MENÜ

Instagram Beğeni Sayısı

Instagram Beğeni Sayısı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Instagram Beğeni Sayısı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 50 Instagram Beğeni Sayısı haberi bulunmuştur.

Instagram Beğeni Sayısı Haberleri

Instagram beğeni sayısı ne zaman kalkacak

Instagram beğeni sayısı ne zaman kalkacak?

Instagram’ın beğeni kaldırma kararı tüm dünya gibi Türkiye’deki sosyal kullanıcılarının da tepkisine neden oldu. Uygulamasından beğeni sayılarını kaldırmayı test eden Instagram, beğeni kaygısını ortadan kaldırmayı hedefliyor. Peki, Instagram beğeni sayısı ne zaman kalkacak?

18.07.2019Teknoloji
Instagram beğeni sayısı kaldırılıyor, bir dönem sona eriyor

Instagram beğeni sayısı kaldırılıyor, bir dönem sona eriyor

Instagram'ın ilk gününden bu yana kullanıcılar, paylaştıkları fotoğrafın ve diğer Instagram kullanıcılarının fotoğraflarına gelen beğeni sayısını görebiliyor. Ancak yakında gelecek büyük güncelleme ile birlikte artık kendi fotoğraflarınız hariç hiçkimsenin beğeni sayısını göremeyeceksiniz.

18.07.2019Teknoloji
Yerli Yazbee global sosyal medyaya rakip olacak

Yerli 'Yazbee' global sosyal medyaya rakip olacak

Türk girişimci ve mühendislerin geliştirdiği, 1,5 ayda 200 bin kullanıcıya ulaşan yerli sosyal medya platformu "Yazbee", global sosyal medya platformlarına rakip olmayı hedefliyor.

8.09.2019Teknoloji
Akdenizin plajlarıyla ünlü cenneti

Akdeniz'in plajlarıyla ünlü cenneti

Doğu Akdeniz’in sahilinde önemli bir liman şehri Mersin… Uzun sahil şeridini kaplayan palmiye ağaçlarından dolayı palmiyeler şehri olarak da biliniyor. Tarihi bir mirasın üzerine kurulan şehir, birçok kültürü hâlâ içinde barındırmaya devam ediyor. Peki Mersin’de neler yapmalı, nereleri gezmeli? Sizin için denize girilecek yerlerden restoranlara kadar güzel bir liste hazırladım. İşte detaylar…

15.08.2019Seyahat
Yeni girişimcilere can simidi olacak dijital tavsiyeler

Yeni girişimcilere can simidi olacak dijital tavsiyeler

Marka ve hizmet bilinirliğini artırmak, daha fazla ürün satmak, müşterilerle iletişime geçmek, potansiyel müşterilere ulaşmak, kriz süreçlerini yönetmek, daha fazla konuşulur olmak, büyümek ve daha fazla kazanç elde etmek… İşte günümüzde birçok markanın, kurumun, işletmenin ortak hedefleri bunlar ve hepsinin bu hedeflere ulaşmak için kullandığı ortak bir silah var: Dijital İletişim!

1.07.2019Teknoloji
Instagram kullanıcılarının ‘beğeni’ kaygısı sona eriyor

Instagram kullanıcılarının ‘beğeni’ kaygısı sona eriyor

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından Instagram, kullanıcılarının ‘beğeni’ kaygısını ortadan kaldıracak radikal bir değişikliği hayata geçirmeye hazırlanıyor. Kulis bilgilerine göre Instagram’ın yeni güncellemesiyle birlikte, gönderilerin kaç beğeni aldığı yalnızca paylaşımı yapan kullanıcılar tarafından görüntülenebilecek.

3.05.2019Teknoloji
Kahkahalar cebinize gelsin

Kahkahalar cebinize gelsin

Evde, yolda, parkta sürekli telefonuna bakarak gülümseyen hatta kendini tutamayıp kahkaha atan insanlar mı görüyorsunuz? Normaldir. Instagram artık bir komedi merkezi işlevi görüyor. İşte yerli mizah hesaplarının en iyileri...

Hangi Şeyma

Hangi Şeyma?

Para avcısı, anne, parti canavarı, global sosyelit, fenomen, it-girl... Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile ilişkisini bir kadın düşmanlığı öznesi olarak geçirdi. Tüm kimlikleri sorgulandı, anneliği, genç kızlığı, eşliği didiklendi. Şimdi tüm temsil ettikleriyle beraber, şöhretinden daha büyük bir tartışmayı açıyor.

Kandırılmaya çalışılıyorsunuz

'Kandırılmaya çalışılıyorsunuz'

Şarkıcı Cem Ardian, takipçilerini sosyal medyadaki sahteliklere karşı uyardı.

19.09.2018Magazin
Hamdi Ulukaya İstanbul’da düğün yapıyor... Annem Louise’i görseydi herhalde ağlardı

Hamdi Ulukaya İstanbul’da düğün yapıyor... Annem Louise’i görseydi herhalde ağlardı

Sıfırdan yarattığı Chobani markasını, ABD’de son 10 yılın en hızlı büyüyen ve en yenilikçi şirketlerinden biri haline getiren, ABD’deki bir numaralı Türk girişimci Hamdi Ulukaya evleniyor. Gelin, Fransız asıllı ABD’li restoran işletmecisi Louise Ulukaya (Vongerichten). Üç yıldır birlikte olan çiftin nikâhı aslında ocak ayında, New York’ta kıyıldı. Ancak İstanbul’da, yakın arkadaşlarının ve akrabalarının katılacağı geleneksel bir düğünle evliliklerini kutlamak istediler. Nikâh şahitleri ve yakın arkadaşları Selçuk Şirin, düğün öncesi onlarla bir araya geldi. Tanışmalarının hikâyesini, düğünün detaylarını sordu. Vongerichten, “Hamdi’nin doğduğu topraklarda evliliğimizi kutlamak, ailemin bu kültürü görmesini, öğrenmesini istedim. Türk değilim ama şimdi öyle hissediyorum” diyor. Hamdi Ulukaya ise kaybettiği annesinin, gelinini görse mutluluktan ağlayacağını söylüyor.

25.08.2018Hürriyet Pazar
Instagram beğeni gönderme | Nasıl yapılır

Instagram beğeni gönderme | Nasıl yapılır?

Instagram beğeni gönder araması Google'da şu sıra yoğun bir şekilde yapılıyor. Peki Instagram beğeni gönderme nasıl yapılıyor? Bu bir hile mi?

4.08.2018Teknoloji

Yaz, yan gelip yatma mevsimi değildir

Gazeteci Cüneyt Özdemir’in ‘Instagram denelemeleri’nden oluşan son kitabı, bir tür ‘yazı daha verimli ve anlamlı kılma rehberi’ niteliğinde. Hayata bu kez ‘dalgacı Mahmut’ hafifliğinde yaklaştığını söyleyen Özdemir’le konuştuk.

Siyasetçiler Twitterı ne kadar etkin kullanıyor

Siyasetçiler Twitter'ı ne kadar etkin kullanıyor?

Sosyal medyanın politik sahne için önemli bir araç olduğunu biliyoruz. Peki Türkiye'de siyasetçiler Twitter'ı ne kadar etkin kullanıyor? İşte verilerle bu sorunun yanıtı...

5.05.2018Hayat
Instagram takipçi hilesi bedava: Mümkün mü

Instagram takipçi hilesi bedava: Mümkün mü?

Instagram sayfanızın daha geniş bir kitleye ulaşmasını ister misiniz? Instagram'da takipçi sayısı artışı artık sanıldığı kadar zor değil! Ancak bunu Instagram takipçi hilesi bedava şeklinde Google'da arama yapmak yerine kendi emeğinizle de yapabilirsiniz; ve kazandığınız takipçiler organik olacağından sahte takipçiler gibi etkisiz olmayacak, kaliteli bir takipçi kitlesiyle hesabınızı büyütmeye devam edeceksiniz.

26.04.2018Teknoloji
Dünyaca ünlü yıldız fiyatı dudak uçuklatan yeni otomobiline kavuştu

Dünyaca ünlü yıldız fiyatı dudak uçuklatan yeni otomobiline kavuştu

REAL Madrid’in dünyaca ünlü futbol yıldızı Cristiano Ronaldo tam bir otomobil tutkunu. Garajından birbirinden lüks ve pahalı 10’un üzerinde otomobili olan Ronaldo, bu araçlarını sosyal medyada da sık sık paylaşıyor.

4.10.2017Ekonomi
Doktor, derdime bul bir çare

Doktor, derdime bul bir çare!

Dergi kapağından fırlamış gibiler. Yakışıklılar, spor yapıyorlar, iyi giyiniyorlar... Instagram’da binlerce takipçileri var. Amaçlarının akıllardaki doktor klişelerini yıkmak olduğunu söylüyorlar. Hasta olmadığı halde onlara muayeneye giden genç kızlardan tutun da, sosyal medya üzerinden aldıkları ahlaksız tekliflere kadar, ilginç şeyler yaşıyorlar. İşte Türkiye’nin sosyal medyada dikkat çeken doktorlarının hikâyeleri...

26.08.2017Hürriyet Pazar
Instagram’da görünmüyor musunuz

Instagram’da görünmüyor musunuz?

Instagram’ı açıldığı ilk zamandan beri kullananlar, gönderilerinin üç haneli hatta dört haneli beğeni almasına alışıklardı. Yakın zamana kadar… Eğer sizin de beğenileriniz bir anda azaldıysa, üzülmeyin yalnız değilsiniz.

22.07.2017Ekonomi
Instagram takipçi sayısı nasıl artırılır

Instagram takipçi sayısı nasıl artırılır?

Instagram sayfanızın daha geniş bir kitleye ulaşmasını ister misiniz? Instagram'da takipçi sayısı artışı artık sanıldığı kadar zor değil!

25.05.2017Teknoloji
Çağatay Ulusoy’a sigaradan suç duyurusu

Çağatay Ulusoy’a sigaradan suç duyurusu

‘İçerde’ dizisinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy hakkında ‘Gençleri sigaraya özendirdiği’ gerekçesiyle suç duyurusunda bulunuldu.

1.11.2016Magazin
Instagram, ekonomiye kadın iş gücü kazandırıyor

Instagram, ekonomiye kadın iş gücü kazandırıyor

Evlerinde ya da atölyelerinde ürettikleri özel ürünleri fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram aracılığıyla satışa sunarak ticarete atılan kadınların sayısı her geçen yıl artıyor. Kadın girişimciler, çikolatadan pastaya, kozmetikten organik ürüne, ayakkabıdan giyime, dekoratif ürünlerden oyuncağa el emeği göz nuru birçok ürünü Instagram'da sermayeye ve reklama ihtiyaç duymadan satışa sunabiliyor.

6.07.2016Ekonomi
Sosyal medyada kimler öne çıkıyor

Sosyal medyada kimler öne çıkıyor?

Facebook, Twitter, Instagram... Artık Türkiye'nin nabzı bu üçlüde atıyor, kulisler, tepkiler burada yoğruluyor. Bunları bir fırsat olarak değerlendiren şirketler de "sosyal medya"da artık sık sık görünüyor. Ancak bunlar arasında en iyisi, en çok faydalananı hangisi?

28.06.2016Teknoloji
Kendisine asılanlara çirkin fotoğraflarını yollayıp onları trollüyor

Kendisine asılanlara çirkin fotoğraflarını yollayıp onları trollüyor

Carmen Dickman, Instagram'ın 55 bin takipçisi olan 'orta halli' kullanıcılarından biri. Yarı zamanlı modellik ile de uğraşan güzel kadının her fotoğrafına yüzlerce beğeni geliyor. Hal böyle olunca kendisini daha yakından tanımak isteyenlerin sayısı da bir hayli çok! Genç kadın da bundan çok sıkılmış olacak ki bu tür tekliflerin önüne geçmek ve dur demek için kendince bir yöntem geliştirmiş.

9.02.2016Keyif
Liderler yoğun program yüzünden deniz ve golfün tadını çıkaramadı

Liderler yoğun program yüzünden deniz ve golfün tadını çıkaramadı

SON bir haftada 26 lider, 10 bin katılımcı ve 3 bin medya mensubuna evsahipliği yapan Antalya herkesin aklında kaldı. Başta liderler olmak üzere katılımcıların çoğu Antalya için ‘G20’nin yoğun programından dolayı deniz ve güzel havasının tadına varamadık” yorumunu yaptı. ABD Başkanı Obama, Kanada Başbakanı Trudeau ve Singapur Başkbakanı ‘tekrar geleceğim’ diye söz verdi.

17.11.2015Ekonomi
Selfie çekmenin tehlikeleri

Selfie çekmenin tehlikeleri

2014 selfie çekme yılı idiyse, 2015 de, insanların kendi fotoğraflarını yepyeni ve çok tehlikeleri noktalara ulaştırdıkları bir yıl olarak geçecek tekno-sanat tarihine... İşte selfie çekmenin tehlikeleri...

16.10.2015Teknoloji
Selfie çekmenin tehlikeleri

Selfie çekmenin tehlikeleri

2014 selfie çekme yılı idiyse, 2015 de, insanların kendi fotoğraflarını yepyeni ve çok tehlikeleri noktalara ulaştırdıkları bir yıl olarak geçecek tekno-sanat tarihine... İşte selfie çekmenin tehlikeleri...

16.10.2015Teknoloji
Kardashian ailesi çıplak poz vermeyi seviyor

Kardashian ailesi çıplak poz vermeyi seviyor

Her adımlarıyla gündemde kalmayı başaran Kardashian ailesinin son bombasını Kourtney Kardashian patlattı. Üç çocuk annesi, 36 yaşındaki Kourtney, fotoğraf sanatçısı Brian Bowen Smith'e çıplak poz verdi.

7.10.2015Keyif
Fenomenlerin gözünden İzmir

Fenomenlerin gözünden İzmir

İZMİR’in instagram hesabı "@cityofizmir", dünyaca ünlü fenomenleri kente konuk etti. Yüzbinlerce takipçisi olan fenomenler ile profesyonel fotoğrafçı ve dergi yazarlarından oluşan 12 kişilik grup, Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası Instagram şehir markalaşma projesi Cityofizmir’e katılarak kentin çeşitli noktalarında çektikleri fotoğraflarla İzmir’in tanıtımına katkıda bulunacak.

11.09.2015Ege
@cityofizmir ikinci etap

@cityofizmir ikinci etap

Ege Genç İşadamlarıDerneği’nin Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle kentin tanıtımına katkı için hayata geçirdiği instagram projesi "cityofizmir", dünya fenomenlerini ağırlayacağı ikinci etabı ile start aldı.

5.09.2015Ege
Kim bu Kardashian Ailesi Dünya niye onları konuşuyor

Kim bu Kardashian Ailesi? Dünya niye onları konuşuyor?

Sadece büyük bir popoya sahip olmak, bu şöhretin tek sebebi olabilir mi? Dünya magazini gerçekten sadece bu poponun peşinden mi gidiyor? Kim Kardashian sayesinde tanıdığımız bu aile nasıl oldu da son birkaç yıldır manşetlerinden inmiyor?

22.08.2015Hayat
Instagrama Türk dokunuşu

Instagram'a Türk dokunuşu

Türk girişimcilerin fotoğraf paylaşım mecrası Instagram'a yönelik geliştirdiği modül, sosyal medyada yeni bir trendin Türkler tarafından başlatılmasına zemin hazırladı - Growsta.com'un geliştirdiği modül ile Instagram'da program yüklemek gerekmeksizin bilgisayar üzerinden zamanlayarak fotoğraf paylaşmak mümkün.

24.05.2015Ekonomi
Ahmet Ercanlarla 24 saat Fenerbahçe

Ahmet Ercanlar'la 24 saat Fenerbahçe

Sarı lacivert kulüpte neler oluyor, transeferde kim, gelecek kim gidecek, kamptan son dakika haberleri, taraftar gruplarından haberler, sosyal medyada kulüple ilgili önemli paylaşımlar, röportajlar hepsi ve daha fazlası 24 saat Ahmet Ercanlar'la burada olacak.

18.07.2014Futbol
Instagramdaki değişikliği fark ettiniz mi

Instagram'daki değişikliği fark ettiniz mi

Popüler fotoğraf paylaşma uygulaması Instagram'ın Keşfet fonksiyonu tamamen değişti.

27.04.2014Teknoloji

Yazar Sonuçları

Soyadı gibi saygındı

GAZETECİLİK hayatım siyasetçilerle, iş insanlarıyla, sanatçılarla geçti.

28.07.2019

Bir Seçim Yapma Zamanı; Instagram mı, Gerçek Hayat mı?

Uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla buluşmaya çalışıyordum. Bir neden bulup, her seferinde buluşmayı ekmesi üzerine aramaktan bile vazgeçtim.

30.04.2019

Sosyal medya denilen çöplük

◊ Twitter, Facebook ve Instagram, bir hastalık...

27.04.2019

Torunlarımız bizden az yaşayacak

Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç.Dr Halit Yerebakan, modern tıp hekimlerinin yaptığı en iyi şeyin insan ömrünü uzatmak olduğunu belirtirken, hayatımızın merkezinde yer alan stres ve sağlıksız beslenme ile tüm kazanımlarımızı kaybetmekle karşı karşıya olduğumuza dikkat çekti. Dr. Yerebakan, “Çocuklarımıza böyle sağlıksız bakmaya devam edersek, torunlarımız bizden daha az yaşayacak,” dedi.

29.10.2018

Türkan Hanım'a zulmeden şu adamın yaptığına bakın

TÜRKAN Saylan Hocamızın evine sabahın köründe baskın yaptıran o malum FETÖ’cü savcı çetesinin elebaşısıydı...

18.07.2018

Youtube’un 21 yaşındaki fenomeni Orkun

İki seneye yakındır Kelebek’te röportajlarım yayınlanıyor. İlk kez evden üç oğlumla birlikte röportaja çıkıyoruz. Bir gece öncesinden hazırlığa başladılar. Orkun’u göreceklermiş, daha ötesi var mıymış! “Anne sen gerçek mi söylüyorsun? Orkun’la fotoğraf mı çektireceksin gerçekten?” diyen, gece uyuyamayan, sabah erken kalkıp, saatleri sayan üç oğlumla Nişantaşı yollarındayız. Şaşkına çevirdiler beni... Röportaj yaptığımız mekana tam vaktinde geldi genç YouTuber starımız Orkun. Ben sorularımı sormaya başlamadan çocuklar başladılar selfie çekmeye. Oğullarımın peş peşe sorduğu sorulara rağmen Orkun, onların sorularına tüm nezaketi ve ilgisiyle cevap verdi. Nihayet tüm sıcaklığı ve samimiyeti ile sohbetimize başladık. Dünyanın gittiği yerin internet olduğunun ciddi bir işareti Orkun Işıtmak. Yüz milyonları aşan izlenme oranları ile cidddi bir fenomen...

19.12.2017

Bir ‘post’ için ne paralar dönüyor fenomen ekonomisi işte böyle işliyor

Bir zamanlar reklam pastasının yüzde 90’ı gazeteler, televizyonlar ve billboard üzerinde dönerken şimdi bu oran yüzde 50’lere kadar düştü.

24.09.2016

Büyü günahsa, neden bu kadar yaygın!

Drakula, zombi, vampir ya da kurt adamlardan pek korkmayan Türkinsanı en çok büyüden,hocalardan ve cinlerden korkuyor.

15.09.2014

Yüksek tirajlı foto muhabiri

Türkiye’nin önde gelen foto muhabirlerinden Mustafa Seven, akıllı telefonların gözde fotoğraf uygulaması Instagram’daki 470 bin takipçisiyle dikkat çekiyor.

21.10.2013