MENÜ

İngiliz Moda Ödülleri 2014

İngiliz Moda Ödülleri 2014 ile ilgili tüm haberleri, son dakika İngiliz Moda Ödülleri 2014 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün İngiliz Moda Ödülleri 2014 haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 6 İngiliz Moda Ödülleri 2014 haberi bulunmuştur.

İngiliz Moda Ödülleri 2014 Haberleri

Edis Görgülü kimdir Altın Kelebek En İyi Pop Müzik Erkek Sanatçısı

Edis Görgülü kimdir? Altın Kelebek En İyi Pop Müzik Erkek Sanatçısı

Edis Görgülü kimdir sorusunun yanıtı birçok müziksever tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Çıkarttığı şarkılarla Türk pop müziğinde birçok kitleyi kendisine bağlayan Edis Görgülü'nün özel hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Altın Kelebek En İyi Pop Müzik Erkek Sanatçısı ödülünü kazanan Edis Görgülü kimdir?

9.12.2018Televizyon
Edis kimdir Kaç yaşındadır

Edis kimdir? Kaç yaşındadır?

Edis kimdir, kaç yaşındadır sorusu binlerce müziksever tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Çıkardığı albümlerle dinleyicilerin kalbini kazanmayı başaran Edis Görgülü kimdir? Kaç yaşındadır?

12.01.2018Gündem
Hollywoodu kimler giydiriyor

Hollywood'u kimler giydiriyor?

Kırmızı halı üzerinde arzıendam eden Hollywood yıldızlarının o ihtişamlı ve ilham veren stillerinin ardında kimlerin olduğunu biliyor musunuz? Tasarımcılarla yıldızlar arasında köprü görevi gören, yaptıkları mükemmel ya da kötü kıyafet seçimleriyle ünlülerin kariyerini bile etkileyebilecek güçte olan kulisteki moda gurularından bahsediyoruz. Hollywood’un en güçlü ve en etkili 12 stil danışmanıyla tanışın!

22.12.2015Stil
Flaşlar patlayınca....

Flaşlar patlayınca....

2014 Ulusal Televizyon Ödülleri gecesine İngiliz ünlü model Kelly Brook damga vurdu.

24.01.2014Gündem
Sürpriz yok

Sürpriz yok

83. Oscar Ödül Töreni’nde sürpriz yaşanmadı, ödüller beklenen isimlere gitti. Ancak “Zoraki Kral”, aday gösterildiği 12 daldan sadece 4’ünde heykelciğe ulaşabildi.

28.02.2011Kelebek