENÜ

Irem Derici Fotoğrafları

Irem Derici Fotoğrafları ile ilgili tüm haberleri, son dakika Irem Derici Fotoğrafları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Irem Derici Fotoğrafları haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 21 Irem Derici Fotoğrafları haberi bulunmuştur.

Irem Derici Fotoğrafları Haberleri

Beni bir gören asla unutamaz

Beni bir gören asla unutamaz

Şarkıcı İrem Derici her şeyini olduğu gibi masaya yatırıyor ve hiç acımadan biçerdöverle kendi üzerinden geçiyor: “Temmuzda yeni bir burunla karşınızdayım!”

29.06.2014Hayat
İrem Dericinin yakılacak fotoğrafları

İrem Derici'nin yakılacak fotoğrafları!!

Beyaz Show'un bu haftaki konukları pop müziğin yeni nesil starlarından İrem Derici, “Deliha” filmi oyuncuları Gupse Özay, Korhan Herduran, Barış Arduç ve Cihan Ercan, “Olur Olur” filminin başrol oyuncuları Alper Kul, Aylin Kontente, Onur Buldu ve Onur Rüştü Atilla konuk oldu. Beyaz sevilen sanatçıya bir sürpriz hazırlayarak İrem Derici'nin çocukluğundan itibaren kulandığı vize fotoğraflarını yayınladı. Kendisinin birbirinden farklı fotoğrafını gören ünlü şarkıcı kendisiyle dalga geçerek ' evlat olsa eldivenle sevilmez. Nerden buldunuz bu fotoğraflar rezalet resmen diyerek' diyerek espiri yaptı.

15.11.2014Ne Oluyor
İrem Derici ve eşi Rıza Esendemirin ayrılığı olay oldu

İrem Derici ve eşi Rıza Esendemir'in ayrılığı olay oldu

İki yıllık eşi Rıza Esendemir’den boşanacağı konuşulan İrem Derici, hayranlarını ikiye böldü. Şubatta ‘Dantel’ albümünü piyasaya çıkaracak olan Derici’ye hayranları 'reklam yapıyorsun' imasında bulundu.

21.01.2016Magazin
İrem Derici ve Rıza Esendemir yeniden bir arada

İrem Derici ve Rıza Esendemir yeniden bir arada

Boşanmanın eşiğine gelen İrem Derici ile radyocu eşi Rıza Esendemir barıştı.

1.02.2016Magazin
Ünlülerin evliliğini yüksek ego ve ‘kolay boşanma’ kafası bitiriyor

Ünlülerin evliliğini yüksek ego ve ‘kolay boşanma’ kafası bitiriyor!

Geçtiğimiz haftalarda ünlülerin evlilikleri ya da evlilik planları magazin gündemindeydi. Şimdi ise boşanmalarını konuşuyoruz. Yavuz Bingöl, Hande Subaşı ve İrem Derici peş peşe boşandı. Bu yüzden Magazin Konseyi bu hafta ünlülerin boşanmalarını masaya yatırdı. Ünlülerin evliliklerinin neden yürümediğini, boşanmaya kolay karar verip vermedikleri konusunu tartıştı.

27.03.2016Magazin
Haber nasıl yazılmaz

Haber nasıl yazılmaz?

“TARABYA’da söz yemeği”. 2 Mayıs’ta, Hürriyet’in magazin sayfasındaki haberin başlığı böyleydi.

İrem Derici: Zayıfladıktan sonra kendimle sevişiyorum

İrem Derici: Zayıfladıktan sonra kendimle sevişiyorum

En sık kullandığı küfrü sordum, hepsini söyledi. “Estetikler, silikonlar?” dedim, “Zayıfladıktan sonra halimi görseniz gazetede para toplayıp siz yaptırırdınız” dedi. “Zayıflayınca hayatında ne değişti” dedim, “Kendimle sevişiyorum” dedi... Müziğin çılgın kadını bu! Şimdi o çılgınlığını ekrana taşımaya hazırlanıyor, Kanal D’de müzik yarışması sunacak. İrem Derici’yle röportaj yaparken o kadar güldük eğlendik ki, okurken siz de bu çılgın kadına çok güleceksi-niz...

10.06.2017Magazin
Son durum: İrem Dericinin böbrekleri iflas mı etti Doktoru açıklayacak

Son durum: İrem Derici'nin böbrekleri iflas mı etti? Doktoru açıklayacak

İrem Derici'nin son durumu gündüz kuşağı programı Duymayan Kalmasın'a konu oldu. Tedavisinin yetersiz kalması nedeniyle yoğun bakıma alınan İrem Derici'nin böbreklerinin iflas ettiği iddiaları da programda gündeme geldi. Öte yandan 1,5 ay önce ayrıldığı sevgilisi Lider Şahin'in de sık sık hastaneyi aradığı öğrenildi. Peki iddialar doğru mu? İrem Derici'nin böbrekleri iflas mı etti?

20.09.2017Magazin
54. yaşa çılgın parti

54. yaşa çılgın parti

Yonca Evcimik, 54. yaşını Nişantaşı Sofa Hotel’de 701 no’lu suit odada kutladı.

20.09.2017Magazin
İrem Derici son hali merak ediliyordu... Doktoru açıkladı

İrem Derici son hali merak ediliyordu... Doktoru açıkladı

İrem Derici'nin son haliyle ilgili açıklama doktorundan geldi. Son zamanlarda sık sık sağlık sorunlarıyla medyaya konu olan İrem Derici'nin kısa sürede verdiği aşırı kilolar nedeniyle sık sık hastalandığı iddia ediliyordu. Peki iddialar doğru mu, ünlü sanatçı neden yoğun bakımda? İşte İrem Derici'nin son durumuyla ilgili açıklamalar!

21.09.2017Magazin
Çocuklarla bir arada

Çocuklarla bir arada

Selda Topal’ın geleneksel yeni yıl davetlerinin bu yılki konukları Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Romatoloji Kliniği’nde tedavi gören çocuklar ve aileleri oldu.

25.12.2017Magazin
Siber zorba alarmı

Siber zorba alarmı

Siber zorbalık’ internet üzerinden tehdit, hakaret, taciz, hedef gösterme olarak tanımlanıyor. Her meslekten, her yaştan insan bu zorbalarla karşı karşıya kalıyor. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan, gençlerin yüzde 25’inin siber zorbalığa maruz kaldığını söylüyor. Saldırganların cezalandırılmasını sağlayacak düzenlemeler isteniyor.

30.12.2017Gündem
İrem Derici: Bu hissi yaşamak istiyorum Ayşe hanım

İrem Derici: Bu hissi yaşamak istiyorum Ayşe hanım

Popçu İrem Derici, kendisiyle röportaj yapması için Ayşe Arman'a çağrıda bulundu. 'Bu hissi yaşamak istiyorum' diyen İrem Derici'ye Ayşe Arman'dan yanıt gecikmedi. İrem Derici'nin videosunu sayfasında paylaşan Ayşe Arman, altına şu notu düştü: "Hahahahahaha! Yapacağım kız İrem seninle röportaj ! Ama bak, ikimizin de deliliğine yakışacak bir şey olsun, fotoğrafları da uçuk kaçık olsun.. Var mısın?"

6.10.2018Magazin
Bu hissi yaşamak istiyorum Ayşe Hanım

'Bu hissi yaşamak istiyorum Ayşe Hanım'

Popçu İrem Derici, kendisiyle röportaj yapması için Ayşe Arman'a çağrıda bulundu.

6.10.2018Magazin
Herkes “fake” bir tek Berkay değil

Herkes “fake” bir tek Berkay değil!

Berkay, Reynmen’in YouTube’da izlenme rakamları sahte dedi. Berkay haklı mı? Reynmen’in 100 milyon izlenmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

11.02.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Sinan’ın en güzel 11 aşk şarkısı...

Zorlu Center’daki Raffles Otel’e de, içindeki İspanyol restoranı Arola’ya da gitmemiştim.

13.02.2015

Gerçek hayatta engellenmeye hazır mısınız

“Onu engelledim”. Bu cümle artık günlük hayatın bir parçası. Peki ileride sadece sosyal medyadan engellemek, fotoğraf silmek yetecek mi? Engelleme işinin bir tık ötesine buyurun...

23.01.2016

Bir kahramanlık hikayesi

Hazırsanız sizi sabırsızlandığım bir kahramanlık hikayesine çıkartmak istiyorum.

8.08.2017

2017 model açık hava tımarhanesi: TÜRKİYE

Aşk, acı, açlık, şaşaa, kavga, ayrılık, skandal, cinayet... Ne ararsan var! Böylesini ünlü senarist Ece Yörenç bile tahayyül edemezdi. Seneye yayılmış şekilde, küçük dozlar halinde aldığımız için; yavaş yavaş haşlanan kurbağa misali, totalde neye maruz kaldığımızın farkında değiliz. Hafızanızı yoklasanız, Türkiye aslında 2017 model açık hava tımarhanesiydi. Neyse ki her güzel Türk filmi gibi mutlu sonla bitti. Bitti mi?

28.12.2017

Git kendini Saray’da yak

39 yaşında bir vatandaşımız, Meclis’in önünde üzerine benzin dökerek kendini yakmaya çalıştı.

14.01.2018

17 yaşında bir erkekle yatakta çekilen selfıe

DÜN sabah bütün sinema dünyası gibi benim için de hayret verici bir haberle uyandım.

20.08.2018