MENÜ

İnternetsiz Hayat

İnternetsiz Hayat ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İnternetsiz Hayat haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 25 İnternetsiz Hayat haberi bulunmuştur.

İnternetsiz Hayat Haberleri

Yurt dışına ilk kez çıkacaklar için 10 altın tavsiye

Yurt dışına ilk kez çıkacaklar için 10 altın tavsiye

Yurt dışına çıkma planınız varsa özellikle ilk defa yurt dışına çıkacaksanız önceden bir takım tavsiyelere bakmak fayda sağlıyor. Aksi halde olumsuz durumlar ortaya çıkabilir. Yurt dışı maceranızın kötü sonuçlanmaması için hayat kurtarıcı tavsiyeleri online seyahat markası Biletall.com,blog derledi. İşte detaylar...

17.07.2018Seyahat
Yurt Dışına İlk Kez Çıkacaklar İçin 10 Altın Tavsiye

Yurt Dışına İlk Kez Çıkacaklar İçin 10 Altın Tavsiye

Yurt dışına çıkma planınız varsa özellikle ilk defa yurt dışına çıkacaksanız önceden bir takım tavsiyelere bakmak fayda sağlıyor. Aksi halde olumsuz durumlar ortaya çıkabilir. Yurt dışı maceranızın kötü sonuçlanmaması için hayat kurtarıcı tavsiyeler ile Biletall.com, yurt dışına ilk kez çıkacaklar için 10 altın tavsiyede bulundu.

12.07.2018İyi Yaşam
Hey gidi 90’lar

Hey gidi 90’lar

Elele dergisi, günümüz modasının 90’lardan aldığı ilhamdan yola çıkarak 90’larda çocuk olan 5 ünlü isimle nostalji turuna çıktı. Begüm Kütük, Duygu Sarışın, Ferhan Şensoy, Evrencan Gündüz ve Erdem Yener, 90’ları andı ve o yıllardaki vazgeçilmezlerini anlattı. O renkli sohbette müzikten Instagram fenomenlerine bugünün olmazsa olmazları da tek tek sıralandı.

30.06.2018Magazin
Siber zorbalığa karşı ‘siber empati’

Siber zorbalığa karşı ‘siber empati’

Çocuğumu dijital dünyanın neden olabileceği psikolojik ve sosyal tehlikelerden nasıl koruyabilirim? Bu, günümüz yetişkinlerinin en çok sorduğu sorulardan biri olarak öne çıksa da aslında artık Z Kuşağı’na dair korumaya değil, önlemeye davranışsal çözümler bulma vakti geldi de geçiyor. Sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasıyla siber zorbalıklar sonucu olarak ortaya çıkan olumsuz yaşantıların önüne geçmeyi sağlayacak tek kavram ‘siber empati’ gibi görünüyor. Peki bu nasıl yaygınlaştırılabilir?

26.03.2018Eğitim
Tedavülden kalkan dertler

Tedavülden kalkan dertler

Yıllar boyunca, bulunduğum ortamların genelde en küçüğü olduğum için hep “Sen nereden hatırlayacaksın?”, “Senin neslin yetişiyor mu?” sorularına maruz kaldım. Artık otuz yaşında olduğuma göre, doyasıya ahkam kesebilirim diye düşünüyorum ve bu hafta size biraz yaşlı anıları anlatmaya karar verdim.

19.02.2018Kampüs
Bakan Arslandan ucuz internet müjdesi

Bakan Arslan'dan ucuz internet müjdesi!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme (UDH) Bakanı Ahmet Arslan, Kars’ta gerçekleştirdiği 'Akıllı Şehir' tanıtımında internet hizmetinin her gelir grubu tarafından erişilebilir olmasını sağlamak amacıyla hazırlanan "İnternetsiz Ev Kalmasın" seferberliğini başlattıklarını açıkladı. Bakan Arslan, hiç internet kullanmamış 1,8 milyon haneyi internetle buluşturacaklarını söyledi.

30.03.2017Ekonomi
Akıllı telefon ve internet bağımlılığı endişelendiriyor

Akıllı telefon ve internet bağımlılığı endişelendiriyor

Teknolojik ilerlemeyle ortaya çıkan ve gençliğin ruhsal sağlığını hedef alan modern çağın yeni sorunları nomofobi (cep telefonundan mahrum kalma korkusu) ile netlessfobinin (internetsiz kalma korkusu) oluşturduğu tehdit endişe verici boyutlara ulaştı.

31.10.2016Teknoloji
Gmailin bilinmeyen 6 gizli özelliği

Gmail'in bilinmeyen 6 gizli özelliği

Dünyanın en çok kullanılan e-posta servislerinden birisi olan Gmail, kullanıcılarına günlük hayatlarındaki yazışmalarında kolaylık sağlayacak birçok özelliği sunuyor. Ancak bilinmeyen ya da herkesin bilmediği sürpriz özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Gmail'in gizli kalmış 6 özelliğini sizler için derledik.

29.04.2016Teknoloji
Ücretsiz internet güvenli olacak

Ücretsiz internet güvenli olacak

Ortaöğretimde İnternet Bağımlılığı Önleme ‘Yüzyüze Devam ediyor’ projesi kapanış programı ve ‘Yağmur ile Toprak Çevirimiçi’ kitabının lansmanında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu, çocukları internetteki tehlikelerden korumak için ailelere de görevler düştüğünü söyledi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema Ramazanoğlu ise yoksul ailelere verilecek ücretsiz internetin güvenli olacağını belirtti.

13.02.2016Eğitim
Ceyhun Yılmaza resmen aklımıza her geleni sorduk

Ceyhun Yılmaz'a resmen aklımıza her geleni sorduk!

Yıllar önce ilk radyoda sesini duyduk, sevdik, sonra sosyal medyayla daha da tanıdık. Bize hep bir şeyler anlatan, şiirler okuyan, her daim güzel konuşan adam Ceyhun Yılmaz. Bu sefer de, merak ettiğimiz ne varsa, ona soralım dedik.

25.01.2016Kampüs
Büyümenin Lokomotifi

Büyümenin Lokomotifi

Türk finans sektörünün büyüklüğü 2.5 trilyonu aştı

26.09.2013Advertorial
Türk Telekomun “Türkiyeye Değer” Projesine ABDden ödül

Türk Telekom'un “Türkiye'ye Değer” Projesine ABD'den ödül

Türk Telekom'un “Türkiye'ye Değer” sosyal sorumluluk projesi, ABD'de PRNews'in Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödüllü'nün de sahibi oldu.

23.04.2012Ekonomi
‘İnternet Evleri’ne ABD’den ödül

‘İnternet Evleri’ne ABD’den ödül

Türk Telekom’un bugüne kadar 80’e yakın ödüle layık görülen ‘Türkiye’ye Değer’ projesi son olarak PRNews Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülü’nün de sahibi oldu.

22.04.2012Ekonomi
Medya nereye koşuyor

Medya nereye koşuyor?

Buyurun size “Tavuk mu yumurtadan, yumurta mı tavuktan” sorusu kadar klasik olmaya namzet bir soru daha: “Yazılı medya mı, dijital medya mı?”

16.01.2010Gündem
Özgür Çetin

Özgür Çetin

Günümüzde sosyalleşmenin ve kendinizi ifade etmenin en kolay ve hızlı yolu 'sosyal ağlar' oldu.

28.04.2009Teknoloji

Yazar Sonuçları

Murat Menteş’ten doludizgin, felsefi bir polisiye: ‘Antika Titanik’ Keriz gibi, ölen son nesil olacağız!

Murat Menteş’in kitabı ‘Antika Titanik’ çıktı: “Kimse kimseye yeterince dikkat kesilemiyor. Halbuki aşk odaklanmayı gerektirir.”

22.09.2018

Otellerin korkulu rüyası bir süredir aynı: Airbnb

Artık nerede ve nasıl tatil yapacağımıza deneyimlerini usanmadan paylaşan internet kullanıcılarının yorumlarına ve kıt notlarına güvenerek karar veriyoruz.

11.01.2017

Şişme yataktan kalkan dev!

Kirayı denkleştiremeyince airbnb.com sitesini kurdular, internet üzerinden ev ve oda kiralama modeliyle otellerin korkulu rüyası oldular

13.06.2014

Sosyal paylaşıma kurban gitmeyin

Son yıllarda yaygınlaşan sosyal paylaşım siteleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de giderek popüler hale geliyor. Sosyal paylaşım ağı kullanımının yaygınlaşması sonucunda özellikle yakın ve mahrem ilişki yaşayan çiftlerde ve evliliklerde sorunlar artmaya başladı.

30.03.2013

Doğru söz

Erkan Mumcu, damardan girmiş, soruyor:

5.12.2006

Keşke internete girip de sanal aşka tutulmasaydım

Merhaba Güzin abla, ben 18 yaşında bir kızım.

23.03.2006